4 monitory zdrowia/aktywności psów, które zadbają o swoje futrzane dzieci

Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Więź człowieka z psem jest nie do opisania i najlepsza.

Posiadanie zwierzaka w domu to najbardziej wyjątkowe i szczęśliwe uczucie na świecie. Ale czasami trzeba zostawić psa samego w domu i wyjść do pracy.

Chociaż więź, którą dzielisz ze swoim zwierzakiem, jest nie do opisania i najlepsza, zrozumienie, przez co przechodzi twój pies, może być trudne. Pies może nie być w stanie przekazać swoich uczuć słowami. W związku z tym możesz mieć trudności ze zrozumieniem, czy są chore lub zdrowe. W takiej sytuacji możesz potrzebować monitorów zdrowia, aby monitorować, przez co przechodzi twój pies i odpowiednio monitorować jego zdrowie.

Widzenie chorego i zranienia psa jest najgorszym uczuciem i nigdy nie będziesz chciał ignorować jego zdrowia. Dlatego ten artykuł przychodzi ci z pomocą i zawiera szczegółowe informacje na temat dostępnych na rynku monitorów zdrowia dla psów.

Możesz użyć jednego z nich, aby śledzić ich samopoczucie i otrzymywać powiadomienia, jeśli zachorują lub źle się poczują. Może to pomóc w zapewnieniu terminowego leczenia i uzyskaniu właściwej diagnozy w nagłych wypadkach.

Więź między człowiekiem a psem

Więź między człowiekiem a psem jest najczystsza ze wszystkich. Być może widziałeś przypadki w swoim otoczeniu, w których znalazłeś kogoś spacerującego po ulicach z psem. Ludzie adoptują szczenięta i psy i czynią je częścią swoich rodzin.

Psy są najbardziej lojalnymi przyjaciółmi. Nie tylko zapewniają ci radość, rozrywkę i zaangażowanie przez cały dzień, ale także utrzymują aurę wokół ciebie szczęśliwą i pogodną.

W zamian za to pies żąda od ciebie miłości, troski i uczucia. Historie i filmy, w których psy okazywały swoim właścicielom miłość i współczucie, zawsze były modne. Zdarzały się przypadki, kiedy psy robiły wszystko, aby udowodnić swoje poświęcenie, oddanie i miłość do swoich właścicieli.

Przy tak czystej więzi uczucie, gdy jedno z nich zachoruje, jest nie do zniesienia i smutne dla drugiego. Dlatego najlepiej byłoby, gdybyś miał jakieś urządzenie, które pomogłoby Ci śledzić zdrowie i samopoczucie Twojego psa.

Przyjrzyjmy się dostępnym opcjom i zobaczmy, czy jest coś, co możesz zrobić ze śledzeniem stanu zdrowia Twojego uroczego zwierzaka.

Co to jest monitor zdrowia psa?

Monitor zdrowia psa to urządzenie, które pozwala nawiązać rodzaj komunikacji między sobą a psem. To urządzenie pozwala sprawdzić samopoczucie i zdrowie psa oraz zauważyć najmniejsze zmiany. Korzystając z tego urządzenia możesz mieć pewność co do stanu zdrowia Twojego psa. Możesz natychmiast zabrać go do weterynarza w celu diagnozy i odpowiedniego leczenia, jeśli zauważysz niewielką zmianę. Dlatego posiadanie monitora zdrowia psa jest niezbędne.

Cel monitora zdrowia psa

Kontroluj harmonogram karmienia

Zdrowie Twojego psa w dużej mierze zależy od diety, którą przyjmuje i harmonogramu karmienia. Monitor zdrowia sprawdzi ich harmonogram karmienia i powiadomi ich, gdy się przejadają lub niedojadają. Nie tylko to, informują Cię również, kiedy nadszedł czas, aby Twój zwierzak miał jedzenie.

Uzyskaj informacje o ogólnym stanie zdrowia Twojego zwierzaka

Możesz martwić się o ogólny stan zdrowia swojego zwierzaka. Po to właśnie są trackery zdrowia. Badają wzorce zdrowotne i względne zmiany w zdrowiu Twojego zwierzaka oraz śledzą codzienne nawyki i kondycję.

Podaj dokładne informacje weterynarzowi w przypadku zmiany zachowania

Jeśli Ty i aplikacja zauważycie jakieś zmiany w zachowaniu, Twój weterynarz będzie miał pełne pojęcie o przyczynie zmiany. Pomoże to w prawidłowej diagnozie i leczeniu.

Kontroluj działania

Jeśli Twój pies zabłąka się daleko, możesz w ciągu kilku sekund śledzić jego lokalizację i złapać zwierzaka za pomocą aplikacji.

