33 najlepsze fajne hacki WhatsApp

WhatsApp to tak znana aplikacja do czatowania, że ​​dosłownie nie potrzeba wielu słów, aby ją opisać. Jednak Meta, firma będąca właścicielem WhatsApp, rozwija go jeszcze bardziej, odkąd jego własność została przejęta przez Facebooka, a następnie przez Meta. W związku z tym istnieje wiele sztuczek i ukrytych funkcji, które aplikacja posiada i aktualizuje, których wielu z nas nie widzi na co dzień, ponieważ aplikacje są automatycznie aktualizowane w Sklepie Play i Appstore w tle. Więc dzisiaj opowiem Ci o najlepszych fajnych hackach WhatsApp, które pomogą Ci z łatwością wykonać wiele zadań. Teraz, zanim przejdziemy do hackowania czatu WhatsApp lub hackowania szyfrowania, przyjrzyjmy się zmianom i kontrowersjom, z jakimi boryka się WhatsApp z powodu niektórych z tych funkcji. Daj nam również znać o włamaniu do WhatsApp bez kodu OTP i QR.

Spis treści:

Najlepsze fajne hacki WhatsApp

Ze względu na rozpowszechnianie fałszywych informacji w krajach takich jak Indie i Australia, WhatsApp często nakłada ograniczenia na przekazywanie wiadomości. Środek, który został początkowo przyjęty w 2018 r. w celu zapobiegania spamowi, został rozszerzony i nadal obowiązywał w 2021 r. Według WhatsApp ograniczenia przekazywania spowolniły obieg fałszywych informacji na temat COVID-19. Brak szyfrowania WhatsApp i użycie zwykłego tekstu do przesyłania informacji wzbudziło początkowo krytykę.

 • Po raz pierwszy szyfrowanie zostało uwzględnione w maju 2012 r. Po dwuletniej procedurze szyfrowanie typu end-to-end zostało ostatecznie wdrożone w kwietniu 2016 r.
 • Od września 2021 r. wiadomo, że WhatsApp korzysta z wielu zewnętrznych wykonawców i algorytmów sztucznej inteligencji do badania wiadomości użytkowników, zdjęć i filmów; i zapewnia organom ścigania metadane, w tym kluczowe informacje o koncie i lokalizacji.
 • Według karty wyników Secure Messaging Scorecard opracowanej przez Electronic Frontier Foundation, WhatsApp uzyskał w 2016 r. wynik 6 na 7 za dodanie szyfrowania typu end-to-end.
 • Electronic Frontier Foundation i eksperci ds. bezpieczeństwa potępili WhatsApp za wykorzystywanie kopii zapasowych, które nie są chronione przez szyfrowanie typu end-to-end i umożliwiają dostęp do wiadomości innym stronom.
 • W maju 2019 r. wykryto i załatano lukę w zabezpieczeniach WhatsApp, która pozwalała zdalnemu użytkownikowi zainstalować oprogramowanie szpiegujące przez wykonanie oportunistycznego połączenia, które nie wymagało odpowiedzi.
 • Wprowadzenie opcji usuwania dla wszystkich przez WhatsApp we wrześniu 2019 roku spotkało się z krytyką.
 • Użytkownicy iOS mogą decydować, czy automatycznie przechowywać pliki w rolce z aparatu
 • . Zdjęcia zarejestrowane w rolce aparatu iOS nie są usuwane, gdy użytkownik usuwa multimedia dla wszystkich użytkowników; w rezultacie ci użytkownicy mogą zachować obrazy. W odpowiedzi WhatsApp powiedział, że funkcja działa doskonale i wskazał, że środki bezpieczeństwa Apple uniemożliwiają użytkownikom usuwanie zdjęć z aparatu.
 • Wraz z uruchomieniem nowej funkcji prywatności w listopadzie 2019 r. użytkownicy WhatsApp mogą teraz kontrolować, kto może dodawać ich do grup. W grudniu 2019 roku WhatsApp ujawnił lukę w zabezpieczeniach, która umożliwiłaby hakerom dostęp do danych odbiorcy za pomocą złośliwego pliku obrazu GIF.
 • Mimo że zainfekowany obraz nie został wysłany, odbiorca przeglądał galerię na WhatsApp, co aktywowało atak i ujawniło urządzenie i jego dane. Użytkownicy zostali wezwani do uaktualnienia WhatsApp, gdy tylko błąd zostanie naprawiony.

Aplikacja do przesyłania wiadomości dla wszystkich uczestników czatu grupowego mogła często ulegać awarii przez cyberprzestępców z powodu luki w zabezpieczeniach, którą WhatsApp naprawił 17 grudnia 2019 r. Ten problem można rozwiązać jedynie poprzez przymusowe odinstalowanie i ponowne zainstalowanie oprogramowania. W sierpniu 2019 r. Check Point zidentyfikował problem i powiadomił o nim WhatsApp. Wersja 2.19.246 i nowsze zawierają poprawkę. Teraz, gdy wpadliśmy na pomysł kontrowersji, z jakimi boryka się WhatsApp, posłuchajmy o niesamowitych sztuczkach i hackach możliwych dzięki ukrytym funkcjom aplikacji. Pokazaliśmy również niektóre z hacków do szyfrowania WhatsApp.

1. Używaj WhatsApp na PC i laptopie

Jedną z najbardziej znanych funkcji WhatsApp jest jej dostępność na komputerach PC i laptopach jako sieć WhatsApp. Chociaż jest to bardzo stara funkcja WhatsApp, firma Meta ulepsza ją z dnia na dzień, odkąd kilka technik naruszania bezpieczeństwa, takich jak hack WhatsApp bez OTP i kodu QR, zostało wyemitowanych w Internecie. Najnowsze wersje systemu Windows 11 wprowadziły również aplikację WhatsApp w samym sklepie Microsoft Store, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia i politykę bezpieczeństwa.

