19 najlepszych generatorów podpisów e-mail dla Twojej firmy

Posiadanie podpisu w wiadomości e-mail pozwala na pieczętowanie tożsamości marki i wygląda bardziej profesjonalnie.

Jestem pewien, że widziałeś ich wiele i zastanawiałeś się, czy mógłbyś zrobić jeden dla siebie, zwłaszcza te wyskakujące ze świetnie wyglądającym zdjęciem profilowym. W tym momencie możesz pomyśleć, że tworzenie jednego to nauka rakietowa, ale tak nie jest. Każdy, kto nie zna się na kodowaniu, może to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jedno z narzędzi wymienionych na tej liście i wygenerować je dla siebie.

To takie proste!

Ale zanim przejdę do ich listy, oto niektóre z korzyści płynących z posiadania podpisu e-mail, o którym powinieneś wiedzieć.

Korzyści z posiadania podpisu e-mail

Łatwo pomyśleć, że podpisy w wiadomościach e-mail to tylko wymyślny projekt z Twoim imieniem i zdjęciem. To znacznie więcej. To przydatna taktyka marketingowa, która może być owocna dla Twojej firmy.

Dlatego:

Świadomość marki

Posiadanie podpisu w wiadomości e-mail to świetny sposób na poinformowanie odbiorców, kim jesteś jako marka i co robisz. Stwarza sposób, abyś mógł stemplować swoją markę, nawet nie próbując.

Biorąc pod uwagę, że masz wszystkie informacje o firmie, takie jak nazwa, logo, kontakt i kolory osadzone w podpisie, odbiorcy łatwiej rozpoznają Twoją markę.

Osobisty dotyk

Jak wspomniałem powyżej o tych pojawiających się zdjęciach profilowych w podpisie e-mail, jest to naprawdę fantastyczny sposób na stworzenie bardziej osobistego kontaktu z odbiorcami.

W erze sztucznej inteligencji posiadanie własnego zdjęcia w podpisie wiadomości e-mail daje sygnał do czytelników, że jesteś prawdziwą osobą za biurkiem, a nie robotem.

Osiągnąć

Uważam, że znalezienie danych kontaktowych firmy nie jest takie trudne. Wystarczy poszukać ich strony internetowej, przejść do strony kontaktowej i BOOM; tam masz dane kontaktowe.

Ale co, jeśli ułatwisz zadanie o 70%, umieszczając swoje dane kontaktowe w podpisie e-maila? W ten sposób Twoi odbiorcy nie muszą przechodzić przez te dodatkowe strony tylko po to, aby znaleźć Twój numer telefonu.

Będzie się dziwić, ponieważ dajesz swoim odbiorcom wykonalność.

W końcu dotarliśmy do znaczącej części tego artykułu. Poniżej wymieniłem niektóre z najlepszych generatorów podpisów e-mail, które pozwolą Ci stworzyć profesjonalnie wyglądający podpis w wąsach.

Gimmio

Gimmio (wcześniej znany jako ZippySig) ma wiele zaawansowanych opcji dostosowywania i stylizacji dostosowanych do firm i agencji projektowych, które chcą tworzyć niesamowite niestandardowe projekty.

Jeśli nie jesteś dobrym projektantem, mają do dyspozycji ponad 40 profesjonalnych szablonów, z których możesz korzystać za darmo. Zgodnie z ich witryną internetową, z ich narzędzia korzysta ponad 63 000 profesjonalistów, w tym wiele agencji zajmujących się projektowaniem stron internetowych, które świadczą usługi podpisów e-mail swoim własnym klientom (oznaczone białą etykietą).

Zostały ocenione jako generator podpisów e-mail nr 1 przez takie marki jak Freelancer.com, Template.net, Wondershare.com i wiele innych.

podpis.e-mail

podpis.e-mail to elastyczne narzędzie do projektowania podpisów e-mail. Projektanci i agencje mogą z łatwością tworzyć piękne, niestandardowe podpisy dla swoich klientów. Zacznij od szablonu, zmień kolory, czcionki i odstępy, zmień kolejność informacji i dodaj dowolną ilość dodatkowych pól lub sekcji.

Nie ma ograniczeń co do pól, które możesz dodać lub w jakiej konfiguracji. Możesz utworzyć podpis e-mail, który będzie oznakowany dla Ciebie lub Twoich klientów dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Dzięki płatnemu planowi firmy i organizacje mogą utworzyć prosty link do udostępniania podpisu. Następnie każdy pracownik może w ciągu kilku sekund wypełnić swój markowy podpis e-mail i skopiować go do wybranego klienta poczty e-mail. Plany signature.email są rozsądne w porównaniu z innymi kosztami związanymi z podpisem, które mogą się szybko sumować w zależności od wielkości organizacji.

Osoby fizyczne mogą bezpłatnie tworzyć i zapisywać osobisty podpis.

Mój podpis

Mój podpis jest idealny dla freelancerów, właścicieli małych firm i przedsiębiorców do budowania silnej marki osobistej w Internecie.

