9 Ekspander tekstu, który pomoże Ci pisać szybciej [Windows/Mac]

Udostępnij teraz w social media:

Czas jest najważniejszy, zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie. Pisanie powtarzających się słów i akapitów może w sumie zająć dużo czasu, marnując cenne minuty.

Niezależnie od tego, czy piszesz powtarzające się oferty, czy wielokrotnie odpowiadasz na to samo zapytanie, powtarzające się zadanie to nic innego jak zmarnowany czas, który można zainwestować w bardziej produktywne zadania.

Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz kilka cennych godzin i wydajniej wykonasz pracę. Technologie, takie jak narzędzia ekspandera tekstu, mogą pomóc złagodzić nudę związaną z powtarzającymi się zadaniami.

Za pomocą ekspandera tekstu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając jednocześnie kontrolę jakości.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zagłębmy się w temat!

Co to jest ekspander tekstu?

Ekspander tekstu to narzędzie zwiększające produktywność zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu czasu i energii. Automatycznie generuje z góry określone fragmenty tekstu w odpowiedzi na określone słowa lub frazy „wyzwalające”.

Możesz na przykład użyć ekspandera tekstu, aby automatycznie uzupełnić swoje dane lub szybko dodać kilka zdań często używanej treści do dokumentów; wpisanie „intro” powie narzędziu, aby wymyśliło twoje wprowadzenie.

Możesz wykorzystać moc ekspandera tekstu do automatyzacji częstych i przyziemnych zadań, takich jak kopiowanie i wklejanie podpisów e-mail i pisanie długich e-maili do obsługi klienta itp. Ekspander tekstu przynosi również korzyści w postaci zachowania profesjonalnego tonu i usprawnienia procesów pisania.

W ten sposób ekspandery tekstu zapewniają wygodę i szybkość potrzebne do maksymalizacji produktywności i wydajności.

Korzyści z używania ekspandera tekstu

Ekspander tekstu może ci ostatecznie pomóc.

Oszczędzaj czas

Ekspander tekstu pozwala zapisywać naciśnięcia klawiszy i automatyzować popularne, często używane frazy, pomagając zwiększyć wydajność i produktywność. Oszczędza to wiele cennego czasu, który spędzasz bezmyślnie codziennie wpisując te same informacje.

Na przykład możesz zaprogramować ekspander tekstu z akronimem „CR”, dzięki czemu automatycznie wprowadzi on Twoje pełne dane kontaktowe za każdym razem, gdy wpiszesz ten akronim.

Szybciej adresuj zapytania

Ekspandery tekstu mogą pomóc usprawnić proces odpowiadania na zapytania klientów za pomocą szablonów odpowiedzi. Pozwala szybko i sprawnie odpowiadać na zapytania klientów.

Ekspander tekstu przechowuje popularne frazy i słowa w łatwo dostępnej bazie danych i pozwala firmom zapewnić szybkie i skuteczne zaspokojenie potrzeb ich klientów.

Poprawiona jakość i dokładność

Oprogramowanie ekspandera tekstu umożliwia użytkownikom przypisywanie często używanych słów, wyrażeń i szablonów wiadomości e-mail do skrótów klawiaturowych, skracając czas pisania i liczbę błędów.

Zapewnia dokładność pracy i zapobiega wszelkiego rodzaju błędom podczas ręcznego wpisywania frazy, w tym literówkom i błędom gramatycznym. Mając mniej czasu na ręczne pisanie, profesjonaliści mogą skoncentrować swoją energię na ważniejszych, zorientowanych na wartość działaniach.

Wyższa produktywność

Automatyzacja procesu tworzenia identycznego lub powtarzającego się tekstu eliminuje żmudne pisanie. Pozwala skupić się na ważniejszych zadaniach.

Ekspander tekstu nie tylko przechowuje frazy i akapity do użytku, ale może nawet zapamiętywać dane logowania i skracać czas pisania podczas wypełniania formularzy internetowych. Dzięki temu nie będziesz musiał wielokrotnie wpisywać tych samych informacji.

  Pozbywanie się błędów OpenGL w systemie Windows 10 (pełny przewodnik)

Personalizacja

Ekspandery tekstu nie są po to, aby Twoi klienci pachnieli tak, jakby tekst napisał bot. Wkradają się z elastycznością dostosowywania tekstów z nutą personalizacji.

