8 inteligentnych dzwonków do drzwi dla bezpieczeństwa Twojego domu

Bez względu na to, jak wspaniale czujemy się w naszym domu, konieczne jest dostosowanie się do najnowszych technologii bezpieczeństwa, aby zawsze być o krok przed wszelkimi ewentualnościami.

Nigdy nie wiemy, co nadchodzi, bo cóż, nie wszystko jest w naszych rękach. Istnieje wiele sposobów na zachowanie bezpieczeństwa w domu, a jednym z nich są inteligentne dzwonki do drzwi. Inteligentne dzwonki do drzwi to po prostu dzwonki do drzwi, które zapewniają znacznie większą kontrolę i elastyczność w porównaniu z tradycyjnymi.

Powiadamia Cię na smartfonie, gdy gość naciśnie dzwonek, a nawet jeśli jest w pobliżu, czujniki mogą go wykryć. Pozwala także uzyskać podgląd wideo na żywo odwiedzającego i porozmawiać z nim jeden na jednego.

W tym artykule omówię niektóre z najlepszych inteligentnych dzwonków do drzwi do Twojego domu, ale najpierw pozwól, że przedstawię Ci niektóre z wielu zalet tego rozwiązania.

Zobacz 👁️ kto stoi przy drzwiach, nawet ich nie otwierając.

Cały środek „bezpieczeństwa domu” idzie na marne, gdy musisz otworzyć drzwi i osobiście porozmawiać z gośćmi. To z pewnością nie jest najbezpieczniejsza metoda.

Na szczęście inteligentne dzwonki do drzwi pozwalają zobaczyć, kto jest przy drzwiach, nawet ich nie otwierając. Dwukierunkowy domofon pomaga oglądać filmy na żywo, a nawet rozmawiać z nimi jeden na jednego.

Zobacz odwiedzających, którzy weszli do drzwi podczas Twojej nieobecności.

Nie można zawsze siedzieć w domu i widzieć gości przez domofon. W tym celu inteligentne dzwonki do drzwi pozwalają również śledzić odwiedzających, którzy przybyli, gdy nie było Cię w domu. W ten sposób zawsze możesz mieć pewność, że po wyjściu z domu nie wydarzy się nic podejrzanego.

Uzyskaj wyraźny obraz nawet w nocy.

Dzięki technologiom noktowizyjnym większość inteligentnych dzwonków do drzwi pomaga prawidłowo patrzeć nawet w nocy. Dołączony aparat nigdy Cię nie zawiedzie bez względu na porę dnia i porę roku. Działa dobrze przez cały dzień i o każdej porze roku.

Teraz przyjrzyjmy się najlepszym inteligentnym dzwonkom do drzwi dla Twojego bezpieczeństwa w domu.

Dzwonek do drzwi 3 Plus

Czy istnieje lepszy sposób na rozpoczęcie listy niż Ring? Są jedną z najbardziej znanych firm zajmujących się bezpieczeństwem w domu, a ich Video Doorbell 3 Plus jest wierny ich reputacji.

Jest to urządzenie zasilane bateryjnie z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak:

 • Detekcja ruchu
 • Strefa bliskiego ruchu
 • Technologia pre-roll
 • 4-sekundowy podgląd wideo każdego ruchu
 • Dwukierunkowa rozmowa
 • Wideo HD 1080p

Ma dwuzakresową łączność 2,4 GHz i 5 GHz, a także noktowizor, więc nie musisz się martwić, gdy śpisz. Video Doorbell 3 Plus współpracuje również z Amazon Alexa, co oznacza, że ​​możesz kontrolować wiele jego aspektów za pomocą poleceń.

Jest również bardzo prosty w konfiguracji i jest wyposażony w pomocną aplikację do otrzymywania powiadomień, podglądu na żywo i ogólnie łatwiejszego dostępu do inteligentnego dzwonka do drzwi.

Nie tak dawno temu zrobiłem recenzję Ringa i ich linii produktów, więc koniecznie sprawdź to również.