To narzędzie umożliwia tworzenie i dostosowywanie podpisu w wiadomości e-mail na bardziej dogłębnym poziomie. Masz różne opcje tworzenia podpisu – od szczegółów firmy, przez logo, banery po stylizację, MySignature to fantastyczne narzędzie do pokonania.

Nowa pieczątka

Nowa pieczątka to gotowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które oferuje zarządzanie podpisami i zapewnia dodatkowe funkcje marketingowe, takie jak kampanie banerowe.

Oferuje znacznie więcej opcji dostosowywania i ekscytujących funkcji, których trudno znaleźć na innych. Pozwala zintegrować aplikacje i plakietki mediów społecznościowych z podpisem e-mail. Nie tylko to, ale masz również możliwość dołączenia banera promocyjnego na końcu wiadomości e-mail wraz z wezwaniem do działania.

Jakie to jest świetne?

Designhill

To musi być najpopularniejszy z tej listy. Designhilla podpis e-mail został doceniony przez wiele dużych marek, takich jak Forbes, HuffPost, Entrepreneur itp.

Aby utworzyć swój podpis e-mail w DesignHill, musisz podać dane swojej firmy, wybrać style, CTA i podać linki do mediów społecznościowych. Gdy to wszystko zostanie zrobione, musisz nacisnąć przycisk „utwórz podpis”, aby uzyskać pięknie wyglądający podpis gotowy do umieszczenia w wiadomościach e-mail.

Kreator podpisów

Jak sama nazwa wskazuje, Kreator podpisów to kolejna świetna opcja tworzenia niestandardowych podpisów do wiadomości e-mail. Strona ma bardzo prosty układ, dzięki czemu zadanie jest jeszcze wygodniejsze. Wszystko, o co prosi, to –

 • Nazwa
 • Stanowisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa firmy
 • Numer telefonu
 • Adres URL witryny
 • Adres zamieszkania
 • URL awatara
 • Linki do mediów społecznościowych

Podczas wprowadzania tych danych możesz zobaczyć miniaturowy podgląd w czasie rzeczywistym, który pokazuje, jak wygląda Twój podpis. Całkiem schludnie!

Poczta

To narzędzie jest nieco inne niż dwa powyższe i na dobre. Robi trochę więcej, niż prosimy. Oprócz tego, że jest generatorem podpisów e-mail, to narzędzie będzie śledzić wszystkie wiadomości e-mail zawierające utworzony przez Ciebie podpis i powiadomi Cię, gdy odbiorca je przeczyta. W ten sposób wiesz, kto czyta Twoje e-maile, a kto nie.

Jeśli korzystasz już z oprogramowania do e-mail marketingu, nie potrzebujesz tej dodatkowej funkcji. Ale jest to przydatne dla osób, które ich nie mają.

Poczta ma darmowy plan, który pozwala śledzić do 3 e-maili dziennie. Ich płatny plan kosztuje tylko 5 USD i pozwala na maksymalne korzyści.

HubSpot

HubSpot ma za sobą wiele narzędzi i szablonów, a jednym z nich jest generator podpisów e-mail. Nieczęsto ślepo ufamy narzędziu, ale jeśli chodzi o Hubspot, wiemy, że jest fantastyczny. Czy to treść, czy narzędzia; mają unikalną nazwę dla swoich jakościowych rzeczy.

Mają jeden z ładnie zaprojektowanych generatorów sygnatur i łatwo jest się z tym pogodzić. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać szablon, wpisać dane firmy, nadać mu styl i zakończyć przesyłając swoje zdjęcie.

WiseStamp

Dzięki możliwości dodawania ikon mediów społecznościowych, Wisestamp to kolejny fajny generator podpisów e-mail, który Cię nie zawiedzie. Ich funkcje są podzielone według planów, z których jeden jest w 100% darmowy. Te narzędzia mają do wyboru ponad 50 szablonów, więc możesz mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ostatnio dodali następujące funkcje.

 • Widżet planowania połączeń
 • Integracja połączeń Zoom
 • Niestandardowy przycisk wezwania do działania
 • Stylizowany podpis

Prawa skrzynka odbiorcza

Twórz unikalne podpisy dla każdej innej sytuacji za pomocą Prawa skrzynka odbiorcza funkcja podpisu e-mail. Często nosimy różne czapki, gdy mamy do czynienia z e-mailami. Nie ma jednego podpisu e-mail, który pasuje do wszystkich. Dzięki Signatures możesz tworzyć różne podpisy dla różnych sytuacji i zastosować idealne za pomocą jednego kliknięcia.

Jest to rozszerzenie przeglądarki dla Chrome, Firefox i Safari.

Podpisy pocztowe

Zwykle uważane za jedno z najprostszych narzędzi do generowania sygnatur, Podpisy pocztowe są świetnym pretendentem do tej listy. Możesz stworzyć podpis od podstaw lub wybrać z szerokiej gamy szablonów i stamtąd go pobrać.

