6 najlepszych hostingów serwerów GMod dla wszystkich

Garry’s Mod (GMod) to jedna z najstarszych i oryginalnych gier sandboksowych.

Pojawił się na długo przed Minecraftem lub innymi nowymi sensacjami gier, które obecnie widzisz na arenie piaskownicy.

Ludzie wtedy szaleli na punkcie gier, teraz są i będą; zmieniają się tylko tryby grania w gry.

Teraz masz mnóstwo dostępnych gier wideo online ze spektakularną grafiką i funkcjonalnością, które mogą przenieść Twoją przygodę na wyższy poziom.

Nic dziwnego, że istnieje wielu profesjonalnych dostawców hostingu gier oferujących płynną wydajność, użyteczność i funkcje, dzięki czemu nie utkniesz w środku gry ani nie będziesz się denerwować z powodu częstych awarii i opóźnień.

Więc jesteś profesjonalnym graczem GMod?

A może nadal eksplorujesz grę?

W każdym razie zwiększ swoje wrażenia z gry wielokrotnie, korzystając z tych usług hostingu gier. Możesz jednak utknąć podczas wybierania hosta dla swojej gry GMod, ponieważ dostępnych jest wiele opcji.

Nie martw się; w tym artykule omówimy niektórych z najlepszych dostawców hostingu serwerów GMod, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

Ale najpierw zrozummy grę.

Co to jest GMod?

W skrócie GMod, Garry’s Mod to sandboksowa gra zaprojektowana w 2004 roku przez Garry’ego Newmana. Został opublikowany przez Valve i opracowany przez Facepunch Studios.

Patrząc na imię projektanta, możesz zrozumieć, jak ta gra ma swoją nazwę.

GMod zabierze Cię w świat, w którym możesz swobodnie manipulować obiektami i nie ma ostatecznego celu dla podstawowego trybu rozgrywki GMod. Dostępne są inne tryby stworzone przez innych programistów, takie jak Trouble in Terrorist Town, które można zainstalować osobno, korzystając z metod takich jak Warsztat Steam.

Wracając do rozgrywki, GMod jest oparty na fizyce, w której można tworzyć rekwizyty, postacie niezależne, ragdolle i komunikować się z nimi za pomocą różnych środków.

Możesz podnosić, obracać i zamrażać rekwizyty i ragdolle, korzystając z pistoletu fizyki. Poza tym możesz nawet manipulować kończynami swoich ragdoll.

Możesz także chwycić pistolet narzędziowy, który służy jako wielofunkcyjny sprzęt do wykonywania niektórych zadań, takich jak krępowanie i spawanie wielu rekwizytów, a także zmiana mimiki ragdoll.

GMod jest dostępny dla systemów Windows, Mac i Linux, a ta gra nadal ewoluuje, wszystko dzięki społeczności programistów.

Ale,

Dlaczego potrzebujesz dedykowanego hostingu gier GMod?

Chociaż masz możliwość samodzielnego hostowania swojego serwera gier GMod, możesz irytować się ograniczonymi kontrolami, innymi użytkownikami wykorzystującymi zasoby serwera i częstymi opóźnieniami.

Nie wspominając o tym, że możesz napotkać zagrożenia bezpieczeństwa, ponieważ cyberprzestępcy szukają luk w zabezpieczeniach i włamują się na Twoje konto.

Ponadto wydajność systemu i sieci jest również dużym problemem, który ma wpływ na rozgrywkę. Dlatego najlepiej byłoby mieć świetną przepustowość, procesor, pamięć, pamięć masową oraz wysoką dostępność sieci i czas pracy, aby płynnie grać w gry.

Zarządzanie tym wszystkim jest dość kłopotliwe w przypadku samodzielnego hostingu.

Ale jeśli korzystasz z hostingu serwera GMod, możesz w pełni cieszyć się grą bez żadnych obaw. Ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie otrzymasz:

  • Wystarczające zasoby serwera
  • Zaawansowane zabezpieczenia, takie jak zapobieganie atakom DDoS
  • Panel sterowania do łatwego zarządzania serwerem i grami
  • Serwer o wysokiej wydajności z najnowszym sprzętem i funkcjami
  • Wysokiej jakości centrum danych do hostowania Twojego serwera z ponad 99% dostępnością i dostępnością sieci
  • Wsparcie ekspertów w razie kłopotów

…I wiele innych rzeczy, które sprawią, że Twoja podróż z rozgrywką będzie niezapomniana.

