6 kursów rysunku online, aby zostać artystą

Jeśli pasjonujesz się rysowaniem, nadszedł czas, aby zainwestować trochę czasu w zajęcia z rysunku online i zacząć.

Od tysiącleci artyści przedstawiali historie i swoje przemyślenia na kartce papieru. Stał się sposobem wyrażania i opisywania scenariuszy, które inni mogą przetwarzać.

Rysunek stał się ogromną dziedziną z nowymi trendami i projektami, które sprawiają, że artyści muszą być na bieżąco. Łatwiej powiedzieć niż zrobić z postępem technologicznym.

Dzięki digitalizacji artyści powoli polegają na narzędziach do rysowania. Istnieje kilka najwyższej jakości narzędzi internetowych, na które decydują się artyści, takich jak:

Szkic.io

Szkic.io to narzędzie do rysowania online, które pozwala użytkownikom pracować nad postaciami z komiksów, plakatami szkolnymi i tak dalej. Jest to szkicownik online, w którym użytkownicy mogą tworzyć cyfrowe dzieła sztuki, eksportować je w dowolnym formacie i udostępniać online. To narzędzie oferuje takie funkcje, jak dodawanie tekstu, kliparty, przycinanie, wypełnianie wektorowe itp.

Automatyczne rysowanie

Automatyczne rysowanie to świetne miejsce na start dla początkujących. To łatwe w użyciu narzędzie do rysowania to eksperyment AI, w którym użytkownicy mogą umieszczać swoje pomysły w sztuce, jednocześnie proponując sugestie podczas rysowania. Pozwala także użytkownikom dodawać tekst, wypełniać go kolorami, kształtami itp.

Kleki

Jeśli jesteś fanem narzędzi malarskich, to Kleki ma potencjał, aby stać się Twoim ulubionym. To narzędzie do malowania online zawiera warstwy, naturalne pędzle i umożliwia użytkownikom edycję rysunków. Użytkownicy mogą zapisywać, importować i przesyłać dowolny obraz, aby mieszać się w ośmiu trybach.

Drawisland

Drawisland pozwala użytkownikom generować projekty za pomocą ołówka, aby uzyskać gładsze wykończenie. Łatwiej jest też natychmiast powielać warstwy z minimalistą. Minimalista oferuje kilka funkcji, takich jak dodawanie kolorów, zmiana rysunku na rozmiar ekranu, skróty do tworzenia projektu itp.

Jednak, aby podnieść umiejętności i nauczyć się czegoś nowego w tej dziedzinie, konieczne jest wybranie najlepszych kursów rysunku online. Oto kilka najlepszych platform, które mogą bardzo pomóc.

Udostępnianie umiejętności

Udostępnianie umiejętności to internetowa platforma edukacyjna zawierająca ponad 1000 kursów dotyczących rysowania. Początkujący i doświadczeni profesjonaliści mogą wziąć udział w kursach, aby dowiedzieć się więcej o ilustracji i jej elementach. Obejmuje on: jak rozpocząć i prowadzić codzienny szkicownik, gest / wprowadzenie do sztuki rysowania postaci, ilustrację postaci: rysowanie twarzy, postaci i ubrań, projektowanie postaci: od pierwszego pomysłu do końcowej ilustracji itp.

Zajęcia online obejmują tematy, narzędzia i techniki, które artyści muszą znać, aby szkicować rośliny, zwierzęta, martwą naturę itp. Pomagają kandydatom odkrywać nowe wzory, ilustracje, kształty, artykuły redakcyjne, kwiatowe, kreskówki i komiksy za pomocą pasteli, ołówków, atramenty i inne narzędzia cyfrowe, takie jak Adobe Illustrator, Adobe Fresco i Procreate.

Udemy

Udemy słynie z kilku kursów, takich jak technologia, marketing cyfrowy, projektowanie i styl życia dla artystów.

Studenci mogą omawiać tematy związane z ilustracją, szkicowaniem, animacją postaci, projektowaniem postaci, sztuką cyfrową, malowaniem, rysowaniem figur, rysowaniem ołówkiem, portretowaniem, rysowaniem kreskówek, malowaniem cyfrowym, rysowaniem kredkami, anatomią, anime, prokreacją cyfrową ilustracją, projektowaniem graficznym , malarstwo akwarelowe itp.

Kursy online obejmują The Art & Science of Drawing / Basic Skills, The Ultimate Drawing Course – Beginner to Advanced, Environment Art School: Complete Perspective Drawing, The Secrets to Drawing, How to Draw from Beginner to Master, The Art & Science of Drawing / Form & Space, Ultimate Guide to Digital Sketching, itp. Prawdziwi eksperci przygotowali kursy oferujące perspektywiczne, cienie i projekty światła do rysowania.