 • Android i iOS – odwiedź Sieć WhatsApp w przeglądarce na komputerze lub pobierz WhatsApp, wyszukując go w Microsoft Store. Gdy zobaczysz kod QR na ekranie, przejdź do telefonu i naciśnij trzy kropki na stronie głównej WhatsApp i dotknij opcji Połączone urządzenia. Teraz naciśnij przycisk LINK A DEVICE, aby otworzyć skaner QR i zeskanować kod QR na ekranie komputera. Po przetworzeniu Twój komputer w ciągu kilku sekund uruchomi internetową wersję WhatsApp na Twoim telefonie.

2. Odwołaj się do określonej wiadomości i odpowiedz na nią

Czy zdarzyło Ci się kiedyś dyskutować na WhatsAppie, w którym omawiano wiele tematów i które trzeba było zareagować na określoną wiadomość? Zwykle dzieje się tak w przypadku rozmów grupowych, ponieważ aktywna rozmowa może bardzo szybko stać się bardzo zajęta, a do czasu, gdy skończysz pisać odpowiedź, temat, do którego się odnosiłeś, już dawno minął jak historia. Jest to jeden z najlepszych fajnych hacków WhatsApp, który daje możliwość odpowiedzi na konkretną wiadomość, wyświetlając ją nad odpowiedzią, aby osoba lub osoby, z którymi się komunikujesz, mogły łatwo zrozumieć, na co reagujesz. Możesz zacytować oryginalny post, aby nadać swojej odpowiedzi odpowiedni kontekst i pomóc uporządkować zamieszanie. Ten hack czatu WhatsApp można wykonać zarówno na platformach Android, WhatsApp, Apple iOS i Mac, wykonując następujące czynności:

 • Android – dotknij i przytrzymaj wiadomość, na którą chcesz odpowiedzieć na czacie WhatsApp, aby ją wybrać. Teraz dotknij strzałki skierowanej w lewo na pasku u góry, gdzie pojawia się nazwa kontaktu. Wiadomość zostanie zacytowana lub przywołana, abyś mógł wpisać swoją wiadomość w odpowiedzi na nią.

Lub

Przesuń palcem od lewej do prawej na wiadomości, na którą chcesz odpowiedzieć na czacie WhatsApp, a wiadomość zostanie zacytowana lub przywołana, abyś mógł wpisać swoją wiadomość w odpowiedzi na nią.

 • iOS – przesuń palcem od lewej do prawej na wiadomości, na którą chcesz odpowiedzieć na czacie WhatsApp. Pojawi się wyskakujące okienko, dotknij opcji Odpowiedz, a wiadomość zostanie zacytowana lub odesłana, abyś mógł wpisać swoją wiadomość w odpowiedzi na nią.

 • Sieć WhatsApp – najedź kursorem na konkretną tablicę wiadomości i kliknij strzałkę w dół po prawej stronie wiadomości, aby otworzyć menu podręczne. Kliknij opcję Odpowiedz, a wiadomość zostanie zacytowana lub przywołana, abyś mógł wpisać swoją wiadomość w odpowiedzi na nią.

3. Oznaczaj wiadomości gwiazdkami lub zakładkami, aby łatwo je znaleźć w przyszłości

Na czacie grupowym mogą znajdować się tysiące wiadomości lub wiele różnych wiadomości, nawet na czacie osobistym, i tam możesz zapisać wiadomość, aby móc się do niej odnieść później, aby nie zgubić jej wśród wielu innych wiadomości. Może to być adres, przypomnienie lub jakakolwiek wiadomość może być, możesz dodać ją do zakładek, oznaczając ją gwiazdką. W ten sposób możesz go bezpośrednio znaleźć w sekcji wiadomości z gwiazdkami w WhatsApp, to dobry hack czatu WhatsApp bez OTP i kodu QR.

 • Android – dotknij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz dodać do zakładek na czacie WhatsApp, aby ją wybrać. Teraz dotknij ikony gwiazdki na pasku u góry, gdzie pojawia się nazwa kontaktu. Wiadomość zostanie dodana do zakładek i zapisana osobno i można ją znaleźć, naciskając trzy kropki w prawym górnym rogu i dotykając opcji Wiadomości oznaczone gwiazdką na wyświetlonej liście.

 • iOS – dotknij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz dodać do zakładek na czacie WhatsApp, aby ją wybrać. Teraz dotknij ikony gwiazdki na pasku u góry, gdzie pojawia się nazwa kontaktu. Wiadomość zostanie dodana do zakładek i zapisana osobno i można ją znaleźć, otwierając ponownie określony czat i dotykając opcji Wiadomości oznaczone gwiazdką.

 • Sieć WhatsApp – najedź kursorem na konkretną tablicę wiadomości i kliknij strzałkę w dół po prawej stronie wiadomości, aby otworzyć menu podręczne. Kliknij opcję wiadomości gwiazdki, a wiadomość zostanie zapisana i można ją znaleźć, klikając trzy kropki w lewym panelu nad listą czatów. Pojawi się mała lista, tutaj kliknij opcję Wiadomości oznaczone gwiazdką, a pojawią się wszystkie zapisane lub oznaczone gwiazdką wiadomości.

