5 najlepszych VPN dla Kindle Fire do łatwego przesyłania strumieniowego

Kindle Fire, znany również jako tablet Amazon Fire, jest popularnym wyborem dla osób, które lubią czytać cyfrowo.

Jest kompaktowy, wydajny i nie tylko czyta. Będąc tabletem, umożliwia wykonywanie szeregu różnych zadań, takich jak:

 • Przeglądaj internet 🌐
 • Graj w gry 🎮
 • Odtwarzaj i przechowuj multimedia, takie jak filmy 📼
 • Przesyłaj strumieniowo filmy z innych platform 🍿
 • Klikaj na zdjęcia i nagrywaj filmy 📷

Odkładając wszystkie te możliwości na bok, każde urządzenie ma przynajmniej pewne wady lub wady, które mogą być trochę frustrujące.

W tym przypadku wadą urządzenia Kindle Fire są ograniczenia geograficzne, co oznacza, że ​​​​będziesz mieć pewne ograniczenia podczas przesyłania strumieniowego niektórych filmów lub pobierania niektórych aplikacji.

W tym poście nauczymy się najlepszych sieci VPN, z których możesz korzystać od razu.

Dlaczego potrzebujesz VPN podczas korzystania z Kindle Fire?

Powodów korzystania z VPN może być wiele i zależy to od tego, z jakim problemem się zmagasz. Na przykład VPN może być również używany do celów bezpieczeństwa, takich jak ukrywanie adresu IP podczas przeglądania w celu ochrony informacji.

Dodatkowo, ponieważ mówimy o ograniczeniach geograficznych urządzenia Kindle Fire, VPN pozwoli Ci bezproblemowo przesyłać strumieniowo i pobierać aplikacje, które były dla Ciebie ograniczone.

Przeczytaj także: Najlepsza sieć VPN dla Netflix, Hulu, Amazon i Disney Plus [2022]

Mimo że to urządzenie jest bardzo elastyczne i ma szeroki zasięg pod względem krajów, jest dostępne i aplikacje, które można pobrać, nadal istnieją pewne ograniczenia dla każdego kraju.

Jeśli napotykasz ten problem, może to być bardzo frustrujące, zwłaszcza jeśli nie możesz przesyłać strumieniowo swojego ulubionego programu.

Na szczęście VPN może zmienić Twój adres IP i umożliwić bezpieczne przeglądanie z sieci innego kraju. W rezultacie będziesz mógł znieść ograniczenia geograficzne.

Przyjrzyjmy się liście najlepszych sieci VPN, z których możesz korzystać.

ExpressVPN

Najlepszy wybór dla Kindle Fire VPN, ExpressVPN, istnieje od ponad dekady i wiedzą, co robią ze swoją usługą.

Oprócz zabezpieczenia Twojej aktywności online, ta sieć VPN odblokuje dla Ciebie zupełnie nowe wrażenia poprzez:

 • Włączenie niesamowicie szybkiego przeglądania i przesyłania strumieniowego
 • Odblokowywanie dostępu do aplikacji i treści wideo
 • Omijanie ograniczania przepustowości przez dostawców usług internetowych, aby uzyskać dostęp do ekscytujących programów na wszystkich platformach streamingowych

Szyfruje również Twoje połączenie, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej tożsamości i aktywności przed źródłami zewnętrznymi.

Możesz wypróbować ExpressVPN przez 30 dni, zanim zdecydujesz, czy chcesz przejść na płatną wersję. Całkowicie bez ryzyka, ponieważ otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli zdecydujesz się nie kontynuować z nimi.

NordVPN

Chroń swój tablet Kindle Fire i ciesz się jego pełnym potencjałem dzięki NordVPN. Umożliwia bezpieczny dostęp do treści za pomocą szyfrowania nowej generacji, a nawet pozwala uniknąć ograniczania przepustowości.

Jest to jedna z najlepszych sieci VPN, więc możesz mieć pewność, że Twoje wrażenia z przesyłania strumieniowego będą niesamowite bez buforowania.

NordVPN jest dostępny w 59 krajach i ma bardzo rozsądny koszt, aby zapewnić, że nie zrujnuje Twojego portfela. Możesz wypróbować usługę przez 30 dni bez ryzyka z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Unlocator

Odblokuj ekscytujące multimedia i aplikacje na swoim Kindle Fire, korzystając z Unlocator VPN. Świetnie radzi sobie z ukrywaniem adresu IP i umożliwia korzystanie z dowolnej lokalizacji w celu uzyskania dostępu do treści specyficznych dla danego kraju.

