6 sposobów na uzyskanie bezpłatnego Discord Nitro

Dziś granie bez serwera Discord jest trochę niekompletne. Gry są teraz w najlepszej fazie, z tak wieloma opcjami nawiązywania kontaktów towarzyskich podczas grania w gry lub przesyłania strumieniowego. Jeśli jesteś profesjonalnym graczem, który szuka możliwości dostosowania i funkcji dla swojej społeczności graczy, powinieneś sprawdzić Discord Nitro. Jest to subskrypcja premium, która oferuje dodatkowe funkcje Discord, które wzbogacą Twoją społeczność graczy i pomogą Ci rozwinąć Twój kanał i popularność. Jednak zanim wydasz kilka dolców na subskrypcję, jeśli chcesz mieć bezpłatną wersję próbną i chcesz wypróbować Discord Nitro za darmo, jesteś na właściwej stronie. Dajemy Ci doskonały przewodnik, który pomoże Ci uzyskać bezpłatny Discord Nitro, jego funkcje i czy jest tego wart w porównaniu z bezpłatnymi usługami i funkcjami Discord. Dowiesz się również o epickim darmowym Discord Nitro i 3 miesiące darmowym Discord Nitro.

Jak zdobyć bezpłatny Discord Nitro

Discord Nitro zawiera dwa plany. Pierwszym z nich jest Nitro, którego cena zaczyna się od 9,99 USD miesięcznie, a Nitro Classic kosztuje 4,99 USD miesięcznie. Możesz uzyskać dodatkowy rabat na subskrypcję, jeśli wybierzesz plan roczny. Zanim przejdziemy do szczegółów, jak zdobyć Discord Nitro za darmo, szybko przejrzyjmy niektóre ekscytujące funkcje Discord Nitro i Nitro Classic:

 • Niestandardowy tag: wybierz własną niestandardową nazwę użytkownika, chyba że inny użytkownik ją przyjmie.

 • Odznaki profilu: Otrzymasz nową partię na swoim profilu dotyczącą twojego wsparcia dla Discord.

 • Większe przesyłanie: Zazwyczaj można przesyłać i udostępniać pliki do 8 MB. Jednocześnie Nitro pozwala na przesyłanie plików do 100 MB i 50 MB na Nitro Classic.

 • Więcej zabawy z emotikonami: Możesz tworzyć własne animowane emotikony i udostępniać je na dowolnym serwerze Discord. Odblokowuje również animowane emotikony GIF.

 • Transmisja strumieniowa HD: wysokiej jakości transmisje na żywo dzięki strumieniowaniu Go Live. W planie Nitro Classic możesz przesyłać strumieniowo do rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. W Nitro nie ma żadnych ograniczeń i możesz z łatwością przesyłać strumieniowo w rozdzielczości 2k lub 4k.

 • Udostępnianie ekranu: udostępniaj swój ekran wszystkim członkom społeczności w rozdzielczości do 1080 przy 30 klatkach na sekundę.

 • Animowany awatar: Użyj animowanego gifu zamiast nieciekawego zielonego zdjęcia profilowego serwera bota.

 • Bezpłatna przechwałka serwera: do 2 serwerów chwali się i 30% zniżki na następną przechwałkę. I jedna przechwałka na planie Classic.

 • Udoskonalone narzędzia komunikacyjne: Dostępnych jest więcej opcji połączeń głosowych i wideo.

Poniżej znajdują się możliwe sposoby na zdobycie Discord Nitro za darmo.

Metoda 1: Poprzez program partnerski Discord

Kolejna świetna funkcja subskrypcji Discord Nitro obejmuje tworzenie wielu profili na swoich serwerach z różnymi banerami, awatarami i biografami. Aby otrzymać darmowe Discord Nitro, możesz zacząć od przystąpienia do Programu Partnerskiego Discord. Aby dołączyć, musisz spełnić kilka kryteriów:

 • Musisz mieć aktywny serwer.
 • Powinieneś mieć co najmniej 500 członków.
 • Powinien mieć co najmniej dwa miesiące.
 • Powinna być wolna od obraźliwego języka.

Aby dołączyć do Programu Partnerskiego Discord, serwer jest koniecznością; bez niej nie można zapisać się do programu. Aby utworzyć nowy serwer, wykonaj następujące czynności:

1. Uruchom Aplikacja internetowa Discord w przeglądarce.

2. Kliknij ikonę plusa, aby dodać nowy serwer.

3. Wybierz kategorię zgodnie z wymaganiami, a następnie wybierz opcję Dla mnie i moich przyjaciół lub Dla klubu lub społeczności.

4. Prześlij zdjęcie serwera, klikając Prześlij i podaj nową nazwę serwera. Następnie kliknij Utwórz.

Uwaga: dostępność Discord Nitro za darmo wraz z programem zmienia się od czasu do czasu. Sprawdzaj co tydzień, jeśli nie jest dostępny.

Wykonaj następujące kroki, aby dołączyć do programu partnerskiego Discord:

1. Przejdź do Aplikacja internetowa Discord w przeglądarce.

2. Kliknij ikonę serwera.

3. Kliknij ikonę strzałki w dół obok nazwy serwera.

4. Następnie kliknij Ustawienia serwera.

5. Przewiń w dół, przejdź do sekcji Społeczność i kliknij Program partnerski.

6. Następnie kliknij Aplikuj o partnerstwo.

7. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces, a następnie kliknij Zakończ proces.

