8 dostawców hostingu serwerów z najlepszym ryzykiem deszczu 2 w 2023 r

Udostępnij teraz w social media:

Uzyskanie niezawodnego hostingu serwera Risk of Rain 2 pomoże poprawić wrażenia z gry dzięki potężnym funkcjom i możliwościom.

Pierwsze strzelanki stają się sławne i podobają się tysiącom graczy. Pojawia się wiele gier, z których każda ma inny format i styl. Zwiększa to entuzjazm i emocje graczy.

Risk of Rain 2 to jedna z takich gier, która ma nową grafikę i rozgrywkę. Wystawia twoje umiejętności na próbę i wita cię na okrutnej obcej planecie, gdzie będziesz walczył o wygraną.

Niezawodny serwer gier ma ulepszoną grafikę i dodatkowe funkcje. Wybierając odpowiedni serwer, możesz uzyskać wiele korzyści.

Porozmawiajmy o grze i dlaczego serwer jest korzystny.

Czym grozi deszcz 2?

Risk of Rain 2 to trzecioosobowa strzelanka stworzona przez Hopoo Games. Ta gra została wydana przez Gearbox Publishing i jest kontynuacją pierwszej serii z 2013 roku.

W tej grze musisz grać jako ocalały, poruszać się po różnych środowiskach, zabijać pojawiające się pomiędzy nimi potwory i łupić skrzynie, aby zdobyć cenne przedmioty. Zwiększy to Twoje możliwości obronne i ofensywne. Ta gra obsługuje do 4 graczy.

Z biegiem czasu poziom trudności wzrasta, a zobaczysz niebezpieczne i potężne stworzenia. Musisz wywalczyć sobie wyjście, uciec lub kontynuować bieg, aby zobaczyć, jak długo możesz przetrwać. Risk of Rain 2 ma unikalny system skalowania, który pozwala tobie i twoim wrogom zwiększać moc w trakcie gry.

Rozgrywka

Risk of Rain 2 to taktyczna strzelanka trzecioosobowa typu roguelike. Wynika to z bliskiego podejścia do pierwszego tytułu, w którym czterech graczy przeżywa wiele poziomów, zabijając wrogów. Gra zawiera kilka grywalnych postaci, przedmiotów i stworzeń z pierwszej serii tej gry. Dodaje także, przede wszystkim, przejścia i nowych ocalałych ze środowisk 2D do 3D.

Na każdym poziomie kontynuujesz, wypełniając cel polegający na zabiciu kosmitów i zlokalizowaniu teleportera, który znajduje się na tym samym poziomie, aby ukończyć poziom i przejść do następnego wyzwania. Gracze muszą bronić się przed kosmitami, dopóki teleporter nie zostanie w pełni naładowany.

Kiedy obcy umrze, gracz otrzyma doświadczenie i walutę. Po zdobyciu wystarczającej ilości doświadczenia gracz natychmiast awansuje. Zebrana waluta służy do otwierania skrzyń lub aktywowania dronów i wieżyczek, które atakują wrogów lub leczą graczy.

To wszystko dotyczy gry. Dowiedzmy się, dlaczego potrzebujesz serwera do hostowania gry Risk of Rain 2.

Dlaczego potrzebujesz serwera gier?

Wszystkie elementy, które znajdziesz w grze zużywają większe zasoby. Ponadto do gry potrzebny jest wydajny system i połączenie z Internetem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli spróbujesz to zrobić za pomocą sieci lokalnej, wrażenia z gry mogą nie być tak dobre.

Kłopoty, takie jak opóźnienia, błędy, usterki, przerwy i inne, mogą się zdarzyć w dowolnym momencie, co wystarczy, by Cię sfrustrować. Jeśli jesteś doświadczonym graczem, nigdy nie lubisz takich przerw. Poza tym serwer za plecami pomaga uzyskać pewne korzyści.

Jeśli wynajmiesz serwer do gier dla swojej ulubionej gry, prawie nie napotkasz żadnych opóźnień, ale uzyskasz lepsze bezpieczeństwo, elastyczność i solidną wydajność.

Minimalne wymagania systemowe

Musisz mieć następującą konfigurację w swoim systemie, aby móc grać w grę:

  • 64-bitowy procesor
  • Windows 7 lub nowszy system operacyjny
  • 4GB RAMu
  • AMD FX-8350 lub Intel Core i3-6100
  • AMD HD 7870 lub GTX 580
  • DirectX w wersji 11
  • 4 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
  • Szerokopasmowe łącze internetowe
  Jak grać w gry Wii U na komputerze z Cemu

Teraz przyjrzymy się kilku doskonałym platformom hostingowym dostępnym na rynku dla Risk of Rain 2.