4. Zatrzymaj automatyczne pobieranie multimediów zgodnie z preferencjami

Możesz się denerwować, widząc zaskakujące zdjęcia i filmy w swojej galerii pobrane przez grupy WhatsApp i rozmowy na czacie, ponieważ aplikacja zwykle ma domyślnie włączone automatyczne pobieranie multimediów, zarówno w sieci Wi-Fi, jak i w transmisji danych mobilnych. Ale możesz uzyskać dostęp do ustawień i dostosować je, aby włączyć tylko Wi-Fi lub całkowicie wyłączyć, jeśli nie chcesz marnować danych na losowych mediach udostępnianych w rozmowach. To kolejny z najlepszych fajnych hacków WhatsApp bez OTP i kodu QR, którego powinieneś zacząć używać.

 • Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. W tym miejscu dotknij opcji Przechowywanie i dane, a w sekcji Automatyczne pobieranie multimediów dotknij trzech opcji: Podczas korzystania z danych mobilnych, Po połączeniu przez Wi-Fi i Podczas roamingu, jeden po drugim, i wybierz jedną z opcji Zdjęcia, audio, wideo i dokumenty, które chcesz pobrać w określonych sytuacjach dostępności sieci, zgodnie z Twoimi preferencjami, odznaczenie wszystkich spowoduje wyłączenie wszystkich rodzajów automatycznego pobierania multimediów w określonych warunkach sieciowych.

 • Sieć WhatsApp – kliknij ikonę Ustawienia nad opcją profilu w lewym dolnym rogu strony głównej WhatsApp, a następnie kliknij opcję Przechowywanie z wyświetlonej listy. Tutaj odznacz, klikając pola obok wszystkich typów multimediów, których nie chcesz automatycznie pobierać zgodnie z własnymi preferencjami.

5. Pogrubienie, przekreślenie i kursywa podczas pisania wiadomości

Mimo że ten sprytny hack na WhatsApp istnieje od lat, byłbyś zszokowany, jak niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Żądane słowo lub zdanie można pogrubić, umieszczając gwiazdkę

na początku i na końcu. Musisz zatem wpisać *XYZ*, aby pogrubić dowolne słowo XYZ. Podobne zasady dotyczą kursywy, z wyjątkiem podkreślenia (_) po obu stronach tekstu docelowego. Dodanie tyldy (~) na początku i na końcu żądanego akapitu jest konieczne, aby przekreślić tekst. Używając trzech akcentów grawera (’) po obu stronach tekstu, można również utworzyć tekst o stałej szerokości.

6. Puste miejsce w pamięci używane przez WhatsApp Media

 • Na czacie grupowym lub prywatnym masz możliwość usunięcia wszystkich wiadomości, kontaktów, lokalizacji, wiadomości głosowych, dokumentów, GIF-ów, naklejek i obrazów udostępnionych im lub przez nich, jeśli uważasz, że Twoje miejsce jest w większości zajęte przez wymieniane tutaj media. Na przykład możesz usunąć całą zawartość czatu lub wiadomości grupowej, zachowując wszystkie obrazy. Taka jest ta funkcja wśród innych najlepszych fajnych hacków WhatsApp bez OTP i kodu QR.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Tutaj dotknij opcji Przechowywanie i dane i kliknij opcję Zarządzaj pamięcią. Możesz usunąć multimedia podzielone na dwie sekcje, Przeglądanie i usuwanie elementów i Czaty zgodnie z własnymi preferencjami.

7. Aktywuj weryfikację dwuetapową dla dodatkowego bezpieczeństwa

 • Domyślnie podczas zmiany urządzenia WhatsApp żąda Twojego numeru telefonu i jednorazowego kodu PIN. Z drugiej strony włączenie weryfikacji dwuetapowej uniemożliwia podejrzanym osobom dostęp do Twojego konta na nowym telefonie, nawet jeśli mają Twoją kartę SIM. Fakt, że do wyłączenia weryfikacji dwuetapowej na oryginalnym urządzeniu nie jest wymagany kod PIN, jest bardzo istotnym błędem. Czasami jednak wyświetla monit o podanie tego kodu PIN, co umożliwia łatwe wyłączenie weryfikacji dwuetapowej przez kogoś, kto po prostu przesuwa telefon. Nadal jest to elegancki hack do szyfrowania WhatsApp.

Android i iOS – dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu strony głównej WhatsApp i wybierz opcję Ustawienia. Tutaj przejdź do opcji Konto i dotknij Weryfikacja dwuetapowa, a zostaniesz poproszony o ustawienie 6-cyfrowego kodu PIN, który będzie pytany przy każdym logowaniu do WhatsApp z innego telefonu. Dodaj swój adres e-mail w celu odzyskania konta w przypadku zgubienia kodu PIN.

8. Zobacz, kto widział wiadomość na czacie grupowym, a kto nie

 • Rozmawiając na czacie grupowym, możesz być zdziwiony tym, kto przeczytał Twoją wiadomość, a kto nie, ponieważ do grupy może być dodanych wiele osób i informowanie określonych osób lub wszystkich, na przykład o ważnej aktualizacji w czat grupowy może być irytujący, jeśli nikt nie odpowiada ani nie odpowiada. Ta funkcja hakowania czatu WhatsApp jest zatem pomocna w poznaniu, kto jest aktywny, a kto w ogóle nie jest w grupie lub kto nie otrzymał wiadomości z powodu nieobecności itp., Jest to zatem znaczący jeden z najlepszych fajnych hacków WhatsApp bez OTP i kod QR.

Android i iOS – Otwórz czat, w którym wysłałeś wiadomość i dotknij i przytrzymaj konkretną wiadomość wysłaną przez Ciebie po wybraniu wiadomości, dotknij trzech kropek, aby znaleźć opcję informacji, a po dotknięciu jej znajdziesz listę wszystkich uczestników grupy i ich status dotyczący Twojego tekstu, tj. przeczytany, odebrany, niedostarczony itp.

