8 Oprogramowanie do ankiet korporacyjnych, które zmieni Twoją strategię gromadzenia danych

Szukasz najlepszego oprogramowania do ankiet korporacyjnych? Jeśli tak, trafiłeś na właściwą stronę internetową.

Żyjemy w świecie, w którym dane mają kluczowe znaczenie. Dostęp do odpowiednich danych może pomóc w zrozumieniu potrzeb Twojej firmy lub klientów. Może to pomóc w podjęciu niezbędnych kroków w celu poprawy ogólnego zadowolenia klientów i pracowników.

Poza tym właściwe dane mogą również pomóc w poprawie jakości produktu lub usługi, przewidywaniu przyszłych trendów i mogą pomóc w podejmowaniu właściwych decyzji.

Jednak zbieranie wysokiej jakości danych, które mogą faktycznie pomóc, nie jest tak proste, jak się wydaje.

Było kilka ankiet, które pokazują, że średni wskaźnik odpowiedzi w ankietach waha się między 10-30% – to również po zaoferowaniu zachęt i e-maili uzupełniających. Niektóre z zaobserwowanych przyczyn to długość ankiety, nieatrakcyjny interfejs użytkownika, złożone pytania i inne.

Dobre oprogramowanie do ankiet korporacyjnych może faktycznie pomóc w wyeliminowaniu większości tych przeszkód i może być świetnym dodatkiem do ulepszenia strategii gromadzenia danych.

Aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, zebrałem najlepsze oprogramowanie do ankiet korporacyjnych, które pomoże Ci zebrać dane ankietowe najwyższej jakości i zapewni wyjątkowe wrażenia z ankiet.

Więc bez dalszych ceregieli, zaczynajmy –

Co to jest oprogramowanie do ankiet korporacyjnych?

Oprogramowanie do ankiet korporacyjnych to wyspecjalizowane rozwiązanie oparte na chmurze, które umożliwia organizacjom tworzenie, dystrybucję i analizowanie ankiet i odpowiedzi na nie w ramach organizacji.

Te specjalistyczne oprogramowanie ankietowe może być używane do otrzymywania opinii pracowników i klientów, przeprowadzania badań rynkowych, zbierania podań o pracę, przeprowadzania ocen i nie tylko.

Dobre oprogramowanie do ankiet korporacyjnych powinno umożliwiać tworzenie wielu rodzajów ankiet, które obejmowałyby odpowiedzi wielokrotnego wyboru, skale ocen, pytania otwarte i wiele innych.

Poza tym powinien oferować wiele kanałów dystrybucji, funkcje zarządzania odpowiedziami oraz możliwość integracji z innym oprogramowaniem korporacyjnym, takim jak CRM, HRMS i innymi narzędziami. Powinien być konfigurowalny i zdolny do zarządzania dużymi ilościami danych.

Ponieważ musisz wziąć pod uwagę wszystkie te rzeczy, znalezienie odpowiedniego oprogramowania do ankiet korporacyjnych może być trudne. Dlatego stworzyłam dla Ciebie tę listę, abyś mógł dokonać właściwego wyboru.

Zakopmy się!

Wróbel ankietowy

SurveySparrow może być doskonałym wyborem dla oprogramowania do ankiet korporacyjnych dla każdego, kto szuka kompleksowego rozwiązania, które może pomóc im śledzić całą podróż swoich klientów i zapewniać szczegółowe informacje w celu optymalizacji w celu uzyskania lepszych wyników.

Oprócz tego możesz również użyć SurveySparrow do zbierania wewnętrznych danych organizacji, takich jak oceny pracowników i informacje zwrotne. To narzędzie umożliwia zaplanowanie raportów z ankiety w celu otrzymywania raportów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w skonfigurowanym czasie.

Jest to oprogramowanie ankietowe przystosowane przede wszystkim do urządzeń mobilnych, co oznacza, że ​​wszystkie wstępnie zaprojektowane szablony i niestandardowe projekty, które wykonasz, będą zoptymalizowane pod kątem urządzeń typu smartfon i kompatybilne z wieloma urządzeniami. Dzięki temu Twoje ankiety będą przejrzyste i łatwe do wypełnienia dla wszystkich respondentów, niezależnie od posiadanego przez nich urządzenia.