Śledź harmonogram szczepień

Odpowiednie zaszczepienie psa jest niezbędne, jeśli chcesz, aby był zawsze szczęśliwy i zdrowy. Urządzenie będzie śledzić harmonogramy szczepień i wysyłać powiadomienia przed terminem.

Istotne cechy Monitora Zdrowia Psa

 • Śledzenie aktywności w aplikacji – urządzenie powinno mieć opcję śledzenia aktywności i lokalizacji psa.
 • Monitoruj wagę zwierzaka – Kontrolowanie wagi zwierzaka jest niezbędne, ponieważ jest ważnym wskaźnikiem jego zdrowia.
 • Cyfrowy profil swojego zwierzaka – Powinieneś mieć szybki dostęp do cyfrowego profilu swojego zwierzaka, aby w razie potrzeby móc udostępnić dane weterynarzowi.
 • Funkcja do zarejestrowania — aplikacja powinna mieć funkcje do rejestrowania i śledzenia codziennych czynności oraz wzorców sprawności.
 • Wiele zwierząt – jeśli masz więcej niż jednego zwierzaka, urządzenie powinno działać elastycznie między nimi.
 • Ustaw przypomnienia – powinieneś otrzymywać przypomnienia o zaplanowanych spotkaniach, czasie jedzenia i czasie, kiedy Twój pies zabłąka się daleko.
 • Lokalizator usług w pobliżu – w nagłych wypadkach urządzenie powinno być w stanie zlokalizować usługi oferowane w okolicy, aby uzyskać szybką pomoc i pomoc.
 • Dokumentacja medyczna – Urządzenie powinno przechowywać całą dokumentację medyczną, abyś mógł przedstawić ją weterynarzowi, gdy zajdzie taka potrzeba.
 • Miejsca przyjazne zwierzętom – Urządzenie powinno być w stanie zlokalizować miejsca przyjazne zwierzętom, aby Twój pies mógł się dobrze bawić spacerując, bawiąc się i dobrze bawiąc.
 • Programy szkolenia zwierząt – aplikacja powinna oferować programy szkolenia zwierząt, dzięki czemu możesz trenować i dodawać umiejętności swojemu małemu kumplowi.
 • Wynik dobrego samopoczucia zwierzaka – aplikacja powinna wyświetlać wynik dobrego samopoczucia zwierzęcia w skali od 1 do 10, dzięki czemu możesz wiedzieć, kiedy zwierzę nie czuje się dobrze.
 • Dostęp do weterynarza online – W przypadku niesprzyjających warunków i sytuacji aplikacja powinna pomóc w uzyskaniu dostępu do weterynarza online dla zdrowia Twojego kumpla.
 • Śledź pieniądze wydane na opiekę nad zwierzakiem – Posiadanie zwierzaka to nie tylko zabawa. Wiąże się to z dodatkową odpowiedzialnością za wszystkie wydatki. W rezultacie aplikacja powinna pomóc Ci monitorować pieniądze, które wydajesz na swojego małego kumpla.

Teraz przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych monitorów zdrowia psów dostępnych na rynku.

Zdrowie gwizdka

Zdrowie gwizdka pomaga jednocześnie śledzić aktywność, stan zdrowia i lokalizację psa. Możesz łatwo śledzić każdą aktywność za pomocą aplikacji oferowanej wraz z urządzeniem. Możesz również uzyskać wyobrażenie o nawykach żywieniowych i żywieniowych, a także o pożądanej porcji psa zgodnie z jego rasą.

Cechy

 • Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji urządzenia do śledzenia stanu zdrowia Whistle, może być potrzebna ważna subskrypcja. Będziesz mógł łatwo śledzić lokalizację i monitorować zdrowie i kondycję swojego zwierzaka za pomocą urządzenia.
 • Możesz wybrać roczną subskrypcję od 8,25 USD miesięcznie.
 • Możesz otrzymać powiadomienie, jeśli Twój zwierzak opuści określoną przez Ciebie bezpieczną strefę.
 • Whistle Health Tracker śledzi odżywianie i aktywność oraz monitoruje poziom kalorii Twojego psa. Aplikacja wysyła również e-mailem raport z 30-dniowej historii do weterynarza w celu dalszej analizy.
 • Bateria urządzenia wystarcza na 29 dni na jednym ładowaniu.
 • Kiedy wykupisz subskrypcję z aplikacji, masz prawo do uzyskania porady od lekarzy weterynarii dostępnej przez czat, telefon lub e-mail.

Możesz teraz zamawiać i odkrywać wszystkie funkcje, w pełni korzystać i mieć pewność, że twój kumpel będzie zdrowy.

FitBark

FitBark Tracker zapewnia aktualne informacje o stanie zdrowia, a także o lokalizacji Twojego psa. Ostrzega, jeśli Twój pies zniknie z mapy lub z dala od Twojego miejsca. Aplikacja monitoruje poziom niepokoju, stan skóry, a także ogólny stan zdrowia Twojego psa. Możesz także połączyć Fitbit z urządzeniem i jednocześnie zarządzać swoim zdrowiem i zdrowiem psa.

