22 Najlepsza darmowa aplikacja fałszywego numeru telefonu na iPhone’a

Szukasz bezpłatnych aplikacji do nagrywania numerów telefonów na iPhone’a? Wydaje się, że w dobie komunikacji nie mamy już prywatności w naszych codziennych czynnościach. Często, aby się zarejestrować, musimy podać swoje numery telefonów do kilku stron internetowych, ale jest to niepotrzebne. Ponadto smartfony są już wystarczająco delikatne, aby poradzić sobie ze spamem, powiadomieniami i innymi śmieciami, które ma do zaoferowania Internet. Szanujemy Twoje prawo do prywatności, dlatego pomożemy Ci znaleźć najlepszą bezpłatną aplikację fałszywego numeru telefonu na iPhone’a.

Najlepsza darmowa aplikacja do fałszywego numeru telefonu na iPhone’a

Podawanie naszego prawdziwego numeru telefonu dowolnej stronie internetowej nie jest idealne, jak już wcześniej stwierdziliśmy. Jeśli ujawnisz swój prawdziwy numer telefonu, ryzykujesz oszustwami, atakami hakerskimi i spamem, by wymienić tylko kilka. Możesz jednak korzystać z dowolnej usługi online, nie martwiąc się o swoją prywatność, jeśli używasz fałszywej aplikacji liczbowej. Oto lista darmowych aplikacji do fałszywych liczb iPhone’a.

1. Drugi SMS

Pierwszą aplikacją, którą wybraliśmy dla najlepszych fałszywych aplikacji numerycznych na iPhone’a, jest Drugi SMS. Unikaj korzystania z aplikacji wyłącznie w oparciu o jej nazwę, ponieważ pozwala ona również w razie potrzeby użyć drugiego numeru telefonu i nie ogranicza się tylko do SMS-ów. Wystarczy główny numer telefonu, aby uzyskać dostęp do wielu numerów w dowolnym miejscu na świecie. Za pomocą tej aplikacji dzwoniący online i e-handlowcy nie będą mogli połączyć się z Twoim głównym numerem telefonu. Z pomocą aplikacji Drugi SMSmożesz zachować aktywny drugi numer telefonu wirtualnego i w dowolnym momencie zdecydować o zaprzestaniu korzystania z niego po zakończeniu dnia pracy.

Cechy:

 • Wirtualny drugi numer do wysyłania SMS-ów i dzwonienia.
 • Łatwa aktywacja drugiego numeru w dowolnym miejscu na świecie.

 • Proste anulowanie lub wyeliminowanie numeru po użyciu.
 • Przechowuj dzienniki ostatnich aktywowanych numerów.

2. Linia 2 – Drugi numer telefonu

zainstalować Linia 2 na iPhonie i iPadzie, aby korzystać z nieograniczonej liczby SMS-ów i MMS-ów oraz połączeń VOIP. Ta aplikacja jest uważana za kompletne rozwiązanie, jeśli szukasz bezpłatnej aplikacji fałszywego numeru telefonu na iPhone’a. Dzięki tej aplikacji możesz wybrać własny numer prywatny, który przewyższa inne najlepsze aplikacje w tej kategorii. Po kilkukrotnym użyciu możesz używać i usuwać cyfry. Dodatkowo ta aplikacja zapewnia świetny system blokowania i sprawdzania, bibliotekę poczty głosowej z wiadomościami na każdą okazję, możliwości połączeń grupowych oraz bibliotekę poczty głosowej.

Cechy:

 • Nieograniczona usługa MMS, SMS i połączeń grupowych.

 • Wybierz własny numer telefonu, którego będziesz używać do połączeń lub SMS-ów.
 • Po użyciu usuń numer.
 • Usługa połączeń głosowych, blokowanie połączeń, nagrywanie rozmów i kontrola połączeń.

