6 najlepszych aplikacji pogodowych dla systemu Windows 10

Powiadomienia pogodowe są podstawą inteligentnych urządzeń, odkąd organizacje zajmujące się danymi meteorologicznymi zaczęły digitalizować swoje informacje. Twórcy aplikacji tworzyli fantastycznie wyglądające aplikacje, które zawsze informowały nas o pogodzie – nawet gdy śpimy. Dostęp do danych pogodowych najlepiej uzyskiwać za pośrednictwem widżetów na smartfonie, ponieważ informacje o pogodzie w podróży to wygodne informacje. Użytkownicy komputerów PC potrzebują, ale tylko uzyskać dostęp do witryny z przeglądarki, aby uzyskać najnowsze aktualizacje pogody, jednak w sklepie z aplikacjami w systemie Windows istnieje kilka aplikacji, które przedstawiają szczegółowe dane pogodowe, aby ułatwić dostęp z kafelków na żywo.

Przejrzeliśmy je dla was i chcielibyśmy przedstawić Wam najlepsze aplikacje pogodowe, jakie można uzyskać dla systemu Windows 10 – zobaczmy je szczegółowo.

Wskaźnik opadów

Rain Gauge, dostępny na Windows Holographic, PC i urządzenia mobilne, umożliwia dostęp do danych pogodowych z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto dla kilku wybranych lokalizacji w Europie (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg i Dania) można uzyskać dostęp do danych dotyczących opadów, przewidując, ile deszczu można się spodziewać. Jest wyposażony w poręczny radar, który działa tylko jako geotagowanie dla innych lokalizacji, ale dla tych wymienionych powyżej możesz zobaczyć widoczną mapę ruchu chmur w Twojej okolicy. Jeśli mieszkasz poza wybranymi regionami, ta aplikacja jest rozwiązaniem typu run of the mill. Jednak w tych regionach masz dostęp do wizualnej mapy danych dotyczących deszczu.

Aplikacja obsługuje kafelki na żywo.

Pobierz aplikację Rain Gauge

Sieć pogodowa

Aplikacja Weather Network dla systemu Windows 10, dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, oferuje interaktywny i przejrzysty wygląd, zapewniając aktualne prognozy pogody. Użytkownicy otrzymują alerty o aktywnej pogodzie i mogą śledzić burze za pomocą map radarowych. Otrzymujesz również najnowsze informacje o burzach z całego świata, chociaż należy zauważyć, że mogą one nie być związane z Twoją lokalizacją. Projekt, choć czysty, nie wpisuje się w minimalistyczną tradycję najnowszych trendów Windows.

Jednak ilość dostępnych informacji jest bardzo szczegółowa. Możesz uzyskać nawet 14-dniową prognozę obejmującą wszystko, od wilgotności do prawdopodobieństwa opadów. Możesz nawet ustawić jednostki miary na podstawie lokalizacji. Możesz więc mieć jednostki imperialne dla Stanów Zjednoczonych, Liberii i Myanmaru (dawniej Birmy) oraz metryki dla reszty świata. Lub użyj pojedynczego pomiaru na całej tablicy.

Pobierz aplikację Weather Network

AccuWeather

AccuWeather cieszy się reputacją wiodącego dostawcy danych pogodowych na dowolnej platformie i nie bez powodu. Liczne aplikacje pogodowe opierają się na danych dostarczanych przez AccuWeather, więc rozsądne jest, abyśmy zamiast składać hołd, powinniśmy udać się bezpośrednio do źródła. Jest to całkowicie bezpłatna aplikacja, w której wszystko jest dostępne. Możesz kupić doświadczenie bez reklam, a także 30 i 90-dniową prognozę, a także odblokowanie Platinum, ale przeciętny użytkownik będzie tak całkowicie objęty darmową wersją, że nie będzie chciał niczego więcej.

Możesz dostosować jednostki imperialne i metryczne, otrzymujesz aktualizację co 15 minut i możesz otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem kafelków na żywo. Jeśli to nie wystarczy, AccuWeather pozwala nawet skonfigurować ekran blokady, aby wyświetlać fantastyczny obraz pobrany z Internetu, który dokładnie przedstawia aktualną pogodę na zewnątrz.

Pobierz aplikację AccuWeather

Prognoza

Forecast to kolejna aplikacja pogodowa, która oferuje szczegółowe, co do minuty aktualizacje. Chociaż jest to płatna wersja, którą możesz uzyskać 15-dniowy okres próbny. Ponieważ wszystkie aplikacje przedstawiają zasadniczo te same dane, sprowadza się do tego, która z nich przedstawia je dobrze, a Forecast z pewnością tak. Przedstawia dane w postaci wykresów i trendów, dzięki czemu możesz zobaczyć efekt statystyczny pogody w Twojej okolicy w czasie rzeczywistym.

Tło jest przyjemnym obrazem pobranym z obrazu dnia Binga, dane są przedstawiane w ten sposób, więc jeśli ważne jest dla Ciebie dokładne przedstawienie pogody, ta aplikacja jest dla Ciebie.

Pobierz aplikację Forecast (1,49 USD)

MSN Weather

Aplikacja Pogoda jest dostarczana w pakiecie z systemem Windows. Zajmuje wszystko, co dobre w wyżej wymienionych aplikacjach i łączy je w jedną prostą reprezentację. Otrzymujesz dane o opadach, trendy, wykresy, prognozy, prędkości wiatru, a nawet fazy księżyca i wszystko pomiędzy. Projekt opiera się na minimalistycznym projekcie, którego oczekujemy od systemu Windows. Obraz tła pokaże nam wspaniały obraz, który dokładnie przedstawia pogodę na zewnątrz. Aplikacja kafelków na żywo pokazuje również podobny obraz, gdy pokazuje pogodę na zewnątrz. Pogoda jest zasilana przez Foreca, nie ma zakupów w aplikacji (masz w pełni załadowaną aplikację po wyjęciu z pudełka).

Pochodzi z systemem Windows

lub

Pobierz aplikację pogodową tutaj

Kanał pogodowy

Weather Channel różni się od wspomnianej powyżej Weather Network. Uzyskujesz dostęp do „odczuwalnej” pogody, wilgotności, punktu rosy, wschodu / zachodu słońca, faz księżyca, prędkości wiatru, wskaźnika UV, widoczności itp.

Oprócz tego otrzymujesz mapy pogody, czyli mapę radarową wyświetlającą radar z przeszłości i przyszłości. Warstwy mapy przedstawiają opady deszczu, śniegu, widoki dróg lub satelity oraz prędkość wiatru. Możesz także przesyłać strumieniowo wiadomości dotyczące pogody w jakości HD.

Pobierz aplikację Weather Channel

x