9. Udostępnij lokalizację na żywo za pomocą kontaktów

 • Możesz wysłać znajomym pinezkę z Twoją obecną pozycją i poinstruować ich, aby korzystali z map, aby Cię znaleźć, jeśli próbujesz wskazać im miejsce spotkania i nie masz szczęścia. Jeśli jeszcze nie dotarłeś, możesz również udostępnić im swoją lokalizację na żywo, aby umożliwić im śledzenie twoich ruchów podczas podróży, wysłać im pinezkę z informacją, dokąd się wybierasz, lub jedno i drugie. Możesz wybrać między 15 minutami, 1 godziną lub 8 godzinami, aby poinformować ich, gdzie jesteś, robiąc to. Jeśli nie chcesz już, aby inni wiedzieli, gdzie jesteś, wybierz zatrzymaj udostępnianie w oknie czatu i możesz to zatrzymać w dowolnym momencie. To dobry hack lokalizacji WhatsApp.

Android – włącz usługi lokalizacyjne w telefonie i otwórz czat WhatsApp, któremu chcesz udostępnić swoją lokalizację, oraz w oknie czatu, dotknij opcji przypięcia i wybierz opcję Lokalizacja z listy. W tym miejscu dotknij opcji Udostępnij lokalizację na żywo i spośród opcji czasu trwania, do których lokalizacja na żywo telefonu będzie udostępniana, a następnie dotknij przycisku Wyślij, aby rozpocząć udostępnianie swojej lokalizacji na żywo.

10. Wyłącz niebieskie kleszcze lub przeczytaj potwierdzenia

 • To kolejny z najlepszych fajnych hacków WhatsApp bez OTP i kodu QR, o którym wielu ludzi chciałoby wiedzieć, a jeśli nie, teraz wiesz, że to możliwe. Aplikacja do czatowania sprawiła, że ​​rozmowa była bardziej realistyczna i osobista, wprowadzając funkcję niebieskiego ptactwa, która wskazuje, że wiadomość jest otwarta i przeczytana przez odbiorcę. Jednak wiele osób nie lubi tego za bardzo, dlatego możesz wyłączyć pokwitowania z niebieskim ptaszkiem, aby nie zobaczyć dostępności online innych osób, ani nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoją historię, ani nie można uzyskać od nich niebieskich ptaszków Ty i Twój status dostępności online.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Stuknij opcję Konto i przejdź do opcji Prywatność. Tutaj znajdziesz przełącznik włączony obok opcji Potwierdzenia przeczytania, dotknij go, aby go wyłączyć, a przestaniesz otrzymywać niebieskie kleszcze w czatach i innych rzeczach.

11. Zmień tapetę czatu WhatsApp i wybrany motyw

 • We wszystkich Twoich czatach jako tło będzie wyświetlana domyślna tapeta WhatsApp. Masz jednak możliwość modyfikacji tej tapety. Masz wybór między różnymi zwykłymi kolorami, własnymi zdjęciami i wyborem grafik wygenerowanych przez WhatsApp. To dobry hack czatu WhatsApp.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Stuknij opcję Czaty i kliknij opcję Tapeta, aby zmienić i dostosować tapetę tła WhatsApp, która pojawia się za ekranem czatu. Aby uzyskać określone tapety dla różnych czatów, otwórz konkretny czat na WhatsApp i dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu paska z nazwą kontaktu i przejdź do opcji Tapeta. Tutaj ustaw wybraną tapetę dla konkretnego czatu.

12. Zapisz daty w wiadomościach jako wydarzenie lub przypomnienie

 • Może zaistnieć potrzeba przypomnienia o terminach, o których znajomi wspominają na wspólny dzień, a nie chcesz tego przegapić i o tym przypominać, abyś mógł poszukać wolnych urlopów w swoim biurze i być dostępnym bez żadnych opóźnień. Ten hack czatu WhatsApp to zdecydowanie kolejny z najlepszych fajnych hacków WhatsApp, który jest obecnie dostępny tylko dla użytkowników iPhone’a; jak skrót do dowolnej daty wymienionej na dowolnym czacie, który można przekonwertować na wydarzenie jako przypomnienie.

iOS — otwórz czat, w którym w wiadomości jest podana data. Stuknij w podświetloną na niebiesko i podkreśloną datę i przejdź do opcji Utwórz wydarzenie z małego menu podręcznego. Data przekieruje do kalendarza w celu utworzenia wydarzenia lub przypomnienia. Nawet słowa takie jak dzisiaj, jutro i pojutrze są dostępne w ten sam sposób.

13. Dodaj skrót do czatu na ekranie głównym telefonu

 • WhatsApp otwiera się bardzo szybko, a wszystkie czaty są widoczne i dostępne natychmiast, ale niektóre czaty są dość częste i szybkie, dlatego możesz mieć ochotę jak najszybciej dotrzeć do ich wiadomości. W tym celu WhatsApp zapewnia funkcję skrótów do czatu, która może bardzo pomóc w naprawdę szybkiej komunikacji z ważnymi osobami. Może się okazać, że ten hack czatu WhatsApp jest całkiem przydatny.

Android i iOS – Otwórz żądany czat na WhatsApp i dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu paska z nazwą kontaktu i dotknij opcji Więcej, aby wyświetlić więcej dostępnych opcji. Tutaj przejdź do opcji Dodaj skrót, a skrót pojawi się na ekranie głównym telefonu.