To oprogramowanie do ankiet korporacyjnych umożliwia korzystanie z domeny Twojej firmy i oznaczanie jej białą etykietą. Możesz także użyć niestandardowego CSS we wszystkich wstępnie zaprojektowanych i niestandardowych motywach. Obie te opcje zapewniają, że ankiety, które weźmiesz pod uwagę, będą promować Twoją markę, będą pasować do tożsamości Twojej marki i będą całkowicie Twoje.

SurveySparrow umożliwia tworzenie wielu subkont. Te subkonta mogą być używane przez różne zespoły, użytkowników i nie tylko, ale można nimi zarządzać w ramach jednego konta nadrzędnego. Możesz dodatkowo zarządzać widocznością zespołu i dostępnością ankiet za pomocą folderów i opcji zespołu.

SurveySparrow oferuje również potężną opcję inteligentnej ankiety, która pozwala tworzyć ankiety w oparciu o logikę warunkową. Przykładowo, jeśli respondent zdecyduje się na dokonanie płatności, w ankiecie zostaną wyświetlone szczegóły płatności. W przeciwnym razie informacje dotyczące płatności zostaną ukryte.

Poza tym niektóre godne uwagi funkcje SurveySparrow obejmują wiele kanałów dystrybucji, automatyczne powtarzające się ankiety, automatyczne e-maile z przypomnieniem, zaawansowane filtry i raporty oraz wiele innych. Posiada również bardzo łatwy w obsłudze interfejs.

SurveySparrow oferuje cztery różne plany – Basic zaczyna się od 19 USD miesięcznie, Essentials od 49 USD miesięcznie, Business od 99 USD miesięcznie i Enterprise, w przypadku których musisz się z nimi skontaktować, aby uzyskać niestandardową wycenę. Pamiętaj, że te ceny obowiązują tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na roczną opcję rozliczeń.

Sogolityki

Sogolytics to zestaw narzędzi, które pomogą Ci przenieść doświadczenie klienta Twojej organizacji na wyższy poziom. To rozwiązanie do ankiet korporacyjnych jest przeznaczone do zarządzania opiniami i dlatego pomaga w zakresie doświadczeń klientów, doświadczeń pracowników, ankiet, ocen i nie tylko.

Sogolytics automatyzuje proces gromadzenia danych, a jego potężne narzędzia analityczne zapewniają praktyczny wgląd w dane, co może pomóc w szybkim podejmowaniu świadomych decyzji.

Dzięki Sogolytics możesz błyskawicznie tworzyć wysokiej jakości ankiety dzięki konfigurowalnym szablonom ankiet. Jeśli chcesz, możesz także tworzyć ankiety od podstaw.

Niektóre z najlepszych funkcji projektanta ankiet Sogolytics obejmują:

  • Funkcja ankiety typu white label, która umożliwia korzystanie z niestandardowej domeny, logo, motywu i innych elementów w celu stworzenia bezproblemowego doświadczenia marki.
  • Możesz poprosić respondentów o przesłanie dźwięku, wideo i obrazów w swoich odpowiedziach na ankietę.
  • Jego funkcja automatycznego tłumaczenia umożliwia tworzenie wielojęzycznych ankiet, co pozwala poszerzyć grupę demograficzną odbiorców.
  • Funkcja anonimowej ankiety może pomóc Ci zdobyć zaufanie uczestników i otrzymać w 100% autentyczną informację zwrotną z zachowaniem pełnej poufności.

Poza tym narzędzie do tworzenia ankiet oferuje dodatkowe funkcje, takie jak wstępne wypełnianie znanych danych, siatka macierzy, wynik promotora netto, szczegółowe typy pytań i wiele innych. Wszystkie te funkcje mogą pomóc uczynić ankiety bardziej intuicyjnymi i zbierać lepsze dane.

