8 narzędzi do wyszukiwania influencerów TikTok, aby zwiększyć zasięg Twojej marki

TikTok to popularna wśród młodych grup demograficznych platforma mediów społecznościowych, która szybko się rozwija. Wykorzystanie odpowiedniego influencera jest niezbędne, jeśli chcesz promować swój produkt i zarabiać pieniądze za pośrednictwem tej platformy. W tym miejscu niezbędne staje się odpowiednie narzędzie do wyszukiwania influencerów TikTok.

Narzędzie TikTok do marketingu influencerów zostało opracowane specjalnie, aby pomóc firmom i marketerom. Pomaga w znalezieniu zweryfikowanych influencerów na TikTok, którzy idealnie nadają się do ich kampanii marketingowej. Poza tym narzędzie umożliwia wyszukiwanie wpływowych osób na podstawie kryteriów, takich jak liczba obserwujących, zaangażowanie, nisza, lokalizacja i inne.

Ponieważ ludzie ufają produktom promowanym przez influencerów, najwyższy czas wdrożyć influencer marketing. W tym artykule zbadamy konieczność marketingu influencerów i odpowiedniego influencera do brandingu. Następnie przyjrzymy się niektórym z najlepszych narzędzi do wyszukiwania wpływowych TikTok na rynku.

Znaczenie marketingu influencerskiego

Influencerzy TikTok to osoby, które zgromadziły znaczną liczbę obserwujących na platformie mediów społecznościowych. Ci twórcy są odpowiedzialni za generowanie wciągających i wirusowych treści na TikTok. Co więcej, mogą wpływać na swoich zwolenników, aby podejmowali określone działania lub uczestniczyli w popularnych wyzwaniach.

To wpływ popularnych twórców treści TikTok przyczynił się do wykładniczego wzrostu tej platformy. W ten sposób influencerzy stali się integralną częścią ekosystemu platformy, napędzając zaangażowanie i konwersję.

Dla firm różnej wielkości influencer marketing stał się kluczową częścią współczesnej taktyki marketingowej. Niektóre z głównych powodów są następujące:

Zwiększona wiarygodność

Sugestie online od osób, które klient zna lub obserwuje, zwykle cieszą się większym zaufaniem konsumentów. Czasami jest to nawet bardziej skuteczne w porównaniu z konwencjonalnymi reklamami. Influencer marketing wykorzystuje to zaufanie, współpracując z ludźmi, którzy zbudowali reputację i wpływ na swoich obserwujących.

Influencerzy na TikToku mają przeważnie oddaną i zaangażowaną rzeszę fanów, którzy postrzegają ich jako prawdziwych i możliwych do odniesienia. Firmy mogą to wykorzystać, aby poprawić reputację swojej marki

Zwiększony zasięg

Influencerzy mają możliwość łączenia się z ogromną publicznością lub bazą obserwujących. W ten sposób mogą pomóc firmom w rozszerzeniu zasięgu poza ich obecną klientelę.

TikTok jest szczególnie lubiany przez młodszych widzów, głównie w wieku poniżej 30 lat. Marki mogą dotrzeć do tej publiczności i zwiększyć swoją widoczność wśród klientów milenialsów i pokolenia Z, współpracując z wpływowymi osobami na TikTok.

Większe zaangażowanie

Influencerzy przodują w tworzeniu interesujących treści, które przemawiają do ich odbiorców. Firmy mogą wykorzystać ten talent, współpracując z influencerami. W rezultacie mogą opracowywać reklamy, które są bardzo atrakcyjne.

Kiedy marki współpracują z influencerami, mogą wykorzystać charakterystyczną estetykę i pomysłowość influencera do tworzenia reklam, które są bardziej przekonujące i szczere. W rezultacie influencer marketing może pomóc zwiększyć zaangażowanie firm na TikTok, ostatecznie prowadząc do większej liczby konwersji i przychodów.

Określ odbiorców

Influencerzy mają określonych i ukierunkowanych odbiorców w swojej domenie. Tak więc marketerzy mogą wybrać odpowiedniego influencera do kierowania reklamy do określonej grupy odbiorców w celu promowania określonego produktu. Ostatecznie firmom łatwiej jest połączyć się z rynkiem docelowym.

Wirusowość poprzez kreatywność

TikTok to platforma, która promuje kreatywność i wyjątkowość, ponieważ użytkownicy tworzą i udostępniają własne treści. Może to prowadzić do szybkiego rozprzestrzeniania się treści online i przynosić korzyści marketerom współpracującym z influencerami.