Porozmawiajmy więc o najlepszym hostingu serwerów GMod, jeśli jesteś miłośnikiem gier.

HostHavoc

Zdobądź swój hosting premium Garry’s Mod Server z HostHavoc i stwórz swój plac zabaw dla wyobraźni i kreatywności.

HostHavoc utrzymuje najwyższą dostępność sieci, umieszczając swoją infrastrukturę w najlepszych centrach danych z niezawodnymi łączami uplink. W rezultacie stworzyli rozległą sieć z doskonałymi udogodnieniami i prawdziwą redundancją. Oferują zaawansowany poziom bezpieczeństwa przed atakami na silnik źródłowy i powodziami UDP.

Co więcej, ponieważ większość ataków jest wycelowana w exploity aplikacji zamiast wykorzystywać przepustowość, oferują one pełną ochronę przed DDOS. Dla doświadczonych graczy możesz mieć pełny dostęp do FTP, a także dostęp do internetowego menedżera plików. Możesz nawet zezwolić użytkownikom na skonfigurowanie wiersza poleceń ich serwera.

Doświadcz pełnej kontroli na swoim serwerze dzięki potężnemu panelowi sterowania TCAdmin v2. Ten panel sterowania jest niezawodnym i spójnym pakietem sterowania, który jest bardzo łatwy w użyciu. Dostosowali również swoje szablony gier, oferując unikalne instalatory i funkcje. Możesz także instalować wtyczki, zawartość warsztatu, oksydację i nie tylko.

Zabezpiecz swoje konto za pomocą 2FA za pomocą Google Authenticator, aby żaden nieautoryzowany użytkownik nie mógł uzyskać dostępu do Twojego serwera. Ponadto HostHavoc utworzył jedenaście centrów danych w różnych miastach, aby zapewnić 99,9% czasu pracy i stabilną wydajność serwera. Te centra danych znajdują się w Ameryce Północnej, Europie i Australii.

Więc jesteś gotowy do gry?

Uruchom swój serwer, wybierając rozmiar slotu, zaczynając od 10 USD miesięcznie za 20 slotów.

XGamingSerwer

Czy jesteś zainteresowany grą w Garry’s Mod?

Wynajem XGamingServer Hosting serwerów GMod i skorzystaj z 2-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Jego intuicyjny i łatwy w użyciu panel sterowania, oparty na pterodaktylu, zawiera zaawansowane funkcje. Zmień ustawienia na automatyczne tworzenie kopii zapasowych do magazynu w chmurze Amazon AWS S3 i upewnij się, że Twoje dane będą bezpieczne, aby w każdej chwili móc pobrać te same kopie zapasowe.

Menedżer plików XGamingServer poprawił swoją funkcjonalność, np. przycisk uruchamiania SFTP jednym kliknięciem itp. Dodatkowo otrzymasz bazę danych MySQL, opcję tworzenia harmonogramów i zapraszania użytkowników i wiele więcej.

Istnieje wiele powodów, dla których musisz wypróbować XGamingServer, zaczynając od braku stałych slotów gier i szybkiej aktywacji po intuicyjny panel sterowania. Ich inżynierowie analizują popularne gry online i identyfikują różne luki w zabezpieczeniach aplikacji oraz strategie ataków, dzięki czemu Twój serwer jest bezpieczny przed atakami DDoS.

XGamingServer zapewnia wysokowydajne serwery dostępne przez cały czas, które zapewniają płynną zabawę w trybie wieloosobowym. Twój system jest bezpieczny, ponieważ nieustannie przechodzi proces monitorowania.

Mają dwa centra danych w Europie i Kanadzie, które zapewniają niski ping i wysoką wydajność. Wykorzystują sprzęt Intel i7 6700k/7700k i AMD Ryzen 7, aby zapewnić lepsze wrażenia w grach.

