7 mniej znanych, ale niezwykłych rozszerzeń tapety na żywo Muzei

Niedawno przedstawiliśmy Ci inną i niezwykłą aplikację do tapet na Androida o nazwie Muzei. Zasadniczo aplikacja jest tapetą na żywo, która wybiera obrazy z różnych konfigurowalnych źródeł z konfigurowalnymi opcjami, które sprawiają, że korzystanie z niej jest urokliwe, odświeżając tła na smartfonie lub tablecie w regularnych odstępach czasu, a wszystko to w dopracowanym, eleganckim interfejsie. Wyjątkowość Muzei wynika z faktu, że wykorzystuje on bibliotekę open source, dzięki czemu zewnętrzni programiści mogą tworzyć „rozszerzenia” dla Muzei, które dodają o wiele więcej źródeł do wybierania tapet. Sklep Google Play jest teraz dość podziurawiony, a zatem poniżej znajduje się zbiór niektórych stosunkowo nieznanych, ale wspaniałych rozszerzeń dla Muzei Live Wallpaper na Androida.

500px AdvancedConfig

Aby uzyskać niesamowite zdjęcia i obrazy, należy wprowadzić 500px. Istnieje również kilka innych rozszerzeń Muzei 500px, ale to oferuje maksymalne możliwe dostosowanie. 500px AdvancedConfig oferuje 7 różnych źródeł ze wszystkimi dostępnymi kategoriami w 500px, umożliwiając łączenie kategorii w kombinację w celu wybrania tapety. Jest to również jedno z niewielu rozszerzeń Muzei, które pozwalają na najszerszy zakres interwałów zmian, od 1 minuty do zdumiewających 100 godzin! Uzupełnianie zestawiania polega na zapisywaniu pamięci podręcznych obrazów do późniejszego przeglądania (szczególnie przydatne, jeśli zdecydowałeś się na krótsze odstępy między zmianami) i zachowaniu zdjęć na jeszcze jedno odświeżenie (jeśli znajdziesz taki, który naprawdę Ci się podoba). Możesz także udostępniać zdjęcia w sieciach społecznościowych.

500px AdvancedConfig Muzei (2) 500px AdvancedConfig Muzei (1)

Zainstaluj AdvancedConfiig 500px dla Muzei ze Sklepu Play

Obsada dla Muzei

Jeśli masz Google Chromecast, naprawdę docenisz to rozszerzenie Muzei. Cast for Muzei pobiera obrazy bezpośrednio z kanału, którego Chromecast używa jako źródła, a rezultatem są naprawdę piękne obrazy, którymi można ozdobić ekran Androida. Rozszerzenie nie jest tak konfigurowalne jak poprzednie, a jedynymi opcjami są niestandardowe interwały zmiany obrazu i opcja ograniczenia zmiany tylko do Wi-Fi, co jest przydatne, jeśli masz ograniczony plan transmisji danych.

Obsada dla Muzei (2) Obsada dla Muzei (1)

Zainstaluj Cast for Muzei ze Sklepu Play

Muzei – deviantART

deviantART to kolejne świetne źródło fantastycznej grafiki, a to rozszerzenie w pełni to wykorzystuje. To, co najbardziej podoba mi się w rozszerzeniu deviantART dla Muzei, to to, że obsługuje wszystkie zapytania / polecenia wyszukiwania, których używałbyś w samej witrynie. Określasz zapytanie w kryteriach pobierania obrazów, a wyniki zwrócą tylko te, które się kwalifikują. Jeśli więc podasz „favby: {nazwa użytkownika}”, wszystkie obrazy dodane do ulubionych przez użytkownika {nazwa użytkownika}. Tagi można również określić w podobny sposób. Inne ustawienia obejmują interwał odświeżania, liczbę obrazów do pobrania z określonego zapytania, przełączanie zawartości NSFW i pobieranie obrazów tylko przez Wi-Fi.