Budowanie społeczności w mediach społecznościowych wymaga wiele wysiłku i czasu, a influencerzy dobrze to rozumieją. Są w stanie produkować i rozpowszechniać materiały, które są zgodne z ich osobistą marką i przemawiają do ich obserwujących, ponieważ mają dogłębną świadomość zainteresowań i preferencji swoich odbiorców.

Firmy mogą wykorzystać zdolność influencerów do dostarczania wciągających treści, jednocześnie zachowując spójność marki. Dzięki temu firma może skupić się na innych aspektach swojej kampanii marketingowej, podczas gdy influencer zajmuje się tworzeniem i rozpowszechnianiem treści.

Zwiększona sprzedaż

Według badań osoby wpływowe mogą ogólnie wpływać na decyzję klienta o zakupie. Ludzie są bardziej otwarci na promocję marki, ponieważ szanują i cenią poglądy swoich ulubionych influencerów.

Ostatnie dane pokazują, że 61% konsumentów ufa rekomendacjom produktowym przekazywanym przez zaufanych influencerów. Z drugiej strony tylko 38% polega na markowych treściach w mediach społecznościowych.

Jak widać, praca z odpowiednim influencerem może pomóc Twojej firmie stworzyć silną więź z docelowymi odbiorcami. Aby jednak stworzyć połączenie, niezbędne jest wybranie idealnego influencera, który może skutecznie dzielić się wartością marki i promować Twój produkt.

Oto niektóre z najlepszych narzędzi wyszukiwania influencerów, które z pewnością zwiększą zasięg Twojej marki:

Heepsy

Heepsy to solidne narzędzie do marketingu influencerów, które umożliwia firmom i marketerom identyfikację i badanie influencerów. Dlatego firmy mogą łatwo pozyskiwać influencerów z różnych serwisów społecznościowych, w tym Instagram, YouTube i TikTok. Aplikacja dostarcza precyzyjnych danych na temat profilu influencera, interakcji i danych demograficznych odbiorców.

Kluczowe cechy:

 • Wyszukuj influencerów na podstawie słów kluczowych, lokalizacji, kategorii i wielkości odbiorców.
 • Uzyskaj szczegółowe analizy profili influencerów, w tym współczynnik zaangażowania, wzrost obserwujących, dane demograficzne odbiorców i wydajność treści.
 • Zarządzaj kampaniami influencerów od początku do końca.
 • Śledź wszystko w jednym miejscu, w tym postęp kampanii, współpracę z influencerami, skuteczność kampanii i nie tylko.
 • Generuj dostosowane raporty przedstawiające skuteczność kampanii i zwrot z inwestycji.

Modasz

Modash to narzędzie do wyszukiwania influencerów TikTok, które pomaga markom i agencjom odkryć każdego influencera, który ma ponad 1000 obserwujących. Pomaga także analizować i współpracować z wpływowymi osobami na TikTok i innych platformach mediów społecznościowych.

Oferuje szereg opłacalnych funkcji, które usprawniają proces marketingu influencerów. Ponadto ułatwia markom łączenie się z odpowiednimi influencerami w ramach ich kampanii.

Kluczowe cechy:

 • Oferuje obszerną bazę danych influencerów TikTok.
 • Umożliwia markom odkrywanie wpływowych osób na podstawie lokalizacji, danych demograficznych odbiorców, wskaźników zaangażowania i nie tylko.
 • Pulpit nawigacyjny Analytics umożliwia użytkownikom śledzenie influencerów i kampanii konkurencji.
 • Zapewnia wgląd w wskaźniki zaangażowania, wydajność treści, zainteresowanie odbiorców i inne.
 • Wbudowane narzędzia do współpracy, które umożliwiają markom kontakt i współpracę z influencerami. Ponadto marki mogą negocjować stawki, wysyłać briefy i zatwierdzać treści.
 • Scentralizowana platforma do prowadzenia kampanii influencerów, w której marki mogą śledzić postęp kampanii, śledzić kluczowe wskaźniki i mierzyć zwrot z inwestycji.
 • Znajduje idealnych influencerów na podstawie rekomendacji dostarczanych przez sztuczną inteligencję.
 • Otrzymuj spersonalizowane raporty, które pokazują sukces kampanii influencerów.

Siatka wpływów

InfluenceGrid to narzędzie, które pomaga markom i agencjom w lokalizowaniu i angażowaniu influencerów TikTok. Twierdzi, że jest najlepszą wyszukiwarką TikTok, ponieważ w swojej bazie danych zawiera ponad 125 000 influencerów. Aplikacji zaufały jedne z najbardziej zaufanych marek i agencji na świecie. Otrzymasz elastyczne plany cenowe dla różnych potrzeb i zestawów funkcji dla tej aplikacji.