Nitrado

Uzyskaj doskonały serwer gier z platformy hostingowej premium do hostowania gry – Risk of Rain 2. Serwer gier Nitrado pozwala grać w ulubioną grę z preferowanego miejsca z dużą prędkością. Pomaga także w dość łatwej instalacji wtyczek i modów.

Uzyskaj pełny dostęp do FTP i bezproblemowo zarządzaj swoimi serwerami. Ogólnie rzecz biorąc, zarządzanie staje się łatwe, a system wsparcia jest zaawansowany. Możesz uzyskać pomoc w kilku językach za pośrednictwem czatu i poczty e-mail.

Uruchom grę zgodnie ze swoją elastycznością. Serwer Nitrado jest wysoce niezawodny i udostępnia swój serwer gier 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz łatwo przełączać się między różnymi grami w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Co więcej, możesz obniżyć lub zaktualizować swój serwer gry zgodnie z wymaganiami.

W każdej lokalizacji serwera otrzymasz ochronę przed atakami DDoS, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić bezpieczeństwo serwera i danych osobowych. Nitrado wykonuje codzienne kopie zapasowe, aby zapisać poprzednio graną grę. Wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości sprzęt serwerowy, który jest również odporny na awarie i zapewnia wysoką wydajność przy zerowym ryzyku.

Wynajmij teraz swój serwer gry Risk of Rain 2 i graj ze znajomymi bez kłopotów. Uzyskaj natychmiastową aktywację po pomyślnym potwierdzeniu płatności. Otrzymasz również opcję subskrypcji i przedpłaty, aby wybrać swoje automaty lub dostosować konfigurację i rozpocząć grę.

Shockbyte

Uruchom swój własny niesamowity serwer gier już dziś z Shockbyte i uzyskaj niekończące się funkcje. Doświadczonym graczom zapewnia pełny dostęp do FTP. Oferuje funkcję automatycznych aktualizacji, dzięki czemu możesz grać w swoją grę bez żadnych zakłóceń.

Twój serwer będzie w pełni konfigurowalny, co pozwoli Ci skonfigurować własny serwer gier i korzystać z niego w dogodny dla siebie sposób. Opcja automatycznej kopii zapasowej pozwala wznowić rozgrywkę z wcześniej rozegranej gry. Możesz wybrać najbliższe centrum danych, aby uzyskać 100% czasu działania i gwarancję niskich opóźnień.

Z każdym serwerem znajdziesz ochronę przed atakami DDoS, która chroni serwer przed niechcianymi atakami przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Po zakończeniu żądania płatności Twój serwer będzie gotowy do użycia w ciągu kilku minut. Ponadto otrzymasz multicraft CP, konsolę serwera, bezpłatną bazę danych MySQL, bezpłatną subdomenę i więcej.

Wynajmij swój serwer gier od Shockbyte już dziś w cenie początkowej 5,99 USD miesięcznie z opcją miejsca dla 4 graczy i 2 GB pamięci. Przełączaj się między dostępnymi grami i ciesz się rozgrywką.

Serwery logiczne

Potraktuj opcję natychmiastowej konfiguracji poważnie i wynajmij idealny serwer do gier, aby zabić nudę dzięki serwerom logicznym. Dzięki niestandardowym wierszom poleceń i łatwemu w użyciu edytorowi konfiguracji możesz szybko i bezproblemowo skonfigurować serwer gier.

Dla doświadczonych graczy Logic Servers oferuje pełny dostęp do FTP i menedżera plików sieciowych. Funkcja tworzenia kopii zapasowych i przywracania jest całkiem atrakcyjną opcją dla każdego gracza. W każdym razie możesz odzyskać swoje zapisane stany gry online.

Serwery logiki wykorzystują wydajne procesory 4 GHz+ z pamięcią masową NVMe lub SSD. Możesz zaktualizować ustawienia gry za pomocą prostej opcji aktualizacji jednym kliknięciem. Solidny panel kontrolny TCAdmin pozwala zmieniać, zarządzać lub aktualizować ustawienia serwera za jednym dotknięciem palca.

  Jak zachować uśpienie wyświetlacza, gdy aplikacja działa w systemie Windows 10

Wszystkie plany hostingowe są dostarczane z pełną ochroną przed atakami DDoS, dzięki czemu Twój serwer nigdy nie zostanie naruszony. Włącz modyfikacje na serwerach gry, postępując zgodnie z prostym przewodnikiem i doświadczaj gry w lepszy sposób.