3. Wyciszony – drugi numer telefonu

Możesz chronić i ukrywać swój prawdziwy numer telefonu przed telemarketerami i internetowymi spamerami. Spożytkować Wyciszony – Drugi numer telefonu do tworzenia fałszywych numerów jednorazowych. Ta aplikacja jest uważana za jedną z najlepszych darmowych fałszywych aplikacji do numerów telefonów na iPhone’a. Możesz skorzystać z funkcji szyfrowanych połączeń i SMS-ów, jeśli masz zainstalowaną tę aplikację na swoim iPhonie i iPadzie. Za pomocą tej aplikacji możesz chronić swoją prywatność, zachować anonimowość podczas wszystkich rozmów i wybierać spośród wielu międzynarodowych numerów telefonów. Dzięki tej aplikacji możesz wybrać tymczasowy numer telefonu do dzwonienia i wysyłania SMS-ów z ponad 3000 numerów kierunkowych na całym świecie.

Cechy:

 • Wiarygodne drugie numery do wysyłania SMS-ów, dzwonienia lub handlu elektronicznego.

 • Wiadomości tekstowe z szyfrowaniem dla bezpiecznej komunikacji międzynarodowej.
 • Funkcje umożliwiające anonimowe wysyłanie SMS-ów i dzwonienie.
 • Wybierz zakres numerów, który jest jednorazowy.
 • W przypadku niektórych numerów dostępnych jest ponad 300 numerów kierunkowych.

4. Rozmówca Drugi numer telefonu dla mnie

Musisz uwzględnić telefon w swoich rozważaniach przy wyborze bezpłatnej aplikacji fałszywego numeru telefonu na iPhone’a. Potężna aplikacja Phoner zapewni Ci wiele przydatnych funkcji i zapasowych numerów telefonów. Podczas wykonywania połączenia lub wysyłania SMS-a możesz teraz pozostać anonimowy. Dodatkowo, w razie potrzeby, wygodne jest zintegrowane odwrotne wyszukiwanie numerów kontaktowych. Możesz teraz uniemożliwić telemarketerom, spamerom, e-handlowcom i innym niechcianym rozmówcom zobaczenie Twojego podstawowego numeru. Aplikacja zawiera również opcje wyboru numerów, wygodne tryby ciemne, wysyłanie i odbieranie faksów, a także kompleksowe funkcje zarządzania dziennikami połączeń i SMS-ów.

Cechy:

 • Prawdziwe drugie numery telefonów do jednoczesnego dzwonienia i wysyłania SMS-ów.
 • Wyszukiwanie wsteczne numerów telefonów.
 • Opcje anonimowego wysyłania SMS-ów, dzwonienia i nagrywania rozmów.
 • Wybierz różne odwoływalne numery na całym świecie.
 • Rozpoznawaj i blokuj spamerów i telemarketerów.

5. Napisz do mnie – drugi numer telefonu

Kolejną, która znajduje się na liście bezpłatnych fałszywych aplikacji liczbowych na iPhone’a, jest Napisz do mnie aplikacja. Ponieważ możesz wykonywać i odbierać nieograniczone połączenia i SMS-y, ta aplikacja jest uważana za najlepszą dostępną. Możesz mieć prawdziwy drugi numer kontaktowy, jeśli zainstalowałeś tę aplikację na swoim iPhonie i iPadzie. Korzystając z sieci, możesz wykonywać połączenia, wysyłać wiadomości tekstowe i MMS-y. Wi-Fi może być również używane do udostępniania wideo. Jeśli chcesz przełączyć się z jednego kontaktu do drugiego, możesz skorzystać z wielu jednorazowych numerów udostępnianych przez aplikację, która zapewnia również tanie połączenia międzynarodowe. Aby w pełni wykorzystać możliwości aplikacji, możesz także zmienić motyw i tryby.

Cechy:

 • Bezpłatne połączenia międzynarodowe i SMS-y ze Stanów Zjednoczonych do Kanady.
 • Niedrogie rozmowy międzynarodowe.