Kluczowe cechy:

 • Zaawansowana opcja wyszukiwania umożliwia użytkownikom filtrowanie wpływowych osób według lokalizacji, tematu, wielkości konta, współczynnika zaangażowania i innych.
 • Dokładny raport influencera TikTok ze zweryfikowanym adresem e-mail, adresem profilu w mediach społecznościowych, średnimi wyświetleniami, polubieniami filmów, współczynnikiem zaangażowania, najlepszymi filmami i nie tylko.
 • Zaawansowana opcja eksportu, która umożliwia użytkownikom pobieranie wyników wyszukiwania w pliku CSV.
 • Umożliwia dostęp do ponad 100 skategoryzowanych wyników influencerów, aby uzyskać dokładnie te dane, których chcą użytkownicy.
 • Zapisuje wyszukiwania influencerów, aby użytkownicy mogli później uzyskać do nich dostęp z dowolnego urządzenia.
 • Najlepsza funkcja wideo pozwala dopasować odpowiedniego influencera do Twojej marki.

HypeAudytor

HypeAuditor to narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które pomaga markom i marketerom w znalezieniu odpowiedniego influencera TikTok dla ich działalności. To przyjazne dla użytkownika narzędzie może być wykorzystywane na różne sposoby do łączenia się i współpracy z wpływowymi osobami. Użytkownicy mogą oceniać wiarygodność influencerów i śledzić sukces kampanii, a także wyszukiwać odpowiednich influencerów.

Kluczowe cechy:

 • Umożliwia użytkownikom wyszukiwanie odpowiednich wpływowych osób na TikTok według słów kluczowych, kategorii, lokalizacji i innych.
 • Zapewnia właściwy wgląd w dane demograficzne odbiorców influencera, w tym wiek, płeć i lokalizację.
 • Analizuje autentyczność influencerów za pomocą algorytmów opartych na sztucznej inteligencji i wykrywa fałszywych obserwujących i zaangażowania.
 • Oferuje platformę do zarządzania całą kampanią influencerów. W ten sposób marki mogą śledzić postępy, współpracować z influencerami i mierzyć skuteczność kampanii.
 • Umożliwia markom generowanie niestandardowych raportów, które odzwierciedlają skuteczność kampanii i zwrot z inwestycji.
 • Narzędzia do porównywania wielu influencerów obok siebie według kryteriów, takich jak wskaźnik zaangażowania i autentyczność.

Tokfluencja

Tokfluence to platforma marketingowa do wyszukiwania i analizy influencerów zaprojektowana specjalnie dla TikTok. To narzędzie wyszukuje, filtruje i analizuje influencerów z ponad 10 milionów kont przy użyciu ponad 20 parametrów wyszukiwania. W ten sposób marki i marketerzy mogą znajdować i łączyć się z odpowiednimi influencerami TikTok, zarządzać ich kampaniami influencerskimi i mierzyć wydajność.

Kluczowe cechy:

 • Zaawansowane narzędzie wyszukiwania, które pomaga znaleźć odpowiednich influencerów TikTok z największej bazy danych na TikTok.
 • Znajdź influencerów na podstawie różnych kryteriów, takich jak lokalizacja, wielkość odbiorców, współczynnik zaangażowania i inne.
 • Szczegółowe analizy dotyczące wydajności influencerów, danych demograficznych odbiorców, wskaźników zaangażowania i wyników poprzednich kampanii.
 • Zarządzaj kampaniami influencerów, w tym możliwością kontaktowania się i negocjowania z influencerami, wyznaczania celów i śledzenia postępów.
 • Funkcja automatycznego raportowania zapewnia aktualizacje w czasie rzeczywistym dotyczące wydajności kampanii, zasięgu, zaangażowania i zwrotu z inwestycji.
 • Szczegółowy wgląd w dane demograficzne odbiorców influencera, takie jak wiek, płeć, lokalizacja i zainteresowania.
 • Narzędzia umożliwiające dotarcie do influencerów bezpośrednio w ramach platformy ułatwiają proces współpracy.

Promoty to wszechstronna platforma marketingu influencerskiego, na której łatwo znajdziesz influencerów dla swojej marki. Pomaga znaleźć twórców treści TikTok i influencerów z globalnej bazy danych. Co więcej, możesz zobaczyć statystyki profilu i znaleźć idealnego influencera, który pasuje do Twojej marki i produktu.

