8 najlepszych aplikacji do sprzedaży garażowej do kupowania i sprzedawania z lokalną społecznością (Android i iOS)

Kupuj lub sprzedawaj używane produkty ze swoją społecznością dzięki aplikacjom do sprzedaży garażowej.

Produkty, które kupujesz dla siebie, z czasem tracą na wartości. Co więcej, możesz już nie chcieć, aby niektóre przedmioty były obecne w twoim domu. Nie oznacza to jednak, że są one bezużyteczne. Te niechciane dla ciebie przedmioty mogą być przydatne dla wielu osób wokół ciebie.

Do tego właśnie przeznaczona jest aplikacja do sprzedaży garażowej. Aplikacja do sprzedaży garażowej pozwala sprzedawać używane przedmioty i zarabiać trochę gotówki. Dodatkowo, jeśli jesteś kupującym, to również jest to dla Ciebie równie ważne. Jako kupujący możesz znaleźć świetne oferty na używane produkty od osób znajdujących się w pobliżu Twojej lokalizacji.

Aplikacja sprzedaży garażowej wyświetla wszystkie witryny sprzedaży garażowej, w których odbywa się sprzedaż używanych produktów.

Istnieje wiele aplikacji do sprzedaży garażowej dostępnych na smartfony, które będziemy omawiać.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Wyprzedaż garażowa?

Istnieje wiele zalet aplikacji do sprzedaży garażowej, które sprawiają, że warto je wypróbować. Oto kilka głównych powodów, dla których warto korzystać z aplikacji do sprzedaży garażowej.

# 1. Sprzedawaj niechciane przedmioty

Dają one wygodny sposób na sprzedaż używanych produktów i zarobienie przyzwoitej gotówki. Pomaga to również usunąć cały bałagan i niechciane rzeczy z domu, a tym samym stworzyć miejsce na nowe przedmioty.

#2. Łatwa promocja

Aplikacje do sprzedaży garażowej oferują lepsze środki promocyjne do rozpowszechniania informacji o wyprzedaży garażowej. W przypadku braku takiej aplikacji Twoja wyprzedaż garażowa może nie przyciągnąć zbytniej uwagi.

#3. Kupuj produkty po niskich cenach

Aplikacje wyprzedaży garażowej umożliwiają przeglądanie używanych przedmiotów po najniższych cenach. Możesz porównać ceny oferowane przez różnych sprzedawców, a tym samym złapać najlepszą ofertę.

#4. Przekaż przedmioty

Aplikacje do sprzedaży garażowej służą nie tylko do kupowania lub sprzedawania; możesz również przekazać niepotrzebne produkty potrzebującym. Pomagają one również w pracy na rzecz sprawy społecznej.

#5. Usługi wysyłkowe

Aplikacje do sprzedaży garażowej pozwalają uniknąć stresu związanego z wysyłką, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym, czy sprzedającym. Większość aplikacji oferuje własne usługi wysyłkowe, aby zapewnić sprawną i bezpieczną dostawę produktów.

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych aplikacji do sprzedaży garażowej.

Wyprzedaż Varage

VarageSale to wspaniała aplikacja do sprzedaży garażowej dostępna na smartfony z systemem Android i iOS. Pozwala na przeprowadzenie wirtualnej wyprzedaży garażowej. Każdy, kto korzysta z tej aplikacji, musi przejść proces recenzji, który jest ręczny.

Pozwala sprawdzić ocenę członków, a także średni czas odpowiedzi przed sprzedażą. VarageSale ułatwia wysyłanie wiadomości i planowanie spotkań.

Możesz przeglądać różne lokalne ogłoszenia i filtrować kategorie. Dzięki temu możesz mieć spersonalizowane doświadczenie podczas zakupów i sprzedaży.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Mapa skarbów sprzedaży stoczni

Yard Sale Treasure Map pozwala planować i nawigować po trasie sprzedaży stoczni w pobliżu. Umożliwia publikowanie wyprzedaży garażowych lub przeglądanie wszystkich witryn sprzedaży garażowej na mapie lub w widoku listy.

Listy pokazują pełne szczegóły dotyczące witryny wraz ze zdjęciami. Otrzymasz również pomoc w zakresie wskazówek dojazdu na mapie.

Ta aplikacja do wyprzedaży garażowej umożliwia wyszukiwanie według lokalizacji, dnia, odległości itp. Możesz sprawdzić ocenę sprzedaży, a także ostrzeżenia od innych osób. Aplikacja Yard Sale Treasure Map pozwala zobaczyć widok ulicy na stronie. Możesz także udostępnić trasę rodzinie lub znajomym.