 • Wybierz numer, tekst, SMS, MMS, zostaw pocztę głosową Wysyłaj filmy i naklejki.
 • Użyj kilku liczb, a następnie usuń je po osiągnięciu celu.
 • Aby uzyskać najlepsze wrażenia użytkownika, zmień motywy, kolory i tryby.

6. Cloud SIM: drugi numer telefonu

Kolejną aplikacją, która pojawia się na liście darmowych fałszywych numerów telefonów na iPhone’a, jest Karta SIM w chmurze. Ta aplikacja zapewni Ci wirtualną kartę SIM, jak sugeruje nazwa produktu. Możesz teraz używać drugiego numeru w tym samym telefonie bez konieczności fizycznego wkładania karty SIM, że tak powiem. Ponadto ta aplikacja oferuje opcje prywatnych połączeń telefonicznych, wysyłania SMS-ów i wybierania między wieloma numerami telefonów. Ponadto otrzymujesz spersonalizowane połączenia przychodzące i wychodzące, zarządzanie rejestrem rozmówców i SMS-ów, opłacalne połączenia międzynarodowe, bezpłatne połączenia lokalne i SMS-y.

Cechy:

 • Darmowe rozmowy lokalne, tanie rozmowy międzynarodowe i wiadomości SMS.
 • Dostępna jest dedykowana poczta głosowa i różne opcje numerów wirtualnych.

 • Przychodzące i wychodzące dane dzwoniącego, które można dostosować, a także tajne wiadomości tekstowe.

7. Dingtone: dzwonienie i wysyłanie SMS-ów

Następna na liście najlepszych darmowych aplikacji do fałszywych numerów telefonów na iPhone’a to Dingtone. Użytkownicy aplikacji mogą wybrać wiele numerów do różnych celów. Dzięki tej aplikacji możesz wysyłać tyle wiadomości SMS, ile chcesz i wykonywać tyle połączeń internetowych, ile chcesz. Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego użytkownika, oferuje numery telefonów z zakresem numerów kierunkowych krajów. Aby upewnić się, że nigdy nie przegapią ważnego połączenia, użytkownicy mogą również włączyć funkcje poczty głosowej i przekazywania połączeń.

Cechy:

 • Możliwość aktywacji blokowania rozmówców w celu blokowania telemarketerów i innych niechcianych rozmówców.
 • Połączenia z Dingtone do Dingtone są bezpłatne.
 • Zapewnia numery telefonów z wieloma różnymi numerami kierunkowymi krajów.

8. Numero eSIM: drugi numer telefonu

Jest to niezwykły wybór, ponieważ może produkować figurki z aż 80 różnych narodów. Dzięki tej aplikacji możesz wybrać subskrypcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zawsze możesz znaleźć idealny pakiet, ponieważ istnieją opcje zarówno dla potrzeb osobistych, jak i zawodowych. Numer eSIM zawiera funkcję poczty głosowej, dzięki czemu możesz odbierać wiadomości głosowe nawet wtedy, gdy nie możesz rozmawiać, jak większość aplikacji z tej listy.

Cechy:

 • Możesz dzwonić, wysyłać i odbierać wiadomości bez ryzyka ujawnienia głównego numeru telefonu.
 • Posiada funkcję przekazywania połączeń, która umożliwia odbieranie połączeń nawet wtedy, gdy nie korzystasz z głównego urządzenia.
 • Zawsze możesz skontaktować się z całodobowym centrum obsługi klienta firmy, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z aplikacji.

9. 2Numer – Drugi numer telefonu

Kolejna bezpłatna aplikacja do fałszywego numeru telefonu na iPhone’a to 2Liczba. Dzięki tej konkretnej aplikacji możesz mieć fałszywe numery oprócz istniejących prawdziwych kontaktów. Możesz korzystać z aplikacji i wybierać numery lokalne, kiedy tylko chcesz, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz — w USA, Wielkiej Brytanii czy Kanadzie. Możesz także prywatnie korzystać z funkcji dzwonienia, wysyłania SMS-ów, nagrywania i przekazywania w aplikacji.

