5 niezawodnych platform hostingowych MEAN Stack

Proces tworzenia oprogramowania wymaga zestawu technologii i narzędzi do tworzenia, testowania i wdrażania aplikacji i stron internetowych.

Ten zestaw narzędzi jest również znany jako stos technologii, który składa się z platform, języków programowania, struktur i bibliotek i nie tylko. Setki i tysiące nowych witryn i aplikacji są opracowywane i używane każdego dnia. A popyt na tworzenie aplikacji internetowych rośnie, podobnie jak wykorzystanie stosów technologicznych.

To powiedziawszy, MEAN to stos technologii, który staje się obecnie popularny i zaufany przez wielu programistów na całym świecie do tworzenia stron internetowych i aplikacji.

W tym artykule omówimy MEAN Stack, jego zalety i najlepsze platformy do jego hostingu.

Wskakujmy!

Co to jest stos MEAN?

MEAN to stos technologii oparty na języku JavaScript typu open source, służący do tworzenia dynamicznych aplikacji i witryn internetowych.

To znaczy:

 • M — MongoDB
 • E – Express.js
 • A – Kątowy
 • N – Node.js

Widzisz, stos MEAN to w rzeczywistości zestaw tych narzędzi, które są pogrupowane w celu wykonywania określonych funkcji podczas tworzenia oprogramowania. Obsługa wszystkich programów JavaScript, ŚREDNIE aplikacje wykorzystywać jeden język programowania zarówno dla środowisk po stronie klienta, jak i po stronie serwera, co jest uczciwą zaletą.

 • MongoDB to wieloplatformowa baza danych do przechowywania informacji dowolnej wielkości bez przerywania stosu.
 • Express.js obsługuje tworzenie zaplecza dla aplikacji stosu MEAN. Ta struktura zapewnia większe bezpieczeństwo i szybkość aplikacji internetowych oraz pomaga uprościć proces tworzenia.
 • Kątowy jest jednym z najpopularniejszych frameworków JavaScript do tworzenia oprogramowania i jest tworzony przez Google. Oferuje wiele przydatnych modułów, niesamowite funkcje, takie jak dwukierunkowe wiązanie danych i wiele więcej.
 • Node.js to działająca po stronie serwera platforma JS, która pomaga tworzyć skalowalne aplikacje o niewiarygodnie dużej wydajności.

Jak to działa?

Architektura stosu MEAN składa się z wyżej wymienionych komponentów. Dowiedzmy się, jak działają one zazwyczaj w ramach tworzenia oprogramowania opartego na stosie MEAN.

 • Kiedy klient żąda oprogramowania, trafia to na platformę Angular po stronie klienta.
 • Żądanie przechodzi do Node.js z Angular, ponieważ Node.js jest platformą zaplecza. Następnie dociera do Express.js.
 • Następnie Express.js umożliwia dotarcie żądania do bazy danych MongoDB
 • MongoDB akceptuje żądanie, a następnie odsyła odpowiedź z powrotem do Express.js
 • Na koniec żądanie (wraz z odpowiedzią) wraca do Node.js z Express.js, a następnie do Angular i dociera do użytkownika.

Dlaczego stos MEAN zyskuje na popularności?

Tworzenie i utrzymywanie aplikacji internetowych nie jest łatwe.

Jednak aby uprościć te procesy, stos MEAN oferuje produktywne rozwiązanie do tworzenia solidnych, responsywnych i łatwych w utrzymaniu aplikacji dzięki wykorzystaniu potężnego stosu technologicznego.