Gniazdo Witam

Dzięki filmowi HD i wyraźnemu obrazowi nawet w nocy, Google Gniazdo Witam sprawia, że ​​bardzo wygodnie jest wiedzieć, kto jest przy drzwiach, i możesz zobaczyć ich od stóp do głów, a nawet paczkę na ziemi.

Działa przez całą dobę, więc nawet gdy śpisz, czujniki rejestrują czynności zachodzące wokół drzwi. Możesz oglądać go na żywo lub zobaczyć 3-godzinną historię migawek, aby zawsze mieć kontrolę nad bezpieczeństwem domu.

Łączy się z Wi-Fi i pozwala rozmawiać z odwiedzającymi. W niektórych przypadkach, gdy nie możesz odpowiedzieć, możesz skonfigurować „szybkie odpowiedzi”, aby odpowiadać odwiedzającym za pomocą wcześniej nagranych wiadomości.

Każde wideo i dane przechwycone przez inteligentny dzwonek do drzwi są bezpiecznie przechowywane w połączeniu z 128-bitowym szyfrowaniem AES.

Dodatkową funkcją jest usługa subskrypcji o nazwie Nest Aware, która ostrzega i powiadamia o dostarczeniu paczki na wyciągnięcie ręki bez konieczności jej śledzenia lub sprawdzania aplikacji Nest.

Najfajniejsze w tej usłudze jest to, że powiadamia Cię również, jeśli paczka została odebrana przez kogoś spod Twoich drzwi, przez pomyłkę lub celowo.

Na koniec należy wspomnieć, że Nest Hello można łatwo zintegrować z innymi produktami, takimi jak Nest Hub.

Sierpień

August’s Doorbell Cam Pro ma alarm ruchu i ciągłe monitorowanie progu, dzięki czemu zawsze możesz wiedzieć, kto jest przy drzwiach, bez ich otwierania.

Dołączona do niej podstawowa i bezpłatna subskrypcja nagrywania wideo umożliwia przeglądanie nagrań z ostatnich 24 godzin, co jest bardzo pomocne, gdy budzisz się rano i chcesz sprawdzić, kto podszedł do drzwi, gdy spałeś.

Ma kamerę wideo HD, dwukierunkowy dźwięk i alerty w czasie rzeczywistym, które powiadamiają Cię, nawet gdy nie ma Cię w domu. Instalacja jest również dość prosta i możesz to zrobić samodzielnie. Współpracuje z istniejącym okablowaniem, zastępując tradycyjny dzwonek do drzwi.

RemoBell S

Otrzymujesz konfigurowalne strefy ruchu, zaawansowaną detekcję ruchu i wysokiej jakości wideo HD dzięki RemoBell S. Jest to inteligentny dzwonek wideo wyposażony w szybko reagującą kamerę, która również rejestruje obrazy w czasie rzeczywistym. Nie wspominając o tym, że możesz także cieszyć się dwukierunkową rozmową i nocnym widzeniem w podczerwieni, aby uzyskać najlepsze możliwe nagrywanie wideo.

Istnieje możliwość włączenia natychmiastowych powiadomień bezpośrednio na smartfon, dzięki czemu możesz przejąć kontrolę bez poruszania się. RemoBell S można zintegrować z Alexą, Asystentem Google i IFTTT.

Niesamowite jest to, że możesz podłączyć do 5 różnych użytkowników, aby przejąć kontrolę nad tym dzwonkiem. Oznacza to, że gdy jesteś zajęty, inni członkowie mogą wchodzić w interakcje z gośćmi.

Eufy

Wideodomofon 2K firmy Eufy Security jest odporny na warunki atmosferyczne, reaguje w czasie rzeczywistym i ma rozdzielczość wideo 2K. Posiada inteligentny czujnik, który ostrzega tylko wtedy, gdy przy drzwiach znajduje się człowiek. Może wykrywać kształty ciała i wzory twarzy, aby odfiltrować zbłąkane zwierzęta, aby nie przeszkadzać niepotrzebnie. Możesz także wybrać opcję otrzymywania migawki twarzy odwiedzającego bezpośrednio do telefonu.

