7 narzędzi, które pomogą zbudować bota Discord

W dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę z gigantycznej potęgi Internetu i świata online.

Niezależnie od tego, czy jest to biznesmen, czy YouTuber, wszyscy wiedzą, że publiczność siedząca i surfująca po Internecie może zwiększyć ich wykres przychodów.

Ale do tego każdy potrzebuje platformy internetowej, na której rozumie swoich docelowych odbiorców i może z nimi wchodzić w interakcje.

Aby osiągnąć ten cel, należałoby zapytać, jaka jest najlepsza platforma internetowa, na której mogą wchodzić w interakcje z innymi. Odpowiedzią z naszej strony jest platforma Discord, która może Ci wiele przynieść.

Czym jest Discord i jakie są jego zalety?

Zanim przejdziesz do drugiej części artykułu, oto krótkie wprowadzenie i wyjaśnienie Discord. Discord to platforma społecznościowa VoIP i komunikatorów internetowych. Użytkownicy korzystający z tej platformy mają wiele udogodnień, takich jak połączenia głosowe, połączenia wideo, wiadomości tekstowe oraz media i pliki w prywatnych czatach, a nawet wysyłanie ich do społeczności zwanych „serwerami”.

Discord można zainstalować i używać na systemach Windows, macOS, Android, iOS, iPad, Linux i dowolnej przeglądarce internetowej. Niektóre z kluczowych zalet Discorda wymieniono poniżej.

cennik

Omawiając platformę z ogromnymi korzyściami, która może działać dobrze, rozważysz opłaty za korzystanie z platformy. Zaskakującą odpowiedzią jest to, że większość usług Discorda jest bezpłatna. Ponadto opłaty za pozostałe usługi są znacznie tańsze niż na innych platformach.

Interakcje

W Discord możesz wchodzić w interakcje z innymi poprzez rozmowy wideo i SMS-y, a nawet wysyłać do nich ważne pliki. Jest to jedna z najlepszych części aplikacji. Ponadto aplikacja umożliwia nieograniczone udostępnianie plików każdemu. Możesz kontaktować się ze znajomymi lub publicznością za pośrednictwem Discord.

Utrzymana prywatność

Głównym problemem jest prywatność podczas korzystania z platformy, która umożliwia udostępnianie czegokolwiek, na przykład dowolnych plików, i na której możesz rozmawiać o wszystkim. Discord od wielu lat znany jest ze swojej prywatności. Platforma nigdy nie narusza prywatności swoich użytkowników.

Interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika Discord jest atrakcyjny, ale łatwy w użyciu. Ponadto nie ma zbyt wielu skarg na błędy w aplikacji. Platforma jest dobrze zaprojektowana i zakodowana dla każdego systemu operacyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to Windows, macOS, Android, iOS, iPad, Linux i przeglądarki internetowe, nie napotkasz żadnego problemu z platformą.

Budynek społeczności

Jedną z najlepszych zalet korzystania z Discord jest to, że możesz tutaj zbudować społeczność. Możesz budować społeczności i wchodzić w interakcje z interesującymi Cię osobami lub rozmawiać z odbiorcami lub klientami, jednocześnie informując ich o nowych produktach lub projektach.

Teraz, jeśli chcesz dowiedzieć się o umiejętności tworzenia społeczności, którą uzyskasz podczas korzystania z Discord, powinieneś przeczytać ten artykuł dalej.

Popularność i zalety niezgody w budowaniu społeczności

Discord jest znany z wielu rzeczy, ale jest powszechnie znany z budowania społeczności. Ludziom podoba się ta funkcja Discorda tak bardzo, że zawsze wybierają tę platformę do budowania społeczności.

Discord ma ponad 800 000 pobrań dziennie i jest obdarzony 120 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie. Wiele osób buduje społeczności, które przynoszą im korzyści na wiele sposobów. Jeśli myślisz o zbudowaniu społeczności na Discordzie, wymienione poniżej korzyści sprawią, że stanie się to bardziej zrozumiałe.

Indywidualne projektowanie

Tworząc społeczność na Discordzie, masz moc stylizowania kanału na swój sposób. Masz prawo wybrać, jakie funkcje chcesz dodać i jaki powinien być motyw kolorystyczny kanału lub, powiedzmy, serwera.

Pełna kontrola

W społeczności Discord masz wszystkie uprawnienia do kontrolowania swojej społeczności. Administrator społeczności ma pełny dostęp do społeczności, na przykład kto może zostać dodany do serwera, a także może zapobiegać wprowadzaniu niewłaściwych osób do społeczności poprzez regularne ich usuwanie.

Dotrzyj do właściwych odbiorców

Dzięki społeczności Discord możesz dotrzeć do właściwych odbiorców. Będąc YouTuberem, możesz wchodzić w interakcje z subskrybentami, a jako internetowy biznesmen możesz regularnie udostępniać swoje produkty w społeczności. Może pomóc w zwiększeniu sprzedaży i może przynieść wiele korzyści.

Kanały ogłoszeń

Na Discordzie możesz również tworzyć kanały ogłoszeń, w których możesz tworzyć konkretną grupę odbiorców i informować ich na czas o swoich nowych produktach. Odbiorcy zobaczą również produkty o dużej szansie na konwersję.

Bezpieczeństwo

Discord jest znany ze swoich usług związanych z prywatnością i bezpieczeństwem. Zhakowanie serwera społecznościowego jest prawie niemożliwe, a także bardzo trudno jest spamować serwer. Dzięki temu wszystkie czaty na platformie nie są nigdzie udostępniane i są w pełni prywatne, zachowując prywatność.

Przeszkody w utrzymaniu społeczności

Jednak przy tych wszystkich zaletach serwerów społecznościowych istnieją pewne przeszkody w utrzymaniu serwera, gdy serwer ma dobrą publiczność. Administratorzy serwerów z wieloma użytkownikami często narzekają, że czasami trudno jest zarządzać serwerem. Niektóre z przeszkód, które możesz napotkać podczas utrzymywania społeczności, to:

Spamowe linki

Dużym problemem dla menedżera serwera jest radzenie sobie ze spamerskimi linkami. Zwykle w większych społecznościach wysyłanych jest wiele spamerskich linków i bardzo trudno jest sobie z nimi poradzić.

Niewłaściwi członkowie

Czasami na serwerze Discord dodawani są niewłaściwi członkowie i trudno ich wyrwać i usunąć. Ci źli członkowie mogą oddawać się walkom z dowolnym innym członkiem lub mogą pogorszyć reputację serwera.

Nieodpowiednie wiadomości

Ponadto czasami na serwer wysyłanych jest wiele nieodpowiednich wiadomości, które mogą zmusić innych członków do opuszczenia serwera, co ostatecznie wpłynie na Twoją firmę i serwer.

Jak pokonać te przeszkody?

Jak wiesz, utrzymanie serwera wiąże się z wieloma trudnościami, ale gdy pojawia się problem, jest też rozwiązanie. Omówmy więc klucze do pokonania przeszkód i uczynienia serwera jednym z najlepszych.

Wynajmij Mod

Wynajęcie moda to doskonała opcja, aby przeciwdziałać wszystkim problemom w zarządzaniu społecznością Discord. Do tego potrzebna jest inwestycja, która początkowo wydawałaby się nieco trudna. Możesz zacząć zarządzać wszystkim sam, ale będziesz potrzebować zespołu.

Buduj boty Discord

Kolejnym rozwiązaniem problemu jest zbudowanie botów discordowych, które są tańszą opcją i łatwe do wykonania.

Zalety botów Discord

Boty Discord mogą pomóc w utrzymaniu serwerów Discord. Niektóre zalety botów Discord są następujące.

Powitaj nowych członków

Boty Discord mogą być używane do powitania nowych członków społeczności. Możesz powitać ich wiadomością, a w momencie ich przybycia bot Discord poinformuje nowych członków o zasadach i regulaminie serwera oraz określi społeczność.

Reguluj rozmowy

Boty Discord pomogą również w regulacji konwersacji. Jeśli jakakolwiek rozmowa będzie sprzeczna z zasadami i przepisami społeczności, członek zostanie o tym poinformowany i zostanie ostrzeżony na następny raz.

Usuń spamerów

Boty Discord przydają się do usuwania wszystkich członków, którzy dodają spamerskie linki lub spamowe rozmowy. Jest to jedna z najlepszych zalet bota Discord, która może znacząco odciążyć menedżera serwera.

Lepiej angażuje społeczność

Boty Discord pomagają również zaangażować społeczność, zapewniając jej nowe i ekscytujące funkcje, takie jak słuchanie muzyki i wiele innych. Stworzy lojalną społeczność i stworzy silną więź w społeczności.

Po przeczytaniu zalet botów Discord możesz pomyśleć o tym, gdzie możesz budować boty Discord. Oto najlepsze platformy, z których możesz budować boty Discord, aby uzyskać pomoc w zarządzaniu serwerem.

Autokod

Platforma Autocode pomoże Ci stworzyć bota Discord, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Możesz stworzyć tutaj bota Discord, nawet jeśli nie masz żadnej wiedzy technicznej. Zbudowanie tutaj bota zajmie tylko kilka minut. Ponadto możesz również zostać dodany do społeczności Autocode i dowiedzieć się wiele o botach Discord.

Po utworzeniu bota Discord możesz udostępnić go innym. Autocode oferuje również usługi edycji kodu. Interfejs użytkownika platformy jest doskonały i łatwy w użyciu, bez funkcjonalnych błędów na stronie internetowej.

Bot Duch

BotGhost utworzy bota Discord z pełnymi funkcjami dostosowywania. Za pomocą tego narzędzia możesz projektować swoje polecenia. Użytkownicy lubią tę platformę i zawsze zostawiają pozytywne recenzje dla swoich usług. Możesz stworzyć swojego bota Discord za darmo tutaj w mniej niż 5 minut bez żadnych wymagań dotyczących kodowania.

Platforma stworzyła do tej pory ponad milion botów i jest przeznaczona do tworzenia większej liczby botów Discord. Możesz tutaj stworzyć bota na każdą okazję, a platforma da ci ponad 300 poleceń. Najlepsze jest to, że możesz tutaj nawet zaprojektować własne polecenia.

Discord Bot Studio

Discord Bot Studio to kolejna dobra platforma, którą powinieneś wybrać do budowy botów Discord. Dzięki tej platformie tworzenie niestandardowych botów dla Discord jest bardzo łatwe. Edytor przeciągania i upuszczania sprawia, że ​​tworzenie bota Discord jest bardzo łatwe.

Istnieje wiele gotowych elementów, dzięki którym możesz szybko utworzyć bota Discord, a także platforma udostępnia możliwość pobrania kodu bota Discord, który jest tworzony wraz z tworzeniem niestandardowych poleceń.

Discord Bot Builder

Discord Bot Builder zbuduje bota Discord, spełniając wszystkie Twoje wymagania i zapewniając wiele funkcji premium z godnym pochwały zespołem wsparcia i dobrą jakością produktu. Podczas pracy z tą platformą uzyskasz najwyższą jakość za rozsądną cenę. Platforma przyjmuje również niestandardowe zamówienia od swoich subskrybentów.

Dzięki tej platformie możesz łatwo zbudować bota Discord z ogromnymi funkcjami, a platforma zapewni Ci również kompletny kod. Możesz nawet wybierać spośród dostępnych niestandardowych botów dla sprzedawców, streamerów, handlowców i zwykłych użytkowników.

Projektant botów dla Discord

Bot Designer for Discord stworzy w pełni funkcjonalnego i spersonalizowanego bota. Platforma umożliwia również zbudowanie bota na telefonie komórkowym. Jest darmowy, dzięki czemu możesz łatwo budować boty Discord, nawet bez znajomości kodu użytego w tworzeniu.

Platforma zajmie się hostingiem i zakoduje bota prostym i łatwym skryptem wraz z dodawaniem wielu poleceń. Możesz uruchomić tego projektanta bota zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS.

Oprogramowanie DBB

DBB zbuduje bota Discord, który pomoże Ci na wiele sposobów. Tutaj możesz stworzyć swojego bota Discord w prostych krokach, a platforma zapewni Ci również skrypt. Pozwala także dołączyć do ich społeczności i uczyć się nowych rzeczy.

Ta platforma ma w sobie wiele poleceń, dzięki którym możesz szybko zaprojektować bota. Pozwala również na używanie niestandardowych poleceń dla bota zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Kreator Dbot

Ostatnim narzędziem do budowy bota Discord jest Dbot Maker. Ten pomoże Ci stworzyć bota z pełną funkcjonalnością bez żadnych błędów technicznych. Platforma zawiera różne polecenia i za kilka minut utworzy bota Discord.

Możesz nawet tworzyć niestandardowe polecenia na platformie i używać ich w procesie budowania botów. Platforma dostarczy Ci również skrypt bota Discord. To doskonała cecha tego narzędzia.

Wniosek

Wiele osób stale poszukuje platform, na których mogą zbudować społeczność. Po zbudowaniu społeczności może Ci pomóc na kilka sposobów, takich jak rozwój Twojej firmy i pomoc w YouTube. Discord to właściwy wybór do budowania społeczności.

Na Discordzie wiele osób używa botów do łatwego i skutecznego zarządzania swoją społecznością. Dla nich najlepsze narzędzia do budowania botów Discord znajdują się w artykule.

Możesz także przyjrzeć się, jak zainstalować Discord w systemach Windows i Linux.