Będziesz mógł edytować i dodawać informacje do identycznego tekstu utworzonego przez ekspander tekstu. Pozwala spersonalizować przekaz i zapewnić lepszą obsługę klienta.

Jednolity głos marki

Dzięki ekspanderowi tekstu firmy mogą zapewnić klientom spójny przekaz marki. Gdy zintegrujesz głos swojej marki z przekazem, narzędzie automatycznie go dogoni.

Pomoże to zapewnić spójność przekazu marki ze wszystkimi klientami.

Jak wybrać najlepszy ekspander tekstu?

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi do ekspandera tekstu. Podczas gdy niektóre mogą wyglądać na najbardziej przyjazne dla budżetu, inne mogą zadowolić Cię solidnymi ofertami. Łatwo więc się pomylić i zastanawiać, jak wybrać najlepszy ekspander tekstu!

Oto kilka wskazówek na początek:

Weź pod uwagę swoje potrzeby

Najpierw zdecyduj, jakie typy fragmentów tekstu ma obejmować ekspander tekstu. Może zawierać formatowanie tekstu, szablony dokumentów lub niestandardowe skróty. Jakiego rodzaju słowa, wyrażenia lub symbole często wpisujesz? Czy ekspander tekstu, który rozważasz, oferuje to? Znajdź te, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

Przetestuj ekspander tekstu

Gdy masz już listę potencjalnych ekspanderów tekstu, weź każdy z nich na jazdę próbną. Sprawdź, jak łatwe jest korzystanie z oprogramowania, czy dostępna jest bezpłatna wersja próbna lub czy możesz uzyskać dostęp do recenzji klientów. Ważne jest, aby ocenić użyteczność ekspandera tekstu i upewnić się, że interfejs jest prosty i łatwy w nawigacji.

Zbadaj możliwości dostosowywania

Czy chcesz skonfigurować niestandardowe skróty? Jeśli Twoje wymagania również to obejmują, poszukaj ekspanderów tekstu, które umożliwiają tworzenie i edytowanie skrótów. Zwiększy to ogólną użyteczność narzędzia ekspandera tekstu.

Zapewnij kompatybilność

Zastanów się, czy ekspandera można używać w platformach i aplikacjach, z których korzystasz najczęściej.

Na przykład może być konieczne użycie go z programami takimi jak Microsoft Office, Dokumenty Google, Outlook lub przeglądarki internetowe. Zapobiegnie to konieczności przełączania urządzeń lub ekspandera tekstu podczas aktualizacji do nowego systemu operacyjnego lub sprzętu.

Badania niezawodności

Upewnij się, że ekspander tekstu, na który patrzysz, jest niezawodny i dokładny. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z opiniami klientów lub skontaktuj się bezpośrednio z firmą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, aby uniknąć przyszłych niedogodności.

Uwzględnienie tych punktów pomoże Ci dokonać właściwego wyboru i znaleźć idealny ekspander tekstu dla Twoich potrzeb.

Przyjrzyjmy się teraz najlepszym narzędziom ekspandera tekstu, które pomogą Ci szybciej pisać.

Narzędzie do zastępowania tekstu

Narzędzie Text Replacement Utility to wygodna wewnętrzna funkcja komputera Mac, która zapewnia użytkownikom usprawniony sposób wprowadzania tekstu szybciej i przy mniejszej liczbie naciśnięć klawiszy.

Możesz zdefiniować teksty lub frazy i powiązać je ze skrótami. Pomoże Ci szybko i dokładnie tworzyć długie, skomplikowane fragmenty tekstu za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy.

Na przykład wpisanie „myaddr” może automatycznie wprowadzić pełny adres. Użytkownicy mogą również dostosować swoje skróty, aby wprowadzić swój podpis, a nawet konkretną buźkę.

Możesz także użyć Narzędzia do zastępowania tekstu, aby usprawnić typowe błędy podczas pisania. Wpisanie kilku liter może spowodować wyświetlenie zamierzonej frazy zamiast typowych błędów.

TextExpander

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą poszukującą zwiększonej wydajności, czy też przedsiębiorstwem wymagającym kompleksowego rozwiązania do rozszerzania tekstu, TextExpander może pomóc przenieść pisanie i tworzenie dokumentów na wyższy poziom.

