8 najlepszych kreatorów formularzy online dla Twojej firmy

Prowadzenie firmy wcale nie jest łatwe. Jest tak wiele rzeczy, o których trzeba pamiętać. Wraz z tym zbieranie odpowiednich informacji i opinii od klientów jest obowiązkowe.

Ale jak można wykonać całą pracę bez żadnej pomocy?

Istnieją dziesiątki rzeczy, o których firmy powinny wiedzieć, jeśli chodzi o satysfakcję klientów. Jednak dzięki odpowiednim formularzom i ankietom możliwe jest pozyskanie danych, które pomogą firmom się rozwijać. Najlepsze jest to, że istnieje kilka narzędzi do tworzenia formularzy online, których można użyć do pobrania danych.

Te narzędzia do budowania mogą pomóc przeanalizować szczegóły lub odpowiedzi klientów i wyeksportować je do dalszych badań. Łatwiej jest dzięki odpowiednio atrakcyjnie wyglądającym formom, które można uzyskać za pomocą kilku kliknięć.

Zbiór narzędzi, które pomogą Ci stworzyć formularz, który można dostosować do potrzeb Twojej firmy, powinien być Twoim najwyższym priorytetem. Możesz ich używać jako formularza kontaktowego, zbierania opinii, zadawania ogólnych pytań. W tym celu oto kilka potężnych narzędzi, o których musisz wiedzieć.

Jotforma

Jotform to łatwy w użyciu kreator formularzy online, który może pomóc w uzyskaniu niezbędnych danych klientów i odwiedzających witrynę.

Tworzone formularze angażują klienta, a po odpowiedzi wysyłają indywidualne powiadomienia na skrzynkę twórcy.

W ten sposób możesz śledzić wszystkie otrzymane odpowiedzi.

Funkcje obejmują następujące elementy.

 • 10 000 + szablony do wyboru
 • Tworzy formularze w kilka minut
 • Zbieranie płatności za zamówienia, ankiety klientów, podania o pracę to tylko niektóre zadania, które możesz wykonać.
 • Można używać na wszystkich urządzeniach
 • Udostępnia formularze jako samodzielne linki

AnkietaJS

AnkietaJS to oprogramowanie, które pomaga tworzyć formularze i ankiety online. Ankiety te mają na celu zbieranie danych od klientów i zrozumienie ich potrzeb, aby stworzyć lepszy produkt.

Ankiety online można dostosować do potrzeb użytkownika. SurveyJS obsługuje wiele dziedzin, takich jak bankowość, ubezpieczenia, medycyna, organizacje edukacyjne itp.

Niektóre z podstawowych cech to:

 • Budowanie spersonalizowanych ankiet i formularzy
 • Wykorzystanie biblioteki JavaScript do integracji kreatora formularzy z aplikacjami internetowymi

SurveyJS jest dostępny w sprzedaży i kosztuje 499 euro.

FormularzGet

FormularzGet to platforma, która służy do szybkiego i łatwego tworzenia formularzy. Możesz tworzyć formularze na każdą okazję, korzystając z już istniejących szablonów, które są dostępne.

Użytkownicy mogą korzystać z FormGet, aby przyciągnąć większy ruch do swoich witryn. Odbywa się to poprzez tworzenie atrakcyjnych i niestandardowych formularzy z marką i logo użytkownika.

Posiada następujące cechy:

 • Projektowanie kolorów szablonów
 • Dodawanie obrazów
 • Dodawanie niestandardowego logo
 • Wyświetlanie Twojej wiadomości
 • Dodawanie linków do formularzy
 • Zmiana obrazu nagłówka

Oprogramowanie jest płatnym narzędziem. Najtańsza wersja nazywa się Starter i kosztuje 5 USD miesięcznie.

Wufoo

Zbieraj dane, płatności i ustawiaj rzeczy na autopilocie za pomocą tego narzędzia do tworzenia formularzy online.

Wufoo pozwala tworzyć i dostosowywać formularze za pomocą ich kreatora formularzy typu „przeciągnij i upuść”. Dostępne są gotowe motywy, które możesz wybrać i edytować lub zacząć tworzyć od podstaw w ciągu kilku minut. Możesz również uderzyć w logo i inne elementy brandingowe, aby mieć własny wygląd.

Możesz bezproblemowo zbierać płatności, pliki i inne dane, a także otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś wypełni Twój formularz.

Istnieje ponad 1000 opcji integracji z innymi narzędziami biznesowymi, a dla wygody możesz zautomatyzować przepływ pracy, łącząc elementy z CRM i innymi wybranymi platformami marketingowymi. Dzięki niestandardowym raportom możesz łatwo zachować kontrolę nad swoimi danymi. Możesz śledzić, jak się sprawy mają, a nawet eksportować na żądanie.

