7 najlepszych narzędzi fotograficznych Relight do niesamowitych przemian

Złe oświetlenie jest raczej przygnębiające, co stanowi problem, jeśli jesteś taki jak ja i właśnie zrobiłeś szczere zdjęcie. Korzystanie z domyślnych funkcji edycji urządzenia lub innego oprogramowania do edycji może być jednym z rozwiązań. Jednak wynik może nie być zadowalający lub może zająć dużo czasu. Jak zatem wykorzystać różne narzędzia internetowe do ponownego oświetlenia zdjęć?

Dzięki szybko rozwijającej się technologii, nowemu oprogramowaniu i stale rozwijającej się sztucznej inteligencji mamy teraz różne sposoby szybkiego ponownego podświetlania obrazów. Najpierw zbadamy korzyści płynące z używania narzędzi w celu uzyskania najlepszych możliwych wyników. Potem AI będzie rządzić światem, a ludzkość zginie (żartuję 😜). Powiedziawszy to, powinniśmy zagłębić się w temat.

W jaki sposób narzędzia graficzne Relight są bardziej efektywne niż inne programy do edycji

Inteligencja i wydajność narzędzi graficznych Relight sprawiają, że są one lepszym wyborem niż inne programy do edycji do tego celu. Stosuje również dodatkowe poprawki, aby poprawić ogólną jakość obrazu i oświetlenia. Przyjrzyjmy się również bliżej kilku aspektom, które wyróżniają narzędzia do ponownego podświetlenia obrazu.

Przyjazny dla użytkownika interfejs

Będziesz drapać się po głowie, jeśli jesteś nowy w edycji i spróbujesz użyć określonego oprogramowania do edycji. Dla nowicjuszy narzędzia i interfejs mogą być skomplikowane. Jednak narzędzia do ponownego podświetlenia obrazu są inne. Dzięki bardzo przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi możesz szybko i skutecznie edytować obrazy bez żadnego doświadczenia w edycji.

Prędkość

Jak wspomniano wcześniej, „cała ta regulacja błyskawicy odbywa się z prędkością błyskawicy”. Narzędzia Relight Image są znacznie szybsze niż jakiekolwiek inne oprogramowanie do edycji. Oznacza to, że możesz szybko zobaczyć wyniki swoich zmian i wprowadzić zmiany na miejscu. Co więcej, wisienką na torcie jest to, że wymaga mniej ludzkiego wysiłku.

Zaawansowane algorytmy

Zaawansowane algorytmy są używane przez narzędzia do ponownego podświetlenia obrazu w celu określenia stanu obrazu. Algorytmy te są zaprojektowane w sposób, który pozwala im oceniać i korygować oświetlenie obrazu. Algorytmy te są dość skuteczne w określaniu warunków oświetlenia dla każdego obrazu i stosowaniu najbardziej odpowiednich korekt. Co ciekawe, cała ta regulacja oświetlenia odbywa się z prędkością błyskawicy.

Inteligentne regulacje oświetlenia

Narzędzia Relight Image wykorzystują sprytne regulacje oświetlenia zaprojektowane w celu wykrycia matowych obszarów obrazu. Oznacza to, że będzie w stanie zidentyfikować miejsca, które wymagają przyciemnienia lub rozjaśnienia. W porównaniu z oprogramowaniem do edycji, które wymaga pracy ludzkiej, narzędzia Relight wykonują to zadanie za Ciebie.

Nie przedłużając, przejdźmy do listy narzędzi do ponownego podświetlenia obrazu.

ClipDrop

Przyjazny dla użytkownika projekt Clipdrop sprawia, że ​​idealnie nadaje się do użytku. Narzędzie przetworzyło ponad 100 milionów obrazów, z ponad 15 milionami użytkowników na całym świecie. Najważniejszą cechą tego narzędzia jest to, ile radości daje poprawianie oświetlenia na zdjęciu.

Aby skorzystać z funkcji przeciągnij i upuść, wystarczy wybrać kolor, który chcesz dodać do obrazu. Poczekaj, Clipdrop ma do zaoferowania dodatkowe funkcje. Możesz oczyścić swoje zdjęcia, zmienić ich rozmiar, usunąć tło, uzyskać stabilną dyfuzję i wiele innych rzeczy.

Dodatkowo Clipdrop zapewnia API, którego można użyć do osadzenia go praktycznie w dowolnym miejscu. Musisz być ciekawy, jak działa Clipdrop i jak wspomniane wcześniej funkcje działają tak szybko i precyzyjnie. Clipdrop, produkt firmy stable.ai, rozpoznaje obraz i oferuje najlepsze rozwiązanie, wykorzystując własną sztuczną inteligencję.

Autoenhance.ai

Często zdarza się to, gdy próbujesz poprawić kontrast lub oświetlenie obrazu musi być bardziej zrelaksowane lub dobrze zrobione. Większość narzędzi musi poprawnie rozpoznawać kolory, a wynik mógłby być lepszy. Autoenhance zapewnia najdokładniejsze rozwiązanie tego problemu.

Można śmiało powiedzieć, że Autoenhance osiąga swój cel, jakim jest „doskonały kontrast i oświetlenie”. Edytor zdjęć AI Autoenhace analizuje obrazy, aby znaleźć światła i cienie. Dodatkowo daje realistyczny rezultat, usuwając wszystkie wady obrazu i dając użytkownikowi obraz z idealnym oświetleniem.

Jeśli jesteś osobą, która zajmuje się nieruchomościami i chce poprawić wizerunek swojej nieruchomości za pomocą doskonałego oświetlenia, to narzędzie jest wysoce zalecane. Jeszcze nie skończyliśmy; Autoenhance zapewnia również dodatkowe funkcje, takie jak API, zastępowanie nieba, zaklęcia 360, łączenie HDR i wiele innych.

