Udostępnij teraz w social media:


W pokrytym śniegiem krajobrazie jest niezaprzeczalne piękno. Nadeszła zima, dlaczego więc nie odświeżyć pulpitu kilkoma nowymi zimowymi tapetami? Mamy 30 wspaniałych zimowych krajobrazów na Twój pulpit. Obrazy tapet, które widzisz, są kompresowane i zmieniane. Są przeznaczone tylko do podglądu. Pobierz oryginalny obraz z linku pobierania pod każdym obrazem.

Spis treści:

Śnieg na pustyni

Pobierz tutaj.

Zimowe drzewa

Pobierz tutaj.

Zima w Nowym Jorku

Pobierz tutaj.

Lodowy strumień

Pobierz tutaj.

Słup latarni ulicznej

Pobierz tutaj.

Mglisty zimowy poranek

Pobierz tutaj.

Ptak

Pobierz tutaj.

Matowe Drzewa

Możesz odwrócić ten lub użyć go tak, jak jest. Użytkownik Unsplash: Tim Tiedemann @timtied

Pobierz tutaj.

Dzikie jagody

Użytkownik Unsplash: Annie Spratt @anniespratt

Pobierz tutaj.

Snowy Mountain Lake Shore

Użytkownik Unsplash: Josh Reeder-Esparza @joshre

Pobierz tutaj.

Skała pokryta śniegiem

Użytkownik Unsplash: Iler Stoe @ilerstoe

Pobierz tutaj.

Kochanie na dworze jest zimno

Użytkownik Unsplash: Alexandre Godreau @alexandre_godreau

Pobierz tutaj.

Sprawdź -   25 niesamowitych obrazów na Twój pulpit

Góra

Użytkownik Unsplash: EC @emilyxhudson

Pobierz tutaj.

Krystalicznie czyste

Użytkownik Unsplash: Ryan James Christopher @rj_christopher

Pobierz tutaj.

Śnieżna Góra

Użytkownik Unsplash: Nathan Anderson @nathananderson

Pobierz tutaj.

Alpy Szwajcarskie

Użytkownik Unsplash: René Reichelt @rene_reichelt

Pobierz tutaj.

Zamek Ross we mgle

Użytkownik Unsplash: Anne James @annejames

Pobierz tutaj.

Bałwany

Pobierz tutaj.

Kot w śniegu

Pobierz tutaj.

Sople

Pobierz tutaj.

Płatek śniegu

Pobierz tutaj.

Opad śniegu

Pobierz tutaj.

Zamarznięte jezioro

Pobierz tutaj.

Wielki Mur Chiński

Pobierz tutaj.

Moja droga do nieba

Użytkownik Unsplash: Daniel Plan @planiel

Pobierz tutaj.

Papierowe Lampy Wiszące Z Drzewa

Użytkownik Unsplash: Alisa Anton @alisaanton

Sprawdź -   Najlepsza sieć VPN dla The Pirate Bay na Torrent Safe w 2020 roku

Pobierz tutaj.

Zagubiony w świetle

Użytkownik Unsplash: Alexander Slattery @slatts

Pobierz tutaj.

Wiejski Kościół W śniegu

Użytkownik Unsplash: Jon Flobrant @jonflobrant

Pobierz tutaj.

Niebieski Lód Na Jeziorze

Użytkownik Unsplash: Gian-Reto Tarnutzer @reto_gian

Pobierz tutaj.

Rock Mountain Snow

Użytkownik Unsplash: Levi Bare @ levibare1

Pobierz tutaj.