14. Uzupełnij, a także funkcję wyszukiwania na czacie

 • WhatsApp miał funkcję wyszukiwania dla całej aplikacji wprowadzoną dawno temu, ale wiele osób może nie wiedzieć, że później wprowadzili funkcję wyszukiwania na czacie, która jest bardzo pomocna dla osób, które mają trudności z segregowaniem lub znajdowaniem określonego tekstu wysłane do lub otrzymane od osoby, gdy ta sama rzecz może być dostępna w innych czatach. Aby uchronić Cię przed tym kłopotem, możesz teraz wyszukiwać wiadomości tekstowe lub media wymieniane na określonym czacie. Kolejny jeden z najlepszych znanych hacków WhatsApp.

 • Android – Otwórz konkretny czat WhatsApp, w którym chcesz przeszukać. Stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu i przejdź do opcji Szukaj, a pojawi się pasek wyszukiwania, abyś mógł wpisać i wyszukać w całym czacie.

iOS – otwórz konkretny czat WhatsApp, w którym chcesz wyszukać. Stuknij przycisk informacji kontaktowych obok nazwy kontaktu na pasku powyżej, a następnie naciśnij przycisk wyszukiwania i zacznij pisać.

15. Ukryj zdjęcie profilowe WhatsApp przed wszystkimi lub określonymi osobami

 • Do wszystkich znanych postaci, które oparły swoją słynną karierę na mistyce i inności, należą Batman, David Bowie i Pepe the Prawn. Zamiast pokazywać światu swoje zaniedbane zdjęcie z butelką Lambrini, możesz zagwarantować, że ich zdjęcia profilowe WhatsApp będą ustawione jako prywatne. Tak więc, dopóki nie staniesz się jak Batman, zawsze bądź sobą, jak to się mówi. Ta funkcja jest jednak szczególnie korzystna dla kobiet, których tożsamość jest zawsze zagrożona przez groźnych nieznajomych, którzy mogą niewłaściwie wykorzystać swoje zdjęcia profilowe i próbować zrujnować ich reputację i godność, popełniając różne formy oszustwa, takie jak morfing zdjęć, szpiegowanie, szantażowanie itp. , ten ostatnio widziany hack WhatsApp pomaga w zapewnieniu użytkownikom kontroli prywatności.

Android i iOS – dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu strony głównej WhatsApp i wybierz opcję Ustawienia. Tutaj przejdź do opcji Konto i dotknij sekcji Prywatność, aby znaleźć opcję Zdjęcie profilowe w sekcji Kto może zobaczyć moje dane osobowe. Stuknij w nią i wybierz jedną z opcji pokazanych z przodu zgodnie z własnymi preferencjami.

16. Zdecyduj się na beta tester

WhatsApp, podobnie jak inne aplikacje, ciągle wypróbowuje różne funkcje, które czasami są z powodzeniem sugerowane, że są najlepszymi fajnymi hackami WhatsApp, takimi jak inne wymienione. Aby najpierw uzyskać dostęp do nowych funkcji, musisz zarejestrować się w programie beta. Pamiętaj, że zwiększa to prawdopodobieństwo napotkania błędów i innych problemów. W witrynie Sklepu Google Play dla WhatsApp przejdź do sekcji Zostań testerem wersji beta u dołu i zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wersji beta. Zostaniesz zapisany do programu beta, gdy klikniesz przycisk Uczestniczę. Wystarczy dotknąć przycisku aktualizacji, aby uzyskać najnowszą wersję aplikacji w celu uaktualnienia do wersji beta, tak jak w przypadku standardowej aktualizacji aplikacji Sklep Play. Przycisk Wyjdź, który zajął miejsce Jestem w, pozwala wyjść z bety w dowolnym momencie.

17. Wysyłaj wiadomości, które znikają po pewnym czasie

 • Ten hack na czacie WhatsApp okazuje się bardzo interesujący. Wszelkie nowe wiadomości wysłane do wątku znikną po 24 godzinach, 7 dniach lub 90 dniach, jeśli włączona jest opcja Znikające wiadomości. Nie zapominaj, że nadal możesz zapisać wiadomości w innym miejscu. Możesz wybrać, czy chcesz ją włączyć dla wszystkich czatów, czy tylko dla niektórych. Wykonaj następujące kroki, aby wykonać ten hack czatu WhatsApp.

Android i iOS – Otwórz żądany czat WhatsApp i dotknij nazwy kontaktu na górnym pasku. Tutaj znajdź i dotknij opcji Znikające wiadomości i wybierz opcje timera z widocznej listy. Aby ustawić domyślne znikanie wiadomości dla wszystkich, otwórz Ustawienia WhatsApp i przejdź do opcji Konto. Teraz dotknij opcji Prywatność i naciśnij Domyślny licznik wiadomości w opcji Znikające wiadomości i wybierz czas trwania licznika z opcji.

18. Utwórz niestandardowe powiadomienie dla dowolnego kontaktu

 • Biorąc pod uwagę, że typowy użytkownik WhatsApp ma dużą liczbę połączeń, rozsądne jest, jeśli czasami czujesz się przeładowany powiadomieniami o wiadomościach. Na szczęście istnieje co najmniej jedna metoda — niestandardowe powiadomienia — oddzielania kursów od wydarzeń. W ten sposób, gdy telefon zabrzęczy, aby Cię powiadomić, będzie jasne, kiedy się nie martwić, a kiedy. Powinieneś całkowicie zacząć używać tego natychmiast od najlepszych fajnych hacków WhatsApp bez OTP i kodu QR.

Android i iOS – Otwórz czat żądanego kontaktu i dotknij nazwy kontaktu na powyższym pasku. Teraz dotknij opcji Powiadomienie niestandardowe, przewijając w dół i zaznaczając pole obok opcji Użyj powiadomień niestandardowych, aby rozpocząć dostosowywanie powiadomień o wiadomościach i połączeniach dla kontaktu. Te same kroki można powtórzyć dla innych wymaganych kontaktów indywidualnie.

