7 monitorów cen Amazon do kupowania we właściwym czasie

Świąteczny sezon zakupowy jest u Twoich drzwi. Jeśli potrzebujesz przygotować się na zakupy online na Amazon we właściwym czasie z najniższą możliwą ofertą, jesteś we właściwym miejscu.

Ponieważ rynki eCommerce, takie jak Amazon, są całkowicie cyfrowe, sprzedawcy i właściciele platform mogą cieszyć się pełną możliwością zmiany ceny w dowolnym momencie.

Przeważnie te platformy zakupów online podnoszą cenę, gdy popyt na konkretny produkt jest wysoki. Z drugiej strony rynki internetowe obniżają ceny, gdy wielkość sprzedaży spada, a popyt jest słaby.

Ale nie możesz śledzić wszystkich ruchów cen na tych elektronicznych rynkach dla milionów produktów, tak jak robisz to w aplikacji do handlu akcjami. Zamiast tego możesz użyć śledzenia cen. Ponieważ Amazon jest wiodącą platformą eCommerce na całym świecie, na rynku dostępnych jest wiele narzędzi do śledzenia cen Amazon.

Ten artykuł przedstawia najpopularniejsze i popularne narzędzia do śledzenia cen Amazon, które mogą wiele zaoszczędzić na zakupach świątecznych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach do śledzenia cen Amazon, ich standardowych funkcjach i niektórych popularnych aplikacjach do śledzenia cen, których musisz użyć, aby zostać inteligentnym klientem.

Obecność Amazona w przestrzeni eCommerce

Amazon ma średni dzienny przychód ze sprzedaży w wysokości 1,29 miliarda dolarów, zgodnie z raportem Statista. Ma prawie 40% udziału w rynku w przestrzeni eCommerce w samych Stanach Zjednoczonych, mówi Emarketer. Nie wspominając już o ogromnej aktywnej bazie klientów 310 milionów użytkowników na całym świecie, zgłoszonej przez eTail.

To nie wszystko! Oferuje marketing afiliacyjny, influencer marketing, Kindle Direct Publishing i wiele innych możliwości zarobkowych dla osób pracujących w niepełnym wymiarze godzin i freelancerów.

Byłoby niesprawiedliwością, jeśli nie wspomnimy o jego systemie logistycznym. Inwentaryzacja produktów i transport to przykłady na cały świat. W tym systemie logistycznym znajduje się wiele ruchomych części, takich jak sieci lotnicze, usługi transportowe Amazon, samochody dostawcze ostatniej mili, drony, partnerzy dostawczy i tak dalej.

Amazon organizuje jedne z największych wydarzeń sprzedażowych podczas różnych ważnych wydarzeń lokalnych i międzynarodowych w krajach, w których prowadzi działalność.

Australia, Brazylia, Kanada, Czechy, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia i Indie to jedne z największych rynków dla Amazona. Platforma, która prowadzi wydarzenia sprzedażowe, dostarcza ogromną ilość produktów klientom Prime i non-Prime w terminach dostaw.

W raporcie firmy za I kwartał 2021 r. Amazon zadeklarował, że ma ponad 200 milionów aktywnych subskrybentów Amazon Prime na całym świecie. A liczba ta naturalnie wzrosła wielokrotnie w ostatnich dniach.

Krótko mówiąc, Amazon jest standardem dla rynków eCommerce. Każdy konkurent Amazona nieustannie stara się dorównać jakością i ilością Amazona. Ale ich wysiłek wydaje się niespełniony przez wiele lat.

Za każdym razem, gdy rozpoczyna się nowa firma, rejestrują się na Amazon jako sprzedawca, jeśli sprzedają książki, towary konsumpcyjne, muzykę, treści Kindle, filmy na żądanie i tak dalej.

Każdy początkujący marketer afiliacyjny i influencer marzy o tym, by zrobić firmę z programu partnerskiego Amazon. Amazon jest więc ekosystemem wielu gospodarek, które działają równolegle do gospodarki kraju, gdziekolwiek działa.

