8 sposobów na naprawienie błędu braku połączenia internetowego TikTok

TikTok to krótka usługa hostingu wideo opracowana przez chińską firmę. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji do tworzenia krótkich treści wideo. Jeśli nie napotykasz błędu połączenia sieciowego w TikTok podczas korzystania z aplikacji, nie martw się. Mamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak naprawić TikTok brak błędu połączenia internetowego na Twoim urządzeniu. Kontynuuj czytanie artykułu, aby rozwiązać problem z niestabilnym połączeniem internetowym TikTok.

Jak naprawić błąd braku połączenia internetowego TikTok

Istnieje wiele powodów, dla których nie ma błędu internetowego w aplikacji TikTok. W tym artykule pokazaliśmy krok po kroku rozwiązanie problemu błędu sieciowego w aplikacji TikTok.

Ale zanim przejdziesz przez metody rozwiązywania problemów, musisz upewnić się, że nie ma awarii serwera TikTok. Dlatego, aby sprawdzić, czy serwery TikTok działają, czy nie, odwiedź stan serwera TikTok Downdetektor Sprawdź stronę, czy użytkownicy zgłosili jakiekolwiek problemy z serwerem, czy nie.

Jeśli serwery są uruchomione i działają, wykonaj następujące metody i wykonaj czynności wymienione poniżej, aby rozwiązać problem z brakiem połączenia internetowego TikTok.

Metoda 1: Użyj VPN

Jeśli TikTok jest zbanowany w Twoim regionie, możesz użyć aplikacji VPN, aby naprawić błąd połączenia sieciowego w aplikacji TikTok. Możesz użyć dowolnej aplikacji VPN (np. NordVPN), aby zmienić swoją lokalizację. Przeczytaj nasz przewodnik, aby bezpłatnie uzyskać konto NordVPN.

Uwaga: ponieważ telefony z Androidem nie mają takich samych ustawień, a te ustawienia różnią się w zależności od marki, kroki wymienione poniżej mogą się nieznacznie różnić w zależności od urządzenia. Wszystkie czynności wymienione poniżej zostały wykonane w dniu Gra honorowa smartfon.

Metoda 2: Uruchom ponownie aplikację TikTok

Najbardziej podstawową rzeczą do zrobienia jest ponowne uruchomienie aplikacji TikTok, aby naprawić błąd połączenia internetowego TikTok na urządzeniu. Poniżej znajdują się kroki, aby ponownie uruchomić aplikację TikTok na urządzeniu z Androidem.

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim urządzeniu z Androidem.

2. Kliknij Ustawienia aplikacji.

3. Tutaj przejdź do listy aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu.

4. Otwórz informacje o aplikacji TikTok.

5. W tym miejscu dotknij opcji WYMUŚ ZATRZYMANIE.

6. Następnie uruchom ponownie urządzenie i ponownie uruchom aplikację TikTok.

Metoda 3: Zaktualizuj aplikację TikTok

Jeśli aplikacja TikTok jest nieaktualna, możesz napotkać błędy i błędy, takie jak niestabilne połączenie internetowe TikTok. TikTok wprowadza regularne łatki aktualizacyjne, aby usunąć błąd aplikacji. Spróbuj więc zaktualizować aplikację TikTok na swoim urządzeniu do najnowszej wersji, aby naprawić TikTok bez problemu z połączeniem internetowym.

1. Uruchom aplikację Sklep Google Play.

2. Teraz dotknij ikony alfabetu u góry.

3. Następnie dotknij Zarządzaj aplikacjami i urządzeniem.

4. Otwórz opcję Dostępne aktualizacje.

5. Znajdź aplikację TikTok i dotknij opcji Aktualizuj.

Metoda 4: Rozwiązywanie problemów z połączeniem sieciowym

Innym głównym powodem braku błędu połączenia sieciowego w TikTok jest niestabilne połączenie internetowe. Jeśli twój router Wi-Fi ma jakieś tymczasowe błędy lub błędy, ten problem może również wystąpić na twoim urządzeniu. Musisz więc ponownie uruchomić router, aby usunąć wszelkie tymczasowe błędy. Musisz również upewnić się, że wszystkie konfiguracje sieci są prawidłowe, aby mieć stabilne połączenie internetowe. Oto nasz najlepszy przewodnik rozwiązywania problemów ze smartfonami z Androidem, w którym można postępować zgodnie z instrukcjami metody rozwiązywania problemów z łącznością sieciową.

