01/21/2022

4 darmowe narzędzia do tworzenia wysokiej jakości animowanych GIF-ów

Udostępnij teraz w social media:

Wczoraj wszyscy użytkownicy Imgur byli zafiksowani na projekcie GIFV. Imgur obsługuje teraz większe pliki GIF i okazuje się, że odtwarzają się one znacznie szybciej, płynniej i ogólnie mają lepszą jakość. Zgaduję, że ludzie w Imgur zdali sobie sprawę, jak szalona jest jego baza użytkowników na temat GIF-ów i postanowili dać im coś, o co naprawdę mogą zwariować. Teraz, gdy masz już środki na udostępnianie większych, lepszych GIF-ów za pomocą najpopularniejszej usługi udostępniania obrazów, pozostaje tylko pytanie, jak stworzyć super wysokiej jakości GIF? Oto cztery narzędzia, które pozwalają tworzyć wspaniałe GIF-y z komputera przy użyciu internetowych filmów wideo, obrazów na komputerze lub z kamery internetowej.

Gifff.fr

Gifff.fr to świetne narzędzie online do tworzenia GIF-ów z filmów z YouTube. Pozwala zarządzać prędkością i rozmiarem obrazu GIF z tylko jednym ograniczeniem, że GIF nie powinien być dłuższy niż 15 sekund. Nie oznacza to, że nie możesz użyć długiego wideo do utworzenia GIF-a, tylko że plik końcowy nie może trwać dłużej niż 15 sekund. Możesz dodać podpis na górze i na dole GIF, co jest dodatkową zaletą.

Odwiedź Gifff.fr

Nagraj to

Sprawdziliśmy tę absolutnie niesamowitą aplikację dla systemu Windows i OS X jakiś czas temu i jest to nie tylko świetny sposób na tworzenie GIF-ów z screencastów, ale także świetne narzędzie zwiększające produktywność. Możesz uzyskać dodatkowe funkcje za 30 USD na OS X (ochrona hasłem i kontrola liczby klatek na sekundę), ale aplikacja, która tworzy zarówno pliki wideo, jak i GIF, jest bezpłatna, a wynik jest plikiem wysokiej jakości.

Sprawdź -   3 narzędzia do tworzenia i osadzania wykresów lub wykresów online

rozpocząć nagrywanie

Pobierz Recordit

Zrób GIF

Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi online do tworzenia GIF-ów, a to, co czyni go tak wspaniałym, to możliwość tworzenia GIF-ów w prawie każdym możliwym stopniu. Możesz utworzyć GIF z wideo YouTube, z wideo na dysku lokalnym, z wielu obrazów i z kamery internetowej. Jedynym haczykiem jest to, że jeśli chcesz mieć wysokiej jakości GIF bez znaku wodnego, musisz zarejestrować się w usłudze.

Zrób GIF

Odwiedź Make A GIF

Gyfcat

Jedną rzeczą, która łączy zarówno Gifff.fr, jak i Make GIF, jest to, że obsługują filmy z YouTube. Oprócz YouTube żadna z tych witryn nie obsługuje innych popularnych witryn do hostingu wideo, takich jak Vimeo lub Daily Motion, więc ktoś inny musiał to zrobić, a Gyfcat to zrobił. Jedynym minusem jest to, że GIF-y nie są tej samej jakości, co te utworzone przez Gifff.fr. Gyfcat nie tylko tworzy pliki GIF, ale można go również użyć do ich kompresji.

Sprawdź -   Jak pisać na telefonie iPhone z komputera z systemem Windows 10

Gfycat

Odwiedź Gyfcat

Jakie narzędzie lub usługę poleciłbyś do łatwego tworzenia wysokiej jakości GIF-ów?

x