Możesz mieć pewność, że Twoje dane i wszystko inne jest chronione, ponieważ Wufoo używa 256-bitowego szyfrowania SSL i inteligentnego CAPTCHA, aby zapobiec spamowi i kradzieży danych.

Ten kreator formularzy jest używany przez firmy takie jak Disney, BestBuy, Sony i Microsoft. Innymi słowy, Wufoo to niesamowita usługa, którą musisz wypróbować.

Getform

Pobierz formularz to zbawienna łaska dla chorych i zmęczonych deweloperów zbyt skomplikowanych i niepotrzebnie przecenionych rozwiązań formularzy. GetForm to łatwe w użyciu narzędzie.

Korzystając z GetForm, użytkownik musi jedynie zintegrować kod formularza ze swoją stroną internetową. Gdy to zrobisz, możesz zacząć przejmować kontrolę nad tworzonymi i wyświetlanymi formularzami.

Niektóre inne funkcje są następujące:

 • Prosty i łatwy w użyciu
 • Stworzony dla programistów i projektantów oprogramowania
 • Współpracuj i udostępniaj dane formularzy wielu osobom
 • Ponieważ oprogramowanie działa w chmurze, użytkownik może na nim pracować w dowolnym momencie na dowolnym urządzeniu

TellForm

TellForm jest Twoim rozwiązaniem na wszelkie formy stwarzające problemy. Tellform pomoże Ci stworzyć i wykorzystać pięknie wykonane formularze w ciągu kilku sekund.

Utworzone tutaj formularze służą do rekrutacji, badań rynku, ankiet i wielu innych.

Najlepsze w TellForm jest to, że jest open-source, co oznacza, że ​​inni programiści stale go ulepszają.

Niektóre z jego funkcji obejmują:

 • Opensource jest zatem darmowy
 • Śledzi i analizuje zachowanie użytkownika
 • Ponad 11 typów pytań, które możesz zadać, co chcesz
 • Dostosowuje formularz do Twojej marki i stylu
 • Użytkownicy mogą tworzyć formularze w różnych językach, w tym francuskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim itp.

Wpisz formularz

Łatwe w użyciu i przyjazne dla ludzi formularze i ankiety, które pomogą Ci uzyskać lepsze dane.

Szybko twórz interaktywne formularze i ankiety, używając zdjęć, filmów i innych mediów z Wpisz formularz. Wyeliminuje nudę z tworzenia i wypełniania formularzy. Możesz użyć mnóstwa ikon z biblioteki i sprawić, by wyskoczyły.

Nie tylko to, ale jest też wiele opcji dostosowywania, w tym układy, które pomogą Ci ostatecznie dostosować go do własnych potrzeb. Możesz synchronizować odpowiedzi i integrować je z wieloma aplikacjami innych firm, takimi jak Slack, Arkusze Google, HubSpot, Active Campaign i wieloma innymi.

Nie musisz nawet tworzyć formularzy od podstaw. Możesz skorzystać z jednego z gotowych szablonów i gotowe. Muszę powiedzieć, że łatwość użytkowania sprawia, że ​​jest niesamowicie warta twojego czasu.

Możesz zacząć za darmo.

Stos formularzy

Z Stos formularzyużytkownik może tworzyć inteligentne i angażujące formularze, które pomagają przeprowadzać ankiety, pobierać płatności lub ułatwiają klientom kontakt z Tobą.

Formstack nie tylko zbiera informacje, ale także pomaga zarządzać informacjami i analizować je w celu zwiększenia wydajności.

Niektóre z jego kluczowych cech to:

 • Budowanie formularzy online
 • Automatyzacja przepływu pracy
 • Integracja formularzy z ponad 40 aplikacjami
 • Korzystanie z zaawansowanych narzędzi do konwersji formularzy w celu osiągnięcia celów
 • Dostosowywanie formularza do tego, co reprezentujesz
 • Importowanie formularzy jednym kliknięciem
 • Korzystanie z opcji przeciągania i upuszczania, aby szybko dodawać do formularzy

Wniosek 👨‍🏫

Ankiety i formularze są uważane za podstawę współczesnego świata, przy zwiększonym zapotrzebowaniu na analizę danych. Właściciele firm starają się zapewnić, że mogą osiągnąć prawidłowy wynik, ale muszą używać odpowiednich narzędzi.

Przeczytaj Programy partnerskie Best Form, aby dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze, promując formularze i ankiety.

Przeczytaj o niektórych narzędziach, które usprawnią korzystanie z Arkuszy Google.