7 najlepszych generatorów skryptów YouTube wykorzystujących sztuczną inteligencję do łatwego tworzenia zabójczych treści

Tworzenie wideo polega na podążaniu za fabułą we właściwy sposób. Scenariusz jest podstawą wszystkich filmów, zarówno długich, jak i krótkich filmów na YouTube.

Jednak wiele osób potrzebuje pomocy przy tworzeniu tego typu treści. W takim przypadku możesz szybko tworzyć wysokiej jakości skrypty za pomocą generatora skryptów AI. To narzędzie, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do pisania skryptów do filmów i innych rzeczy.

W ten sposób możesz wygenerować skrypt dla swojego następnego projektu. Niezależnie od tego, co piszesz, czy to scenariusz do filmu, scenariusz do komedii, czy scenariusz do następnego podcastu lub wideo, zapewniamy Ci ochronę.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszym generatorom skryptów AI i dowiemy się, dlaczego warto ich używać do tworzenia skutecznych i wciągających filmów na YouTube.

Co to jest skrypt wideo?

Skrypt wideo YouTube wyjaśnia treść i aspekty produkcji wideo. Zawiera mowę, obrazy i efekty specjalne w końcowym filmie. Musisz napisać scenariusz do filmu na YouTube, aby był uporządkowany, wciągający i skoncentrowany. Skrypty ułatwiają produkcję filmów, a twórcy treści w YouTube potrzebują skryptów do tworzenia wciągających i zabawnych filmów. Ponadto, jeśli masz skrypt, edycja filmów z YouTube jest łatwiejsza.

Znaczenie jakościowych skryptów dla filmów na YouTube

Skuteczny scenariusz wideo jest istotną częścią procesu produkcji wideo. Oto kilka powodów, dla których scenariusz wideo jest ważny.

 • Organizacja – Skrypty wideo pozwalają uporządkować myśli i pomysły, zapewniając jasny przekaz i strukturę filmu.
 • Rozwija przekonującą historię – przekonujący scenariusz sprawia, że ​​filmy w YouTube są wciągające. Opowiada historię, z którą widzowie mogą się utożsamić. Ponadto wciąga widzów w postaci postaci i zwrotów akcji. Pisząc dobrze napisane scenariusze, twórcy YouTube mogą tworzyć treści, które widzowie będą oglądać, udostępniać i zapamiętywać.
 • Zwiększa kreatywność – dobry skrypt ulepsza filmy w YouTube i pozwala twórcom YouTube odkrywać różne motywy, pomysły i tematy. Twórcy YouTube mogą tutaj również pochwalić się swoim niepowtarzalnym stylem i perspektywą. Wysokiej jakości skrypty wyróżniają filmy.
 • Angażuje widzów – Starannie opracowany scenariusz może sprawić, że Twój film będzie bardziej wciągający i zabawny dla widzów, co zwiększy prawdopodobieństwo, że widzowie go udostępnią.
 • Zdobądź więcej wyświetleń i subskrybentów – Dobry skrypt może zwiększyć liczbę subskrybentów YouTube. Skrypt powinien zawierać słowa kluczowe i frazy związane z filmem. Powinno też sprawić, że widzowie będą chcieli oglądać więcej filmów twórcy. Ogólnie rzecz biorąc, wysokiej jakości skrypty mogą zwiększyć popularność filmów na YouTube.

Czym jest generator skryptów AI YouTube i jak może pomóc?

Generator skryptów YouTube to narzędzie AI, które wykorzystuje technologię AI do generowania skryptów dla filmów YouTube. Pomaga szybko i łatwo tworzyć wciągające i profesjonalne skrypty do filmów.

Może tworzyć skrypty do samouczków, wykładów, vlogów i nie tylko. Użytkownicy mogą tworzyć angażujące treści, dopasowując generowane skrypty do swoich preferencji.

Generatory skryptów YouTube mogą pomóc w generowaniu pomysłów na filmy. W ten sposób twórcy mogą zaoszczędzić czas, jednocześnie uzyskując inspirację do tworzenia nowych treści. Możesz także użyć generatora skryptów, aby upewnić się, że Twój skrypt jest dobrze zorganizowany, spójny i ma dobrą strukturę.

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych generatorów skryptów AI YouTube

Jaspis

Jasper YouTube Script Editor to przydatne narzędzie do tworzenia wysokiej jakości skryptów do filmów na YouTube. To narzędzie oferuje intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs do pisania i edytowania skryptów. Zapewnia również automatyczne uzupełnianie, sprawdzanie pisowni i sugestie słów kluczowych, aby pomóc użytkownikom w pisaniu lepszych skryptów.

Musisz tylko podać Jasperowi trochę informacji, takich jak tytuł, opis, słowa kluczowe i ton głosu. Twórcy treści, którzy chcą tworzyć wysokiej jakości skrypty do swoich filmów na YouTube, uznają to narzędzie za niezwykle cenne.