Zdobądź serwer GMod za jedyne 15 USD/miesiąc i ciesz się funkcjami.

Iceline

Iceline hosting to uproszczona usługa hostingu serwerów GMod, która zapewnia skuteczną kontrolę i dostęp do wielu przydatnych informacji i zasobów. Ponadto oferuje wysokiej klasy pamięć masową i procesory NVMe, aby zapewnić najlepszą prędkość działania i niskie opóźnienia.

Instalowanie modów na serwerze GMod jest bardzo łatwe dzięki instalatorowi modów jednym kliknięciem. Dzięki tej funkcji możesz łatwo zainstalować SWRP, DarkRP, CStrike, ULX i inne mody z interfejsu panelu, klikając przycisk. Zarządzanie ich niestandardowym panelem sterowania grą jest łatwe, wydajne, proste i szybkie.

Ponadto interfejs zawiera wiele funkcji, takich jak menedżer plików, phpMyAdmin, instalator modów i wiele innych. Serwery gier Iceline mają procesor AMD Ryzen 7 3800X działający z częstotliwością 3,9 GHz i ponad 8 rdzeni, które są najlepsze na rynku. Otrzymasz również 4×32 GB pamięci RAM DDR4 2666 Hz wraz z wystarczającą ilością pamięci do użycia.

Ten serwer gier jest wyposażony w dysk SSD Intel SSD NVMe z serii DC P3520, który działa w Raid 0, aby pomóc w osiągnięciu lepszej nadmiarowości. Dodatkowo Iceline wykorzystuje łącze uplink 1 Gb/s i zdolność zapobiegania atakom DDoS 4 Tb/s, aby zapewnić wysokie prędkości pobierania i wysyłania przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Ten najwyższej jakości serwer działa płynnie i zapewnia lepszą infrastrukturę w siedmiu różnych centrach danych zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Singapurze. Wybierz swój slot, zacznij korzystać z jednego z najlepszych serwerów GMod i uzyskaj 48 godzin pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z usługi.

mTxServ

mTxServ GMod Server pozwala na łatwą konfigurację serwera z najnowszym panelem zarządzania sprzętem.

Możesz bezproblemowo stworzyć własny serwer Garry’s Mod i skonfigurować go za pomocą gry anty-DDoS L7 Arbor. Jednym kliknięciem możesz instalować wtyczki, zapisywać serwery, mierzyć wydajność, przywracać ją i wiele innych funkcji, które pomagają w codziennym użytkowaniu.

mTxServ koncentruje się na dostarczaniu wysokiej wydajności, dlatego ma procesor AMD Ryzen 7-3800X z procesorami 4,5 GHz, pamięć RAM DDR.4 z ECC 2666 MHz i pamięć masową NVMe z siecią 1 Gb/s chronioną przez DDoS L7. Otrzymasz również wsparcie dla baz danych PHP 7.3 i MySQL bez dodatkowych opłat.

Korzystaj z pełnej kopii zapasowej po każdych 6 godzinach i zapewniaj pełny dostęp do FTP oraz FTP swoim profesjonalnym graczom i umożliwiaj im przesyłanie plików w łatwy i szybki sposób. Ich konsola do gier prezentuje podgląd na żywo dzienników serwera i dokładnie prowadzi Cię przez proces zarządzania.

Ponadto możesz wyświetlić wszystkie działania w dostarczonym interfejsie API, który jest taki sam jak panel sterowania. Dzięki siedmiu centrom danych w takich miejscach jak Francja, Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Kanada i USA uzyskasz lepszy czas pracy bez przestojów i dostępność sieci.

Kup swój slot już za 6,04 USD/miesiąc dla ośmiu graczy. Nie zawiera żadnych ukrytych opłat ani zobowiązań czasowych.

Nodecraft

Nodecraft oferuje jeden z najlepszych hostingów serwerów Garry’s Mod, w którym możesz przełączać się między 28 serwerami gier, skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i anulować ją w dowolnym momencie.