Cechy:

 • 25 krajów może używać fałszywych numerów.
 • Funkcje przekierowywania połączeń, MMS-ów i SMS-ów.
 • Oddzielne dialery z historią dla biura i domu.
 • Oddzielne dzienniki połączeń i SMS-ów do zarządzania.
 • Korzystaj z numerów wielokrotnego użytku, aby dzwonić za granicę.

10. Numbr: Uzyskaj drugi numer telefonu

W przypadku rozliczeń online, e-handlu i innych działań online zachowaj swój prawdziwy numer jako prywatny i użyj fałszywego. Użyj Zmień numer telefonu przez Numer aby osiągnąć wszystkie te rzeczy i więcej. Ta aplikacja jest jedną z najlepszych aplikacji do fałszywych liczb na iPhone’a dzięki mnóstwu przydatnych funkcji. Łatwość obsługi tej aplikacji jest powodem, dla którego ją wybraliśmy. Ponadto stosunkowo łatwiej jest tutaj wybrać i zamienić fałszywe liczby. W przypadku prostych funkcji wysyłania wiadomości tekstowych i połączeń nieskomplikowany interfejs jest wolny od błędów. Usprawniony interfejs historii połączeń tej aplikacji to kolejny plus.

Cechy:

 • Łatwe w użyciu narzędzie do wybierania numerów.
 • Zmień lub odrzuć dowolny numer, którego użyłeś.

 • Prostsze interfejsy do wysyłania SMS-ów i dzwonienia.
 • Interfejs do zarządzania historią połączeń.

11. Fałszywe połączenie

Następna, która znajduje się na liście najlepszych fałszywych aplikacji liczbowych na iPhone’a, to Fałszywe połączenie. Aplikacja, której potrzebujesz, jeśli chcesz mieć całkowicie fałszywy identyfikator kontaktu w telefonie, to ta. Możesz mieć fałszywy numer z fałszywym identyfikatorem, gdziekolwiek jesteś, jeśli masz tę aplikację na swoim iPhonie lub iPadzie. W razie potrzeby lub kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, możesz także nagrać i zapisać rozmowę. W przypadku poczty głosowej dostępnych jest wiele szablonów audio. Dzięki tej aplikacji możesz utworzyć nazwę i numer telefonu, dzięki którym Twoja tożsamość będzie zawsze utrzymywana w tajemnicy.

Cechy:

 • W przypadku żartów utwórz fałszywe imię lub numer telefonu.
 • Fałszywy identyfikator w celu utworzenia numeru lub tożsamości.
 • Potajemnie przechwytuj rozmowy.
 • Skrzynka poczty głosowej z wieloma wiadomościami głosowymi.

12. Film wieloliniowy

Movius MultiLine to kolejna bezpłatna aplikacja do fałszywego numeru telefonu na iPhone’a. Jest to jedna z najlepszych aplikacji na iPhone’a lub iPada, która zapewnia drugi numer telefonu bez dodawania niepotrzebnych kłopotów. Zawsze możesz użyć tej aplikacji, aby dodać dodatkowy numer telefonu, niezależnie od głównego operatora, z którego możesz korzystać na swoim iPhonie. Fałszywy numer telefonu dobrze sprawdza się w przypadku połączeń, SMS-ów i poczty głosowej. Są również fantastyczne do budzenia się z aktywacjami społecznościowymi. Dodatkowo, Film MultiLine oferuje dodatkowe funkcje, takie jak nagrywanie rozmów, planowanie, sprawdzanie dzienników i inne narzędzia do zarządzania połączeniami i SMS-ami.

Cechy:

 • Profesjonalne numery wirtualne.

 • Wysyłaj SMS-y, wiadomości głosowe i rozmowy telefoniczne.
 • Historia połączeń, zarządzanie kontaktami i dziennik.
 • Zarządzanie połączeniami i planowanie.

