5 modułów Xposed Dostosuj muzykę Google, powiadomienia, ekran blokady

Udostępnij teraz w social media:

Framework Xposed jest niesamowity, jeśli tylko spojrzysz na wiele modułów, które są opracowane na jego podstawie i na to, na co pozwalają. W zeszłym tygodniu znaleźliśmy pięć naprawdę niesamowitych modułów, które dodają prostą lub złożoną funkcjonalność do Twojego urządzenia z Androidem. Statusbar Icon Hider to prosty mały moduł, który pomaga wyczyścić ikonę na pasku stanu. Muzyka Google Play Listen Later to potężny moduł, który pozwala wybrać domyślną kartę, na której otwiera się Muzyka Google, oraz to, co każda karta powinna być domyślnie wyświetlana po przełączeniu się na nią. Knock Code to nowy sposób na odblokowanie telefonu; zamiast rysować wzory lub zawiązywać kod numeryczny, pukasz w ekran według wzoru. PinNotif umożliwia przypinanie powiadomień, aby nie były odrzucane i można było do nich wrócić. I wreszcie, jest Ok Google, który pozwala dodać funkcję słuchania Ok Google do programów uruchamiających innych firm.

  Cicha karta opóźnia ładowanie strony w przeglądarce Firefox do czasu przełączenia na kartę

Ukrywanie ikony paska stanu

Moduł pozwala ukryć ikonę baterii, zegar, klaster sygnału mobilnego i ikony powiadomień. Jest to oczywiście ograniczone, ponieważ ikony baterii i zegara nie są czymś, co nikt chciałby ukryć, ale warto je wypróbować, ponieważ może ukryć ikony powiadomień, które mogą przytłoczyć pasek stanu.

tłumik ikon

Pobierz ukrywacz ikon paska stanu

Muzyka Google Play – posłuchaj później

Jeśli chcesz ustawić inną domyślną kartę w aplikacji Google Music, Google Play Music Listen Later to moduł, który możesz chcieć zainstalować. Nie tylko pozwala ustawić domyślną kartę, która otwiera się przy każdym uruchomieniu Muzyki Google, ale także pozwala wybrać domyślne karty, które powinny otwierać się na karcie. Na przykład możesz ustawić zakładkę Moja biblioteka tak, aby otwierała się domyślnie po każdym uruchomieniu Muzyki Google, a kartę Moja biblioteka można tak ustawić, aby zawsze pokazywała kartę Utwory.

  Jak pogrubić w niezgodzie

muzyka Google Play okienko domyślne

Pobierz Muzykę Google Play Posłuchaj później

Knock Code

Kod pukania to właściwie pukanie lub stukanie w ekran we wzorcu. Knock Code działa, jeśli masz włączoną opcję odblokowania za pomocą wzoru na urządzeniu. Domyślny wzór jest ustawiony na stukanie od lewej górnej ćwiartki do lewej dolnej ćwiartki, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Stuknij ćwiartki we wzorze, który ustawiłeś do odblokowania, naciśnij i przytrzymaj, aby wyczyścić wzór, jeśli uważasz, że wpisałeś go nieprawidłowo i chcesz zacząć od nowa.

wzór kodu pukania wprowadź kod pukania

Pobierz Knock Code

PinNotif

Jest mały, ale całkiem przydatny; możesz przypiąć ważne powiadomienie do obszaru powiadomień, aby nie można było go odrzucić. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli Twoje powiadomienie jest e-mailem, na który musisz pamiętać, aby odpowiedzieć. Za każdym razem, gdy uzyskasz dostęp do obszaru powiadomień, zobaczysz oczekującą wiadomość e-mail. Dotknij i przytrzymaj, aby przypiąć i odpiąć.

  Jak wysyłać wiadomości e-mail jako załączniki w Gmailu

kołekodpiąć

Pobierz PinNotif

Ok google

Sprawdziliśmy Ok Google w zeszłym tygodniu i po prostu mówiąc, jest to moduł, który dodaje funkcję słuchania Ok Google do programów uruchamiających innych firm. Sprawdź naszą recenzję tutaj.

Ok-Google-For-3rd-Party-Apps.png Ok-Google-For-3rd-Party-Activities.png

Pobierz Ok Google dla programów uruchamiających innych firm

x