Metoda 5: Wyczyść dane pamięci podręcznej TikTok

Inną metodą naprawienia błędu TikTok braku połączenia internetowego jest wyczyszczenie danych z pamięci podręcznej aplikacji. Oto kroki, aby wyczyścić uszkodzone dane pamięci podręcznej aplikacji TikTok na smartfonie z Androidem.

Uwaga: poniższe kroki są wykonywane na Vivo 1920.

1. Uruchom Ustawienia urządzenia.

2. Przejdź do ustawień Aplikacje i uprawnienia i dotknij opcji Menedżer aplikacji.

3. Teraz zlokalizuj i dotknij aplikacji TikTok.

4. Następnie stuknij w Pamięć.

5. Na koniec wybierz opcję Wyczyść pamięć podręczną.

Metoda 6: Zezwól na uprawnienia aplikacji TikTok

Jeśli aplikacja TikTok nie ma podstawowych uprawnień, może to spowodować błąd braku połączenia sieciowego w aplikacji TikTok. Dlatego wykonaj następujące kroki, aby zapewnić aplikacji niezbędne uprawnienia.

1. Przejdź do informacji o aplikacji TikTok.

2. Tutaj dotknij Uprawnienia.

3. Teraz włącz wymagane uprawnienia.

Metoda 7: Zainstaluj ponownie aplikację TikTok

Możesz ponownie zainstalować aplikację, aby naprawić błąd połączenia sieciowego w problemie TikTok. Może to rozwiązać problem braku połączenia sieciowego w przypadku TikTok. Poniżej przedstawiono kroki, aby ponownie zainstalować aplikację TikTok z aplikacji Sklep Google Play.

1. Otwórz Sklep Google Play w swoim smartfonie.

2. Stuknij ikonę Profil.

3. Następnie wybierz Zarządzaj aplikacjami i urządzeniem.

4. Przejdź do zakładki Zarządzaj, zaznacz aplikację TikTok i dotknij ikony kosza u góry.

5. Tutaj wybierz przycisk Odinstaluj i poczekaj na odinstalowanie aplikacji.

6. Następnie wyszukaj TIK Tok aplikacja.

7. Na koniec dotknij opcji Zainstaluj, aby ponownie zainstalować aplikację TikTok.

Metoda 8: Skontaktuj się z pomocą techniczną TikTok

Na koniec możesz odwiedzić Centrum pomocy TikTok naprawić TikTok bez problemu z połączeniem internetowym. Jest to ostatnia deska ratunku do rozwiązania błędu niestabilnego połączenia internetowego TikTok na smartfonie. Możesz bezpośrednio skontaktować się z zespołem pomocy technicznej i poinformować ich o problemie, z którym borykasz się podczas korzystania z aplikacji TikTok na swoim urządzeniu. Zespół wsparcia skontaktuje się z Tobą z rozwiązaniem problemu.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Co powoduje, że TikTok nie ma błędu połączenia internetowego?

Odp. Może być wiele czynników, które mogą powodować ten błąd, takich jak niestabilna sieć, uszkodzone dane z pamięci podręcznej, tymczasowe błędy itp.

Q2. Czy TikTok jest zablokowany w sklepie Google Play?

Odp. Nie, aplikacja TikTok nie jest zablokowana w sklepie Google Play. Ale nie jest dostępny w niektórych krajach, takich jak Indie. Jednak TikTok jest dostępny w ponad 150 krajach.

Q3. Jak rozwiązać TikTok brak połączenia sieciowego Błąd?

Odp. Możesz spróbować rozwiązać problem z routerem Wi-Fi i upewnić się, że masz prawidłowe połączenie internetowe, w przeciwnym razie wypróbuj powyższe rozwiązania, aby naprawić błąd.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i można było naprawić TikTok bez połączenia z Internetem. Daj nam znać, która metoda zadziałała najlepiej, aby naprawić brak błędu połączenia sieciowego w TikTok. A w przypadku jakichkolwiek pytań/sugestii, prosimy o umieszczenie ich w sekcji komentarzy poniżej.

x