Logic Servers ma centra danych w różnych lokalizacjach, w tym w Londynie, Sztokholmie, Frankfurcie, Sydney, Melbourne, Singapurze, Sao Paulo, Chicago, Dallas, Los Angeles i Nowym Jorku.

Kup idealny plan dla swojego serwera gier i hostuj go teraz, aby cieszyć się bezproblemową grą.

Pingidealnie

Ucieknij z obcej planety samodzielnie lub ze znajomymi, wynajmując serwer gry premium od Pingperfect. Oferuje automatyczną instalację po dokonaniu zakupu. Posiada łatwy w obsłudze panel gry z prostą konfiguracją i intuicyjnymi opcjami projektowania.

Pingperfect ma niestandardowy wewnętrzny automatyczny system tworzenia kopii zapasowych, który zapewnia pełną ochronę przed nieautoryzowanymi i nieoczekiwanymi przerwami. Chroni Twoje dane dzięki solidnym funkcjom bezpieczeństwa. Zarówno w przypadku protokołów przeglądarki plików, jak i FTP, uzyskasz pełny dostęp do przesyłania plików na serwer gry w czasie rzeczywistym, korzystając z przeglądarki i programów FTP.

Serwery Risk of Rain 2 są hostowane na wydajnym sprzęcie wykorzystującym najnowsze procesory i rozwiązania pamięci masowej. Przy wszystkich hostingach serwerów gier, które wybierzesz, Pingperfect nie pobiera żadnych opłat za debrandowanie serwerów. Ale oferuje zniżki dla użytkowników, którzy zdecydują się na markę.

Pingperfect ma własną wewnętrzną ochronę przed atakami DDoS, która minimalizuje ryzyko usunięcia danych. Dzięki funkcji łatwego przełączania możesz przełączać się między dostępnymi grami, w które chcesz grać. Zawiera 1 GB bezpłatnej przestrzeni internetowej, którą można wykorzystać do reklamowania serwera gry.

Proste menu rozwijane i suwaki sprawiają, że konfigurowanie i kontrolowanie serwera gier jest łatwym zadaniem. Jeśli masz klan przyjaciół i chcesz, aby zarządzali serwerem, możesz łatwo utworzyć dla nich sekcję podużytkowników i nadać im uprawnienia, których chcesz.

Pingperfect jest światowym dostawcą usług wynajmu serwerów do gier, dzięki czemu możesz wybrać najbliższą lokalizację dla swojej gry, aby cieszyć się szybką rozgrywką i niskim pingiem. Możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 48 godzin od rejestracji, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu.

1GSerwerHost

Wynajmij serwery do gier Risk of Rain 2 od 1GServerHost już dziś i zdobądź potężny serwer, który wykorzystuje procesor AMD Ryzen 9 5,2 GHz z 16 rdzeniami i 32 wątkami. Otrzymasz 128 GB dwukanałowej pamięci DDR4 3200 MHz i NVMe o prędkości 7000 MB/s.

Przygotuj swój serwer w ciągu kilku minut po udanej rejestracji i graj z dowolną liczbą znajomych dzięki nieograniczonej opcji graczy. Niestandardowy panel sterowania zapewnia elastyczność zmieniania, modyfikowania i aktualizowania ustawień w zależności od potrzeb.

Jeśli chcesz zmienić sposób gry, łatwo przełączaj się między grami dostępnymi na serwerze. Pełna funkcja tworzenia kopii zapasowych poza siedzibą firmy to ulga w 1GServerHost, która zapisuje twoje informacje i wcześniej grane gry nawet podczas katastrofy.

Opcje, takie jak automatyczne tworzenie kopii zapasowych, ponowne uruchamianie i aktualizacje, pomagają usiąść i grać bez obaw. Jeśli jesteś doświadczonym graczem, możesz wybrać formularze konfiguracyjne i uzyskać dostęp do FTP i menedżera plików. Możesz także uzyskać dostęp do map, modów i DLC.

1GServerHost obsługuje Steam. Posiada centra danych w 9 różnych lokalizacjach. Każde centrum danych oferuje bezpłatną ochronę przed atakami DDoS wraz z najnowocześniejszymi specyfikacjami serwerów i najlepszym połączeniem internetowym z prawdziwą redundancją, na której można polegać.

Uruchom serwer gier już teraz w cenie początkowej 12 USD miesięcznie.