Zestaw narzędzi Sogolytics pomaga również zagłębić się w dane zebrane podczas ankiet. Pozwala zrozumieć odpowiedzi ankiety i zidentyfikować obszary, w których należy się poprawić.

Kolejną cechą Sogolytics, która zrobiła na mnie duże wrażenie, jest raportowanie danych na żywo, umożliwiające udostępnianie raportów na żywo swojemu zespołowi. To niesamowita cecha, szczególnie podczas pracy w dużej organizacji. Poza tym wszystkie Twoje dane ankietowe pozostają bezpieczne i zaszyfrowane, a jednocześnie dostępne dzięki zaawansowanemu narzędziu do zarządzania danymi.

Sogolytics oferuje cztery różne plany – Plus za 25 USD miesięcznie, Pro za 66 USD miesięcznie i Premium za 99 USD miesięcznie, podczas gdy w przypadku informacji zwrotnych dla przedsiębiorstw należy poprosić o indywidualną wycenę. Na szczęście oferuje 10-dniowy bezpłatny okres próbny, którego możesz użyć do bezpłatnego przetestowania swoich usług. Należy pamiętać, że wymienione ceny mają zastosowanie tylko w przypadku rozliczania rocznego.

Voxco

Voxco może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz przeprowadzać różnego rodzaju ankiety, takie jak ankiety online, telefoniczne i bezpośrednie. To dlatego, że oprogramowanie ankiet omnichannel firmy Voxco umożliwia przeprowadzanie różnych rodzajów ankiet, podczas gdy wszystkie dane pozostają w tym samym miejscu.

To oprogramowanie ankietowe oferuje szeroką gamę szablonów zaprojektowanych do różnych zastosowań. Pozwala to łatwo znaleźć szablony spełniające Twoje potrzeby i skonfigurować je tak, aby były całkowicie własne. Szablony ankiet oferowane przez Voxco są dobrze zaprojektowane i bardzo responsywne.

Voxco oferuje również możliwości logiki ankiet. Pozwala respondentom pominąć dowolną część ankiety, jeśli te sekcje ich nie dotyczą. Poza tym ta funkcja pozwala również projektować ankiety z pytaniami warunkowymi.

To narzędzie może pomóc w tworzeniu wielojęzycznych ankiet z różnymi typami pytań, takimi jak pytania wielokrotnego wyboru, pytania macierzowe, banki pytań i tak dalej. Bardziej imponujące jest to, że użytkownicy mogą przesyłać pliki multimedialne w odpowiedzi na pytania.

Jednak to, co zrobiło na mnie największe wrażenie w Voxco, to dokładne raportowanie ankiet i funkcja analityczna. Zasadniczo oferuje wiele małych narzędzi, które mogą pomóc w wynikach w czasie rzeczywistym, śledzeniu odpowiedzi, wizualizacjach, standardowych i niestandardowych raportach oraz dokładne narzędzie analityczne, które można wykorzystać do analizy statystycznej, analizy nastrojów, tabel krzyżowych i innych.

To oprogramowanie do ankiet korporacyjnych dodatkowo wspiera integrację CRM i mediów społecznościowych. A jego funkcja dystrybucji ankiet obejmuje dystrybucję e-maili, dystrybucję między kanałami, anonimowe odpowiedzi, osadzone ankiety i wiele innych.

Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że Voxco może być świetnym narzędziem, które może zaspokoić potrzeby ankietowe każdego, a najlepsze jest to, że stale wprowadzają pozytywne zmiany w celu ulepszenia jego funkcji i funkcjonalności. Chociaż są nieco opóźnieni w dziale obsługi klienta i dokumentacji, dokonali pewnych pozytywnych zmian w tym zakresie.

PytaniePro

QuestionPro to kompleksowe rozwiązanie do ankiet online, które można wykorzystać zarówno do zbierania danych online, jak i przeprowadzania analiz ilościowych i jakościowych. Dlatego jeśli Twoje ankiety często zawierają pytania otwarte, QuestionPro może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

QuestionPro oferuje kolekcję ponad 350 szablonów ankiet wraz z ponad 40 typami pytań, ponad 15 typami warunkowymi i logicznymi oraz różnymi raportami z ankiet. Wszystkie te funkcje są łatwo dostępne w celu tworzenia różnego rodzaju ankiet, ankiet, quizów, testów i nie tylko za pomocą łatwego w użyciu pulpitu nawigacyjnego.

