5 najlepszych generatorów głosu AI do użytku biznesowego i osobistego –

Istnieje wiele generatorów głosu AI, które można wykorzystać do użytku biznesowego lub osobistego. Ale niektóre są lepsze od innych.

Ten artykuł przeprowadzi Cię przez pięć generatorów głosu AI, które są obecnie najlepsze na rynku.

Podpowiemy Ci również, które narzędzie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Murf

Murf pozwala tworzyć głosy dla szerokiego zakresu przypadków użycia. Niezależnie od tego, czy jest to głos autora, czy głos lektora do prezentacji, Murf ma wszystko pod ręką.

Narzędzie pozwala wybierać spośród ponad 110 głosów w ponad 15 językach. Od momentu premiery Murf miał misję zapewnienia użytkownikom studyjnej jakości tworzenia dźwięku podczas siedzenia w ich domach.

Cechy

Zaawansowane głosy AI, którymi dysponuje Murf, są prawie niemożliwe do odróżnienia od ludzkiego głosu.

Możesz wybrać głos z 19 różnych języków. Platforma jest wyposażona w narzędzie do testowania jakości lektorów, które można wykorzystać nawet z bezpłatnym planem.

Murf ma głosy z wieloma akcentami dla języków takich jak angielski, hiszpański i portugalski.

Z Murfem możesz:

Niektóre z jego przypadków użycia to:

 • Głos AI
 • Głos przez wideo
 • Zmieniacz głosu
 • Edycja głosu
 • Prezentacja głosowa
 • Głosowanie e-learningowe

Jeśli chodzi o stylizowanie podkładów głosowych, Murf jest jednym z najlepszych, ponieważ możesz:

 • Dodaj nacisk na określone słowa, aby słuchacze zwrócili uwagę
 • Dostosuj wysokość i szybkość lektora do sytuacji
 • Uwzględnij pauzy tam, gdzie to konieczne

Aby idealnie zsynchronizować swój głos z wideo za pośrednictwem Murf Studio, możesz utworzyć osobny blok audio dla każdej sceny w filmie. To samo można zrobić w przypadku prezentacji.

Możesz wykorzystać funkcje tłumienia hałasu Murf, aby wytłumić wszelkie zakłócenia w pobliżu i uzyskać ciche środowisko nagrywania.

Dzięki zmieniaczowi głosu AI Murfa możesz przekonwertować swój dźwięk na edytowalny skrypt. Lub prześlij skrypt bezpośrednio do studia Murf, jeśli już go masz.

Narzędzie pozwala także usuwać i dodawać pauzy, usuwać słowa, których nie chcesz, oraz poprawiać przepływ skryptu.

Jedną z funkcji, która daje Murfowi przewagę nad innymi narzędziami, jest możliwość zmiany głosu w celu generowania nowych głosów. Ta funkcja jest przydatna, gdy potrzebujesz wielu głosów w filmie, ale nie masz do dyspozycji kilku aktorów głosowych.

Aby zaoszczędzić pieniądze i czas, po prostu wykorzystaj Murf.

Narzędzie umożliwia także dodawanie podkładów głosowych do prezentacji PowerPoint w Microsoft i Google. Wystarczy wpisać skrypt do swojej prezentacji i wybrać opcje głosu i stylizacji głosu.

Możesz umieścić swoje głosy w filmach, prezentacjach i kursach w zaledwie pięciu krokach.

Otrzymasz bezpłatny plan, w którym uzyskasz dostęp do wszystkich głosów AI, które Murf ma do zaoferowania, 10 minut generowania głosu i 10 minut transkrypcji.

Możesz udostępniać/linkować swoje filmy, ale nie będziesz mógł ich pobrać w ramach bezpłatnego abonamentu.

Aby odblokować funkcje premium, możesz zdecydować się na płatne plany.

Lovo.ai

Lovo.ai to wielokrotnie nagradzany generator głosu oparty na sztucznej inteligencji i platforma zamiany tekstu na mowę. Jest to solidna i najłatwiejsza w obsłudze platforma, która generuje głosy przypominające prawdziwy ludzki głos.

Może być używany do różnych aplikacji, takich jak podcasty, wirtualni asystenci, narracja wideo itp. Łatwo jest skopiować wideo, integrując dodatkowe efekty dźwiękowe i muzykę w tle.

Lovo.ai dostarczył szeroką gamę głosów, obsługując kilka branż, w tym rozrywkę, bankowość, edukację, gry, filmy dokumentalne, wiadomości itp., stale udoskonalając swoje modele syntezy głosu. Z tego powodu Lovo.ai wzbudził duże zainteresowanie cenionych organizacji w skali globalnej, wyróżniając je jako innowatorzy w sektorze syntezy głosu.

Ta najnowocześniejsza technologia może zrewolucjonizować branże, w tym produkcję audiobooków, marketing i reklamę, obsługę klienta, interaktywne odpowiedzi głosowe, film i filmy, gry wideo, animacje i wiele innych.

Możesz wybierać spośród ponad 150 głosów w ponad 100 językach i ponad 30 emocji za pomocą tego najnowocześniejszego narzędzia AI. Lovo.ai ma dobrą pozycję, aby odgrywać wiodącą rolę we wpływaniu na rozwój technologii głosowych w miarę wzrostu zapotrzebowania na interesujące treści cyfrowe.

Cechy

 • Szczegółowa kontrola dla profesjonalnych producentów.
 • Największa na świecie biblioteka ponad 400 głosów w różnych stylach.
 • Przyspiesz swój przepływ pracy 10x dzięki szybkiemu silnikowi produkcyjnemu.
 • Dodaj niewerbalne wykrzykniki, aby brzmiało to bardziej naturalnie.
 • Kontrola prędkości do określonego tekstu lub całego skryptu.