GTXGaming

Zdobądź jeden z najlepszych hostingów serwerów gier do wynajęcia Risk of Rain 2. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy doświadczonym graczem, panel kontrolny GTXGaming zawiera różne narzędzia, takie jak zaznaczenie, aby włączyć i rozwijane menu, których możesz łatwo użyć do zmiany gry ustawienia.

  Jak przetłumaczyć dokument Word

GTXGaming ma zasięg ogólnoświatowy. Posiada centra danych w Los Angeles, Dallas, Nowym Jorku, Oregonie, Charlotte, Miami, Quebecu, Londynie, Paryżu, Madrycie, Frankfurcie, Moskwie, Sztokholmie, Singapurze i Sydney. Wszystkie centra danych obejmują bezpłatną ochronę DDoS przy zakupie, aby Twoje serwery były online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

GTXGaming wykorzystuje potężne procesory Intel, od procesorów E3 po najnowsze procesory i7/i9. Ponadto zaczął korzystać z AMD Ryzens. Jeśli serwer zostanie zrestartowany, kopia zapasowa Twoich elementów zostanie automatycznie zapisana na zewnętrznej maszynie kopii zapasowej.

Skonfiguruj swoje wymagania, wybierz cykl rozliczeniowy i wybierz miejsce, lokalizację, alokację pamięci, dysk twardy itp., aby natychmiast rozpocząć rozgrywkę. Możesz także wybierać spośród dostępnych dodatków, aby uzyskać lepszą rozgrywkę.

XGamingServer

Wynajmij serwer gier z potężnej platformy hostingowej XGamingServer, która oferuje wirtualne serwery dedykowane i serwery gier Baremetal dla Risk of Rain 2. Zapewnia dedykowaną pamięć RAM, pamięć masową i procesor, dzięki czemu uzyskasz gwarantowaną wydajność.

Otrzymasz panel gry pterodaktyl, który ma zaawansowane funkcje. Panel gry jest łatwy w użyciu i zapewnia pełną kontrolę nad plikami gry i serwerem. Ponadto ułatwia konfigurowanie kopii zapasowych w chmurze.

Kopie zapasowe możesz pobierać w dowolnym momencie. Dlatego utrata danych nigdy nie jest teraz rzeczą. Po zalogowaniu się do panelu gry otrzymasz również opcje takie jak tworzenie harmonogramów, zapraszanie użytkowników, Menedżer modów, bazy danych MySQL i inne.

Obecnie centra danych XGamingServer znajdują się na wschodnim i zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej, Australii i Europy. Szybko rozszerza się na inne miejsca, dzięki czemu możesz korzystać z serwera gry z najniższym możliwym pingiem.

Wszystkie serwery gier są hostowane na najnowszych procesorach Intel i AMD Ryzen z dyskami SSD NVMe i nie tylko. Zdobądź wysokowydajne serwery, które chronią Twoją grę i informacje przed niepożądanymi atakami. Zamów serwer już teraz w cenie początkowej 15 USD miesięcznie.

Serwery Cytadeli

Stwórz swój świat gier i ustal w nim zasady dzięki hostingowi Citadel Server. Pozwala w pełni skonfigurować serwer gier zgodnie z wymaganiami i ustawić administratorów, wartości konfiguracyjne i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jest to ręczne przesyłanie, czy warsztat Steam, Citadel obsługuje oba.

Doświadczonym graczom Citadel oferuje pełny dostęp do FTP i panelu gry, dzięki czemu zarządzanie i aktualizacja ustawień nigdy nie będzie zbyt trudna. Dodatkowo uzyskasz pełną ochronę przed atakami DDoS. Dzięki automatycznym kopiom zapasowym nigdy nie stracisz żadnych danych.

Co więcej, możesz przełączać się między dostępnymi grami na swoim serwerze oraz instalować obsługiwane mapy i mody. Obejmuje cały świat, w tym Seattle, Dolinę Krzemową, Los Angeles, Dallas, Miami, Nowy Jork, Montreal, Londyn, Chicago, Tokio, Singapur, Sydney, Paryż, Mediolan, Amsterdam i inne.

Wdróż teraz swój serwer gry Risk of Rain 2, łatwo zarządzaj ustawieniami i graj ze znajomymi.

Wniosek

Risk of Rain 2 to tajemnicza i pełna przygód gra wideo, która przenosi Cię na obcą planetę, gdzie musisz przetrwać, aby wygrać. Dzięki serwerowi gier premium możesz uczynić swoją rozgrywkę jeszcze bardziej wydajną, wygodną i ekscytującą.

Możesz także spojrzeć na kilka ciekawych gier Zombie.

x