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie się na to decydują:

 • Aplikacje stosu MEAN wykazują wyższą wydajność, ponieważ wszystkie cztery narzędzia są wydajne w budowaniu, testowaniu, ponownym używaniu kodu, przechowywaniu danych i wdrażaniu.
 • Ma na celu uwolnienie Cię od kłopotów związanych z pracą z wieloma platformami internetowymi i ich integracją. Ponadto zmniejsza się również prawdopodobieństwo popełnienia błędów i sprawia, że ​​wszystko jest lepiej zorganizowane.
 • Stos MEAN oferuje wyższą skalowalność, dzięki czemu możesz szybko rozwijać swoją firmę i obsługiwać tysiące użytkowników na całym świecie dzięki niesamowicie szybkim usługom.
 • Nie musisz być przytłoczony różnymi językami programowania. Wystarczy tylko JavaScript, który działa zarówno w programowaniu front-endowym, jak i back-endowym. Dzięki temu oszczędza czas i upraszcza procesy.
 • MEAN Stack oferuje większą elastyczność w budowaniu oprogramowania od pojedynczej aplikacji do aplikacji klasy korporacyjnej. Ta elastyczność jest przydatna również w fazie testowania.

Popularność MEAN Stack rośnie, a nawet duże aplikacje, takie jak YouTube, WhatsApp, Facebook, Forbes, Instagram, Paytm, NetFlix itp., używają Node.js i Angular gdzieś w aplikacjach.

Jeśli jesteś programistą stosu MEAN lub firmą wdrażającą programowanie MEAN Stack, wybierz niezawodną platformę hostingową do hostowania aplikacji MEAN, zamiast robić wszystko samodzielnie, aby uprościć proces i czerpać korzyści wyjaśnione powyżej.

AccuWebHosting

Szukasz ekonomicznej usługi hostingowej MEAN Stack?

AccuWebHosting to doskonała opcja dla Ciebie!

Oferują kluczowe połączenie większej skalowalności i żelaznego bezpieczeństwa. Ich dedykowane wsparcie jest również dostępne, aby pomóc Ci przez cały czas, jeśli wystąpi jakikolwiek problem, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju firmy i spędzać mniej czasu na martwieniu się.

W pełni zarządzana usługa hostingowa AccuWebHosting oferuje czyste dyski SSD RAID-6 na platformie Linux, aby zapewnić większą wydajność i pamięć masową oraz mniejsze zużycie energii, oferując konfigurację przyjazną dla środowiska.

Zapewniają każdemu ze swoich serwerów z systemem Linux wysokowydajne serwery Dual Xeon E5/E7 i DDR3 RAM/256 GB ECC. Poza tym oferują wirtualizację opartą na SolusVM/Xen, zapory ogniowe CSF na każdym węźle VPS oraz opcję wielu dodatków.

Ich węzły HyperV Server działają uniwersalnie z połączeniem 1 Gb/s, aby zasilać wszystkie aplikacje MEAN.js Stack, strony internetowe, tworzenie stron internetowych, serwery gier i tak dalej. Zapewniają pełny dostęp administracyjny za pomocą SSH, a także możesz instalować i uruchamiać dowolne osobiste lub niestandardowe aplikacje.

AccuWebHosting oferuje cotygodniowe 100% bezpłatne kopie zapasowe oraz nieograniczone przywracanie. Jeśli często potrzebujesz więcej kopii zapasowych, możesz skorzystać z płatnych kopii zapasowych CDP i pozwolić im codziennie tworzyć kopie zapasowe VPS z przywracaniem za jedyne 10 USD miesięcznie za 20 GB danych.

Masz możliwość aktualizacji VPS bez utraty danych lub adresu IP. Usługa hostingowa obejmuje również panel internetowy do zarządzania VPS w celu monitorowania krytycznych aspektów systemu, takich jak użycie procesora, dysk i miejsce w pamięci. Pozwala także podejmować szybkie działania, takie jak wstrzymywanie, ponowne uruchamianie, wznawianie itp.

Ich najnowocześniejsze centrum danych znajduje się w Denver w USA i jest utrzymywane z monitoringiem 24/7, wieloma połączeniami internetowymi, systemem przeciwpożarowym, zasilaniem awaryjnym, monitoringiem wideo, wejściem na kartę i bezpieczniejszymi udogodnieniami.