13. Numery telefonów do rzucania cyframi

The Cyfrowy Tossale Numery telefonów to potężna funkcja drugiego numeru z ponad 60 dołączonymi funkcjami. Ta aplikacja, która została stworzona specjalnie na iPhone’a i iPada, jest przygotowana do ukrywania Twoich prawdziwych danych kontaktowych przed telemarketerami. Możesz uniknąć marnowania czasu na ręczne przełączanie połączeń, korzystając z prostych funkcji synchronizacji i zamiany numerów w aplikacji. Aplikacja oferuje również wirtualne numery do wysyłania SMS-ów i dzwonienia. Dodatkowo może śledzić numery telefonów wykorzystywane przez spamerów i telemarketerów. Dodatkowo dostępne są nagrywanie rozmów, cofanie rozmów, nieograniczone wiadomości głosowe i szereg innych pomocnych funkcji.

Cechy:

 • Do użytku w wysyłaniu SMS-ów i dzwonieniu, fałszywe numery.
 • Funkcje prywatności i nieograniczone SMS-y.
 • Niezliczone wiadomości głosowe i funkcje nagrywania rozmów.

 • Przenośność numerów dla połączeń międzynarodowych.
 • Przekierowanie połączeń na wszystkie telefony, w tym połączenia międzynarodowe.

14. iPlum: służbowy numer telefonu

Kolejną na liście darmowych fałszywych aplikacji liczbowych na iPhone’a jest iPlum. Za pomocą tej aplikacji możesz łatwo wykonywać połączenia HD. Może być również używany do wykonywania wielu rozszerzeń. Szyfrowanie danych AES jest już obecne w tym programie. Możesz wysyłać zdjęcia, audio i wideo. Przekierowywanie połączeń na wiele numerów telefonów jest obsługiwane przez iPlum.

Cechy:

 • Do tego oprogramowania można przenieść zarówno numer telefonu stacjonarnego, jak i numer telefonu komórkowego.
 • Ta aplikacja obsługuje wiadomości dla tymczasowych numerów telefonów.
 • Odpowiedź na telefon klienta może zostać nagrana.
 • Za pomocą tej bezpłatnej aplikacji drugiego numeru możesz przekazywać połączenia na adres e-mail określonej osoby.
 • Ta aplikacja działa z Wi-Fi i sygnałami operatora.
 • Obsługuje przekazywanie połączeń, konferencje telefoniczne i nagrywanie rozmów.

15. Ring4 – Drugi numer telefonu

Ring4 to kolejna bezpłatna aplikacja do fałszywego numeru telefonu na iPhone’a. Możesz utworzyć drugi numer telefonu, aby wysyłać SMS-y i dzwonić za pomocą Pierścień4 narzędzie. Możliwy jest zarówno prywatny, jak i profesjonalny użytek. Poczta głosowa, nagrywanie rozmów i inne funkcje są obsługiwane przez tę aplikację.

Cechy:

 • Możesz łatwo skonfigurować i kontrolować wiele linii telefonicznych.
 • Możesz wybrać numer z własnym lokalnym numerem kierunkowym.
 • Dostępna jest klawiatura i lista kontaktów.
 • Do wysyłania wiadomości tekstowych dostępne są emotikony i wiadomości obrazkowe.

 • Możesz go użyć do nagrania dowolnego połączenia.
 • Blokowanie niechcianych połączeń jest opcją.
 • Dostępne są niestandardowe powitania poczty głosowej.

16. OpenPhone: Drugi numer telefonu

Dzięki wykorzystaniu określonych numerów telefonów oprogramowanie OpenPhone umożliwia rozmowy i wysyłanie wiadomości tekstowych. Otwórz telefon to jedna z najlepszych darmowych aplikacji do nagrywania numerów telefonów na iPhone’a. Możesz łatwo nagrywać rozmowy za pomocą jednej z najlepszych darmowych aplikacji drugiego numeru telefonu. Slack i Email są z nim kompatybilne. Wszystkie te funkcje są powodem, dla którego OpenPhone znajduje się na liście bezpłatnych fałszywych aplikacji liczbowych na iPhone’a.