Metoda 2: Poprzez mobilną aplikację Discord

Innym sposobem na uzyskanie bezpłatnej subskrypcji Discord Nitro jest pobranie aplikacji Discord (Android lub iOS) na smartfonie i logując się na swoje konto. Znowu jest kilka kryteriów:

 • Nigdy nie powinieneś był subskrybować żadnego planu Nitro.
 • Nigdy nie powinieneś był instalować aplikacji Discord na swoim telefonie. Zasadniczo jest dla początkujących użytkowników.

Zainstaluj aplikację Discord. Po zalogowaniu się na swoje konto, zobaczysz wyskakujące okienko dotyczące darmowego miesięcznego planu Nitro. I tam, dotknij Odbierz swój bezpłatny miesiąc i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces rejestracji nitro.

Metoda 3: Śledź wydarzenia Discord

Discord oficjalnie organizuje wiele wydarzeń, takich jak quizy Kahoot, pokazy talentów, sesje rocznicowe, Śnieg (impreza przedświąteczna) i wiele innych, gdzie dla uczestników rozdają darmowe prezenty Nitro. W zeszłym roku dodali również klawiaturę do gier, słuchawki, Xbox i PlayStation 5 jako prezenty. Miej więc oko na ich konta w mediach społecznościowych (Świergot, Facebookoraz Instagram) w przypadku najnowszych upominków lub wydarzeń z nagrodami.

Metoda 4: Weź udział w konkursach Discord Server Giveaway

Prezenty Nitro są powszechne na wielu serwerach, ponieważ każdy użytkownik Discorda chce planu Nitro. Ale konkurencja jest tam dość wysoka, a szanse na wygraną są niewielkie. Spróbuj więc szczęścia, biorąc w nim udział i miej oko na takie promocje. Niektóre popularne serwery z gratisami są Otwarte reklamy i prezenty Nitro, Planeta Roonie, Świat marzeń odrzutowców, Centrum samopromocjioraz Magiczny świat klienta. Za każdym razem, gdy bierzesz udział w jakimkolwiek konkursie, przestrzegaj wszystkich ich zasad, zwiększając swoje szanse na wygraną.

Metoda 5: Weź udział w serwerach Discord

Aby otrzymać darmowe 3 miesiące za darmo Discord Nitro, wystarczy czatować na serwerach, które mają system levelowania. Wiele serwerów Discord oferuje darmowe plany i nagrody Nitro, gdy zdobywasz kolejne poziomy, częściej rozmawiając / rozmawiając na ich serwerach. Krótko mówiąc, musisz być aktywnym uczestnikiem na serwerze. Za każdą opublikowaną wiadomość otrzymasz określone punkty, które różnią się w zależności od serwera. Zbieraj więc punkty, a Discord Nitro możesz zdobyć za darmo. Tylko pamiętaj, nie publikuj niczego przypadkowego lub niestosownego, w przeciwnym razie administrator może usunąć Cię z serwera, a stracisz punkty.

Metoda 6: Zdobądź darmowe Nitro z dołączonym prezentem/promocją

Szukałeś epickiego darmowego planu Discord Nitro, aby uzyskać bezpłatną subskrypcję Nitro i nie mogłeś znaleźć oferty? Cóż, oferta nie jest w tej chwili dostępna. Epic Games uruchomiło ofertę, która zapewniła bezpłatną przepustkę Discord Nitro Pass jako prezent powitalny dla swoich subskrybentów. Cóż, nie martw się; oferta może powrócić. Tutaj jest Link do strony Epic Games. Miej to na oku. W związku z tym wiele marek zapewnia bezpłatny plan nitro ze swoimi usługami. Subskrypcja Xbox Game Pass Steel Series obejmuje bezpłatny plan Discord Nitro.

Czy Discord Nitro jest tego wart?

Zgodnie z naszym rozumieniem, Nitro jest bardzo odpowiedni dla każdego, kto jest właścicielem osobistego serwera lub którymkolwiek zarządza, kto potrzebuje udostępniać duże pliki, dodatkowe funkcje dostosowywania, przesyłanie strumieniowe HD nagrywania ekranu, długie wiadomości do 4000 znaków i serwer przechwałki. Zwykle koszty dwóch serwerów są podobne do miesięcznego planu Nitro. Dlatego zamiast kupować przechwałki, zdecydowanie warto wybrać plan Nitro, który oferuje dodatkowe profity. Załóżmy, że używasz Discorda do użytku osobistego i komunikujesz się z ograniczoną lub w małej grupie. W takim przypadku nie potrzebujesz subskrypcji Nitro ani Nitro Classic, chyba że potrzebujesz dodatkowych funkcji premium.

Uwaga: Uważaj na każdego, kto oferuje darmowe Discord Nitro. Instruują Cię, abyś kliknął nieznany link, wypełnił formularz Google lub wypełnił dowolną ankietę z prośbą o podanie danych osobowych, aby uzyskać bezpłatną subskrypcję Discord Nitro. A jeśli nie anulujesz planu w okresie subskrypcji, zostaniesz automatycznie obciążony opłatą za kolejny miesiąc. Więc pamiętaj, aby anulować plan.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, jak zdobyć darmowe Discord Nitro. Daj nam znać, która metoda zadziałała, aby uzyskać epicki darmowy Discord Nitro. Za każdym razem możesz wypróbować różne metody, aby uzyskać dodatkowe 3 miesiące darmowego Discord Nitro. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące problemów związanych z technologią, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej.