8 aplikacji, które pomogą Ci znaleźć dodatkową pracę

Wiele aplikacji oferuje łatwy sposób na szybkie znalezienie dodatkowej pracy. Wystarczy laptop lub smartfon, aby szukać pracy tymczasowej, którą możesz wykonywać w wolnym czasie. Pobierz te pomocne aplikacje, które pomogą Ci znaleźć poboczne zajęcie.

1. Znajdź pracę tymczasową z Wonolo

Wonolo oferuje firmom i pracownikom wygodny sposób łączenia się w ramach ofert pracy tymczasowej. Poszukiwanie pracy jest dostępne w kilku miastach w USA i – mówi Wonolo że pracują nad rozszerzeniem swojego zasięgu. Możesz znaleźć legalne oferty pracy tymczasowej w swojej okolicy za pomocą aplikacji Wonolo na iOS i Androida.

Wonolo ma surowe zasady dla swoich pracowników. Aplikacja płaci w ciągu trzech do pięciu dni, ale tylko wtedy, gdy klient potwierdzi, że wykonałeś zadanie. Jeśli nie pojawisz się w ofercie pracy, Twoje konto może zostać ograniczone, a Wonolo może uniemożliwić Ci przyjmowanie przyszłych ofert pracy.

Wycofanie się z pracy na mniej niż 12 godzin przed rozpoczęciem również skutkuje zdobyciem punktów naruszenia. Choć zasady wydają się rygorystyczne, zapewniają pracownikom wiarygodność, co jest dla Ciebie zaletą, jeśli zdecydujesz się się zarejestrować.

Jeśli chcesz odblokować więcej zadań, postępuj zgodnie ze wskazówkami Wonolo. Pracuj nad tym, aby zostać Preferowanym Wonoloerem, aby w Twoim kanale pojawiało się więcej ofert pracy. Upewnij się, że wykonałeś również następujące czynności:

  • Włączyć powiadomienia.
  • Weź udział w krótkim quizie na temat zasad Wonolo dla pracowników.
  • Skonfiguruj metodę płatności.
  • Weź udział w godzinnych zajęciach online na temat podstaw aplikacji.
  • Ukończ swoją pierwszą pracę.

Pobierz: Wonolo dla Android | iOS (Bezpłatny)

2. Bardzo przydatny w logistyce, produkcji i magazynowaniu

Bardzo pomaga szukać pracy na żądanie w branży produkcyjnej, logistycznej i magazynowej. Jeśli zostaniesz operatorem lub pracownikiem aplikacji, będziesz mógł pracować w elastycznych godzinach i szukać pracy w swojej okolicy. Aplikacja działa na systemie licytacji, dzięki czemu możesz licytować zadania zgodnie ze swoim harmonogramem.

Podejrzany profil internetowy to jeden z sygnałów ostrzegawczych, na który zwracają uwagę pracodawcy przy zatrudnianiu kandydatów, dlatego firma Veryable dokłada wszelkich starań, aby sprawdzić przeszłość swoich operatorów. Podaj swoje pełne imię i nazwisko, adres i inne informacje potrzebne do sprawdzenia przeszłości. Po przejściu sprawdzenia przeszłości będziesz mógł złożyć wniosek o konto Vault, na którym będziesz otrzymywać płatności online. Veryable poprosi także o formularz podatkowy W9.

Recenzje mówią, że Veryable płaci szybko w ciągu dwóch dni i ma szybką obsługę klienta. Liczba możliwości zależy jednak od obszaru, w którym się znajdujesz. Jeśli dostaniesz dobrze płatną pracę, zbuduj relacje z firmą i trzymaj się jej.

Pobierz: Bardzo przydatne dla Android | iOS (Bezpłatny)

3. Tasker autorstwa TaskRabbit dla niezależnych koncertów

Tasker autorstwa TaskRabbit może być aplikacją dla Ciebie, jeśli szukasz najlepszych miejsc do znalezienia pracy jako freelancer. TaskRabbit oferuje różnorodne natychmiastowe prace poboczne. Zadania obejmują prace biurowe, takie jak pisanie lub księgowość, po bardziej prace fizyczne, takie jak załatwianie spraw, mycie okien lub malowanie wnętrz.

TaskRabbit trafił na pierwsze strony gazet z Funkcja Business Insider na czterech najwyżej ocenianych użytkownikach, którzy podobno zarobili sześciocyfrowe zyski w aplikacji. Jako Tasker nie tylko pracujesz na boku; rozwijasz swój biznes. Możesz ustawić swoje ceny i dostępność. Możesz także zdecydować się na przyjmowanie zadań tego samego dnia.

Wymagania mogą się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Aby rozpocząć pracę jako Tasker, uzupełnij swój profil online i zapłać jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 25 USD, która obowiązuje w niektórych miastach. Jeśli jesteś w Kalifornii, TaskRabbit wymaga licencji biznesowej, aby zachować zgodność z lokalnymi przepisami.

Pobierz: Tasker autorstwa TaskRabbit dla Android | iOS (Bezpłatny)

4. Hyer Szukaj różnorodnych ofert pracy

Hyer oferuje użytkownikom różne poboczne czynności. Możesz zarejestrować się jako barman, kasjer, zmywarka, pomocnik w sklepie, opiekun zwierząt, architekt krajobrazu lub więcej. Aby zacząć zarabiać, musisz wziąć udział w szkoleniu orientacyjnym, przejść weryfikację przeszłości i założyć konto Stripe, na którym będziesz otrzymywać zapłatę.

Hyer ułatwia wyszukiwanie pracy i otrzymywanie szybkich płatności. Możesz wyszukiwać oferty pracy w 27 stanach USA. Po wykonaniu zadania możesz poprosić o natychmiastową wypłatę lub poczekać na domyślną tygodniową wypłatę. Ta ostatnia realizowana jest w każdy poniedziałek i powinna trafić na Twoje konto najpóźniej w czwartek. Jednakże święta mogą mieć wpływ na ten harmonogram, tzw przeczytaj wytyczne Hyera jeśli potrzebujesz gotówki natychmiast.

Pobierz: Hyer Job Search for Android | iOS (Bezpłatny)

5. Instawork do pracy sezonowej i hotelarskiej

Instawork to witryna ekonomiczna, która pozwala znaleźć przyzwoitą pracę dodatkową, jeśli masz umiejętności z zakresu hotelarstwa, kulinariów i przemysłu lekkiego. Firmy organizują jednorazowe lub sezonowe koncerty, a pracownicy wybierają zmiany, które odpowiadają ich harmonogramom. Instawork jest pośrednikiem, który zajmuje się wszystkimi formalnościami i sprawami finansowymi.

Oto kilka wskazówek, jak najlepiej uzyskać dostęp do ofert pracy w Instawork:

  • Uzupełnij swój profil i historię pracy.
  • Podaj jak najwięcej szczegółów w sekcji dotyczącej zatrudnienia.
  • Poproś o rekomendację od byłego przełożonego lub współpracownika, aby ulepszyć swój profil.
  • Skorzystaj z bezpłatnych materiałów szkoleniowych w aplikacji. Możesz pochwalić się nimi w swoim profilu i zyskać więcej możliwości.

Instawork wysyła płatności na Twoje konto bankowe w każdą środę i zasady płatności zaznacz, że na pojawienie się kwoty musisz poczekać od jednego do trzech dni. Jeśli zostałeś zatrudniony jako pracownik W-2, otrzymywana kwota będzie podlegać podatkom. Jeśli potrzebujesz płatności jak najszybciej, możesz wybrać funkcję Instapay, aby otrzymać wynagrodzenie w ciągu kilku godzin od wykonania zadania.

Pobierz: Instawork dla Android | iOS (Bezpłatny)

6. Znajdź elastyczną pracę dodatkową dzięki Indeed Flex

Być może znasz Indeed, jedną z najlepszych witryn do zatrudniania pracowników online. W 2019 r. Rzeczywiście ogłoszone że nabyła Syft, brytyjską platformę kadrową umożliwiającą pracę elastyczną w niepełnym wymiarze godzin. W 2020 roku popularny portal z ofertami pracy zmienił nazwę Syft i wprowadził Indeed Flex do Stanów Zjednoczonych. Faktycznie Flex to aplikacja dla Ciebie, jeśli szukasz pracy w hotelarstwie, handlu detalicznym, przemyśle, obiektach, biurze i handlu detalicznym.

Aby uzyskać dostęp do otwartych ról, pobierz aplikację i zarejestruj się. Możesz tam uzupełnić swój profil i wybrać oferty pracy, które chcesz poznać. Aby móc szukać większej liczby ofert pracy, musisz przejść weryfikację. Znajdź stanowisko na stronie Moje oferty pracy i aplikuj, aby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną w celu uzyskania weryfikacji. Po tym kroku będziesz mieć dostęp do większej liczby zmian.

Warunki korzystania z usługi Indeed Flex oświadcz, że powinieneś otrzymywać cotygodniowe płatności według stawki godzinowej, którą uzgodniłeś ze swoim klientem. Następnie firma Indeed Flex wpłaca Twoje zarobki na wybrane przez Ciebie konto bankowe. Aby mieć pewność, że otrzymasz odpowiednią kwotę, przesyłaj dokładne grafiki, logując się i wychodząc z aplikacji mobilnej.

Pobierz: Indeed Flex dla Android | iOS (Bezpłatny)

7. Użyj pinezki dla profesjonalistów, jeśli masz umiejętności majsterkowania

Pinezka dla profesjonalistów umożliwia natychmiastowe rezerwowanie ofert pracy i publikowanie ogłoszeń. Ta aplikacja jest najlepsza dla wykonawców, którzy chcą oferować profesjonalne usługi, takie jak pisanie, naprawy domów, masaże, sprzątanie, kształtowanie krajobrazu na zewnątrz, naprawy techniczne, hydraulika, przenoszenie mebli i inne prace dorywcze. Pomyśl o zwykłych zadaniach, które pochłaniają dni wolne od pracy. Jeśli masz umiejętności, zarejestruj się jako specjalista od szpilek.

Uzupełnij swój profil, aby klienci mogli Cię znaleźć. Pinezka pomaga utworzyć profil biznesowy, który możesz dostosować, dodając nazwę firmy, opis i godziny otwarcia. Chociaż rejestracja jest bezpłatna, Thumbtack poprosi Cię o ustawienie tygodniowego budżetu dla bezpośrednich potencjalnych klientów. Gdy ktoś skontaktuje się z Tobą lub zarezerwuje spotkanie, zostaniesz obciążony opłatą za pierwszą komunikację.

Pobierz: Pinezka dla profesjonalistów dla Android | iOS (Bezpłatny)

8. Praca dla niezależnych klientów Landing

Praca warto sprawdzić, jeśli masz pewne umiejętności w dziedzinie cyfrowej, takie jak marketing lub SEO. W miarę zdobywania doświadczenia znajdziesz lepiej płatne perełki. Możesz także mieć możliwość kontynuowania kariery niezależnego strzelca w pełnym wymiarze godzin, jeśli uważasz, że będzie Ci to sprawiać przyjemność.

Korzystając z Upwork, możesz stworzyć profil od podstaw lub przesłać swoje CV. Ponadto masz możliwość zaimportowania pliku PDF swojego profilu LinkedIn. Aby pomóc Ci wybrać najlepszych klientów, możesz także sprawdzić, jakich zarobków na godzinę możesz się spodziewać, a także to, czy osoba zamieszczająca ofertę pracy wydawała w przeszłości pieniądze na projekty.

Upwork zajmuje 10% tego, co zarabiasz, musisz także zapłacić za „Połączenia”, które pozwalają ubiegać się o pracę. Niemniej jednak nadal możesz odnieść sukces, jeśli zoptymalizujesz swój profil, rozwiniesz swoje umiejętności i zapewnisz wartość. Jeśli chcesz zdobyć więcej koncertów w Upwork, zapoznaj się z tymi wskazówkami, jak zwiększyć liczbę klientów Upwork.

Pobierz: Upwork dla Android | iOS (Dostępne bezpłatne zakupy w aplikacji)

Jeśli potrzebujesz dodatkowego dochodu, dostępnych jest wiele aplikacji do pracy tymczasowej. Wybierz aplikację najlepszą dla swoich umiejętności i zasobów, biorąc pod uwagę, kiedy i w jaki sposób otrzymasz zapłatę. Następnie użyj aplikacji, aby szybko zarobić gotówkę lub zamienić swoją dodatkową działalność w biznes. Pamiętaj, aby przejrzeć także profile każdego pracodawcy. Chociaż aplikacje sprawdzają przeszłość, nie zaszkodzi zachować ostrożność w przypadku oszustw związanych z pracą w Internecie.

x