4 najlepsze narzędzia Samsung FRP Bypass do wypróbowania

Wyobraź sobie, że kupujesz używany telefon Samsung w doskonałym stanie, ale nie masz do niego dostępu.

Może się to zdarzyć ze względu na blokadę FRP na urządzeniach z Androidem, która uniemożliwia nowym użytkownikom uzyskanie dostępu do telefonu właściciela. Zapewnia to, że nikt oprócz właściciela nie może uzyskać dostępu do telefonu bez poprawnych poświadczeń swojego konta Google.

Blokada FRP to niesamowita funkcja, ponieważ stawia Twoją prywatność i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Jednak ta sama funkcja może wydawać się frustrująca, gdy właśnie kupiłeś używany telefon z blokadą i nie możesz iść do przodu.

Jeśli obecnie utknąłeś w tej sytuacji, uwolnienie się z blokady może wydawać się trudnym zadaniem, ale dobrą wiadomością jest to, że jest to proste. Narzędzia do obejścia FRP, o których wspomnę w tym artykule, pomogą Ci odblokować urządzenie i natychmiast zacząć z niego korzystać.

Przejdźmy od razu do tego.

Tenorshare 4uKey

Bez niespodzianek za posiadanie Tenorshare 4uKey w tym poście, ponieważ przez lata było to tak spójne rozwiązanie dla różnych blokad na urządzeniu z Androidem.

Funkcja usuwania blokady FRP tego narzędzia ma wysoki wskaźnik sukcesu i zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem w mgnieniu oka. W rzeczywistości może usunąć konto Google bez konieczności podawania hasła.

Oto instrukcje krok po kroku, jak ominąć blokadę FRP za pomocą tego rozwiązania:

Krok 1: Pobierz, zainstaluj i otwórz Tenorshare 4uKey.

Krok 2: Podłącz urządzenie Samsung, a następnie kliknij „Usuń blokadę Google (FRP)”.

Krok 3: Na tej stronie zostaniesz poproszony o wybranie wersji systemu operacyjnego urządzenia. Wybierz właściwy, a jeśli nie wiesz, kliknij „Nie znasz wersji systemu operacyjnego urządzenia?” link do sprawdzenia wersji.

Krok 4: Teraz, w zależności od wersji systemu operacyjnego urządzenia, zostaną wyświetlone odpowiednie wskazówki. Poniższy przykład dotyczy Androida 11/12. Po potwierdzeniu instrukcji kliknij „Start”.

Krok 5: Narzędzie wyśle ​​powiadomienie do podłączonego urządzenia Samsung.

Krok 6: Po wysłaniu powiadomienia narzędzie poprosi o otwarcie Galaxy Store na telefonie, dotykając „widoku”, jak pokazano w poniższym przykładzie.

Krok 7: Postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby pobrać aplikację „Alliance Shield” ze sklepu Galaxy Store.

Krok 8: W tym kroku musisz otworzyć aplikację Alliance Shield i zarejestrować nowe konto. Następnie możesz się do niego zalogować, wprowadzić model urządzenia i nacisnąć „Dalej”.

Krok 9: Zobaczysz więcej instrukcji, głównie dotyczących włączenia „Administratora urządzenia” i „Knox”. Następnie przejdź do Menedżera aplikacji i wyszukaj „Tryb serwisowy”.

Krok 10: Teraz musisz włączyć „Tryb serwisowy” i wybrać „MTP + ADB” w telefonie. Jest to niezbędny krok, więc upewnij się, że to zrobiłeś i zezwól na debugowanie USB. Następnie musisz odłączyć i ponownie podłączyć kabel USB do urządzenia Samsung.

Krok 11: Na koniec narzędzie zacznie usuwać blokadę FRP.

Krok 12: Ten ostatni krok polega tylko na przywróceniu ustawień fabrycznych telefonu, aby zacząć od nowa. Śmiało i zrób to za pomocą wspomnianych kroków i gotowe.

To były kroki wymagane do ominięcia blokady FRP za pomocą Tenorshare 4uKey.

OdblokujJunky

OdblokujJunky jest tutaj, aby odblokowanie FRP i odblokowanie Carrier było całkiem łatwe dla twoich urządzeń. Głównym celem UnlockJunky jest zapewnienie użytkownikom szybkiej i bezproblemowej usługi Bypass dla Samsunga, a także różnych innych urządzeń.

To narzędzie ułatwia odblokowanie urządzenia, ponieważ wystarczy wybrać urządzenie i typ odblokowania, pobrać oprogramowanie na komputer, podłączyć urządzenie i pozostawić technikowi wykonanie pracy podczas czatu na żywo .

UnlockJunky zapewnia czat na żywo i wsparcie 24/7. Możesz oczekiwać, że Twoje urządzenie zostanie odblokowane w ciągu 5 do 15 minut. Najlepsze jest to, że nie musisz nawet wychodzić z domu, bo wszystko odbywa się online. Ponadto UnlockJunky oferuje najlepsze usługi w przystępnych cenach.

DroidKit

Działa dobrze zarówno z systemem Windows, jak i macOS, Droidkit może łatwo zdjąć blokadę FRP na urządzeniu Samsung.

Bez względu na to, jakiego modelu używasz, wskaźnik sukcesu tego narzędzia pozostaje niewzruszony. Dzieje się tak za pomocą ich oddzielnych procesów odblokowywania dla każdego innego modelu, upewniając się, że nie stosują formuły „jeden rozmiar dla wszystkich”.

Pełen dostęp do telefonu możesz odzyskać od razu po zdjęciu blokady, a najlepsze jest to, że cały proces jest zabezpieczony szyfrowaniem SSL-256. Twoja prywatność jest traktowana bardzo poważnie przez to narzędzie i myślę, że jako użytkownik nie może być nic lepszego niż to.

Inne możliwości DroidKit obejmują odzyskiwanie utraconych danych bez tworzenia kopii zapasowej, naprawianie problemów z systemem Android i zapisywanie danych z uszkodzonego urządzenia Samsung.

Możesz przetestować funkcje tego narzędzia, korzystając z bezpłatnego abonamentu.

OdblokujGo od iToolab sprawia, że ​​Samsung FRP omija dziecinnie proste. Potrzebujesz tylko komputera, kabla połączeniowego i wykonaj kilka prostych kroków.

Jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to wybór odpowiedniej wersji Androida. W chwili pisania tego tekstu UnlockGo obsługuje dowolne urządzenie Samsung na Androidzie od 5 do 12.

Nie tylko może łatwo ominąć Samsung FRP, ale możesz także użyć UnlockGo, aby przełamać blokadę ekranu na ponad 2000 telefonach z Androidem od ponad 15 marek.

UnlockGo działa doskonale na wielu wersjach systemu Windows. Aplikacje można bezpłatnie pobrać, aby sprawdzić ich kompatybilność przed zapłaceniem i przystąpieniem do odblokowania.

Subskrypcje są liczne, od miesięcznych do dożywotnich, i są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Wniosek 📱

To wspaniałe uczucie, kiedy w końcu możesz uwolnić się z blokady, a powyższe narzędzia pomogą ci to zrobić. Rozpoczęcie pracy jest bezpłatne i nie sprawi ci trudności w zorientowaniu się w interfejsie. Najlepszy ze wszystkich? Szanują Twoją prywatność. 🕵️‍♂️

Następnie możesz sprawdzić te narzędzia do usuwania ekranu blokady Androida.