Zdenerwowanie się widząc spadek ceny po niedawnym zakupie

Amazon jest rajem towarów dla konsumentów, którzy uwielbiają robić zakupy w przystępnej cenie. Otrzymujesz wysokiej jakości produkty w bardzo niskich cenach, które nie psują Twojego banku. Jednak wszyscy w pewnym momencie czujemy, że nasz ostatni zakup na Amazon nie był w najlepszej cenie.

Jak to się stało? Cóż, być może ostatnio zauważyłeś, że Amazon obniżył koszt twoich ulubionych kart TF, krzeseł do gier lub biurek do gier, które kupiłeś zaledwie kilka dni temu.

Nic nie jest bardziej denerwujące, gdy widzisz, że kupiłeś jeden produkt na Amazon za 100 USD, a twój przyjaciel, na twoją sugestię, kupił to samo następnego dnia za 80 USD. Często zdarza się to w przypadku milionów klientów na całym świecie, którzy robią zakupy na Amazon.

Ponieważ sprzedawcy ścigają się o optymalizację cen swoich produktów, aby uzyskać najlepszą sprzedaż w okresie świątecznym poprzez wyprzedaże w Czarny piątek, wyprzedaże w Cyberponiedziałek, wyprzedaże w Święto Dziękczynienia, wyprzedaże świąteczne i tak dalej.

Gdy nastąpi nagły wzrost sprzedaży niektórych produktów ze strony Amazon sprzedawcy, pozostali konkurenci będą ścigać się, aby oferować oferty, rabaty, cashbacki i rabaty ryczałtowe, aby dołączyć do wyścigu sprzedaży trendów. Wtedy widzisz, że cena produktu kupionego wczoraj na Amazon spadła o 10%, 20% i tak dalej.

Jak działają monitory cen Amazon?

Monitory cen Amazon monitorują zmiany cen towarów konsumpcyjnych i treści na różnych rynkach Amazon. Użytkownicy Amazon lub potencjalni kupujący muszą po prostu wybrać produkty, które chcą kupić. Następnie takie platformy zaczynają śledzić zmiany cen na całym świecie. Możesz także ustawić oczekiwany przedział cenowy, w którym planujesz kupić produkt na Amazon.

Za każdym razem, gdy wybrany produkt osiągnie preferowany przedział cenowy, który wybrałeś wcześniej, otrzymasz natychmiastowe powiadomienia z narzędzi do śledzenia cen Amazon. Możesz również użyć takich platform do monitorowania dostępności popularnego produktu, który wkrótce wyczerpie się w magazynie.

Platformy te zwykle wykorzystują różne interfejsy API Amazon do monitorowania cen produktów. Interfejsy API zapewniają tym narzędziom możliwości automatyzacji. Dlatego twórcy narzędzi nie muszą zatrudniać pracowników do ręcznego wprowadzania danych i badań internetowych, aby śledzić ceny produktów na Amazon.

Monitory cen Amazon stały się bardzo przydatnymi narzędziami dla tych, którzy uwielbiają robić zakupy na Amazon. Musisz także użyć jednego z najlepszych narzędzi do monitorowania cen Amazon wymienionych w tym artykule.

Różne narzędzia do monitorowania cen Amazon mają różne funkcje. Funkcje zazwyczaj zależą od kosztu i modelu rozwoju aplikacji. Jednak następujące funkcje są standardem wśród wszystkich niezawodnych narzędzi do śledzenia cen Amazon:

 • Konsola do zorganizowania wydarzenia śledzącego ceny Amazon.
 • System powiadomień przez SMS, WhatsApp lub e-mail, aby poinformować Cię o zmianach cen wybranych produktów.
 • Tracker do śledzenia dostępności produktów niedostępnych w magazynie.
 • Powiadomienia o braku produktów w magazynie, gdy są z powrotem w magazynie.
 • Oś czasu historii cen dla wybranych produktów.
 • Rabat, cena, produkt, recenzja itp., funkcje filtrowania.
 • Narzędzie do wyszukiwania produktów Amazon.
 • Narzędzie do sugerowania najlepszych ofert.