Dzięki najnowszemu interfejsowi NodePanel 2 łatwiej jest rozpocząć i uzyskać dostęp do serwera gier bez żadnych kłopotów. Ich zaawansowany panel sterowania jest również przyjazny dla urządzeń mobilnych i można go zainstalować w kilka sekund. Dzięki temu możesz łatwo zainstalować serwer w kilka sekund, kontrolować ustawienia i konfigurować zmiany.

Serwer gier Nodecraft pozwala z łatwością zarządzać serwerem i zawsze działa z najwyższą szybkością i stabilnością, która zadowala doświadczonych graczy. Tutaj otrzymasz również usprawnioną aplikację mobilną, która poradzi sobie z Twoim serwerem dedykowanym.

Cała infrastruktura jest zbudowana na ekosystemie Linux, dzięki czemu możesz doświadczyć doskonałego bezpieczeństwa, stabilności i wydajności. Nikt nie lubi opóźnionych serwerów dla graczy, dlatego Nodecraft ma następujące procesory, pamięć RAM i pamięć masową:

  • Procesor 3,8+ GHz z Intel Xeon E-2174G
  • 32 GB pamięci RAM ECC
  • Dyski SSD i dyski HDD dla przedsiębiorstw do zasilania Twoich gier
  • Pełna ochrona DDoS i rozległa sieć.

Dodatkowo możesz zamienić swój serwer GMod na dowolny serwer gier dostępny za darmo. Oferują 13 centrów danych na 4 różnych kontynentach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Południowej.

Po prostu hostuj swój serwer do gier w Nodecraft już od 9,98 USD/miesiąc, a dostępna jest bezpłatna wersja próbna, aby lepiej przetestować ich usługi.

Hosting ZAP

Rozpocznij odkrywanie i eksperymentowanie z silnikiem Havok i różnymi narzędziami dostępnymi dla poszczególnych konstrukcji przy użyciu serwera Garry’s Mod przez Hosting ZAP.

Nie tylko graj w grę; ciesz się całym sercem dzięki opcjom dla wielu graczy. ZAP-Hosting zapewnia dobrą zabawę za pomocą wielu pakietów modów, takich jak Trouble in Terrorist Town. Możesz także doświadczyć innych trybów gry, takich jak Murder, Prop Hunt, Zombie Survival, Vanilla, Garry’s Horror i nie tylko.

Uzyskaj pełny dostęp i kontrolę do trybów gry dzięki przedpłaconym serwerom GMod. Możesz łatwo i wygodnie zarządzać swoimi serwerami za pomocą interfejsu internetowego ZAP. Co więcej, możliwe jest również wypożyczenie serwera GMod bezpośrednio w ramach abonamentu przedpłaconego znajomym lub innym osobom i zmiana go w dowolnym momencie.

Możesz także przełączać się między innymi dostępnymi trybami gry i łatwo zainstalować Warsztat Steam na swoim serwerze gry. Po prostu wklej podany identyfikator warsztatu w ich interfejsie internetowym i zrestartuj serwer. Co więcej, nawet jeśli twój serwer gier się skaluje, nie doświadczysz opóźnień, ponieważ oferują solidną infrastrukturę.

Ze względów bezpieczeństwa oferują bezpłatną ochronę przed atakami DDoS i umożliwiają przesyłanie wtyczek za pomocą FTP. Aby uzyskać lepszą wydajność, ZAP-Hosting zawsze utrzymuje najnowszy sprzęt i ma procesory Intel E5-2650v4, 328 GB pamięci DDR4-RAM i serwer SSD. Możesz edytować i konfigurować ustawienia serwera w dowolnym momencie, używać konsoli InGame do wysyłania poleceń i jednym kliknięciem tworzyć kopie zapasowe.

Jeśli wszystko jest zaznaczone na liście, kliknij przycisk kup i uzyskaj hosting serwera GMod już teraz, zaczynając od 8,35 USD miesięcznie. Możesz płacić za pośrednictwem PayPal, PaySafeCard i kart kredytowych.

Wniosek

Jeśli lubisz grać w gry wideo, wypróbuj GMod. Pomnóż swoją rozgrywkę wielokrotnie, wybierając dostawcę hostingu serwerów GMod, który może wyposażyć Cię w wysokowydajny serwer z zaawansowanymi zabezpieczeniami, wydajnością i skalowalnością.

x