Cechy

 • Automatyzacja skryptów – ten edytor skryptów YouTube pozwala użytkownikom generować skrypty do filmów na YouTube na podstawie słów kluczowych wprowadzonych w narzędziu.
 • Pomysły na zintegrowane treści – Jasper sugeruje treści na podstawie słów kluczowych użytkownika, ułatwiając odkrywanie i uwzględnianie odpowiednich tematów w skryptach.
 • Rozpoznawanie głosu – Edytor skryptów Jasper pozwala użytkownikom konwertować nagrania głosowe na skrypty, aby filmy były szybsze.
 • Podgląd wideo – funkcja podglądu w Jasper umożliwia użytkownikom podgląd wideo bez eksportowania go.

Jasper ma 5-dniowy bezpłatny okres próbny. Plan cenowy zaczyna się od 8,99 USD (wersja aplikacji)

Mały Wow

TinyWow YouTube Script Generator umożliwia szybkie i łatwe tworzenie atrakcyjnych skryptów wideo. Pomaga użytkownikom w planowaniu skryptów wideo, zapewnia wskazówki i samouczki oraz zapewnia, że ​​skrypty są wciągające i skuteczne. Użytkownicy mogą również używać szablonów do szybkiego i wydajnego tworzenia filmów, a także mogą zapisywać swoją pracę w miarę postępów.

Cechy

 • Planowanie fabuły – ten edytor ma również funkcję scenorysu, która pomaga w wizualizacji scenariusza. Możesz przeciągać i upuszczać obrazy, dodawać notatki i zmieniać kolejność scen według własnego uznania.
 • Podgląd wideo – ten edytor skryptów umożliwia podgląd wideo przed jego przesłaniem. Możesz wyświetlić podgląd swojego filmu przed jego opublikowaniem i wprowadzić dowolne zmiany.
 • Narzędzia do współpracy – Edytor skryptów YouTube TinyWow umożliwia współpracę z zespołem. Możesz stworzyć mocniejszy produkt końcowy, zapraszając innych użytkowników do wyrażenia opinii.

Obecnie TinyWow może swobodnie tworzyć skrypty YouTube.

Natychmiast

AtOnce to asystent pisania oparty na sztucznej inteligencji (AI), który pomaga użytkownikom pisać angażujące i profesjonalne skrypty YouTube. Algorytm wykorzystuje przetwarzanie języka naturalnego, aby zapewnić trafne i dostosowane sugestie zgodnie z kontekstem skryptu. Ponadto generator zapewnia wskazówki i zasoby, które mogą pomóc użytkownikom w tworzeniu atrakcyjnych filmów.

Cechy

 • Analityczne uczenie maszynowe – AtOnce, analityka uczenia maszynowego informuje Cię w czasie rzeczywistym, jak radzą sobie Twoje filmy, dzięki czemu możesz je zoptymalizować.
 • Automatyczna dystrybucja treści — zautomatyzowany system dystrybucji treści w AtOnce zapewnia, że ​​Twoje treści są dystrybuowane do szerokiego grona odbiorców.

Zacznij od 5-dniowego bezpłatnego okresu próbnego AtOnce. Można wybrać płatne plany w zależności od wymagań dotyczących słowa. Plan Silver zaczyna się od 24 USD miesięcznie, plan Gold zaczyna się od 79 USD miesięcznie, a plan Diamond zaczyna się od 499 USD.

WriteCream

Generator skryptów AI firmy Writecream upraszcza proces pisania skryptów YouTube. Algorytmy AI analizują istniejące skrypty i proponują ulepszenia w celu zwiększenia ich skuteczności i zaangażowania. Narzędzie zapewnia również informacje zwrotne na temat tonu, struktury i przejrzystości skryptu, umożliwiając użytkownikom szybkie pisanie wysokiej jakości skryptów.

Możesz uzyskać dostęp do Writecream z pulpitu nawigacyjnego i wybrać tryb poleceń. Następnie możesz dodać polecenie, aby przygotować algorytm. Przy użyciu tej metody łatwo jest stworzyć skrypt wideo YouTube. Narzędzie pozwala wprowadzić zmiany tutaj, jeśli to, co generuje, różni się od tego, co chcesz.

Cechy

 • Automatyczne tworzenie dialogów – generator skryptów AI Writecream automatycznie generuje dialogi dla filmów, zmniejszając potrzebę ręcznej pracy.
 • Analiza treści wideo – Generator skryptów AI Writecream może analizować zawartość wideo i generować skrypty na podstawie tego, co jest w filmie.
 • Przetwarzanie języka naturalnego – generatory skryptów AI w Writecream wykorzystują przetwarzanie języka naturalnego (NLP) do generowania skryptów, które brzmią naturalnie.
 • Automatyczna edycja skryptów – generator skryptów AI Writecream zapewnia dokładność i spójność poprzez automatyczną edycję skryptów.