Ta aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Sprzedaż nieruchomości

Jeśli chcesz być na bieżąco z ogólnokrajowymi wyprzedażami garażowymi i aukcjami, aplikacja Estate Sales jest dla Ciebie idealna. Daje dostęp do tysięcy wyprzedaży w całym kraju. Możesz łatwo zlokalizować wszystkie witryny.

Pozwala wyszukiwać według kodu pocztowego i lokalizacji. Pozwala szybko przejść do wskazówek dojazdu i pokierować trwającą sprzedażą. Niestandardowe opcje filtrowania pozwalają spersonalizować listę i utworzyć listę ulubionych.

Możesz pobrać tę aplikację na swój smartfon z Androidem lub iPhone’a.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Następne drzwi

Nextdoor to wspaniała aplikacja z lokalnymi wiadomościami z sąsiedztwa i świetna platforma sprzedaży garażowej. Pozwala odkryć wszystko, co dzieje się wokół ciebie, w tym wymiany ubrań i wyprzedaże garażowe.

Oprócz sprzedaży garażowej, Nextdoor pozwala być na bieżąco ze swoją społecznością. Możesz dowiedzieć się o różnych darmowych rzeczach i ofertach.

Możesz również pobrać aplikację na urządzenia z systemem Android lub iOS.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Craigslist

Craigslist to ogromny rynek sprzedaży garażowej, który pozwala łatwo kupować i sprzedawać rzeczy. Obejmuje prawie wszystkie kategorie, w których możliwa jest wyprzedaż garażowa.

Aplikacja Craigslist na Androida lub iPhone’a przyspiesza lokalizowanie setek witryn sprzedaży garażowej. Możesz wygodnie sprzedawać i kupować lokalnie, w tym meble, komputery, telefony, książki, dzieła sztuki, ubrania i wiele innych.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Walapop

Odkryj doskonałe oferty lub sprzedaj to, czego już nie chcesz, z Wallapop. Ta aplikacja zapewnia szybki i bezproblemowy sposób sprzedaży garażowej za pomocą smartfona.

Wallapop to wiodąca aplikacja, którą można pobrać na urządzenia iPhone lub Android. Promuje sprawiedliwy handel i gospodarkę o obiegu zamkniętym, oferując w ten sposób lepszy sposób na zrównoważoną konsumpcję.

Pokazuje używane produkty dostępne na sprzedaż w pobliżu Twojej lokalizacji. Jeśli Ty też masz produkty, których już nie potrzebujesz, możesz je wystawić na sprzedaż.

Pozwala tworzyć spersonalizowane alerty. Wallapop oferuje również usługi zakupowe, jeśli chcesz kupić lub sprzedać w innym mieście.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

5 mil

5miles to wspaniała aplikacja, która całkowicie za darmo umożliwia odkrywanie używanych rzeczy i wyświetlanie używanych przedmiotów. Ponadto możesz znaleźć lokalne usługi, odpowiednie miejsce do życia i wiele więcej.

W przypadku 5 mil wystarczy zrobić zdjęcie przedmiotu i wystawić go na sprzedaż. Jeśli chcesz dokonać zakupu, możesz przeglądać tysiące produktów, podając tylko swój kod pocztowy lub lokalizację.

Pozwala udostępniać swoją ofertę w mediach społecznościowych znajomym lub rodzinie. Ta aplikacja jest całkowicie bezpieczna w użyciu. Możesz przeczytać recenzje sprzedających i kupujących tutaj.

Pobierz aplikację ze Sklepu Play lub App Store na swoje urządzenie.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

OfertaUp

OfferUp pozwala sprzedać używane rzeczy w kilka sekund i znaleźć świetne oferty na używane produkty. Możesz łatwo kupić lub sprzedać prawie każdy używany przedmiot, w tym meble, ubrania, przybory, gadżety i prawie wszystko.

Ta aplikacja jest wyposażona w funkcję reputacji, która pozwala sprawdzić ocenę profili. Umożliwia wysyłanie wiadomości do sprzedawców lub kupujących bezpośrednio z aplikacji.

Jeśli jesteś sprzedawcą, umożliwia utworzenie unikalnej strony sprzedawcy, a tym samym buduje unikalną tożsamość sprzedawcy. Możesz sortować elementy według kategorii, lokalizacji i nie tylko.

Pobierz OfferUp na iPhone’a lub telefony z systemem Android za darmo.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Podsumowanie!

Idealna aplikacja do wyprzedaży garażowej może odblokować dla Ciebie wiele niesamowitych ofert na różne używane przedmioty. Ponadto możesz mieć możliwość sprzedaży używanych produktów i zarobienia przyzwoitych pieniędzy.

Wyżej wymienione aplikacje mogą pomóc Ci to łatwo osiągnąć. Wypróbuj więc te aplikacje i bądź częścią pobliskiej wyprzedaży garażowej.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi platformami do rozpoczęcia sprzedaży online.

x