19. Poznaj najczęściej rozmawiane czaty na WhatsApp

 • W dzisiejszym świecie dzielenie się danymi jest ważniejsze niż lojalność czy długa przyjaźń. Możesz wykorzystać te informacje z WhatsApp, aby stworzyć rankingową listę swoich ulubionych znajomych. Nie, to wcale nie jest dziwne. Dodatkowo, klikając, możesz masowo usunąć elementy, które zajmują zbyt dużo miejsca. Można to zaliczyć jako dobry hack czatu WhatsApp bez OTP i kodu QR.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Tutaj dotknij opcji Przechowywanie i dane i naciśnij Zarządzaj pamięcią, aby znaleźć grupy i czaty wymienione od góry do dołu na podstawie większości lub najmniej wymienianych z nimi mediów.

20. Wyłącz ostatnio widziany

 • Za pomocą funkcji ostatnio widzianych WhatsApp możesz dowiedzieć się, kiedy ktoś ostatnio się zalogował i na odwrót. W górnej części otwartej konwersacji zostaną wyświetlone informacje o ostatnim widzianym kontakcie, jeśli nie zostały dezaktywowane. Jednak tę funkcję hackowania czatu WhatsApp można przełączać zgodnie z indywidualnymi preferencjami, a jeśli wyłączysz swoją ostatnio widzianą widoczność, również nie będziesz mógł wyświetlać ostatnio widzianych przez innych. Nic dziwnego, że stoi wysoko wśród innych najlepszych fajnych hacków WhatsApp bez OTP i kodu QR.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Stuknij opcję Konto i przejdź do opcji Prywatność. Tutaj naciśnij opcję Ostatnio widziany i online i wybierz opcję Nikt w sekcji Kto może zobaczyć moją ostatnio widzianą.

21. Udostępniaj rzeczy z komputera na telefon i odwrotnie

Połączenie telefonu i komputera przez USB i zlokalizowanie konkretnego elementu pamięci telefonu na komputerze może wydawać się bardzo gorączkowym i nudnym procesem. Nawet transfer Bluetooth z telefonu na komputer i odwrotnie jest wolniejszy niż ślimak, ale czy wiesz, że WhatsApp może pomóc w eleganckim transferze bez przerywania potu? Tak, ze względu na ograniczenia rozmiaru plików WhatsApp, WhatsApp Web może nie być tak wszechstronny, ale jednym z najfajniejszych hacków szyfrowania WhatsApp jest możliwość przesyłania plików między telefonem a komputerem. Możesz przenieść zawartość z drugiego konta WhatsApp na to, które jest otwarte na twoim komputerze, jeśli masz dwa. Masz kumpla, który chce działać jako pośrednik? Po wysłaniu im plików wystarczy otworzyć WhatsApp Web, przejść do ich profilu i kliknąć ich nazwę, aby zobaczyć lub pobrać plik. Ponadto możesz zrobić coś przeciwnego, wysyłając zawartość do swojego znajomego pacjenta lub innego konta WhatsApp ze swojego komputera za pomocą WhatsApp Web. Możesz także użyć krótkiej sztuczki, aby utworzyć grupę z jednym z twoich kontaktów, usunąć tę osobę z grupy, a następnie mieć prywatne centrum wymiany rzeczy. Nadal jest dość elegancki, mimo że nie jest tak zgrabny ani łatwy w użyciu jak funkcja przechowywanych treści Telegrama.

22. Wykonuj przyjazne dla danych połączenia WhatsApp

 • Wszyscy możemy odnosić się do czasów, kiedy jesteśmy napięci w naszym planie danych i czekamy na zmniejszenie wydatków na dane na wszystkie możliwe sposoby. WhatsApp może Ci pomóc w tym stanie, nawet jeśli chcesz wykonywać połączenia WhatsApp, zapewniając połączenia o niskim zużyciu danych, dzięki czemu możesz odbierać lub wykonywać połączenia WhatsApp (w nagłych wypadkach lub w jakikolwiek inny sposób) i nadal oszczędzać dane znacznie bardziej niż w normalnym przypadku. Jakość połączenia może się w tym przypadku różnić, ale hej, twój cel jest w tej chwili spełniony. Lista najlepszych fajnych hacków WhatsApp nie mogłaby się obyć bez tego.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. W tym miejscu dotknij opcji Pamięć i dane i naciśnij przełącznik obok Użyj mniej danych dla połączeń do pozycji włączonej, aby następnym razem wykonywać połączenia o niskim zużyciu danych. Dotyczy to również połączeń, które odbierasz od innych.

23. Wysyłaj wiadomości z transmisji publicznych do DMs

 • Ten czat na WhatsApp bez kodów OTP i QR działa bardzo podobnie do osób wysyłających BCC w e-mailu, jeśli chcesz wysłać ogólne oświadczenie, takie jak zaproszenie na weekendowy grill lub ostrzeżenie o niezdrowym uzależnieniu znajomego od KFC, bez robiąc to na platformie głośnomówiącej Facebooka. Nieświadomy, że wysłałeś dokładnie to samo zaproszenie do 342 innych osób, Twoi odbiorcy otrzymają wiadomość tak, jakby była ich autorem.

 • Android – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i naciśnij opcję Nowa transmisja, aby rozpocząć wybieranie kontaktów, aby rozpocząć nową wiadomość transmisji, która będzie często wysyłana do ich dms bez informowania ich o innych członkach, którzy są transmitowani.

iOS – dotknij opcji Listy transmisji na górnym pasku strony głównej WhatsApp i naciśnij Nowa lista, a następnie Dodaj kontakty, aby rozpocząć transmisję.

