8 najlepszych aplikacji do SMS-ów na Androida

SMS-y były kiedyś rewolucyjnym sposobem komunikacji, ale technologia poszła naprzód. Aplikacje do przesyłania wiadomości przejęły kontrolę i nie ograniczają się tylko do wiadomości tekstowych. Możesz wysyłać prawie każdy rodzaj treści za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji do przesyłania wiadomości, takiej jak Whatsapp. Nie mówimy tutaj tylko o zdjęciach, filmach i plikach audio. Możesz też wysyłać pliki. Mimo to wiadomości tekstowe nie dotarły jeszcze do dinozaurów i są chwile, kiedy SMS-y stają się najbardziej niezawodnym (czasem jedynym) środkiem komunikacji. Jeśli zabraknie Ci danych, wiadomość SMS nadal będzie dostarczana. W tym celu przedstawiamy 8 najlepszych aplikacji do obsługi SMS-ów na Androida.

1. Wiadomości na Androida

Wiadomości na Androida przeszedł wiele zmian konstrukcyjnych od momentu powstania. Wersje sprzed lutego 2017 r. Sprawiały wrażenie, że Google nie skupiało się na SMS-ach, ale zmieniło to. Teraz obsługuje emotikony, podkreśla hiperłącza i numery telefonów podczas udostępniania oraz umożliwia dzwonienie do kontaktów bezpośrednio z aplikacji.

2. Messenger (Facebook)

Posłaniec był pierwotnie częścią regularnej komunikacji Facebooka, ale od tego czasu przekształcił go we własną jednostkę o nazwie po prostu Messenger. Jest to przede wszystkim środek komunikacji ze znajomymi z Facebooka, ale kiedy przeniósł się do własnej aplikacji, zintegrował również wiadomości tekstowe. Możesz wysyłać i odbierać SMS-y, jeśli ustawisz Messenger jako domyślną aplikację do obsługi wiadomości. Możesz przypisywać pseudonimy, zmieniać kolory, grać w gry z innymi graczami (ala iMessages), jeśli masz połączenie z Internetem. W przeciwnym razie możesz wysłać zwykły tekst.

3. GO SMS Pro

GO SMS Pro to jedna z aplikacji, które zawierają najwięcej reklam na tej liście. Reklamy pojawiają się między działaniami i jeśli przypadkowo klikniesz jedną z nich, nie możesz się jej pozbyć, dopóki jej czas nie minie. Jeśli jesteś gotów zapłacić pieniądze, aby uzyskać pełną wersję (którą określa jako AdBlock), otrzymujesz naklejki, motywy i czcionki do pobrania. Bez reklam, to przyzwoita aplikacja do SMS-ów, jednak z reklamami się starzeje.

4. SMS Textra

Textra SMS ma kilka wyróżniających się funkcji, w tym mnóstwo motywów zaprojektowanych z materiałów. Ma konfigurowalne kolory bąbelków i ikon aplikacji, tryby ciemnego, jasnego i automatycznego nocnego oraz wiele stylów bąbelków. Textra daje Ci możliwość zatrzymania wiadomości podczas jej wysyłania. Zawiera również slajdy podobne do Samsunga do usuwania i przesuwania do funkcji połączeń. Obsługuje wyskakujące okienko odpowiedzi, blokowanie wiadomości / czarną listę i pozwala przypiąć rozmowę / tekst do góry. Możesz nawet pobrać dodatkowe aplikacje Emoji, aby dodać do tego doświadczenie.

5. Chomp SMS

Chomp SMS dodaje warstwę bezpieczeństwa do aplikacji do wysyłania SMS-ów z blokadą aplikacji za pomocą hasła i opcjami prywatności. Pozwala także zaplanować wysyłanie wiadomości SMS (przypomnienia, życzenia urodzinowe). Ma nawet kilka funkcji podobnych do Textry, ponieważ możesz zatrzymać tekst w trakcie wysyłania, przypiąć ulubione do góry i czarną listę lub zablokować wiadomości od określonego nadawcy. Dodatkowo możesz dodawać podpisy, fragmenty tekstu i dostosowywać wszystko, co dotyczy aplikacji, od ikon powiadomień po kolory diod LED, czcionki i tła.

6. SMS-y impulsowe

Impulsowy SMS jako jedyny na tej liście sortuje teksty w sekcjach zróżnicowanych według czasu, od dzisiaj, wczoraj, w tym tygodniu, do ostatniego tygodnia, itd. Dzięki Pulse SMS możesz zainstalować niestandardowy motyw dla każdego indywidualnego kontaktu / rozmowy. Możesz nawet ustawić jeden motyw we wszystkich rozmowach. Możesz udostępniać GIF-y z Giphy, ustawiać opóźnienia w wysyłaniu, otrzymywać powiadomienia o drzemce i używać wbudowanej przeglądarki do otwierania linków bez konieczności opuszczania aplikacji. Aplikacja umożliwia archiwizowanie rozmów, planowanie wiadomości oraz ustawianie automatycznego tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu za pomocą konta internetowego.

7. EvolveSMS

EvolveSMS ma inne podejście do układu, ponieważ uruchamia się bezpośrednio w ostatniej rozmowie, którą miałeś. Aby uzyskać dostęp do całej biblioteki tekstów, dotknij ikony hamburgera po lewej stronie i wybierz inną rozmowę do wyświetlenia. Upraszcza wysyłanie SMS-ów do tego stopnia, że ​​możesz od razu się do niego dostać, ale ponieważ jest to sprzeczne z normą, przyzwyczajenie się do tego, że nie widzisz od razu pełnej listy wiadomości, wymaga trochę nauki.

8. Wiadomości

Wiadomości nie pozwala na robienie zrzutów ekranu ze względu na „politykę bezpieczeństwa”, w przeciwnym razie byłyby to standardowe operacje. Aplikacja uruchomiła się i zaczęła pobierać wszystkie wiadomości do siebie i dlatego musi zapobiegać zrzutom ekranu, ponieważ kontroluje środowisko. W przeciwieństwie do innych aplikacji z tej listy, Messaging nie prosi o żadne uprawnienia przed uzyskaniem dostępu do treści. Poza tym małym szczegółem oferuje standardowe opcje przesyłania wiadomości. Nie znaleziono żadnych dostosowań, które i tak byłyby dyskusyjne z powodu wspomnianej wcześniej niemożności robienia zrzutów ekranu.

x