  Napraw system konfiguracji nie udało się zainicjować w systemie Windows 10

TextExpander jest świadomy składni i struktury języka i może automatycznie uzupełniać najczęściej używane słowa w każdym języku. Ponadto można go dodatkowo rozszerzyć za pomocą różnych wtyczek, takich jak wstawianie adresów URL, obrazów i kalendarzy.

Możesz używać TextExpander dla systemów macOS, Windows, iOS i Chrome. Jest to płatne narzędzie, które zaczyna się już od 3,33 USD miesięcznie na głowę. Oferują również bezpłatną wersję próbną dla użytkowników, aby sprawdzić, czy to ta jedyna!

 • Działa na:

 • Okna

 • System operacyjny Mac

Typinator

Czy jesteś zmęczony spędzaniem godzin na wielokrotnym wpisaniu tych samych informacji? Maszyna do pisania jest tutaj, aby uratować dzień! To doskonałe narzędzie do rozszerzania tekstu ma na celu usprawnienie przepływu pracy.

Dzięki Typinatorowi możesz pisać długie fragmenty tekstu za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy i bez żmudnego powtarzania tekstu. Dzięki najnowocześniejszej technologii i rozbudowanym funkcjom narzędzie do automatyzacji Typinator jest potężnym narzędziem dla firm i zespołów do automatyzacji komunikacji, utrzymania porządku, oszczędzania czasu i odpoczynku palców!

Jest dostępny dla systemu Mac OSX 10.6 lub nowszego. Ich licencja kosztuje 25 euro lub 28 USD za osobę. Nie oferują żadnych miesięcznych subskrypcji.

Rakietowa maszynistka

Rocket Typist to potężny ekspander tekstu, który pomaga zwiększyć produktywność dzięki takim funkcjom, jak oszczędzające czas szablony i wydajne funkcje makr.

Przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia rozszerzanie tekstu, a dzięki opcjom dostosowywania można szybko i skutecznie dostosować aplikację do własnych potrzeb.

Rocket Typist ma wbudowane symbole zastępcze, które umożliwiają szybkie wstawianie niestandardowej treści do rozwiniętego tekstu. Za pomocą tego narzędzia możesz umieszczać elementy takie jak bieżąca godzina, data i losowo wybrane znaki w symbolach zastępczych.

Rocket Typist jest dostępny dla komputerów Mac i oferuje kilka najlepszych w swojej klasie podstawowych funkcji za darmo. Przedłużają również płatny pakiet Pro, który zaczyna się od 9,99 USD miesięcznie.

hiszpański

Espanso to zaawansowane, bezpłatne narzędzie do ekspandera tekstu typu open source dla systemów macOS, Linux i Windows. Oferuje szeroki zestaw funkcji, umożliwiających użytkownikom wydajne rozszerzanie tekstu pisanego.

Dzięki Espanso użytkownicy mogą zwiększyć wydajność pisania i zaoszczędzić cenny czas, zachowując produktywność. Łatwy w użyciu ekspander tekstu zawiera wszystkie niezbędne funkcje, jak opisano powyżej, i nie ma miesięcznych opłat.

Zasady zastępowania Espanso umożliwiają użytkownikom tworzenie zaawansowanych skrótów w celu rozszerzenia tekstu i kodu. Za pomocą skrótów klawiszowych i makr użytkownicy mogą tworzyć skrypty i uruchamiać je bezpośrednio z ekspandera tekstu.

Oferuje trzy płatne plany już od 9,99 USD miesięcznie.

 • Działa na:

 • Okna

 • Linuks

 • System operacyjny Mac

Wpisz It4Me

TypeIt4Me to potężne narzędzie do rozszerzania tekstu, które pomaga szybko rozszerzać często używane fragmenty tekstu lub tworzyć skróty do słów, fraz i całych akapitów za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy.

Dzięki TypeIt4Me możesz szybko, bez wysiłku i dokładnie pisać dłuższe fragmenty tekstu, oszczędzając cenny czas. Narzędzie obsługuje operacje przeciągania i upuszczania i można je w dużym stopniu dostosować do konkretnych potrzeb związanych z pisaniem.

TypeIt4Me jest dostępny dla systemów macOS i Windows. Oprogramowanie nie oferuje miesięcznego pakietu subskrypcji. Możesz dokonać jednorazowego zakupu za 19,99 USD.