Co więcej, możesz unikać trackerów i chronić swój serwer. Nie będziesz już ofiarą niewłaściwego wykorzystania danych, ponieważ Unlocator szyfruje Twoje połączenie internetowe.

Bardzo łatwo jest też zacząć z niego korzystać. Klikasz przycisk i wybierasz preferowaną lokalizację, aby uruchomić tę sieć VPN, aby działała natychmiast.

Surfshark

Zapobiegaj śledzeniu, zabezpiecz swoją tożsamość i chroń swoją prywatność dzięki Surfshark, wielokrotnie nagradzanej sieci VPN, na której możesz polegać.

Niektóre z głównych cech tej usługi to:

 • Automatyczne łączenie, gdy połączenie internetowe jest aktywne
 • Wyłącznik awaryjny, aby upewnić się, że ruch internetowy nie zostanie ujawniony po utracie połączenia
 • Znosi ograniczenia geograficzne i daje dostęp do wszystkiego, co było ograniczone
 • Blokowanie reklam, aby pozbyć się irytujących reklam

Surfshark został najwyżej oceniony w witrynach takich jak TechRadar i CNET.

CyberGhost

Oceniony na 4.6/5 na TrustPilot, CyberGhost współpracuje z wieloma urządzeniami, w tym Kindle Fire. W rzeczywistości możesz zabezpieczyć do 7 różnych urządzeń jednocześnie za pomocą tej sieci VPN.

Umożliwia łączenie się z ponad 9000 szybkich serwerów w ponad 90 krajach. To tylko jeden z wielu powodów, dla których ponad 38 milionów użytkowników ufa CyberGhostowi maskowania ich adresów IP.

Ponadto Twoje dane są wysoce chronione dzięki 256-bitowej technologii AES. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub problemy, możesz skontaktować się z ich personelem wsparcia, który jest dostępny przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem poczty e-mail i czatu na żywo.

Jak skonfigurować i korzystać z VPN na urządzeniu Kindle Fire?

Proces konfiguracji i korzystania z VPN na urządzeniu Kindle Fire jest bardzo prosty. Biorąc za przykład ExpressVPN, oto kroki, które należy wykonać:

Krok 1: Wyszukaj ExpressVPN i pobierz sklep z aplikacjami.

Krok 2: Po pobraniu dotknij „Otwórz”.

Krok 3: Zaloguj się na swoje konto ExpressVPN.

Krok 4: Zostaniesz poproszony o udostępnienie anonimowych informacji, takich jak raporty o awariach, testy prędkości itp. To uprawnienie pomoże ExpressVPN stać się lepszą usługą. Jeśli nie masz nic przeciwko, dotknij „OK”.

Krok 5: Aby zakończyć konfigurację, ponownie dotknij „OK”.

Krok 6: Po zakończeniu konfiguracji będziesz mógł połączyć się z serwerem. Kliknij ikonę „włącz/wyłącz” i wybierz serwer lokalizacji. Domyślnie ExpressVPN wybierze dla Ciebie najlepszą lokalizację, korzystając z funkcji inteligentnej lokalizacji.

Jeśli chcesz zmienić lokalizację, możesz dotknąć trzech kropek obok lokalizacji.

Stąd będziesz mógł wybierać z szerokiej gamy lokalizacji.

W ten sposób łączysz się i używasz VPN z urządzeniem Kindle Fire. Teraz będziesz mieć dostęp do wszystkich treści objętych ograniczeniami ze względu na Twoją lokalizację.

Wniosek

Kupowanie nowego urządzenia technologicznego i odkrywanie, że istnieją ograniczenia, może być przygnębiającym uczuciem. Na szczęście zawsze istnieje rozwiązanie większości problemów, a ograniczenia geograficzne na urządzeniu Kindle Fire to jeden z tych problemów, które rzeczywiście mają rozwiązanie – VPN.

W tym artykule wymieniono sieci VPN, które natychmiast rozwiążą ten problem.

Następnie sprawdź najlepsze sieci VPN dla Chromebooków.

x