5 najlepszych portfeli z włókna węglowego z technologią blokowania RFID (edycja 2021)

Jeśli surfowałeś po YouTube tak często, jak my w zeszłym roku, prawdopodobnie natkniesz się na więcej reklam dla portfeli Ridge, niż możesz zliczyć. Portfele blokujące RFID z pewnością wyglądają dobrze, ale czy wytrzymują szum i marketingową błyskawicę, które je sprzedają?

W tym artykule przyjrzymy się plikom Portfel Ridge i kilka innych fajnych portfeli dla facetów, którzy rozprzestrzenili się na rynku online. Chociaż oczywiście nie ma nic złego w tym, że kobiety używają tych portfeli, docelową grupą demograficzną są tutaj mężczyźni, stąd tytuł.

Co to jest portfel węglowy?

Ale zanim przejdziemy przez listę, warto zdefiniować, czym jest portfel węglowy. Zasadniczo portfel węglowy to lekki portfel z mocną powierzchnią zewnętrzną, który nie jest podatny na zwykłe zużycie tradycyjnych portfeli. Dodatkowo minimalistyczny design i waga są idealne dla nowoczesnego mężczyzny, który szuka czegoś eleganckiego, solidnego i funkcjonalnego.

Co to jest technologia blokowania RFID?

Mówiąc prościej, istnieje rodzaj elektronicznej kradzieży kieszonkowej zwanej skimmingiem RFID. Potencjalnie złodzieje, którzy są w pobliżu, mogą przejrzeć Twoją kartę bez Twojej wiedzy, potencjalnie kradnąc Twoją gotówkę, a nawet Twoją tożsamość!

Dane dotyczące tego rodzaju przestępstw są w najlepszym razie wątłe, a niektórzy eksperci techniczni uważają, że w ogóle nie istnieje; jednak badanie przeprowadzone przez pymnts.com wykazało, że liczba oszustw związanych z brakiem kart podwoiła się w latach 2012-2016 do 1,4 miliona kart w samej Wielkiej Brytanii! Ponieważ liczba kart z chipami RFID rośnie z każdym miesiącem, uważamy, że lepiej jest być bezpiecznym niż żałować w tej kwestii.

Najlepsze portfele węglowe dla mężczyzn

Mamy wykonał ciężką pracę abyś odkrył pięć najlepszych portfeli z włókna węglowego, jakie możesz dziś kupić na rynku i oto one!

1. Minimalistyczny Ridge Slim

Oto on: wielki tatuś. Jeden portfel węglowy blokujący RFID, aby rządzić nimi wszystkimi. Przynajmniej tak chciałby ci uwierzyć ich nieustanny marketing. Ale czy ten szum jest tego wart? Ich marketing z pewnością był skuteczny, gromadząc ponad 6400 recenzji w samym amerykańskim sklepie Amazon, który może pochwalić się średnią oceną 4,7.

Minimalistyczny męski portfel Ridge Slim z przednią kieszenią z blokadą RFID

Zanim przyjrzymy się, w co kupujesz Minimalistyczny Ridge Slim, spójrzmy najpierw na metkę z ceną. Ta konkretna edycja The Ridge zaczyna się jednak od 75 dolarów, ale specjalny wariant kolorystyczny „Burnt Titanium” może przekroczyć 100 dolarów.

Ale to nie może być tylko marketing, prawda? Nie, chociaż za popularność portfela można podziękować za intensywną kampanię marketingową w internecie, Grzbiet to nie tylko nazwa marki; w rzeczywistości mają lojalnych fanów, którzy często chwalą firmę za jej jakość i użyteczność. Istnieją również dwa dodatkowe, ale równie ważne aspekty, którymi należy się zająć:

Wszystkie portfele Ridge objęte są dożywotnią gwarancją. To jest ogromne. Niektóre firmy oferują kilka lat gwarancji, ale to coś innego, aby zaoferować dożywotnią gwarancję na produkt, który jest tak intensywnie używany, jak portfel węglowy. Bezpłatnie naprawią uszkodzone części. Już samo to jest nieodpartym powodem do zainwestowania w jeden, ale jest też drugi komponent.

Fantastyczna obsługa klienta

Obsługa klienta Ridge otrzymała entuzjastyczne recenzje, znane z szybkich wysyłek produktów, a także z błyskawicznej obsługi klienta. Wiemy, że nic nie sprawia, że ​​chcesz zrobić dziurę w płycie gipsowo-kartonowej, jak kiepska obsługa klienta, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z tego aspektu.

Podsumowując, Ridge oferuje solidną opcję w różnych kolorach, która przetrwa dosłownie całe życie. Bardzo podoba nam się granatowe wykończenie, ale wszystkie wykończenia mają swój własny, niepowtarzalny smak.

2. Portfel ARW z metalowym klipsem na pieniądze

Metalowy portfel na pieniądze, cienki aluminiowy portfel, minimalistyczny portfel blokujący RFID

ARW są ekspertami w sprawianiu, by tanie portfele wyglądały jak najnowocześniejsze portfele projektantów. Ten portfel blokujący RFID jest smukły, lekki i bardzo modny. W rzeczywistości, zaledwie 2,1 uncji, jest to jeden z najlżejszych portfeli z włókna węglowego dostępnych na rynku.

Pomimo bardzo smukłej konstrukcji ten portfel nadal mieści 15 kart kredytowych. Oczywiście jesteśmy prawie pewni, że nie będziesz mieć 15 kart kredytowych (chyba że jesteś oszustem), ale wystarczy powiedzieć, że nie będziesz mieć problemów z przechowywaniem wszystkich swoich kart bankowych, kart na siłownię, kart podarunkowych, firmowych karty i każdą inną kartę wielkości portfela, jaką możesz sobie wyobrazić.