Oprócz tworzenia różnego rodzaju ankiet, QuestionPro oferuje szeroką gamę narzędzi do ich konfigurowania i dostosowywania do własnych potrzeb. Możesz na przykład skonfigurować szablony ankiet, aby reprezentowały Twoją markę za pomocą logo, motywów kolorystycznych, czcionek i innych elementów.

Po utworzeniu ankiety, QuestionPro oferuje narzędzia do dotarcia do respondentów z różnych kanałów, w tym mediów społecznościowych, e-maili, SMS-ów, kodów QR i zintegrowanych wyskakujących okienek. Ponadto aplikacja mobilna offline umożliwia zbieranie odpowiedzi na ankiety od respondentów mieszkających na obszarach o ograniczonej łączności z Internetem.

QuestionPro obsługuje również integrację różnych aplikacji innych firm, w tym CRM, narzędzi zwiększających produktywność, narzędzi do automatyzacji marketingu i innych. QuestionPro dodatkowo wysyła raporty w czasie rzeczywistym bezpośrednio do pulpitu nawigacyjnego. Te raporty mogą pomóc Ci zrozumieć, jak działa Twoja ankieta.

Oferuje ponad 40 raportów danych, które pozwalają zrozumieć różne aspekty Twojej firmy i opracować przyszłe strategie. Poza tym raporty te można pobrać w różnych formatach, w tym PDF, Excel, Word i SPSS. Bezpłatni użytkownicy nie mogą jednak pobierać raportów w formacie SPSS.

Jednak to, co zrobiło na mnie największe wrażenie w QuestionPro, to fakt, że oferuje dożywotni bezpłatny plan. Nawet jeśli otrzymasz ograniczony dostęp do narzędzia, ten bezpłatny plan wystarczy na wszystkie podstawowe potrzeby.

Zaawansowany plan QuestionPro zaczyna się od 99 USD miesięcznie i oferuje 10-dniowy bezpłatny okres próbny, podczas gdy pozostałe dwa plany, Team Edition i Research Edition, wymagają skontaktowania się z ich zespołem sprzedaży w celu uzyskania dostosowanej oferty.

AnkietaMałpa

SurveyMonkey jest wiodącą marką w branży, jeśli chodzi o oprogramowanie do ankiet korporacyjnych. Obsługuje tysiące organizacji na całym świecie, w tym Hershey’s, Verizon, HP, Puma, Samsung i Kellogg’s.

SurveyMonkey jest znany przede wszystkim ze swoich narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, które są tak łatwe w użyciu, że nawet nowicjusz może z łatwością tworzyć, uruchamiać, rozpowszechniać i analizować ankiety.

Zawiera bibliotekę ponad 250 szablonów ankiet przygotowanych przez ekspertów, które możesz łatwo wybierać i konfigurować zgodnie ze swoimi potrzebami, aby całkowicie dostosować ankietę. Poza tym narzędzie to zaleca również różne sposoby konfigurowania i wysyłania ankiet w celu zebrania najlepszych odpowiedzi.

Możesz także utworzyć ankietę od zera i pod tym względem inteligencja Genius SurveyMonkey oparta na sztucznej inteligencji może być naprawdę pomocna. Podczas tworzenia ankiety wystarczy wpisać pytanie. A jego inteligencja oparta na sztucznej inteligencji automatycznie wybierze odpowiedni typ pytania. Ta inteligencja oparta na sztucznej inteligencji całkowicie eliminuje zgadywanie, dając Ci więcej czasu na skupienie się na pytaniach, które chcesz zadać.

Poza tym ten algorytm oparty na sztucznej inteligencji sprawdza również projekt ankiety i pytania, które zadałeś. Po przeanalizowaniu ankiet ta sztuczna inteligencja podaje szacunkowy wynik na podstawie najlepszych praktyk. Jeśli znajdzie jakieś problemy, po prostu poinformuje Cię, abyś mógł je przejrzeć i naprawić.