Wszystkie ich plany obejmują wspólne funkcje, takie jak wstępnie skonfigurowana konfiguracja stosu MEAN, bezpłatne kopie zapasowe, dostęp SSH lub root w celu nieograniczonej administracji, monitorowania usług i bezpieczeństwa, MongoDB, brak ograniczeń we/wy i nieograniczone przywracanie.

Ich ceny zaczynają się od 18 USD miesięcznie i obejmują 7-dniową gwarancję pełnego zwrotu pieniędzy.

Hosting A2

Usługa hostingu stosu MEAN przez Hosting A2 jest precyzyjnie dostrojony i niesamowicie szybki, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Ta przyjazna dla programistów usługa oferuje najwyższy poziom wydajności, bezpieczeństwa i kontroli, które rzadko można znaleźć gdzie indziej.

Błyskawiczna platforma SwiftServer A2 Hosting pomaga poprawić Twoje rankingi SEO, współczynnik odrzuceń i współczynnik konwersji. To dlatego, że hostują Twoje aplikacje i witryny na swoich serwerach zoptymalizowanych pod kątem szybkości, dając Ci jednocześnie swobodę wyboru lokalizacji serwera.

A2 Hosting oferuje 20 razy szybsze serwery Turbo i darmowe dyski SSD. Oprócz tego otrzymujesz serwery AMD EPYC wyposażone w dyski NVMEe, które oferują 3x szybsze prędkości zapisu/odczytu, 2x szybsze TTFB, 40% szybsze procesory i 9x większy ruch. Dzięki pełnej kontroli nad serwerem możesz łatwo dodawać niestandardowe aplikacje lub instalować skrypty, które rzadko są kompatybilne z innymi hostami.

Stosują najlepsze praktyki branżowe, utrzymują wydajne i zaawansowane centra danych oraz dbają o to, aby serwery były wyposażone w najnowsze zabezpieczenia. Oprócz tego ich zespół zawsze utrzymuje serwery, więc działają na najwyższych poziomach. W wyniku tego wszystkiego A2 Hosting jest w stanie poświęcić około 99,9% czasu pracy sieci.

Ta usługa hostingowa jest przyjazna dla programistów, ponieważ pozwala w pełni kontrolować środowisko za pomocą uprawnień administratora, dzięki czemu można wprowadzać zmiany we wszystkich plikach serwera. Możesz także wybrać Linuksa i przeładować serwer z zupełnie nowym systemem operacyjnym, na który jest popyt. Poza tym możesz nawet zamknąć, uruchomić lub ponownie uruchomić serwer.

Ich plany hostingowe MEAN Stack zaczynają się od 4,25 USD miesięcznie za 1 GB RAM, 150 GB Raid 10 SSD, 1 rdzeń procesora i gwarancję zwrotu pieniędzy.

Chmura Google

Po prostu wskocz Rynek GCP i wybierz MEAN Certified by Bitnami. Możesz przejrzeć ich dokumentację, aby dowiedzieć się, jak zainstalować, skonfigurować i zarządzać.

W przypadku jakichkolwiek problemów z wdrożeniem możesz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej, który odpowie na Twoje pytania w ciągu 24 godzin każdego dnia roboczego. Bitnami zaświadcza również, że ich obrazy są aktualne, bezpieczne i spakowane w oparciu o najlepsze praktyki branżowe.

W rezultacie możesz zaufać swoim wdrożeniom, a także monitorować wszystkie aplikacje, które pakują, aby upewnić się, że nie ma w nich luk w zabezpieczeniach ani przestarzałych bibliotek i komponentów. Jeśli zidentyfikują jakiekolwiek problemy, łatają i wypuszczają aukcję, której dotyczy problem, po kilku dniach.

Domyślny system konfiguracji umożliwia uruchamianie środowisk programistycznych dla Node i MongoDB, ale umożliwia dostosowanie konfiguracji podczas wdrażania.

Cena wynosi 13,61 USD miesięcznie, a dla nowych klientów GCP dostępna jest BEZPŁATNA wersja próbna.