Skylum

Dzięki Skylum możesz rozjaśnić swoje zdjęcia, zachowując pełną kontrolę nad ekspozycją. Możesz zmienić ilość światła, dehalo i głębię obrazu za pomocą jednego kliknięcia. Z pomocą Skylum możesz stworzyć mapę głębi 3D swojego obrazu i zmodyfikować jego oświetlenie i ekspozycję w oparciu o jego głębię.

Możesz także bawić się różnymi źródłami światła, aby uzyskać jak najbardziej autentyczny efekt na swoich zdjęciach. Niezależnie od tego, czy obraz jest w orientacji pionowej, czy poziomej, Skylum specjalizuje się w uzyskiwaniu najlepszych rezultatów. W serwisie Trustpilot Skylum otrzymał ocenę 4,8 na 5 za zadowolenie klientów.

Dlaczego więc miałby używać Skylum? To narzędzie jest proste w użyciu i jest obsługiwane przez sztuczną inteligencję, więc nie musisz wprowadzać wielu zmian. Posiada interaktywny interfejs użytkownika (UI). Fakt, że Skylum może być używany jako wtyczka w Photoshopie i Lightroomie, jest jedną z jego najbardziej atrakcyjnych funkcji. Jest również dostępny na kilku platformach.

Zapal ponownie

Szczerze mówiąc, edycja zdjęcia nigdy nie sprawiała mi większej frajdy niż przy użyciu Relight. Wygląda to bardziej jak gra niż edycja obrazu. Przysłowie „Nie oceniaj książki po okładce” jest dość dobrze znane. Tak po prostu, nie oceniaj tego narzędzia na podstawie tego, jak wygląda, ponieważ jego opracowanie nie było proste, a wynik, który generuje, jest znacznie bardziej zgodny z rzeczywistością.

Na przykład możesz nosić latarkę i celować nią w kogoś w ciemnej jak smoła przestrzeni. Na Relight możesz osiągnąć ten sam rezultat. To narzędzie, które warto wypróbować.

Fotor

Następne w kolejności jest Fotor, kolejne wyspecjalizowane narzędzie, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia wirtualnych obrazów z ponownym podświetleniem za pomocą jednego kliknięcia. To narzędzie specjalizuje się w oświetlaniu ciemnych obrazów lub modyfikowaniu oświetlenia obrazów o nierównym oświetleniu. Dodatkowo Fotor zapewnia wbudowane funkcje edycji, które jeszcze bardziej poprawiają Twój obraz. Ogólną jakość zdjęcia można poprawić za pomocą sztucznej inteligencji i narzędzi do edycji.

Oprócz rozjaśniania zdjęć Fotor oferuje dodatkowe funkcje, takie jak ulepszanie zdjęć, przywracanie zdjęć, usuwanie rozmycia obrazów, wyostrzanie obrazów i wiele innych. Możesz używać Fotor w aplikacjach Mac, Windows i Mobile.

Pixerylabs

Pierwszą rzeczą, o której musimy wiedzieć, jest to, że Pixerylabs może być używany tylko na urządzeniach z systemem iOS i jest dostępny do pobrania w App Store. Dlatego możesz być rozczarowany, jeśli szukasz narzędzia internetowego lub aplikacji na Androida. Rodzi to pytanie, dlaczego Pixerylabs znajduje się na tej liście. Zdolność aplikacji do ponownego podświetlania zdjęć i innych aspektów jest po prostu fantastyczna.

Oświetlenie na Twoich fotografiach możesz dostosować do najlepszej możliwej jakości za pomocą narzędzi Pixerylabs. Dodatkowo zawiera ustawienia oświetlenia studyjnego, które natychmiast poprawią przesłany obraz. Kolor, intensywność i wiele innych aspektów można konfigurować. Zapewnia eksport obrazów w wysokiej rozdzielczości jako ostateczną funkcję – plus dla użytkowników iOS.

Codeorgana

To doskonały dzień na bycie użytkownikiem iOS, ponieważ Codeorgana jest teraz dostępna tylko w sklepie z aplikacjami na urządzenia z systemem iOS. Jest to aplikacja HDR w czasie rzeczywistym, która zawiera osiem różnych ustawień poprawiających ekspozycję i oświetlenie, dodawanie efektów artystycznych, podkreślanie szczegółów i nie tylko. Algorytmy mapowania tonalnego mogą być używane do edycji zdjęć i filmów.

Ma również doskonałe możliwości ponownego podświetlania obrazu, podobnie jak inne narzędzia. Dzięki tym narzędziom oraz obsłudze profesjonalnych formatów i edycji obrazów możesz uwolnić swojego wewnętrznego fotografa. Aplikacja zawiera HDR w czasie rzeczywistym i ponad 50 filtrów. Jednak zdolność Codeorgany do nagrywania chwili w 4K i na żywo w 1080P HDR umieszcza ją na naszej liście.

Wniosek

Myślę, że czas przejść na IOS. Dzięki zaawansowanej technologii nie musimy poświęcać dużo czasu na edycję naszych zdjęć, aby uzyskać zadowalający efekt. Dlaczego zadowalać się mniej? Skorzystaj z powyższych narzędzi i wydobądź ze swoich zdjęć to, co najlepsze. Skoro sztuczną inteligencję widzimy na każdym polu, dobrze jest mieć ją również na polu edycyjnym; pomaga w wielu pracach.

Więc na co czekasz? Ponownie rozświetl swoje obrazy!

Ponieważ interesujesz się fotografią, możesz również sprawdzić te narzędzia do czyszczenia obrazów w celu uzyskania dopracowanych obrazów. 📸

x