Algorytm ten pomaga uzyskać informacje związane z szacowanym wskaźnikiem sukcesu, odsetkiem respondentów, którzy wypełnią ankietę, przybliżonym czasem wypełnienia ankiety i nie tylko. Ponadto zapewnia potencjalne błędy ankiety i sposoby ich naprawy.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonałe oprogramowanie do ankiet korporacyjnych o doskonałej reputacji na rynku. Jego popularność gwarantuje, że zawsze otrzymasz niezawodne usługi. Z planami zaczynającymi się już od 25 USD za użytkownika miesięcznie, jest również dość przystępny cenowo w porównaniu z innym oprogramowaniem do ankiet korporacyjnych na rynku.

Krój pisma

Typeform to bardzo wszechstronne oprogramowanie do gromadzenia danych, które oferuje kilka niezbędnych funkcji do projektowania imponujących formularzy i przetwarzania zbieranych danych. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla osób, które chcą tworzyć angażujące ankiety i zbierać wysokiej jakości dane.

Posiada funkcję zwaną skokami logicznymi. Pozwala tworzyć wiele formularzy w jednym, a w zależności od wyborów dokonywanych przez użytkowników, przeniesie ich to na różne ścieżki dla pozostałej ankiety. Najlepsze jest to, że możesz dodać dowolną liczbę skoków logicznych w ankiecie. Pomaga tworzyć wiele odmian ankiet specjalnie dostosowanych do indywidualnych respondentów.

Ta funkcja jest dobra nie tylko dla czytelników, ale także dla firm. Pozwala na przykład zbierać wysokiej jakości dane od konkretnych respondentów. Poza tym skoki logiczne mogą być wykorzystywane przy oferowaniu usług klientom, oferowaniu usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb z jednego formularza, co może skutkować wyższymi współczynnikami konwersji.

Istnieje również ogromna biblioteka szablonów ankiet oferowanych przez Typeform, których można użyć do przyspieszenia procesu projektowania ankiet. Jego ogromna biblioteka zawiera szablony zaprojektowane do celów biznesowych, od ankiet i kwestionariuszy po szablony sprzedaży, opinii i wydarzeń.

Możesz wybrać dowolne wstępnie zaprojektowane szablony z biblioteki, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego szablonu odpowiadającego celom ankiety, możesz wybrać dowolny szablon i dostosować go do swoich potrzeb. Możesz także rozważyć rozpoczęcie od zera, chociaż dostosowanie wstępnie zaprojektowanego szablonu byłoby łatwiejsze niż utworzenie go od zera.

Poza tym obsługuje ogromną listę rozszerzeń, które mogą pomóc w projektowaniu ankiet z większą funkcjonalnością i zbieraniu większej ilości danych. Niektóre z najpopularniejszych integracji to Dokumenty Google, Slack, HubSpot, AirTable i inne.

To powiedziawszy, mimo że platforma jest jednym z najlepszych programów do ankiet korporacyjnych i może z łatwością przewyższyć swoich konkurentów, nie oferuje najlepszych opcji analizy danych. Dlatego jeśli chcesz zagłębić się w dane dotyczące zachowań klientów lub przeanalizować złożone dane, lepiej połączyć to z jakimkolwiek innym narzędziem.

Cena rocznej subskrypcji kosztuje 25 USD miesięcznie za plan podstawowy, 50 USD miesięcznie za plan Plus i 83 USD miesięcznie za plan biznesowy. Zasadniczo możesz zaoszczędzić 16%, jeśli rozliczasz się co roku. Poza tym oferuje również bezpłatny plan, do którego można łatwo się zarejestrować, oraz plan Enterprise, w przypadku którego należy skontaktować się z zespołem sprzedaży.

Formularze Google

Formularze Google to prawdopodobnie jedno z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia ankiet i formularzy w Internecie. Najlepsze w Formularzach Google jest to, że to oprogramowanie do ankiet korporacyjnych jest całkowicie bezpłatne i łatwo dostępne dla osób prywatnych i firm posiadających konto Google. Poza tym Formularze Google są również dostępne z Google Workspace bez dodatkowych kosztów.