Kluczowe cechy:

 • Znajdź idealnych influencerów z globalnej bazy danych zawierającej ponad 190 milionów influencerów.
 • Filtruj influencerów na podstawie słów kluczowych, zainteresowań, odbiorców i nie tylko.
 • Zobacz statystyki profili dla wszystkich wpływowych osób, w tym wskaźniki społecznościowe, spostrzeżenia odbiorców, wcześniejszą współpracę itp.
 • Użytkownicy mogą organizować potencjalnych influencerów, dodawać notatki i etykiety, dołączać umowy i używać czatu do negocjacji.
 • Śledź inne marki na TikTok i stwórz osobną markę lub podmiot.
 • Skonfiguruj kampanie i pozwól innym wpływowym osobom aplikować do Twojej kampanii
 • Zobacz statystyki profili innych wpływowych osób, wyniki kampanii, znaczących obserwujących, podobne profile i nie tylko.
 • Dodaj potencjalnego influencera do narzędzia do zarządzania relacjami z influencerami.
 • Komunikuj się z influencerami za pomocą opcji czatu.

Collabstr

Collabstr to dobrze znana platforma marketingu influencerskiego, która łączy marki z influencerami najwyższej klasy. Pomaga im tworzyć autentyczne, angażujące i generujące wysokie konwersje kampanie marketingowe. Ponadto zapewnia szereg funkcji i narzędzi, które upraszczają proces marketingu influencerów za pośrednictwem TikTok. Dlatego możliwe staje się znalezienie idealnego influencera i zarządzanie nim w jednym miejscu.

Kluczowe cechy:

 • Wyszukuj nieograniczoną liczbę influencerów TikTok bez subskrybowania, zawierania umów lub płacenia jakichkolwiek opłat.
 • Uzyskaj skuteczne i profesjonalne treści, ponieważ influencerzy są weryfikowani przez tę platformę.
 • Natychmiast rozpocznij rozmowę z influencerami i utrzymuj ją przez całą transakcję.
 • Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane, dopóki nie wydasz zgody influencerowi.
 • Subskrybuj influencerów na podstawie lokalizacji i liczby obserwujących w niszy. Współczynnik zaangażowania i nie tylko.
 • Narzędzie do zarządzania kampaniami, które umożliwia śledzenie wpływów i zarządzanie kampaniami od początku do końca.
 • Śledź skuteczność kampanii, zaangażowanie, konwersję i inne parametry za pomocą funkcji analitycznych.
 • Przejrzyj i zaakceptuj kontynenty wygenerowane przez influencerów za pomocą funkcji zatwierdzania treści.
 • Zbuduj i utrzymuj silne relacje z influencerami poprzez zarządzanie relacjami z influencerami.

hiperśledzenie

Dzięki Hypertrace możesz znaleźć influencerów TikTok i Instagram na całym świecie za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki. Zawiera bogatą bazę danych, która składa się z tysięcy influencerów, co ułatwia znalezienie idealnego influencera. Dlatego możesz wyszukiwać influencerów na podstawie różnych kryteriów.

Kluczowe cechy:

 • Nieograniczone wyszukiwanie influencerów według słów kluczowych, kraju, płci, wieku, miasta i zainteresowań odbiorców.
 • Dostęp do wyników wyszukiwania za pośrednictwem danych dotyczących wskaźnika zaangażowania (ER), kontaktowego adresu e-mail i danych dotyczących zainteresowania odbiorców.
 • Wyszukuj influencerów według lokalizacji, wskaźników zaangażowania, liczby obserwujących, zainteresowań odbiorców i nie tylko.
 • Uzyskaj informacje kontaktowe i wyeksportuj wszystkie dane do pliku CSV dla swojej wygody.

Końcowe przemyślenia

Zwiększenie obecności na TikTok oraz promowanie marki i produktu może być łatwe dzięki odpowiednim narzędziom. Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść swoją markę na wyższy poziom, zwiększyć liczbę obserwujących, planować posty na TikTok, współpracować z wpływowymi osobami lub mierzyć swoje wyniki, wyżej wymienione narzędzia zapewnią Ci ochronę.

Sugerujemy wybór narzędzia do wyszukiwania influencerów, które odpowiada Twoim potrzebom i celom. Pomoże Ci to zacząć tworzyć fantastyczne treści, które pokochają Twoi odbiorcy. Teraz Twoja kolej na usprawnienie działań marketingowych TikTok oraz zwiększenie zasięgu i zaangażowania na platformie.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi edytorami wideo TikTok, aby uzyskać oszałamiające efekty wizualne.