Ta przyjazna dla użytkownika, bogata w funkcje platforma pomaga profesjonalistom i firmom w uzyskiwaniu wiarygodnych, najlepszych wyników na czas iw ramach budżetu. Możesz zacząć z niego korzystać bezpłatnie, a jeśli chcesz uzyskać więcej funkcji, możesz wybrać wersję premium.

Play.ht

Play.ht to platforma z ponad 570 głosami AI w 80 różnych językach. Platformie zaufało ponad 7000 użytkowników i zespołów różnej wielkości na całym świecie. Zapewnia generowanie głosu AI i realistyczną zamianę tekstu na mowę (TTS).

Cechy

Oto niektóre funkcje, które odblokujesz za pomocą generatora sztucznej inteligencji głosu Play.ht:

 • Błyskawicznie twórz wysokiej jakości pliki audio i pobieraj je w formacie MP3
 • Uzyskaj prawa komercyjne do wszystkich utworzonych plików audio bez dodatkowych opłat
 • Uzyskaj prawa do transmisji, aby używać wygenerowanych głosów w podcastach, audiobookach, blogach itp.
 • Popraw dźwięk, aż będziesz zadowolony z jego jakości
 • Uzyskaj ponad 100 realistycznych głosów do przekazywania wiadomości

Możesz dostosować interpunkcję i wymowę ważnych słów w swoim skrypcie, aby poprawić jakość swojej pracy.

Narzędzie pozwala nawet ustawić inny ton dla każdej części skryptu.

Play.ht ma własną chmurę, która bezpiecznie przechowuje Twoje pliki audio. Platforma umożliwia importowanie tych plików audio w formatach MP3 i WAV.

Otrzymujesz również widżet – czytnik tekstu na mowę, który możesz osadzić na swoich blogach i stronach internetowych.

Play.ht zaczyna się od planu, który kosztuje 19 USD miesięcznie (płatne miesięcznie) i 14,25 USD miesięcznie (płatne rocznie).

Ma bezpłatny plan, do którego można uzyskać dostęp po rejestracji, ale jest on minimalny. Możesz z nim przetestować tylko podstawowe funkcje. Aby uwolnić pełną moc, zaktualizuj swój plan.

Clipchamp

Clipchamp ma kilka przypadków użycia, z których jednym jest generator tekstu na mowę. To narzędzie, które pomaga zamienić słowa w lektora.

Narzędzie posiada 170 unikalnych głosów w 70 różnych językach, każdy indywidualnie dobierany przez zespół Clipchampa.

Rodzaje głosów AI, które otrzymujesz dzięki Clipchamp, to:

 • Kobiecy
 • Rodzaj męski
 • Neutralny

Te głosy są rozproszone w różnych językach, w różnym wieku i z różnymi akcentami.

Narzędzie jest wyposażone w funkcję kontroli prędkości. Tempo każdego zdania możesz ustawić indywidualnie według swoich potrzeb.

Narzędzie zawiera trzy płatne plany. Po zarejestrowaniu się uzyskasz dostęp do bezpłatnego planu, który pozwoli Ci tworzyć filmy tylko w rozdzielczości 480p. Aby uzyskać lepszą jakość filmów, musisz przejść na płatny plan.

przypominać AI

Resemble.ai to kompletny pakiet do generowania głosu z kilkoma przypadkami użycia i elementami. To drogie narzędzie, ale skuteczne, jeśli masz elastyczny budżet i nie chcesz rezygnować z jakości.

Cechy

Narzędzie pozwala tworzyć własne głosy w sztucznej inteligencji (klonowanie głosu) i dysponuje obszerną bazą danych gotowych głosów sztucznej inteligencji, które można wykorzystać.

Posiada również interfejs API, którego można użyć do importowania surowego dźwięku lub tworzenia nowego głosu od podstaw.

Resemble.ai można zintegrować z Aircall, Unity i TikTok. Daje to szereg przypadków użycia narzędzia i produktu.

Funkcja Resemble’s Localize umożliwia przesyłanie lub nagrywanie głosu i kopiowanie go na inne języki.

Dzięki Resemble Fill możesz edytować istniejącą mowę i uczynić ją bardziej spersonalizowaną.

Witryna nie ujawnia zbyt szczegółowo ceny narzędzia. Pokazuje tylko koszt planu wejścia. W przeciwieństwie do innych narzędzi z tej listy, plan Resemble’s Entry pobiera opłaty za znak tekstowy, który zmienisz na głos.

Jeśli więc zużyjesz 100 000 znaków, będziesz musiał zapłacić 30 USD miesięcznie; sięga aż do 1 miliona znaków w cenie 480 USD miesięcznie.

Narzędzie jest dostarczane z dwoma planami – Build i Enterprise, których wycenę można uzyskać od zespołu Resemble.

Ostatnie słowa — jaki jest najlepszy generator głosu AI dla Twojej firmy?

Powyższe pięć generatorów głosu jest najlepszych na obecnym rynku głosu AI.

Ale różne firmy mają różne potrzeby. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że narzędzie idealne do użytku osobistego nie sprawdzi się w biznesie.

Oto przypadki użycia, które najlepiej pasują do powyższych narzędzi.

Przypadki użyciaNazwa narzędziaAI-Voice do użytku biurowego lub osobistegoMurfGenerowanie artykułów audioPlay.htWykorzystaj głosy AI w filmachClipchampFreelance i do użytku osobistegoLovoAdvanced AI-Voice GenerationResemble.ai

Mamy nadzieję, że artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednie narzędzie dla Twojej firmy i przypadek użycia.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Voice Tech wpłynie na marketing w przyszłości.