DeviantART Muzei (2) DeviantART Muzei (1)

Zainstaluj Muzei – deviantART ze Sklepu Play

Dropzei dla Muzei

Jak sama nazwa wskazuje, to rozszerzenie ma na celu stworzenie relacji między Muzei i Dropbox, umożliwiając wybór jednego (lub więcej) folderów z popularnej usługi udostępniania plików i przechowywania w chmurze jako źródła tapet Muzei. Może to być szczególnie przydatne w takich przypadkach, jeśli masz urządzenie z systemem iOS i chcesz, aby obrazy Rolki z aparatu były ustawione jako tapety Muzei. Innym zastosowaniem jest określenie folderów współdzielonych, które Ty i Twoi znajomi / rodzina zapełniacie razem. Dropzei ma raczej ograniczony zestaw opcji, ale aktualizacja tylko Wi-Fi, niestandardowe wewnętrzne itp. Nadal są dostępne.

Dropzei Muzei (2) Dropzei Muzei (1)

Zainstaluj Dropzei dla Muzei ze Sklepu Play

Instagram Muzei Addon

Kolejny bez myślenia, aczkolwiek z dużą funkcjonalnością. Jedynym celem tego rozszerzenia jest umożliwienie połączenia konta na Instagramie z Muzei, a następnie wyświetlanie obrazów z własnego źródła, przesłanych, polubionych zdjęć lub popularnych obrazów. Jedyną inną opcją jest zmiana interwału odświeżania, co sprawia, że ​​dodatek Instagram Muzei jest jednym z tych rozszerzeń, które mają najmniej możliwych dostosowań.

Instagram Muzei (2) Instagram Muzei (1)

Zainstaluj dodatek Muzei do Instagrama ze Sklepu Play

Rozszerzenie Muzei Music

To kolejny z moich ulubionych. Rozszerzenie sprawia, że ​​okładka albumu dla aktualnie odtwarzanego utworu jest obrazem tła, chociaż możesz go wykorzystać tylko wtedy, gdy masz dobrze zorganizowaną bibliotekę muzyczną z odpowiednimi tagami IDV3. Widzisz, sposób konfiguracji Muzei Music polega na tym, że najpierw szuka grafiki do utworu Now Playing na twoim urządzeniu, a jeśli go nie ma, pobierze ją z Last.fm. W związku z tym to rozszerzenie będzie również wiązało się z regularnymi opłatami za mobilny internet. W przypadkach, gdy nie jest odtwarzana żadna piosenka, możesz określić ulubiony obraz, który będzie używany jako tapeta. Rozszerzenie Muzei Music jest pełne opcji dostosowywania i będzie wymagać dostępu do powiadomień. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z wysoce zalecanych.

Muzyka Muzei (2) Muzyka Muzei (1)

Zainstaluj rozszerzenie Muzei Music ze Sklepu Play

MultiMuze

Prawdopodobnie najlepsze rozszerzenie dla Muzei. MultiMuze rozwiązuje jeden z podstawowych problemów z Muzei – niemożność posiadania wielu źródeł – i pozwala ustawić dowolne i wszystkie zainstalowane rozszerzenia, które będą używane jako źródło tapety w tym samym czasie. Rozszerzenie nie ma własnego domyślnego źródła i wyświetla listę wszystkich innych rozszerzeń, które mogą być konieczne do włączenia ich wszystkich naraz. Na podstawie liczby włączonych rozszerzeń w MultiMuze obrazy będą przełączane między źródłami. Jedyną opcją, jaką oferuje samo MultiMuze, jest zmiana interwału odświeżania, który waha się od jednej minuty do raz na 24 godziny. Warto również zauważyć, że jeśli rozszerzenie jest włączone przez MultiMuze, jego własne ustawienie interwału odświeżania zostanie przez to zastąpione.

MultiMuze to pozycja obowiązkowa, jeśli korzystasz z Muzei – naprawdę nie ma z tym sprzeczności.

MultiMuze Muzei (2) MultiMuze Muzei (1)

Zainstaluj MutliMuze ze Sklepu Play

To właściwie kończy naszą listę. Chciałbym tu mieć jedną honorową wzmiankę w postaci Taskei dla Muzei, którą obszernie przejrzeliśmy i może być dobrą lekturą, jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoją Muzei Live Wallpaper.

Masz inne sugestie, które mogliśmy przegapić? Daj nam znać w swoich komentarzach poniżej.

x