4 aplikacje do zarabiania pieniędzy poprzez udostępnianie Internetu

Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz zarabiać na sprzedaży pasma internetowego za pasywny dochód?

Jeśli masz plan transmisji danych z nieograniczonym dostępem i uważasz, że marnuje się duża przepustowość Internetu, jest to najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy.

Jak to działa?

Aby dzielić przepustowość, musisz zainstalować aplikację na telefonie komórkowym lub komputerze i utrzymywać ją w tle. Ci, którzy go kupią, będą go regularnie używać, kiedy tylko zechcą.

Lokalizacja, liczba adresów IP i szybkość sieci to czynniki, które wpływają na wysokość zarobków.

A co z prywatnością?

Pozwalasz osobie, której tożsamość jest nieznana, na korzystanie z Twojego Internetu i adresu IP, aby surfować, co tylko zechce, zapewniając Ci przepustowość łącza internetowego.

Nie będziesz mieć żadnej władzy nad tym, co robią inni ludzie w Internecie, korzystając z Twojej sieci. Niektóre strony internetowe mogą być zabronione w danym kraju lub terytorium i nigdy nie wiadomo, kto uzyskuje do nich dostęp za pośrednictwem Twojej sieci.

Nikt nie może zagwarantować, że jest całkowicie bezpieczny, a Sklep Google Play również nie obsługuje tych aplikacji. To dobre źródło dochodu pasywnego, ale zawsze jest to szara strefa.

Podsumowaliśmy listę kilku aplikacji do sprzedaży przepustowości Internetu.

Ruszajmy.

IPRoyal

IPRoyal to stosunkowo nowa strona internetowa, o której niewiele osób wie. Chociaż kilku blogerów twierdzi, że jest to najlepsza strona do sprzedaży przepustowości Internetu.

Płacą 0,20 USD za każdy GB udostępnionych danych.

Doświadczenie użytkownika witryny jest proste.

Co więcej, ponieważ niewiele osób wie o witrynie, będziesz mieć większą szansę na udostępnienie większej przepustowości.

Miodowy

Miodowy to poręczna i doskonała usługa sieciowa do sprzedaży pasma internetowego na całym świecie. Za każde 10 Mb udostępnionych danych otrzymujesz jeden kredyt.

Aby zrealizować płatność, musisz mieć 20 000 kredytów, co równa się 20 USD.

Zaczęli zbierać mniej przepustowości od każdej osoby, gdy ich popularność rosła. Za każde 10 GB udostępnionych danych otrzymujesz 1 USD.

Ta strona daje również 5 $ jako bonus za przystąpienie. Mają też program poleceń, w którym możesz zarobić trochę więcej, zapraszając inne osoby.

Możesz również oszacować swoje miesięczne zarobki na ich stronie internetowej.

Peer2profit

Peer2profit to kolejna fantastyczna sieć współdzielenia pasma peer-to-peer. Co miesiąc możesz zarobić od 6 do 75 dolarów. Pamiętaj, im większa sieć, tym więcej pieniędzy zarobisz. Jest to jedna z najlepszych opcji udostępniania przepustowości sieci na całym świecie.

Mają też program poleceń. Za każde 30 poleconych płacą około 100 USD. Mają wiele platform wypłat, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, WebMoney itp.

Strumień pakietów

Inną znaną stroną internetową do sprzedaży pasma internetowego za pieniądze jest Strumień pakietów. Jest to również domowa sieć proxy typu peer-to-peer, która pozwala użytkownikom dzielić przepustowość podobną do peer2profit.

Otrzymujesz 0,10 USD opłat za każdy udostępniony GB danych. Kupujący muszą zapłacić 1 USD za każdy zakupiony 1 GB danych.

Jest to niezawodna strona internetowa, której partnerami technologicznymi są AWS i PayPal.

Zawijanie 👇

Mam nadzieję, że uznasz te narzędzia za pomocne w zarabianiu pieniędzy jako pasywny dochód poprzez dzielenie przepustowości sieci. Do wszystkich tych witryn można dołączyć za darmo, więc wybierz tę, która Ci odpowiada. Pobierz żądaną aplikację i postępuj zgodnie z instrukcjami konfiguracji, aby rozpocząć.

A jeśli chcesz jeszcze bardziej zoptymalizować swoje zarobki, możesz jednocześnie korzystać z różnych aplikacji w swoim systemie.

Obejrzyj poniżej wersję wideo tego artykułu.
Polub i zasubskrybuj newsblog.pl kanał Youtube.

Podobał Ci się artykuł? Co powiesz na dzielenie się ze światem?