5 fajnych aplikacji do generowania nazw Fortnite

Fortnite to popularna gra typu battle royale dla wielu graczy. W przeciwieństwie do PUBG, Fornite zdecydowanie bardziej skłania się ku zabawie. W grę można grać ze znajomymi lub przypadkowymi osobami, z którymi jesteś sparowany online. Nowe treści i mapy do niego są publikowane okresowo.

Generator nazw Fortnite

Generator nazw Fortnite

W Fortnite, podobnie jak w wielu innych grach, użytkownicy dołączają pod nazwą, którą sami sobie ustalają. Ten tag w grze może być dowolny; Twoje prawdziwe imię lub coś wymyślonego. Nie trzeba dodawać, że gracze są kreatywni dzięki swoim tagom w grze.

Jeśli nie możesz wymyślić unikalnej nazwy dla siebie w Fortnite, możesz wypróbować generator nazw. Generator nazw Fortnite to darmowa aplikacja, która tworzy losowe nazwy, których używasz w grze. Możesz również zmienić swoją obecną nazwę, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.

1. Generator nazw

Generator nazw jest uniwersalnym generatorem nazw w grze, tzn. jego sugestie nie są dostosowane specjalnie do Fortnite. Oferuje użytkownikom wiele opcji dostosowywania sugestii, które otrzymują, np. imię, przymiotnik, zwierzę itp. Użytkownicy mogą dodać jeden lub więcej z tych atrybutów, aby wygenerować nazwę.

Daje ci wiele sugestii na podstawie tego, co wpisałeś. Niektóre z nich mogą być podstawowe i niedostępne w grze, w której chcesz ich użyć. W takim przypadku możesz wygenerować dodatkowe sugestie.

2. Genr8rs dla Fortnite

Genr8rs to ogólny generator nazw, ale ma dedykowany generator dla graczy Fortnite. Generator nazw nie pobiera żadnych danych wejściowych od użytkownika, tzn. nie można pozwolić, aby w nazwie znalazł się określony element/nazwę/frazę. Użytkownicy mogą wybrać długość generowanej nazwy, ale niewiele więcej.

Każda próba wygenerowania nazwy daje jedno imię. Możesz wygenerować więcej, jeśli nie podoba ci się ten, który został wygenerowany.

3. Plarium

Plarium to kolejny generator nazw ogólnych, tj. Nie ma specjalnej edycji Fortnite, ale ma opcje generowania losowych nazw, nazw fantasy, nazw klanów, nazw superbohaterów, nazw RPG i innych. Warto sprawdzić, jeśli nie chcesz mieć nazwy będącej odmianą Twojego imienia i czegoś, co lubisz.

4. Nazwa gry wideo

Nazwa gry wideo generuje losowe nazwy, które można wykorzystać w dowolnej grze. Są to na ogół dłuższe nazwy. Ze wszystkich aplikacji na tej liście nazwa gry wideo generuje naprawdę wyjątkowe. Nie są one specyficzne dla Fortnite, ale są zabawne i szybko znajdziesz coś, co ci się spodoba.

5. Miarka MMO

Gra MMO ma inne podejście do generowania tagów gier. Nie są one specyficzne dla gry, tj. nie są zgodne z motywami Fortnite. Zamiast tego aplikacja pyta, jaki typ gracza jesteś pod względem temperamentu i wygeneruje pięć nazw za jednym razem dla dowolnego wybranego typu. Nazwy są dość wyjątkowe.

Wniosek

Generatory nazw tworzone specjalnie na potrzeby gry są rzadkie. Możesz znaleźć niektóre dla DnD, ale rzadko można je znaleźć w innej grze, niezależnie od tego, jak popularna jest gra. Użyj ogólnych generatorów nazw gier, a w ciągu kilku minut będziesz mógł znaleźć coś odpowiedniego dla Fortnite.