Kolejną dobrą rzeczą w Formularzach Google jest to, że zawiera wiele narzędzi do współpracy, takich jak Dokumenty, Arkusze i inne. Formularze Google nie są jednak tak solidne jak inne programy ankietowe na liście i dlatego lepiej nadają się do prostych ankiet.

Począwszy od biblioteki szablonów, Formularze Google oferują 17 gotowych szablonów, których możesz użyć. Te szablony są podzielone na trzy kategorie — Osobiste, Praca i Edukacja. Oczywiście katalog szablonów nie jest tak obszerny w porównaniu z innym oprogramowaniem na liście.

Formularze Google umożliwiają tworzenie formularzy zawierających różne typy pytań, takie jak pytania wielokrotnego wyboru, krótkie i długie odpowiedzi oraz pytania rozwijane. Możesz także poprosić o przesłanie plików, ale nie możesz przyjmować płatności, tworzyć pytań opartych na multimediach ani tworzyć hierarchicznych menu.

Można jednak tworzyć warunkowe ankiety oparte na logice, w których logika może być stosowana do pytań rozwijanych lub wielokrotnego wyboru. Sterowanie logiką warunkową jest nieco ograniczone, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją.

Jednak jedną rzeczą, którą naprawdę podziwiam w Formularzach Google, są elementy sterujące, które oferuje do sprawdzania poprawności odpowiedzi na formularze. Formularze Google umożliwiają używanie wyrażeń regularnych do konfigurowania akceptowanych odpowiedzi na te konkretne pytania.

Jednym z aspektów, z którymi Google Forms naprawdę ma problemy, jest analiza danych. Automatycznie tworzy wykresy danych, ale nie ma wystarczającej liczby elementów sterujących do filtrowania tych wykresów. Na szczęście wszystkie otrzymane odpowiedzi na ankiety można przeglądać w Arkuszach Google. Ponadto możesz skonfigurować Arkusze Google z tabelami przestawnymi i wizualizacjami danych.

Ogólnie rzecz biorąc, Formularze Google mogą być dobrym wyborem dla małych i średnich organizacji, które chcą otrzymywać głównie podstawowe odpowiedzi na ankiety. Funkcje są nieco ograniczone, a ogólnie narzędzie nie jest tak solidne jak inne, ale biorąc pod uwagę, że nic nie płacisz, nadal jest to godny wybór.

Formularze Microsoftu

Jeśli jesteś użytkownikiem Microsoft 365, możesz rozważyć Microsoft Forms jako dobrą opcję dla oprogramowania do ankiet korporacyjnych. To dlatego, że Microsoft Forms jest bezpłatnie dostępny dla użytkowników Microsoft 365 z ich subskrypcją Office 365. Jest to jednak również wada, ponieważ nie można osobno kupić subskrypcji Microsoft Forms.

To powiedziawszy, Microsoft Forms przypomina bardziej podstawowe narzędzie do tworzenia formularzy, którego można używać do zbierania odpowiedzi na ankiety i opinii. Oferuje przyzwoitą bibliotekę szablonów, która składa się z 36 różnych szablonów zaprojektowanych z myślą o kilku potrzebach biznesowych i osobistych, takich jak ankiety zwrotne, rejestracja wydarzeń, badanie analizy konkurencji i wiele innych.

Wszystkie te szablony są zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem różnych typów urządzeń, w tym smartfonów i przeglądarek stacjonarnych. Dostosowanie tych szablonów to również bułka z masłem i można to zrobić bez wysiłku bez wcześniejszej wiedzy i doświadczenia.

Jednak Microsoft Forms jest dość podstawowym narzędziem do tworzenia formularzy. Dlatego brakuje mu wielu zaawansowanych funkcji, takich jak logika warunkowa i integracje innych firm. Możesz jednak dodać tekst, oceny, rankingi, datę, wynik promotora netto, skalę Likerta i więcej do swoich formularzy, aby były bardziej atrakcyjne.