Cechy:

 • Możesz nagrywać rozmowy na taśmę.
 • Możesz łatwo przekierowywać połączenia na inne numery.
 • Za pomocą tego narzędzia możesz ustawić swoje godziny pracy.
 • Obsługuje przekazywanie połączeń, przekierowywanie połączeń, nagrywanie rozmów i konferencję połączeń.

17. Phone.com

Phone.com to kolejna bezpłatna aplikacja do fałszywego numeru telefonu na iPhone’a. Telefon.com to aplikacja, która umożliwia szybką i prostą konfigurację systemu telefonicznego. Dodając numer do konta telefonu, możesz blokować połączenia. Blokowanie połączeń, przekazywanie i sprawdzanie są obsługiwane przez to narzędzie. Możesz zadzwonić pod dowolny numer, korzystając ze słownika nazw Phone.com. Muzyka zaczyna się, gdy trzymasz telefon.

Cechy:

 • Możesz natychmiast skonfigurować Phone.com.
 • Za pomocą tego narzędzia możesz tworzyć własne harmonogramy.
 • Za każdym razem, gdy nadejdzie połączenie przychodzące, otrzymasz powiadomienie.
 • Za pomocą tej aplikacji możesz kierować połączenia na podstawie godziny i dnia ich odebrania.
 • Książkę adresową można zsynchronizować z aplikacją Telefon.

18. Przejdź do

GoTo to biznesowy system telefoniczny, który łączy GoToMeeting, LastPass i hostowany system PBX firmy Jive. Platforma zapewnia przesyłanie wiadomości, wirtualną pocztę głosową, centrum wsparcia i funkcje spotkań wideo. Wcześniej był znany jako Jive, a teraz jest składnikiem linii oprogramowania GoTo firmy LogMeIn. Iść do obiecuje bezpłatne rozmowy międzynarodowe. Ponadto może wyświetlać do 25 kanałów wideo, jest tańszy i ma niezawodną konfigurację konferencyjną.

Cechy:

 • Ma system przekierowywania połączeń typu „przeciągnij i upuść” oraz konfigurowalne plany połączeń.
 • W przypadku połączeń wykonywanych po godzinach pracy można zaprojektować wzorce wizualne za pomocą przepływów połączeń.
 • GoTo zapewnia analitykę połączeń, która śledzi połączenia według dnia tygodnia, godziny, czasu trwania, miejsca i problemu.
 • Możesz zaprogramować spersonalizowane powitania i wiadomości, które będą odtwarzane podczas otwierania i zamykania firmy.
 • Połączenia mogą być przekazywane do innych urządzeń, a numery mogą być przenoszone za pomocą GoTo.

19. Głos Zoho

Zoho Voice to jedna z najlepszych darmowych aplikacji do fałszywego numeru telefonu na iPhone’a. Oparty na chmurze system telefonii VoIP o nazwie Głos Zoho pozwala użytkownikom zarządzać połączeniami biznesowymi z dowolnego urządzenia lub lokalizacji. Możesz przenosić istniejące numery lub kupować lokalne, bezpłatne i międzynarodowe numery telefonów wirtualnych. To oprogramowanie VoIP ma aplikację internetową i telefon programowy, które umożliwiają użytkownikom nawiązywanie i odbieranie połączeń z dowolnego urządzenia. Dzięki Zoho Voice możesz dostosować preferencje połączeń i wybierać losowe numery za pomocą klawiatury. Blokowanie połączeń, monitorowanie połączeń na żywo, przekazywanie połączeń i kolejki połączeń to dodatkowe dostępne funkcje. Dodatkowo możesz uzyskać konfigurowalne paski boczne, wyskakujące okienka z informacjami o dzwoniącym i historyczne statystyki połączeń.

