5 narzędzi, które pozwalają stworzyć darmowe logo

Najlepsze narzędzia do tworzenia darmowego logo

Niezależnie od tego, czy zarządzasz blogiem, sklepem internetowym czy witryną oferującą usługę, potrzebujesz wysokiej jakości brandingu, aby był popularny i przyciągał jak najwięcej użytkowników sieci. Jednym z głównych składników solidnej marki jest logo, a na tym blogu rzucimy światło na 5 najlepszych narzędzi, które pozwalają tworzyć atrakcyjne logo za darmo.

Przejdźmy więc od razu do przejrzenia ich wszystkich, pojedynczo:

1. Marki krawieckie

Tailor Brands jest obecnie jednym z najpotężniejszych twórców logo online. Wynika to głównie z unikalnego algorytmu AI, którego używa, dzięki czemu projektowanie logo jest dziecinnie proste. Wystarczy, że udostępnisz kilka podstawowych informacji o swojej firmie, w tym jej nazwę, wizję i kilka preferencji projektowych, aby program mógł określić najlepsze projekty dostosowane do Ciebie. I to wszystko! Cały proces trwa nie dłużej niż 5 minut, a do wyboru masz więcej niż kilka doskonałych projektów!

Tailor Designs jest darmowym narzędziem i wystarczy zapłacić abonament, który jest bardzo skromny i obowiązuje tylko wtedy, gdy projekt jest gotowy i chcesz go pobrać.

Kliknij tutaj, aby wypróbować ten darmowy generator logo.

2. Gimp

W przeciwieństwie do Tailor Brands, GIMP jest bardziej edytorem zdjęć, co oznacza, że ​​zawiera znacznie więcej narzędzi i funkcji.

Jeśli chcesz zrobić więcej niż projektowanie logo, GIMP to właściwy wybór. Jest wyposażony w konfigurowalny interfejs, który obejmuje nie tylko kosmetyki, ale także zachowanie różnych narzędzi, które ma. Istnieją narzędzia do ulepszania zdjęć, które pomagają pozbyć się zniekształceń obrazu, kolorów i innych niedoskonałości. Inną korzyścią jest obsługa wielu formatów plików, a mianowicie. JPEG, PSD, PNG i GIF.

Kliknij tutaj, aby pobrać edytor zdjęć GIMP

3. Projekt Bold

Potrzebujesz oszałamiających projektów, ale nie chcesz płacić za rękę i nogę? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to musisz sprawdzić Design Bold. Jest to usługa projektowania premium, która obejmuje bezpłatną rejestrację, mimo że możesz wypróbować profesjonalne funkcje za jedyne 9,99 USD miesięcznie. Tak czy inaczej, otrzymujesz ponad 10000 darmowych układów i ponad 40 milionów zdjęć premium. Istnieje mnóstwo atrakcyjnych czcionek i opcji kolorów, których możesz użyć do stworzenia wysokiej jakości logo w ciągu kilku minut!

Kliknij tutaj, aby uzyskać wycenę Designbold i bezpłatną rejestrację.

4. PicMonkey

PicMonkey to internetowy edytor zdjęć z retuszem skóry, konfigurowalnymi filtrami i efektami rozmycia. Podczas gdy większość narzędzi online w tej kategorii ma w dużej mierze ograniczone funkcje, PicMonkey wyróżnia się dość imponującym zestawem narzędzi.

PicMonkey ma wszystkie podstawowe funkcje edycji, takie jak efekty kolorów, przycinanie i zmiana rozmiaru obrazu, itp. Istnieje jednak wiele zaawansowanych efektów, takich jak retusz, filtry ulepszające i dostęp do ponad 2400 dostosowywalnych szablonów, 3000 grafik, 200 czcionek i 100 tekstur. Możesz go użyć do zaprojektowania logo, wizytówek, pocztówek itp.

Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatną wersję próbną PicMonkey.

5. Łatwo

Easil reklamuje się jako zestaw narzędzi do projektowania dla majsterkowiczów, który oferuje wszystkie potrzebne narzędzia marki. Zawiera szeroką gamę profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, które można dostosować w ciągu kilku minut. Możesz tworzyć banery, GIF-y, plakaty i nie tylko! Oczywiście narzędzi do zaprojektowania idealnego logo jest mnóstwo. Ponieważ interfejs użytkownika jest przyjazny dla użytkownika, nie musisz znać się na technologii, aby rozpocząć – na pewno duży plus!

Kliknij tutaj, aby rozpocząć bezpłatne korzystanie z Easil.

Wniosek

Przeszliśmy dziś długą drogę w projektowaniu grafiki. Nie ma potrzeby opanowania wymagającego oprogramowania, takiego jak Adobe Photoshop, ponieważ istnieją łatwiejsze i prostsze opcje, takie jak te powyżej. Są łatwe do rozpoczęcia i są bezpłatne lub niedrogie. Więc który z nich spróbujesz najpierw? Daj nam znać!