Nauka LinkedIn

Nauka LinkedIn zawiera prowadzone przez ekspertów kursy rysunku, które obejmują podstawy do wiedzy na poziomie doświadczonym. Uczniowie mogą zacząć od animacji i rysowania ilustracji, aby zdobyć umiejętności wymagane na rysunku. Obejmuje kursy takie jak rysowanie postaci: portret, nauka prokreacji, podstawy rysowania: szkicowanie miejskie, ilustrator projektowania mody: rysowanie mieszkań, nauka rysowania ilustratora itp.

edX

edX obejmuje kursy online dla różnych dziedzin, takich jak umiejętności rysowania obejmujące obserwację, kompozycję, skale i techniki. Kursy i lekcje online uczą uczniów rysowania za pomocą pasteli, węgla, długopisu, ołówka i innych narzędzi do rysowania planów technicznych, projektów komercyjnych i sztuki wizualnej.

Projektanci grafiki, rysownicy cyfrowi, artyści cyfrowi, ilustratorzy itp. mogą zdecydować się na kursy rysowania online, aby poznać możliwości, narzędzia i techniki, takie jak Adobe Animate.

Kursy online obejmują ćwiczenia i lekcje rysowania nauki, przyrody i kultury. Niezbędne umiejętności i techniki mogą pomóc stworzyć podstawę do oszałamiających replik i dokładnego rysowania obiektów. Po tych kursach online profesjonaliści mogą rysować wizualizacje, wirtualne symulatory, wirtualną rzeczywistość, projektowanie wspomagane komputerowo, gry itp.

Dometyka

Dometyka oferuje kilka kursów, takich jak kreatywne szkicowanie akwarelą dla początkujących, prokreacja dla początkujących: ilustracja cyfrowa 101, rysunek dla początkujących poziom 1, realistyczny portret za pomocą ołówka grafitowego, szkicowanie architektoniczne za pomocą akwareli i tuszu itp.

Obejmuje projektowanie, ilustrację, projektowanie stron internetowych i aplikacji, 3D i animację, marketing i biznes, projektowanie stron internetowych i aplikacji, architekturę i przestrzenie, rzemiosło, fotografię i wideo, muzykę i audio, modę, kaligrafię i typografię, pisanie itp.

Obszary specjalizacji dla profesjonalistów to ilustracja cyfrowa, rysunek, ilustracja, sztuki piękne, rysunek ołówkiem i szkicownik. Eksperci mogą objąć kursami oprogramowanie, takie jak Clip Studio Paint, Procreate, Manga Studio, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Adobe InDesign.

Coursera

Coursera zawiera wiele kursów rysowania online przy użyciu narzędzi takich jak węgiel, kredki, pastele, długopisy i ołówki do rysowania na dwuwymiarowych powierzchniach, takich jak drewno, płótno i papier. Może być pomocny w budownictwie, komunikacji, rozrywce, reklamie, obserwacji naukowej itp. Po kursach online profesjonaliści mogą uważać, aby rozpocząć karierę jako projektanci tekstyliów, projektanci mody, inżynierowie, architekci, architekci krajobrazu, projektanci wnętrz i tatuatorzy.

Oferty pracy dla artystów

Jeśli jesteś dobry w rysowaniu i chcesz kontynuować w tym karierę, oto kilka możliwości pracy, które idealnie pasują.

Projektant mody

Zadaniem projektanta mody jest ilustrowanie nowych stylów za pomocą programów CAD lub narzędzi do rysowania ręcznego. Projektanci pracują nad innowacyjnymi i wyrafinowanymi projektantami dla marek z najwyższej półki, pokazów na wybiegach i sezonowych trendów, które wybierają tkaniny i kolory.

Grafik

Podstawową rolą grafika jest tworzenie obrazów do mediów drukowanych, stron internetowych, odzieży, logo i znaków. Projekty są przyjemne wizualnie i spójne dzięki programom CAD do dodawania kolorów, edycji obrazu i rysowania rękami.

Animator

Motywem animatorów jest tworzenie rysunków lub animacji do gier wideo, filmów, kreskówek i filmów. Wykorzystują rysunki odręczne, przekształcają je w grafikę i oprogramowanie komputerowe, aby tworzyć historie i postacie trójwymiarowe i dwuwymiarowe.

Ilustrator

Zadaniem ilustratora jest tworzenie książek, reklam, czasopism itp. za pomocą rysunków. Profesjonaliści mogą również projektować media drukowane, raporty, billboardy, ekspozycje sklepowe, reklamy, kino dziecięce, logo i reklamę internetową.

Wniosek

Rysunek jest znany jako medium artystyczne, które obejmuje wiedzę fachową, techniki i tak dalej. Jest tak wiele rzeczy i umiejętności związanych z zostaniem ekspertem w dziedzinie rysunku. Te internetowe platformy edukacyjne mogą pomóc w stworzeniu solidnej podstawy dla profesjonalistów do zdobywania umiejętności i zdobywania wiedzy.

Dzięki platformie do rysowania online można zostać projektantem. Oto kilka narzędzi do projektowania, o których należy pamiętać, zanim rozpoczniesz swoją podróż.

x