Si.gnat.re

Projekt strony internetowej tego narzędzia jest równie modny jak nazwa. Ale jeśli chodzi o tworzenie niesamowitych podpisów e-mail, jest to proste i profesjonalne. Si.gnat.re ma cztery zakładki na stronie generatora wraz z podglądem w czasie rzeczywistym. Wystarczy, że wprowadzisz dane swojej firmy, dodasz zdjęcia, wystylizujesz je, a na koniec dodasz swoje linki społecznościowe.

Poczta wzrostu

Jak zauważyłeś, większość narzędzi wymienionych powyżej ma wiele cech wspólnych. Z wyjątkiem kilku, które oferują przełomowe funkcje i to narzędzie o nazwie Poczta wzrostu jest jednym z nich. Posiada wszystkie monotonne funkcje, które znajdziesz w każdym narzędziu, PLUS kilka dodatkowych funkcjonalności, o których warto porozmawiać.

Jedną z nich jest opcja przekształcenia podpisu w pełnowymiarową reklamę biznesową, która pomoże Ci przyciągnąć ruch do Twojej witryny, nawet nie próbując.

Ziarno Rakiety

Ziarno Rakiety pozwala tworzyć podpisy e-mail, które są w pełni responsywne i wyglądają fantastycznie na każdym urządzeniu. Ma kilka świetnych funkcji, takich jak:

 • Możliwość dodawania banerów w wiadomości e-mail
 • Możliwość śledzenia wyników za pomocą ich analityki
 • Możliwość sprawdzenia CTR
 • Bardzo łatwy w konfiguracji

Poza tym są używane i zaufane przez niektóre z największych marek na świecie, w tym Chelsea Football Club, Dell EMC i Konica Minolta. Gorąco polecam sprawdzenie tego.

HoneyBook

HoneyBook to pełnoprawny pakiet do zarządzania klientami, ale ich strona internetowa ma w 100% darmowy generator podpisów e-mail, z którego możesz skorzystać. Możesz stworzyć jeden od podstaw lub wybrać szablon z ich kolekcji.

Tworzenie podpisu e-mail z tej witryny jest bardzo łatwe. Wystarczy wybrać szablon, wprowadzić informacje o firmie, dodać linki społecznościowe i gotowe. Chociaż ten nie ma tylu opcji dostosowywania; to wciąż świetne narzędzie do wypróbowania.

Ratowanie podpisu e-mail

Żadne inne narzędzie nie ma dokładniejszej nazwy niż to. Ratowanie podpisu e-mail naprawdę przychodzi ci na ratunek dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi. Posiadają funkcje takie jak:

 • Ponad 20 szablonów do wyboru
 • Integracja śledzenia z Google Analytics
 • Możliwość dodawania animowanych gifów i banerów
 • Tysiące różnych ikon mediów społecznościowych
 • I wiele więcej

Jest to płatne narzędzie, a ich plany zaczynają się od 48 USD rocznie i rosną do 192 USD rocznie. Biorąc pod uwagę ilość unikalnych funkcji, jakie oferuje to narzędzie, warto to sprawdzić.

Podpis poczty Crossware

Jest to potężne narzędzie, które umożliwia tworzenie pięknie wyglądających podpisów e-mail, w tym banerów promocyjnych, i śledzenie wszystkiego. Podpis poczty Crossware dobrze integruje się z Office 365, Exchange i Domino.

Ich plany zaczynają się od 10 USD miesięcznie dla dziesięciu użytkowników i pozwalają wybrać ponad 500 użytkowników za wyższą cenę. Mają również 30-dniowy okres próbny bez ryzyka, który możesz wypróbować.

Xink

Xink to kolejne doskonałe narzędzie do tworzenia i zarządzania podpisami e-mail z jednego miejsca. W pełni integruje się z G-Suite, Office 365, Outlook i Mail. Najlepsza część? Jest zgodny z RODO. Podpisy gwarantują dobry wygląd na wszystkich urządzeniach, a także mają promocyjne kampanie banerowe, które możesz włączyć do swoich e-maili.

Ich plany zaczynają się od 11 USD miesięcznie dla dziesięciu pracowników i rosną do 500 USD za 273 USD miesięcznie. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby ją przetestować.

Wykrzyknik

Nie mniej ważny, Wykrzyknik Oprogramowanie do podpisywania wiadomości e-mail to imponująca opcja do rozważenia. Działa dobrze z G-suite, Office 365, Exchange i Outlook. Dzięki kreatorowi podpisów HTML możesz stworzyć świetnie wyglądający podpis ze zdjęciami wraz z niezbędnym zastrzeżeniem zgodności z prawem. Możesz doświadczyć tego bezpłatnie, korzystając z bezpłatnego okresu próbnego.

Wniosek

Prawdę mówiąc, używanie podpisów w wiadomościach e-mail jest niedoceniane i nie wszystkie firmy z nich korzystają. Gorąco polecam traktować to jako taktykę marketingową i wykorzystać ją, umieszczając ją w dzisiejszych e-mailach. Wierzę, że powyższe generatory załatwią Ci sprawę!