Cechy

 • Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pupili. Tracker FitBark zapewnia ostrzeżenia o ucieczce i pomaga szybko śledzić zwierzaka.
 • Możesz potrzebować miesięcznej subskrypcji, aby odkrywać i korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w trackerze FitBark.
 • Możesz monitorować wszystkie aspekty zdrowia swojego zwierzaka, czy to sen, stan skóry, niepokój itp.
 • FitBark jest lekki, dzięki czemu nie obciąża szyi ani obroży psa.

Możesz wykupić subskrypcję planu, który Ci się podoba, a następnie łatwo korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji i urządzenia. Twój futrzany kumpel pozostanie szczęśliwy i zdrowy, co z kolei zapewni ukojenie Twojemu sercu.

Monitor aktywności PitPat

PitPat Activity Tracker to jeden z najlepszych monitorów zdrowia psów dostępnych na rynku. Możesz go zamówić online i cieszyć się wszystkimi funkcjami, które oferuje. Urządzenie jest niewielkie, dzięki czemu zmieści się na każdej obroży. Użycie jest dostępne i przyjazne dla użytkownika.

Cechy

 • Wodoodporność – Twój pies może nosić urządzenie PitPat w dowolnym miejscu, nawet podczas pływania, a urządzenie nie zostanie uszkodzone.
 • Trwały – materiał użyty do produkcji PitPat jest sztywny. Dlatego nie zostanie skrzywdzony, nawet jeśli twój pies będzie angażował się w trudne czynności.
 • Wygoda – Miękki pasek dostarczany wraz z PitPat zapewnia, że ​​nie stanie się on przyczyną kłopotów, podrażnień ani swędzenia dla Twojego psa. Urządzenie PitPat może z łatwością pomieścić i dopasować każdą obrożę dla Twojego psa. Dzięki temu jest wygodny i łatwy w użyciu.
 • Długa żywotność baterii – Urządzenie ma długą żywotność baterii. Dzięki temu nie musisz się martwić o ładowanie go od czasu do czasu. Możesz łatwo wymienić baterię, gdy się wyczerpie.
 • Brak dodatkowych opłat za subskrypcję – Każda usługa oferowana przez PitPat jest bezpłatna. Tutaj nie musisz płacić dodatkowych pieniędzy za pakiety i abonamenty.

Możesz pobrać aplikację na swoje urządzenie i poznać wszystkie jej funkcje. Dlatego jednorazowy zakup trackera zapewnia dostęp do wszystkich funkcji.

Monitor aktywności PuppyDoc

Ten monitor aktywności jest dostępny w trzech kolorach: białym, różowym i niebieskim. Jego waga to 1,76 uncji. PuppyDoc Activity Tracker to urządzenie i aplikacja, która pozwala sprawdzić stan zdrowia i samopoczucie psa. Twój napięty harmonogram i styl życia mogą być powodem, dla którego nie będziesz w stanie poświęcić 100% uwagi swojemu zwierzakowi. W tym celu możesz skorzystać z narzędzia do śledzenia aktywności PuppyDoc i kontrolować ich zdrowie i samopoczucie.

Cechy

 • Śledź aktywność zdrowotną swojego psa.
 • Posłuchaj, co ma do powiedzenia Twój pies.
 • Zrozum i zapisz zachowanie swojego psa.
 • Podziel się istniejącym stanem swojego psa ze wszystkimi w rodzinie.
 • Śledź lokalizację swojego psa, jeśli kiedykolwiek zniknie z pola widzenia.
 • Łatwy do monitorowania i sprawdzania zachowania psa za pomocą trackera aktywności.

PuppyDoc Activity Tracker oferuje wszystkie wymienione powyżej funkcje, a także możliwość śledzenia i kontrolowania stanu zdrowia psa. Jest doskonały, łatwy w użyciu i łatwy do nauczenia.

Wniosek 🐕‍🦺

Monitor zdrowia psa to świetne urządzenie, dzięki któremu Twój kumpel będzie szczęśliwy i zdrowy przez cały dzień. Jeśli zauważy niewielką zmianę, może wysłać powiadomienia, abyś zachował czujność i odpowiednio zaopiekował się swoim psem. Możesz zaplanować regularne wizyty u weterynarza i zabrać ze sobą miesięczne raporty tych urządzeń. Przejrzyj szczegółową analizę każdego urządzenia i wybierz to, które najbardziej Ci się podoba. Twój futrzany kumpel doceni wysiłek i zapewni Ci mnóstwo miłości i przytulenia.

Możesz także spojrzeć na te aplikacje dla rodziców psów.