4 powody, dla których warto nauczyć się programować

Jest rzeczą oczywistą, że aby być naprawdę konkurencyjnym i zdobyć pracę w stale rozwijającym się świecie oprogramowania i tworzenia stron internetowych, musisz znać tajniki kilku popularnych języków programowania. Jednak umiejętność programowania i myślenie jak programista to coraz ważniejszy zestaw umiejętności, niezależnie od wykonywanego zawodu lub planów zawodowych.

Umiejętność myślenia jak programista wymaga określonego sposobu myślenia – takiego, który wymaga logiki, dyscypliny, przewidywania i kreatywności. Są to cechy, które pracodawcy we wszystkich sektorach cenią i których poszukują, gdy przychodzi czas na zatrudnienie nowych pracowników. A ponieważ praca i możliwości w rozwoju technologii, stron internetowych i aplikacji stają się z dnia na dzień bardziej dochodowe, nigdy nie było lepszego czasu na naukę kodowania.

Oto cztery powody, dla których powinieneś nauczyć się kodować, zaczynając od dzisiaj:

1. Bezpieczeństwo pracy

Biuro Statystyki Pracy raporty przewiduje się, że zatrudnienie programistów wzrośnie o 17% od chwili obecnej do 2024 r., znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. Wynika to przede wszystkim z dużego wzrostu popytu na oprogramowanie komputerowe, które niewątpliwie będzie rosło w najbliższych latach.

2. Łatwy dostęp do szczegółowych i niedrogich materiałów

Studia, które trwają dwa lub cztery lata, są uciążliwe i często są zbyt drogie dla większości ludzi. Ale oto sekret: firmy zajmujące się dużymi zbiorami danych naprawdę nie dbają o twój dyplom tak bardzo, jak dbają o twoje umiejętności i zdolność do rozwiązywania problemów za pomocą kodu i logiki. A dzisiaj możesz zdobyć umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w lukratywnym świecie informatyki dzięki dogłębnym kursom online, takim jak Pakiet Ultimate Learn to Code 2017, które kosztują niewielki ułamek tego, co można wydać na bardziej tradycyjną edukację, zajmując znacznie mniej czasu.

3. Swoboda wyboru własnych projektów i godzin

To prawda, że ​​wielu programistów pracuje od 9 do 5 miejsc pracy w dużych firmach, ale niekoniecznie musi to być Twoja ścieżka, jeśli chcesz mieć więcej swobody. Dysponując wystarczającym talentem i doświadczeniem, niezależny programista może z łatwością naładować trzy cyfry za godzinę pracy. Oznacza to, że możesz być swoim własnym szefem – wybierając własne godziny i zyskując niezrównaną swobodę bez konieczności codziennego siedzenia przy biurku.

4. Możesz być kreatywny

Wśród niekodującej opinii publicznej istnieje powszechne błędne przekonanie, że kodowanie i rozwój to tylko suche liczby i niekończące się ciągi nieczytelnych bełkotów. I chociaż nieuchronnie będziesz musiał pracować z liczbami i długimi liniami kodu jako programista, wszystko to jest w pogoni za twórczą wizją – wizją, w której realizacji odgrywasz dużą rolę. Kodowanie i rozwój to ostatecznie realizacja kreatywnych pomysłów, co z pewnością będzie nieskończenie przyjemnym i wymagającym doświadczeniem.

Wszystkie narzędzia potrzebne do rozpoczęcia nowej, ekscytującej i lukratywnej ścieżki jako programista są dostępne w Pakiet Ultimate Learn to Code 2017, który jest obecnie oznaczony do tylko 49 dolarów. Dzięki ponad 80 godzinom wciągającej, wieloaspektowej edukacji programistycznej rozłożonej na dziesięć modułów, ten pakiet pozwoli Ci szybko poznać najnowsze i najbardziej pożądane języki i techniki programowania.

Dowiesz się, jak tworzyć interaktywne aplikacje internetowe w Ruby on the Rails, zdać egzamin na specjalizację JavaScript, tworzyć kompleksowe projekty w Pythonie, manipulować funkcjami programowania obiektowego, używać HTML i CSS do płynnej i produktywnej interakcji ze stronami witryny, budować Angular 2, twórz rzeczywiste aplikacje wieloplatformowe za pomocą Xamarin, twórz własne aplikacje iOS 10 w Xcode 8 i Objective-C i nie tylko.

Nie zostań w tyle, ponieważ cyfrowa rewolucja wciąż się rozwija i wymaga coraz więcej wykwalifikowanych programistów, zwłaszcza gdy edukacja potrzebna do pozostania w grze jest tak łatwo dostępna i niedroga. Odebrać Pakiet Ultimate Learn to Code 2017 za jedyne 49 USD i rozpocznij lepszą karierę.

x