4 darmowe narzędzia do tworzenia wysokiej jakości animowanych GIF-ów

Wczoraj wszyscy użytkownicy Imgur byli zafiksowani na projekcie GIFV. Imgur obsługuje teraz większe pliki GIF i okazuje się, że odtwarzają się one znacznie szybciej, płynniej i ogólnie mają lepszą jakość. Zgaduję, że ludzie w Imgur zdali sobie sprawę, jak szalona jest jego baza użytkowników na temat GIF-ów i postanowili dać im coś, o co naprawdę mogą zwariować. Teraz, gdy masz już środki na udostępnianie większych, lepszych GIF-ów za pomocą najpopularniejszej usługi udostępniania obrazów, pozostaje tylko pytanie, jak stworzyć super wysokiej jakości GIF? Oto cztery narzędzia, które pozwalają tworzyć wspaniałe GIF-y z komputera przy użyciu internetowych filmów wideo, obrazów na komputerze lub z kamery internetowej.

Gifff.fr

Gifff.fr to świetne narzędzie online do tworzenia GIF-ów z filmów z YouTube. Pozwala zarządzać prędkością i rozmiarem obrazu GIF z tylko jednym ograniczeniem, że GIF nie powinien być dłuższy niż 15 sekund. Nie oznacza to, że nie możesz użyć długiego wideo do utworzenia GIF-a, tylko że plik końcowy nie może trwać dłużej niż 15 sekund. Możesz dodać podpis na górze i na dole GIF, co jest dodatkową zaletą.

GIFFFFR

Odwiedź Gifff.fr

Nagraj to

Sprawdziliśmy tę absolutnie niesamowitą aplikację dla systemu Windows i OS X jakiś czas temu i jest to nie tylko świetny sposób na tworzenie GIF-ów z screencastów, ale także świetne narzędzie zwiększające produktywność. Możesz uzyskać dodatkowe funkcje za 30 USD na OS X (ochrona hasłem i kontrola liczby klatek na sekundę), ale aplikacja, która tworzy zarówno pliki wideo, jak i GIF, jest bezpłatna, a wynik jest plikiem wysokiej jakości.

rozpocząć nagrywanie

Pobierz Recordit

Zrób GIF

Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi online do tworzenia GIF-ów, a to, co czyni go tak wspaniałym, to możliwość tworzenia GIF-ów w prawie każdym możliwym stopniu. Możesz utworzyć GIF z wideo YouTube, z wideo na dysku lokalnym, z wielu obrazów i z kamery internetowej. Jedynym haczykiem jest to, że jeśli chcesz mieć wysokiej jakości GIF bez znaku wodnego, musisz zarejestrować się w usłudze.

Zrób GIF

Odwiedź Make A GIF

Gyfcat

Jedną rzeczą, która łączy zarówno Gifff.fr, jak i Make GIF, jest to, że obsługują filmy z YouTube. Oprócz YouTube żadna z tych witryn nie obsługuje innych popularnych witryn do hostingu wideo, takich jak Vimeo lub Daily Motion, więc ktoś inny musiał to zrobić, a Gyfcat to zrobił. Jedynym minusem jest to, że GIF-y nie są tej samej jakości, co te utworzone przez Gifff.fr. Gyfcat nie tylko tworzy pliki GIF, ale można go również użyć do ich kompresji.

Gfycat

Odwiedź Gyfcat

Jakie narzędzie lub usługę poleciłbyś do łatwego tworzenia wysokiej jakości GIF-ów?