 • Działa na:

 • Okna

 • System operacyjny Mac

PhraseExpress

PhraseExpress to potężne narzędzie do ekspandera tekstu dostępne dla użytkowników komputerów Mac. To potężne narzędzie pozwala użytkownikom komputerów Mac zaoszczędzić czas, wpisując długie frazy, adresy e-mail i zdania za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy.

  Jak znaleźć wszystkie zdjęcia na urządzeniu z systemem Windows 10?

PhraseExpress pozwala szybko wypełniać formularze, ankiety, dokumenty i nie tylko za pomocą gotowych szablonów. Jego historia schowka to wszystko, czego potrzebujesz, aby śledzić skopiowane treści. Jego funkcja statystyk tekstowych pomaga śledzić i mierzyć poziomy produktywności. Dostarcza metryki w czasie rzeczywistym dotyczące czasu i liczby użytych znaków.

PhraseExpress oferuje płatny plan z kosztami od 96 do 241 USD. Ten plan to jednorazowy zakup, po którym nie jest naliczana żadna miesięczna opłata.

Autotekst JitBit

JitBit AutoText to zaawansowane narzędzie do ekspandera tekstu zaprojektowane, aby pomóc Ci zwiększyć produktywność. Za pomocą Autotekstu możesz tworzyć niestandardowe biblioteki fraz do przechowywania często używanych fraz i słów, automatycznie formatować tekst przy użyciu stylów i wstawiać dynamiczne frazy zawierające daty, liczby, informacje kontaktowe i inne symbole zastępcze tekstu.

Użytkownicy mogą również tworzyć niestandardowe szablony i automatycznie uzupełniać formularze wiadomości za pomocą rozwijanych pól, co jeszcze bardziej upraszcza procesy i sprawia, że ​​kontakt z klientem jest jeszcze bardziej płynny. Możesz cieszyć się większą produktywnością przy mniejszej liczbie naciśnięć klawiszy dzięki Autotekstowi.

Jest dostępny dla systemu Windows za darmo do indywidualnego użytku. Firmy mogą rozważyć zakup licencji biznesowej, która jest warta 22,85 USD i jest objęta 14-dniową gwarancją pełnego zwrotu pieniędzy.

aText Automatyzacja tekstu

Narzędzie aText Text Automation wyróżnia się solidnymi funkcjami, które maksymalizują produktywność firm i zespołów. aText pozwala zautomatyzować powtarzające się zadania i powiadomienia, aby uprościć żmudne procesy.

Niezależnie od tego, czy usprawniasz komunikację z klientami, czy szybko wysyłasz aktualizacje statusu do współpracowników, to narzędzie do automatyzacji pomaga firmom zrobić więcej w krótszym czasie.

Platforma umożliwia tworzenie spersonalizowanych wiadomości i treści, a następnie wysyłanie ich w określonych dniach i godzinach, zapewniając terminową dostawę i tworząc spójną obsługę klienta.

aText Text Automation obsługuje zarówno system Windows, jak i macOS. Ich płatny plan zaczyna się od 4,99 USD.

 • Działa na:

 • Okna

 • System operacyjny Mac

Wniosek

Narzędzia ekspandera tekstu umożliwiają szybkie tworzenie znaczących treści i zapewniają skuteczność wiadomości. Inwestycja w takie narzędzia może być kluczem do oszczędności czasu i pieniędzy przy pisaniu powtarzalnych treści. Zanim wybierzesz jakiekolwiek narzędzie do ekspandera tekstu, musisz być dobrze zorientowany w swoich wymaganiach, a następnie wskoczyć do swojego odkrycia!

Ekspander tekstu może być nieocenionym narzędziem dla firm lub zespołów dowolnej wielkości. Właściwe użycie może pomóc usprawnić codzienne zadania i zminimalizować czas poświęcony na tworzenie odpowiedzi w puszkach, jednocześnie poprawiając relacje z klientami.

Jeśli używasz systemu macOS, możesz skorzystać z wbudowanego narzędzia do automatycznej wymiany tekstu. Załóżmy, że chcesz wybrać narzędzie innej firmy. W takim przypadku TextExpander jest najlepszym wyborem, ponieważ ma prosty interfejs użytkownika i funkcje, takie jak zmienne inteligentnych sugestii, łatwe sprawdzanie aktualizacji, ograniczniki i interfejs z jednym dotknięciem.

Możesz także zapoznać się z niektórymi chatbotami, takimi jak ChatGPT, które mogą dostarczać informacji i rozmawiać z Tobą jak prawdziwy człowiek.

x