Eufy Security poważnie traktuje prywatność, dlatego wszystkie nagrane nagrania są przechowywane lokalnie z szyfrowaniem klasy wojskowej. I to nie to. Kładzie duży nacisk na prywatność, nawet w różnych obszarach.

Kamera wideo całkiem dobrze radzi sobie z wyświetlaniem wyraźnego i ostrego widoku nawet w nocy. Ponadto ma proporcje 4:3, aby wyświetlać więcej obrazów niż zwykłe kamery dzwonkowe.

Dodatkowo możesz skonfigurować automatyczne odpowiedzi i zintegrować je z Asystentem Google i Alexą.

Arlo

Dzięki dzwonkowi wideo Arlo możesz wybrać opcję odebrania połączenia na swój telefon za każdym razem, gdy ktoś przy drzwiach naciśnie dzwonek. Ma dwukierunkowy dźwięk, noktowizor, wykrywanie ruchu i niesamowitą kamerę wideo z HDR. Możesz także zobaczyć więcej osoby przy drzwiach, a wszystko to dzięki kątowi widzenia 180 stopni.

Istnieje wiele sposobów na odebranie drzwi, w tym nagrane wiadomości, aby zaoszczędzić czas, zwłaszcza gdy nie ma Cię w domu. Dzwonek wideo Arlo jest odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu działa jak urok, bez względu na to, czy jest śnieg, deszcz czy słońce.

Oto kilka innych funkcji, o których warto wspomnieć:

 • 30-dniowa historia nagrywania
 • Wbudowana syrena
 • Instalacja przewodowa
 • Transmisja wideo na żywo ze smartfona
 • Możliwość ustawienia stref aktywności, które będą powiadamiane tylko w przypadku wykrycia ruchu w określonych obszarach

Ten inteligentny dzwonek można łatwo zintegrować z Amazon Alexa i Asystentem Google.

Pierścień wizjera Cam

Elegancki i kompaktowy inteligentny dzwonek do drzwi z wizjerem, Ring’s Kamera z wizjerem jest czymś zbyt atrakcyjnym, by go zignorować. Ma dwukierunkową rozmowę, jak prawie każdy inny dzwonek do drzwi na tej liście, a także wideo HD i powiadomienia aktywowane ruchem bezpośrednio na Twój telefon.

Poza tym ma:

 • Wykrywanie pukania
 • Regulowane strefy ruchu
 • Akumulator, który można wyjąć
 • Konfigurowalne ustawienia prywatności

Peephole Cam można zintegrować z Amazon Alexa, a wszystkie urządzenia Ring można podłączyć do aplikacji na smartfona, aby mieć wszystko w jednym miejscu.

Maximus

Możesz cieszyć się 180-stopniowym widokiem w dzień iw nocy dzięki kamerze Maximum Answer DualCam, aby mieć cały czas na oku ludzi i paczki. Jak sama nazwa wskazuje, ma dwie oddzielne kamery (górną i dolną), które pomogą ci dobrze przyjrzeć się nawet temu, co jest na ziemi.

Dostajesz 2-godzinną opcję spojrzenia wstecz, dzięki czemu możesz przeanalizować każdą nieprzyjemną czynność, która musiała mieć miejsce w tym przedziale. Alternatywnie możesz również ustawić kamerę tak, aby nagrywała ręcznie w najbardziej podejrzanych okresach.

Krótko mówiąc, jest to niesamowity inteligentny dzwonek do drzwi, który ma wszystkie funkcje, jak inne na tej liście, i dzięki temu możesz naprawdę zwiększyć poziom bezpieczeństwa w domu.

Wniosek

Mam nadzieję, że powyższe inteligentne dzwonki pomogą Ci podnieść bezpieczeństwo w domu i żyć spokojnie wiedząc, że zapobiega się przestępstwom.

x