24. Wyślij e-mailem lub udostępnij logi czatu nikomu

 • Co się stanie, jeśli chcesz przekazać komuś określony dziennik czatu, a może potrzebujesz pokwitowań? WhatsApp umożliwia obecnie tworzenie kopii zapasowych historii czatów w chmurze w ramach najlepszych fajnych hacków WhatsApp, jakie możesz znaleźć. Dziennik czatu jest zawsze dostępny za pośrednictwem poczty e-mail WhatsApp.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Tutaj naciśnij opcję Czaty i przewiń w dół, aby znaleźć i dotknąć historii czatów. Teraz wybierz pierwszą opcję Eksportuj czat i wybierz czaty, które chcesz udostępnić, a plik będzie gotowy do udostępnienia ze wszystkich dostępnych opcji, za pomocą których możesz udostępnić plik dziennika z telefonu.

25. Czaty archiwalne

 • Możesz usunąć czat z panelu Czaty za pomocą Archiwizuj czat. Ten hack czatu WhatsApp pomaga organizować czaty, umożliwiając przeniesienie czatu z głównego ekranu czatu bez jego utraty. Możesz archiwizować zarówno czaty grupowe, jak i indywidualne, a gdy to zrobisz, znikną, dopóki nie rozwiniesz okna czatów na górze i nie wybierzesz opcji Zarchiwizowane czaty. Dodatkowo możesz zarchiwizować każdą komunikację.

 • Android — dotknij i przytrzymaj czat, który chcesz zarchiwizować, aby go wybrać. Teraz dotknij przycisku pola obok przycisku Wycisz na górnym pasku obok nazwy kontaktu. Czat zostanie zarchiwizowany.

iOS – otwórz czat, który chcesz zarchiwizować. Przesuń palcem od prawej do lewej na ekranie czatu do Archiwum/Ustawienia. Teraz przejdź do opcji Czaty i naciśnij przycisk Archiwizuj wszystkie czaty, aby zarchiwizować czat.

 • Chociaż WhatsApp nieustannie pracuje nad tym, aby korzystanie z WhatsApp było łatwiejsze i łatwiejsze z dnia na dzień, dużo bardziej preferowane jest docieranie do rówieśników, gdy tylko otrzymasz od nich SMS-a. Nic dziwnego, że jest tak wiele najlepszych fajnych hacków WhatsApp, ten zainteresuje wielu z was. Chociaż sposób laika na otwarcie powiadomienia, gdy telefon dzwoni, aby otrzymać nową wiadomość, jest zawsze dostępny, możesz również odpowiedzieć z powiadomienia, ponieważ zostanie ono odebrane jak wyskakujące okienko, dzięki czemu możesz jak najszybciej odpowiedzieć na ciągłe rozmowy podczas pracy nad innymi zadaniami jednocześnie na Twój telefon.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Teraz naciśnij opcje powiadomień i dotknij opcji Wyskakujące powiadomienie, aby ją włączyć.

Uwaga: wiele najnowszych wersji Androida nie obsługuje już tej funkcji. Jeśli opcja jest wyszarzona, ta funkcja może być dla Ciebie niedostępna, ponieważ została już usunięta.

27. Wycisz czat lub czat grupowy

 • Wielu z nas prawdopodobnie ma aktywne grupy WhatsApp, które mają wielu aktywnych członków, którzy nieustannie rozmawiają i dzielą się ze sobą rzeczami. To może stać się niewygodne, gdy telefon ciągle brzęczy, gdy nie chcesz lub nie możesz sobie pozwolić na takie przypadkowe rozrywki, albo jesteś po prostu introwertykiem! Cokolwiek to może być, możesz jednak wyciszyć dowolny z czatów na WhatsApp, a wiadomości nie będą Ci przeszkadzać brzęczeniem, ale będą dostarczać po cichu. To kolejny przydatny hack czatu WhatsApp bez kodu OTP i QR.

Android i iOS – dotknij i przytrzymaj czat, który chcesz wyciszyć, a następnie naciśnij przycisk wyciszenia z menu na górnym pasku. Wybierz czas trwania i inne ustawienia dla typu wyciszenia, które chcesz zastosować, i naciśnij OK, aby zastosować zmiany.

28. Utwórz kopię zapasową wszystkich czatów w chmurze WhatsApp

 • Chociaż WhatsApp rzadko tworzy kopie zapasowe wszystkich twoich czatów na lokalnym dysku około drugiej w nocy, możesz to zrobić ręcznie w dowolnym momencie. Pamiętaj, aby utworzyć kopię zapasową czatów na iCloud lub Dysku Google, aby nie stracić żadnego z nich w przypadku utraty telefonu lub zmiany urządzenia. Należy pamiętać, że zarchiwizowane rozmowy nie używają już szyfrowania. Kolejny jeden z najlepszych fajnych hacków WhatsApp, na które możesz liczyć.

Android i iOS – dotknij trzech kropek na stronie głównej WhatsApp i przejdź do opcji Ustawienia. Tutaj naciśnij opcję Czaty i przewiń w dół, aby znaleźć i dotknij opcji kopii zapasowej czatu i naciśnij przycisk BACK UP, aby rozpocząć najnowszą kopię zapasową czatów.

29. Przypnij ważne czaty na górze

 • Może odbywać się wiele innych rozmów, dlatego te najnowsze wciąż rosną, ponieważ nieprzeczytane są zawsze na górze. Ale wśród tych wszystkich są ważne czaty, które zawsze chcesz mieć na bieżąco, niezależnie od ich aktywności lub indolencji przez dowolny czas. Można to zrobić na WhatsApp – możesz przypiąć do 3 czatów, które zawsze pozostaną na wierzchu. To kolejny dobry hack na czacie WhatsApp.