Do tej pory zapoznałeś się z podstawami narzędzi do śledzenia cen Amazon i ich funkcji. Teraz poznaj najlepsze aplikacje, z których możesz korzystać online, aby znaleźć najlepsze oferty i ceny na Amazon:

Amzdealz.net

Jednym z najlepszych i popularnych narzędzi do monitorowania cen Amazon jest Amzdealz.net. Jest to całkowicie darmowa aplikacja internetowa, do której można uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia komputerowego obsługującego Google Chrome, Mozillę, Safari itp. Posiada również rozszerzenie Chrome dla tych, którzy są agresywnymi kupującymi. Po prostu użyj dodatku do Chrome i stwórz w pełni zautomatyzowany system śledzenia cen dla różnych produktów Amazon.

Narzędzie posiada również moduł śledzenia historii cen produktów Amazon, który pobiera szczegółowe informacje o cenach dowolnego produktu, w tym harmonogram cen.

Narzędzie historii cen pokazuje kluczowe dane cenowe, takie jak ranking, najniższy możliwy koszt, aktualna cena, podatek obrotowy, tymczasowe zmiany cen i inne. Dlatego jest to również kluczowe narzędzie sprzedawcy, aby stać się konkurencyjnym na rynku eCommerce Amazon.

WielbłądWielbłądWielbłąd

CamelCamelCamel to kolejne popularne narzędzie do śledzenia cen Amazon, które musisz teraz sprawdzić. Oferuje jedne z najbardziej wyróżniających się funkcji spośród wszystkich konkurencyjnych narzędzi podobnej kategorii na rynku. Kluczowe cechy produktu to:

 • Wykres analizy spadku cen
 • Tabela dostępności produktów
 • Oś czasu cen lub wykres historii
 • Wyszukaj dowolne produkty Amazon na CamelCamelCamel
 • Rozszerzenia przeglądarki dla Safari, Mozilli i Google Chrome
 • Opcjonalna rejestracja konta
 • Obsługa lokalizacji Amazon
 • Importuj listę życzeń z Amazon i twórz powiadomienia o obniżkach cen
 • Interfejs zarządzania umożliwiający śledzenie hurtowych cen produktów

Większość funkcji portalu jest bezpłatna dla publiczności. Ponadto obsługuje wiele rynków eCommerce Amazon, takich jak Australia, Kanada, Włochy, Niemcy, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania i USA. Narzędzie pokazuje również niektóre sugestie dotyczące produktów w zależności od wzorca wyszukiwania podczas tworzenia konta na CamelCamelCamel.

Keepa

Keepa to także ważna nazwa, gdy mówimy o monitorowaniu cen produktów Amazon. Pokazuje bardzo szczegółowy wykres cenowy ponad 3000 milionów produktów Amazon na 12 rynkach eCommerce Amazon. Na przykład narzędzie obejmuje kraje takie jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Japonia, Indie, Brazylia i tak dalej.

Jego godne uwagi funkcje aplikacji to:

 • Wykresy historii cen
 • Powiadomienia o spadku cen
 • Powiadomienie o dostępności produktu
 • Międzynarodowe ceny produktów Amazon
 • Codzienne najlepsze oferty, dzięki którym możesz dużo zaoszczędzić na zakupach świątecznych

Aplikacja internetowa jest dostępna bezpłatnie. Możesz utworzyć konto dla najlepszych doświadczeń na tym portalu.

Pobierz: Keepa na Androida | iOS za darmo

Cena przed

Price Before to wszechstronna platforma Amazon do śledzenia cen, na której możesz śledzić ceny produktu, sprawdzać historię cen za pomocą wykresów i wykresów oraz otrzymywać alerty o spadkach cen, gdy to nastąpi. Niezależnie od tego, czy chodzi o śledzenie cen smartfonów, laptopów, zegarków, urządzeń lub dowolnego innego produktu Amazon, pozwala śledzić ceny za darmo.