Łatwość obsługi Microsoft Forms sprawia, że ​​jest ona wysoce intuicyjna, a ponieważ brakuje w niej wielu zaawansowanych funkcji, nie ma żadnych skomplikowanych ustawień. Możesz także uzyskać pomoc w edytorze, po prostu klikając znak zapytania i wpisując zapytanie. Pokaże Ci odpowiednie artykuły i przewodniki.

Kolejną rzeczą, która podobała mi się w Microsoft Forms, są obsługiwane języki. Microsoft Forms obsługuje obecnie 84 języki, w tym niektóre z najbardziej niejasnych. Jednak w jednym formularzu można używać maksymalnie 11 języków.

Jeśli Twoja organizacja korzysta z pakietu Microsoft Suite dla Firm, Microsoft Forms może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Będziesz jednak ograniczony do wszystkich podstawowych funkcji i funkcji. Jeśli chcesz przeglądać szczegółowe dane, powinieneś rozważyć inne oprogramowanie do ankiet korporacyjnych z listy.

Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do ankiet korporacyjnych?

Wybierając dobre oprogramowanie do ankiet korporacyjnych, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy.

Oto niektóre z tych ważnych kwestii:

  • UI/UX – Zawsze powinieneś rozważyć oprogramowanie do ankiet korporacyjnych z dobrym UI/UX, ponieważ interfejs użytkownika ma duży wpływ na użyteczność oprogramowania. Ponadto UI/UX wpływa również na produktywność i wydajność oraz minimalizuje błędy.
  • Funkcje i funkcjonalności — przed podjęciem decyzji zalecamy sporządzenie listy wszystkich potrzebnych funkcji i upewnienie się, że wybrane oprogramowanie do ankiet korporacyjnych ma wszystkie te funkcje. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz podstawowe potrzeby, Google Forms lub Microsoft Forms mogą być świetnymi opcjami. Z drugiej strony, aby przetworzyć szczegółowe dane, masz opcje takie jak Typeform, SurveyMonkey, Survey Sparrow itp.
  • Bezpieczeństwo i prywatność danych – Bezpieczeństwo i prywatność danych to najważniejsze kwestie, które należy wziąć pod uwagę, zwłaszcza w przypadku wrażliwych danych użytkownika. Upewnij się, że oprogramowanie, które wybierzesz, zachowuje wszystkie niezbędne środki ostrożności podczas obsługi danych Twoich i Twoich respondentów.
  • Obsługa klienta – Dobra obsługa klienta może pomóc w różnych sprawach, w tym w pomocy technicznej, wdrożeniu i szkoleniu, a co najważniejsze, w uzyskaniu porady eksperta. Dlatego wybierz oprogramowanie do ankiet, które oferuje niezawodną obsługę klienta.
  • Integracja – Integracja narzędzi, takich jak media społecznościowe, CRM i inne, z oprogramowaniem do ankiet korporacyjnych może pomóc w gromadzeniu i konsolidacji danych, usprawnić przepływ pracy, całościową analizę danych i zwiększyć dokładność danych. Dlatego wybór oprogramowania do ankiet, które obsługuje integrację często używanych narzędzi, jest zawsze doskonałym wyborem.

Ostatnie słowa

Proszę bardzo – szczegółowy artykuł opisujący najlepsze na rynku oprogramowanie do ankiet korporacyjnych.

Przed dokonaniem wyboru radzę zastanowić się, czego potrzebujesz, a następnie wybrać narzędzie, które spełni Twoje potrzeby.

W mojej rekomendacji, jeśli potrzebujesz podstawowego oprogramowania do ankiet korporacyjnych, możesz rozważyć Google Forms lub Microsoft Forms. Jeśli jednak chcesz zebrać więcej danych, możesz rozważyć inne narzędzia z listy, takie jak Survey Sparrow, Typeform, Sogolytics i inne. To świetne narzędzia do zbierania szczegółowych danych.

Następnie sprawdź aplikacje do ankiet online, aby zarabiać pieniądze.

x