Obecnie Writecream oferuje nieograniczony plan, który zaczyna się od 29 USD miesięcznie. Mają też bezpłatny plan na zawsze do zwiedzania.

Neuroflash

Neuroflash to świetne narzędzie do tworzenia wysokiej jakości filmów na YouTube. W bibliotece skryptów wideo znajdziesz skrypty o tematyce biznesowej, fitness i lifestylowej. Skrypty są elastyczne i można je łatwo dostosować. Witryna zawiera również zasoby i wskazówki dotyczące tworzenia niesamowitych filmów. Ogólnie rzecz biorąc, Neuroflash jest skutecznym narzędziem do tworzenia angażujących filmów na YouTube.

Cechy

 • Przetwarzanie języka naturalnego – technologia przetwarzania języka naturalnego Neuroflash (NLP) rozpoznaje język skryptu wideo i tworzy zoptymalizowany skrypt dla języka naturalnego.
 • Kontekstualizacja — technologia rozumienia kontekstu może zidentyfikować kontekst danych wejściowych użytkownika i wygenerować dopasowany skrypt.
 • Analiza nastrojów – technologia analizy nastrojów firmy Neuroflash wykrywa nastroje użytkowników i generuje odpowiednie skrypty.

Obecnie plan Neuroflash zaczyna się od 29 € za plan podstawowy, 59-139 € za plan Power i 199 € za plan Premium. Uczniowie mają również bezpłatny plan.

JotPro

Narzędzie JotPro Youtube Script Writer pozwala szybko i łatwo tworzyć wciągające i dobrze napisane skrypty Youtube dla twoich filmów. Możesz użyć szablonów i gotowych skryptów, aby zapewnić wciągające i udane filmy. YouTube Script Writer, potężne narzędzie JotPro, pozwala pisać i edytować skrypty YouTube za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Cechy

 • Konfigurowalny – JotPro pozwala szybko i łatwo tworzyć skrypty wideo YouTube za pomocą dostosowywalnych szablonów. Szablony można dostosować do własnych potrzeb.
 • Funkcja zamiany głosu na tekst – JotPro zawiera funkcję zamiany głosu na tekst, która umożliwia użytkownikom nagrywanie skryptu bezpośrednio w programie. Możesz użyć tej funkcji, aby uchwycić naturalny przebieg rozmowy i stworzyć bardziej wciągające skrypty.
 • Zautomatyzowany czas – funkcja automatycznego pomiaru czasu JotPro zapewnia zgodność skryptów i filmów użytkowników. W ten sposób użytkownik może dostosować skrypt, aby zapewnić płynne działanie wideo.
 • Automatyczne sprawdzanie pisowni – funkcja sprawdzania pisowni w JotPro sprawdza twój skrypt pod kątem błędów gramatycznych i ortograficznych. W ten sposób użytkownik może mieć pewność, że jego skrypt jest wolny od błędów i profesjonalny.

Miesięczna cena Jotpro zaczyna się od 29,99 USD.

Sylaba

Syllaby to narzędzie, które umożliwia twórcom YouTube szybkie i łatwe tworzenie atrakcyjnych, wysokiej jakości skryptów. Ta platforma oferuje funkcje, które pomagają twórcom w burzy mózgów i organizowaniu pomysłów, takie jak szablony, sugestie i autouzupełnianie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym YouTuberem, czy początkującym, Syllaby może pomóc Ci rozwinąć Twój kanał.

Cechy

 • Integracja skryptów – zintegrowana funkcja pisania skryptów Syllaby upraszcza zadanie pisania i edytowania skryptów YouTube.
 • Analiza i edycja dźwięku – Możesz poprawić jakość swoich nagrań za pomocą aplikacji Syllaby, która zapewnia funkcje analizy i edycji dźwięku.
 • Narzędzia do edycji i produkcji – w Syllaby dostępnych jest kilka narzędzi do edycji i produkcji, które umożliwiają tworzenie profesjonalnie wyglądających filmów.

Obecnie Syllaby oferuje bezpłatną wersję próbną, a normalna miesięczna opłata zaczyna się od 49 USD miesięcznie.

Ostatnie słowa

AI YouTube Script Generator umożliwia bezproblemowe tworzenie wciągających i ekscytujących skryptów YouTube. Skutecznie wykorzystana sztuczna inteligencja może skutecznie promować Twój kanał YouTube, docierać do nowych odbiorców i zwiększać zaangażowanie. Zawsze jednak pamiętaj, że ludzka kreatywność i wysiłek zawsze pozostaną w AI, a jakość treści nadal będzie decydować o sukcesie.

Możesz także zapoznać się z niektórymi konwerterami tekstu na wideo AI, aby generować niesamowite filmy w ciągu kilku minut.

x