Android i iOS – dotknij i przytrzymaj czat, który chcesz przypiąć, a następnie naciśnij przycisk przypinania z opcji na pasku u góry, gdzie zwykle pojawia się nazwa kontaktu, a rozmowa będzie zawsze przypinana na górze, dopóki nie cofniesz zmian.

30. Poproś o szczegółowe informacje o koncie

 • Możesz poprosić WhatsApp o plik ZIP zawierający dane i ustawienia Twojego konta, tak jak możesz to zrobić z Facebooka i Twittera. Jednak gromadzone są tylko Twoje zdjęcie profilowe, czy wyraziłeś zgodę na politykę dotyczącą danych Facebooka, nazwy grup itp.; Twoja komunikacja jest z tego wykluczona. Otrzymanie raportu zajmuje wiele dni. Jeśli jednak zmienisz swój numer lub urządzenie, usuniesz lub ponownie zarejestrujesz swoje konto lub zrobisz wszystkie te czynności, prośba zostanie cofnięta. Spróbuj użyć innej aplikacji na telefonie lub komputerze zamiast WhatsApp, ponieważ nie widzisz tam tego pliku. Ta funkcja jest zatem jedną z najlepszych fajnych hacków WhatsApp bez OTP i kodu QR.

Android i iOS – dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu strony głównej WhatsApp i wybierz opcję Ustawienia. Tutaj przejdź do opcji Konto i dotknij opcji Poproś o informacje o koncie, aby złożyć wniosek.

31. Usuń wysłaną wiadomość dla WSZYSTKICH

 • Konkretną wiadomość z rozmowy można usunąć, tak jak możesz oznaczyć konkretną wiadomość na czacie. Jeśli chcesz usunąć wiadomość dla wszystkich, musisz to zrobić w ciągu 1 godziny, 8 minut i 16 sekund od wysłania wiadomości. Możesz go usunąć dla siebie w dowolnym momencie i po dowolnym czasie. Gdy wybierzesz opcję Usuń dla wszystkich, w rozmowie pojawi się również informacja o usunięciu wiadomości, która, mimo że wydaje się podejrzana, może być preferowana zamiast oryginalnej wiadomości, którą wysłałeś. To naprawdę bardzo przydatny ostatnio widziany hack WhatsApp. Wykonaj podane kroki, aby wykonać ten hack czatu WhatsApp.

Android i iOS – dotknij i przytrzymaj wiadomość na czacie, którą chcesz usunąć. Jeżeli akcja jest wykonywana w określonym czasie, pojawią się 3 opcje, w tym opcja USUŃ DLA WSZYSTKICH, naciśnięcie na nią usuwa daną wiadomość.

32. Użyj Asystenta Google lub Siri, aby przeczytać nowe wiadomości

 • Jeśli masz stabilne i aktywne połączenie internetowe w telefonie, spodoba ci się ten ze wszystkich najlepszych fajnych hacków WhatsApp wspomnianych powyżej. Po wykonaniu instrukcji umożliwiających osobistemu asystentowi dostęp do usługi mikrofonu telefonu użytkownicy smartfonów mogą poprosić Asystenta Google lub Siri o wyświetlenie nieprzeczytanych wiadomości WhatsApp. Dodatkowo możesz użyć Siri lub Asystenta Google, aby wysłać nową wiadomość do kontaktu lub odpowiedzieć na istniejącą wiadomość za pomocą głosu. Oto kroki, aby wykonać ten hack czatu WhatsApp.

Android i iOS – wywołuj polecenia głosowe, takie jak OK Google/Hej Siri, czytaj nowe wiadomości z WhatsApp z odpowiedniej odległości za pomocą telefonu. Gdy asystent telefonu wysłucha i odpowie na polecenia, możesz również odpowiedzieć na wiadomości, ponownie dzwoniąc do telefonu za pomocą poleceń takich jak OK Google/Hej Siri, odpowiedz na wiadomość na WhatsApp po tym, jak asystent wysłuchał i poprosi o tekst, podyktuj swój werbalną wiadomość do niego i po pomyślnym nagraniu odpowiedzi wywołaj polecenie Wyślij do asystenta, aby wysłać wiadomość do danego kontaktu/czatu.

33. Oznacz czat jako nieprzeczytany

 • Czy kiedykolwiek poszedłeś gdzieś i przeczytałeś czat tylko po to, by zdać sobie sprawę, że nigdy nie odpowiedziałeś? Wszyscy na co dzień wykonujemy takie praktyki. Ważne rozmowy można oznaczyć kropką jako przypomnienie o powrocie do nich. Służy to zatem jako dobry ostatnio widziany hack WhatsApp bez OTP i kodu QR.

Android i iOS – dotknij i przytrzymaj, aby wybrać czat, który chcesz oznaczyć jako nieprzeczytany. Naciśnij opcję Oznacz jako nieprzeczytane, aby oznaczyć czat jako nieprzeczytany do następnego otwarcia.

Tak więc była to lista hackowania czatu WhatsApp, hackowania szyfrowania, hackowania lokalizacji i wielu innych.

***

Były to jedne z najlepszych fajnych hacków WhatsApp, których możesz nie znać na co dzień, ale korzystanie z nich pomaga w wielu codziennych problemach z cyfrowym życiem. Podziel się swoją opinią, a także podziel się historiami swoich ulubionych sztuczek WhatsApp. Czytaj dalej i kochaj nas, a do zobaczenia w nowym artykule na nowy temat.

x