Skalingo

Skalingo sprawia, że ​​hosting w chmurze stosowej MEAN jest łatwy i szybki, dzięki czemu możesz bardziej skoncentrować się na swoich procesach programistycznych. Nie musisz zarządzać serwerem ani systemem operacyjnym, po prostu wypchnij swój kod NodeJS i pozwól im zająć się resztą.

Oferując w pełni zarządzaną, gotową do produkcji usługę hostingową, możesz zaufać Scalingo we wszystkich projektach IoT i internetowych. Umożliwia Twoim zespołom obsługę całego cyklu życia aplikacji bez administratora/operatorów. Pomagają we wdrażaniu, skalowaniu i zarządzaniu MEAN Stack bez kłopotów, dzięki czemu możesz uruchomić swoją witrynę lub aplikacje w ciągu kilku minut.

Nawet bez DevOps natychmiastowa praca i dostępność przyspieszają ciągłe dostarczanie. Dzięki Scalingo możesz zacząć od małych wdrożeń, a następnie rozwijać się od prototypów do infrastruktury MEAN klasy produkcyjnej. Zapewnia wysoki czas sprawności na poziomie 99,9% i eliminuje problemy związane z zarządzaniem stosami aplikacji, serwerami, bazami danych i zależnościami oprogramowania.

Możesz szybko udostępnić wybraną bazę danych o wysokiej wydajności w chmurze, a następnie błyskawicznie i bezproblemowo skalować ją z piaskownicy do instancji o dużej ilości pamięci. Dostępne opcje bazy danych to MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis i InfluxDB.

Scalingo obsługuje główne frameworki, w tym Java, PHP, Python, Ruby on Rails, Elixir itp., a funkcjonalność można rozszerzyć za pomocą pakietów kompilacji. Oferują metryki, dzienniki i zapytania w czasie rzeczywistym do łatwego audytu i monitorowania, uprawnień kontroli dostępu i możliwości automatycznego naprawiania luk w zabezpieczeniach.

Połącz niestandardowe domeny i dodaj HTTPS za pomocą automatycznego i przejrzystego SSL Let’s Encrypt. Wykonuj wdrożenia w ruchu z GitHub, GitLab i Git oraz automatycznie włączaj przeglądanie aplikacji z żądań scalania/ściągania.

AWS

Uzyskaj usługę hostingu stosu MEAN z certyfikatem Bitnami od Rynek AWS. Rozpocznij tworzenie dynamicznych aplikacji internetowych i witryn, korzystając z kompletnej platformy skonfigurowanej pod kątem szybkich środowisk produkcyjnych.

Całe oprogramowanie certyfikowane przez Bitnami jest bardzo bezpieczne i aktualne, dzięki czemu możesz z niego korzystać od razu bez żadnych trudności. Przestrzegają standardów branżowych w zakresie oprogramowania do pakowania, ciągłego monitorowania systemów i oferowania regularnych aktualizacji aplikacji.

Szybko uruchom stos Bitnami MEAN w chmurze i zacznij dodawać swoje kody. Platforma oferuje wszystko, co niezbędne do zbudowania nowoczesnej i skalowalnej aplikacji internetowej. Oferują narzędzie do szacowania cen do obliczania kosztów infrastruktury i oprogramowania w zależności od wymagań konfiguracyjnych.

Wniosek

MEAN Stack jest wyposażony w zaawansowane technologie, które pomagają szybciej tworzyć aplikacje, zapewniają większą elastyczność i skalowalność oraz oszczędzają czas i koszty. Ale hostowanie aplikacji MEAN na kiepskiej platformie obniży ogólną wydajność aplikacji; zamiast tego skorzystaj z wyżej wymienionych rozwiązań; dobrą rzeczą jest to, że większość z nich oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, więc nie ma nic do stracenia.

Alternatywnie możesz uzyskać maszynę wirtualną w chmurze i samodzielnie zainstalować stos MEAN.

x