Możesz wprowadzić link do produktu na tej stronie i sprawdzić pełną historię cen produktu. Pozwala również ustawić docelowy zakres cen, aby otrzymywać alerty. Ponadto możesz wyszukać kategorię produktu, który chcesz kupić i zastosować filtry, takie jak marka, cena maksymalna i minimalna, dostępność, czas spadku ceny.

Zarabiać

Earny daje Ci wsparcie, informując Cię, kiedy jest właściwy czas na zakup produktu. Użytkownicy mogą połączyć tę aplikację do śledzenia cen Amazon ze swoim kontem Amazon, aby śledzić cenę produktu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto umożliwia otrzymywanie alertów o spadku cen dla wymienionych produktów na Amazon.

Korzystając z Earny, możesz również uzyskać zwrot gotówki na ponad 5000 marek podczas zakupów online. Możesz również otrzymać zwrot pieniędzy za spóźnione zamówienia Amazon, jeśli połączysz swoje konto Amazon w celu uzyskania odszkodowania. Co więcej, za zakupy w Amazon można wygrać nagrody, takie jak nagrody pieniężne, karty podarunkowe Amazon i karty przedpłacone Visa.

Miód

Jeśli szukasz platformy, która będzie śledzić dla Ciebie cenę Twojego ulubionego produktu Amazon i wysyłać Ci powiadomienia o obniżkach cen, gdy to nastąpi, Honey jest tu dla Ciebie. Najlepszą częścią tej platformy jest lista rozwijana. Tutaj możesz zapisać produkty należące do różnych sklepów, a gdy nastąpi spadek cen, otrzymasz powiadomienie.

Możesz pobrać tę aplikację na smartfony z Androidem i iOS lub dodać jej rozszerzenie do przeglądarki Chrome. Rozszerzenie umożliwia dodawanie ulubionych produktów Amazon z kwalifikujących się krajów.

W przypadku jakichkolwiek spadków cen zapisanych przedmiotów, Honey natychmiast Cię o tym poinformuje. Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że pozwala śledzić ceny produktu z różnych platform w jednym miejscu.

Szkło to

Szkło Jest to narzędzie do śledzenia cen Amazon, które pomaga śledzić zmiany cen dowolnego produktu, który chcesz kupić od Amazon. Możesz wprowadzić adres URL strony produktu i swój adres e-mail, aby otrzymywać alerty podczas obniżki ceny. Możesz go również użyć do codziennego sprawdzania ceny Amazon.

Co więcej, platforma ta jest idealna do śledzenia historii cen produktów Amazon i znajdowania na nich atrakcyjnych ofert rabatowych. Możliwe jest również zaimportowanie listy życzeń Amazon w celu śledzenia zmiany ceny.

Oprócz korzystania ze strony internetowej możesz również pobrać jej aplikację na Androida lub iOS. Dodatki Glass It są również dostępne dla przeglądarek internetowych, takich jak Chrome, Firefox, Edge i Safari.

Ostatnie słowa

Amazon stał się popularną witryną zakupów online w wielu krajach. Sprzedawcy przechodzą przez trudną wojnę cenową z Amazonem, aby sprzedawać swoje produkty. Możesz czerpać korzyści z takich wojen cenowych na Amazon, śledząc dowolną z powyższych aplikacji do śledzenia cen Amazon.

Te aplikacje są również korzystne dla małych firm, sprzedawców indywidualnych, firm rodzinnych i tak dalej, którzy sprzedają na Amazon. Mogą oni w większości korzystać z powyższych narzędzi do monitorowania strategii cenowej konkurenta.

Możesz być również zainteresowany najlepszymi frytownicami powietrznymi i najlepszymi systemami Wi-Fi z siatką.

x