3. Kuty węgiel według szerokiej jakości

Pasek na portfel z włókna węglowego - blokowanie RFID

Nieco dalej w przedziale budżetowym (ale nadal świetny stosunek jakości do ceny) jest Portfel Forged Carbon firmy Widely Quality. Przy setkach ocen, które średnio przekraczają 4,5 gwiazdki, wydaje się, że firma Wide Quality osiągnęła idealną równowagę między jakością wykonania a przystępną ceną.

Och, ale gdybyś myślał, że to tylko kolejny portfel, w którym nic nie oddziela się od paczki, byłbyś w błędzie!

Ten portfel blokujący RFID, oferujący trzy różne uderzające projekty w trzech różnych przedziałach cenowych, ma również szereg funkcji, w tym:

Odpinany klips na pieniądze
Bezdotykowy klucz do narzędzia ręcznego, którego można używać do otwierania drzwi bez ryzyka dostania się rąk do potencjalnie brudnych powierzchni
Otwieracz do puszek
Klucz 2-pozycyjny
Klucz 4-pozycyjny
otwieracz do butelek
klucz motylkowy
krawędź noża
śrubokręt do brzeszczotów
krawędź noża
standardowy śrubokręt
pomocniczy klucz kierunkowy
linijka
otwór na smycz.

Trudno uwierzyć, że wszystkie te funkcje można umieścić w tak małym portfelu!

4. Portfel taktyczny Savage Spartan

Portfel taktyczny Savage Spartan |  Smukły, minimalistyczny aluminiowy metalowy uchwyt na karty kredytowe blokujący RFID

Niektórzy chcą stonowanego minimalizmu i to jest w porządku, ale niektórzy z nas wolą trochę pizzazzu ze swoimi portfelami. Jeśli lubisz odrobinę koloru w swoich portfelach, plik Portfel taktyczny Savage Spartan da rade.

Dzięki konstrukcji ze szczotkowanego metalu portfel taktyczny Savage Spartan jest z pewnością jednym z najfajniejszych projektów na tej liście. Dostępne w kolorze niebieskim, czarnym lub czerwonym, nie możemy się powstrzymać od uderzenia intensywnością i nowoczesnością rubinowego wykończenia z kontrastującymi sekcjami czerni, które zapewniają doskonale kontrastującą kolorystykę.

Jednak to nie tylko wygląda na korzyść tego portfela. Rzeczywiście, jest wyposażony w bezpieczną technologię RFID klasy wojskowej, a jego konstrukcja składa się z wysokiej jakości aluminium i stali nierdzewnej 304, co oznacza, że ​​portfel jest chroniony nie tylko przed atakami bezprzewodowymi, ale także przed zadrapaniami i uderzeniami, które możesz napotkać w życiu codziennym.

Być może najlepsza ze wszystkiego jest prezentacja. Jest wyposażony w luksusowe pudełko upominkowe, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla wyjątkowego faceta w twoim życiu, bez względu na to, czy jest to przyjaciel, chłopak, mąż, ojciec, syn, czy jakikolwiek inny męski związek, o którym możesz pomyśleć, naprawdę …

5. Wąski portfel z włókna węglowego dla mężczyzn

Wąski portfel z włókna węglowego dla mężczyzn - portfel blokujący RFID

Czasami potrzebujesz po prostu portfela w rozsądnej cenie, który ładnie wygląda i nie rozpadnie się po tygodniu. Jeśli to brzmi jak Ty, mamy idealny wybór: plik Wąski portfel z włókna węglowego dla mężczyzn.

Zbudowany z wysokiej jakości komponentów i wyposażony w podwójny ruch, jest to portfel, który warto wybrać, gdy cenisz solidną niezawodność ponad wszystko inne. A co najważniejsze, nie będziesz musiał otwierać swojej skarbonki, aby pozwolić sobie na tę małą piękność. Dodatkowo, przy zaledwie 2,5 uncji, prawie nie będziesz wiedział, że masz go w kieszeni!

Firma odpowiedzialna za produkcję portfela, NTIE, również postawiła swoje pieniądze w usta, oferując dwuletnią gwarancję satysfakcji. Biorąc pod uwagę, że widzieliśmy, jak standardowe portfele po wyższej cenie rozpadają się w ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy, ta gwarancja naprawdę oznacza, że ​​producent ma dużą pewność, że będziesz cieszyć się praktycznością tego portfela przez wiele lat.

Jeśli jesteś chory na śmierć z powodu wpychania obszernych portfeli do kieszeni spodni, Twoje lata niezręcznego ustawiania portfela dobiegły końca dzięki temu smukłemu kawałkowi obrobionego metalu. Ten portfel jest również zapakowany w pudełko upominkowe, co oznacza, że ​​byłby również świetnym wypełnieniem pończoch dla każdego faceta w twoim życiu, który taszczył gruby i zużyty portfel, który nosił przez ostatnie 15 lat.

Wniosek

Należy uważać na firmy, które skracają koszty produkcji lub składają mylące obietnice. Odrób swoją pracę domową… nie czytaj tylko pozytywnych recenzji; spróbuj zamiast tego uzyskać szeroki przekrój opinii, które pomogą podjąć lepszą decyzję.
Jak kiedyś powiedziała Oprah: „Ostatecznie wszystko, co masz, to twoja reputacja”. Wie o tym większość firm (przynajmniej tych dobrych) i zrobią wszystko, aby ich klienci byli w 100% zadowoleni.

x