Cechy:

 • Możesz podsłuchiwać rozmowy potajemnie, korzystając z funkcji słuchania, szeptania i wtrącania się.
 • Klienci są automatycznie witani i kierowani do odpowiedniego działu za pomocą interaktywnej odpowiedzi głosowej.
 • Godziny pracy każdego numeru telefonu można określić według strefy czasowej.
 • Przeglądanie dzienników połączeń poszczególnych kontaktów pozwala na śledzenie historii połączeń i uzyskiwanie wglądu.
 • Możesz zbiorczo importować, centralizować i zarządzać kontaktami za pomocą modułu kontaktowego.
 • Może jednocześnie wysyłać wiadomości promocyjne do wielu klientów.

20. TalkU: Rozmowa telefoniczna przez Wi-Fi + SMS-y

TalkU to jedna z najlepszych darmowych aplikacji do nagrywania numerów telefonów na iPhone’a. Możesz skorzystać z aplikacji Dyskusja do wysyłania nieograniczonej liczby bezpłatnych SMS-ów i połączeń zarówno w kraju, jak i za granicą. Korzystając z numeru telefonu otrzymanego z tej aplikacji, możesz także bezpłatnie udostępniać swoje zdjęcia, pliki audio i pliki wideo.

Cechy:

 • Odbieraj połączenia i wiadomości od osób, które nie korzystają z tej aplikacji.
 • Jedna z najlepszych aplikacji do bezpłatnych drugich numerów telefonów, która zapewnia pocztę głosową i sprawdzanie, to ta.
 • Łatwy w użyciu TalkU.
 • Umożliwia wykonywanie połączeń międzynarodowych.
 • Obsługuje przekazywanie połączeń, konferencje telefoniczne i nagrywanie rozmów.

21. Swytch – Wiele numerów

Swytch istnieje, aby pomóc Ci w oddzieleniu listy osobistej od kontaktów zawodowych. Gorąco polecamy przełącznik to narzędzie dla firm, ponieważ pozwala im zaoszczędzić pieniądze na drogich telefonach. Numery telefonów przydzielone pracownikom firmy pozostaną całkowicie pod kontrolą i własnością firmy. Dodatkowo aplikacja umożliwia dzwonienie za granicę po lokalnych stawkach, dlatego znajduje się na liście darmowych fałszywych numerów telefonów na iPhone’a.

Cechy:

 • Niezliczone numery telefonów.
 • Wystarczy dodawać i odejmować liczby.
 • Portowanie numerów wejściowych i wyjściowych.
 • Zewnętrzny identyfikator dzwoniącego.

22. Pierścień Centralny

Narzędzie tzw Pierścień Centralny daje firmom opcje współpracy w zakresie wirtualnych numerów telefonów i jest jedną z najlepszych aplikacji do fałszywych numerów na iPhone’a. Dzięki kompleksowym wideokonferencjom, telefonowi w chmurze, wiadomościom zespołowym itp. pomaga skuteczniej obsługiwać klientów. Bez zakupu nowego sprzętu możesz dzięki tej aplikacji skorzystać z usługi telefonu wirtualnego. RingCentral ułatwia instalację i konfigurację.

Cechy:

 • Oferuje usługę przekierowania połączeń.
 • To narzędzie zapewnia konferencje internetowe i wideo HD.
 • Spotkanie online może mieć maksymalnie 100 uczestników.
 • Daje możliwość zarządzania faksami przychodzącymi i wychodzącymi online.
 • RingCentral oferuje lokalne plany wybierania i międzynarodowe numery wirtualne w ponad 100 różnych krajach.
 • Możesz udostępniać pliki online i wykonywać z nimi zadania.

***

Korzyści z posiadania bezpłatnej aplikacji fałszywego numeru telefonu na iPhone’a jest wiele. Nie należy nosić ze sobą dwóch urządzeń przenośnych do komunikacji służbowej i osobistej. Korzystając z Craigslist lub serwisów randkowych, zachowaj prywatność swoich danych osobowych. Możesz także skorzystać z taniej usługi połączeń międzynarodowych. Wspomniane aplikacje zapoznają Cię z prawdziwym numerem, który będzie Twoim drugim numerem telefonu, niezależnie od motywacji. Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny, możesz zostawić swoje pytania i komentarze w sekcji komentarzy.

x