9 interfejsów API wyszukiwania UPC w celu uzyskania dokładnych informacji o produktach masowych

Interfejsy API wyszukiwania UPC są potężnym narzędziem pomagającym wyodrębnić informacje o wielu produktach.

Posiadanie takiego narzędzia przy sobie może znacznie przynieść Twojej firmie korzyści, oferując przydatne funkcje oraz oszczędzając czas i wysiłek w pracy ręcznej.

Zastanawiasz się więc nad zbudowaniem strony internetowej lub aplikacji mobilnej i wydobyciem informacji z uniwersalnego kodu produktu?

Dobry interfejs API wyszukiwania UPC może ci pomóc w zadaniu.

Ale jeśli nie masz pewności, który interfejs API wyszukiwania UPC będzie odpowiadał Twoim potrzebom, czytaj dalej.

Porozmawiajmy o tym, czym są interfejsy API wyszukiwania UPC, dlaczego ich używać i jakie są najlepsze interfejsy API wyszukiwania UPC do uzyskiwania dokładnych informacji o produktach masowych.

Czym są interfejsy API wyszukiwania UPC?

Interfejs API wyszukiwania UPC to prosty, ale skuteczny interfejs programowania aplikacji (API), który wydobywa dokładne informacje o wielu produktach i przedmiotach.

Tutaj UPC oznacza Universal Product Code, który jest globalnym standardowym kodem kreskowym używanym przez producentów na świecie na opakowaniach ich produktów w celu identyfikacji.

Interfejsy API wyszukiwania UPC ułatwiają właścicielom firm integrację różnych typów aplikacji lub stron internetowych z bazą danych produktów. Kody działają jak zwykłe kody kreskowe, które zwykle widujesz na opakowaniach produktów z pobliskiego marketu.

Niezależnie od tego, czy jest to aplikacja do skanowania UPC, system zarządzania zapasami czy witryna zakupów, posiadanie interfejsu API wyszukiwania UPC pomaga dokładnie generować masowe informacje o produkcie, takie jak nazwa produktu, zdjęcie, cena detaliczna, opis i inne cenne informacje. Posiadanie interfejsów API wyszukiwania UPC pomaga zidentyfikować asortyment produktów w określonym asortymencie.

Rynek e-commerce współpracujący z UPC jest częściowo zależny od tych interfejsów API, ponieważ ta przestrzeń jest oparta na infrastrukturze opartej na danych. Oprócz informowania o informacjach o produkcie, te interfejsy API pomagają również spojrzeć na listę zapasów oraz na to, ile masz produktów lub ile potrzebujesz, aby uzupełnić zapasy.

W jaki sposób interfejsy UPC Lookup API pomagają w badaniach produktów?

Interfejsy API wyszukiwania UPC są bardzo przydatne w badaniach produktów prowadzonych przez organizacje biznesowe. Oto jak interfejsy API wyszukiwania UPC mogą pomóc w badaniu produktów:

  • Identyfikacja: interfejsy API wyszukiwania UPC odgrywają kluczową rolę w badaniach produktów, ponieważ pomagają im identyfikować każdy typ produktu osobno. Oszczędza ci to ręcznego wyszukiwania każdego typu produktu i pobiera wszystkie szczegóły naraz.
  • Wyszukiwanie: Te interfejsy API pomagają wyszukiwać kategorie produktów według ich nazw i dają przegląd ilości zapasów pozostałych w inwentarzu. Jest to niezbędne przy prowadzeniu znacznych zapasów, a dzięki UPC Lookup API wiesz, kiedy potrzebujesz uzupełnienia.

  • Dokładność śledzenia: Precyzyjne śledzenie zapasów w interfejsie API wyszukiwania UPC odegrało kluczową rolę w badaniach produktów. Pomaga uzyskać przegląd ruchu produktu od producenta do domu konsumenta.
  • Segregacja danych produktów: interfejsy API wyszukiwania UPC pomagają segregować dane produktów według lokalizacji geograficznej. Jest bardzo przydatny w zarządzaniu sklepem i pomaga sprzedawać produkty zgodnie z ich popularnością i zastosowaniem w różnych obszarach geograficznych.
  • Utrzymanie popytu: podczas badania produktu kluczowe jest zrozumienie rodzaju produktu, na który jest popyt w różnych okresach. Pomaga uzupełnić zapasy produktów zgodnie z trendem i popytem.

Tak więc, jeśli prowadzisz badania produktów w określonej niszy, w której trendy rynkowe szybko się zmieniają, interfejs API wyszukiwania UPC jest naprawdę przydatny. Podkreśla trend konsumencki i pomaga skupić się na produktach, na które jest duże zapotrzebowanie wśród konsumentów.

  • Śledzenie zapasów konkurencji: interfejsy API wyszukiwania UPC mogą dostarczać informacji o zapasach produktów konkurencji. Możesz nie tylko uzyskać informacje o rodzaju produktu, który przechowują, ale także o ilości.

Teraz przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych interfejsów API wyszukiwania UPC, których można użyć do uzyskania dokładnych, odpowiednich informacji o produkcie.

Interfejs API wyszukiwania kodów kreskowych

Interfejs API wyszukiwania kodów kreskowych jest uważany za jeden z najlepszych interfejsów API wyszukiwania UPC wśród wielu użytkowników. Nie tylko ułatwia zarządzanie zapasami, ale także pomaga zintegrować bazy danych produktów z witryną zakupową lub aplikacją.

Możesz szybko wywołać API w celu wyszukania informacji o produkcie przez Twój system lub witrynę zakupową, a narzędzie natychmiast wróci z pożądanymi szczegółami. Interfejs API może zwracać wszelkiego rodzaju szczegóły, w tym nazwę, kategorię, opis, datę produkcji, cenę detaliczną, źródło ruchu i wiele innych.

Możesz wywołać API w swoim systemie na dwa sposoby, albo wyszukując kod kreskowy, albo wyszukując termin. Podczas wyszukiwania według terminu możesz wprowadzić różne parametry wyszukiwania, takie jak nazwa marki i kategoria, aby zwiększyć dokładność.

Najlepsze jest to, że możesz używać jednego aktywnego klucza API dla wszystkich swoich żądań. Co najważniejsze, wszystkie wyniki są pokazane w przejrzystym i zrozumiałym formacie, co jest niezwykle przydatne podczas badań produktowych.

Ma interesującą funkcję, która pokazuje dziesięć wyników na stronę i wszystkie powiązane wyniki. To narzędzie jest oferowane w czterech modelach cenowych: Starter, Advanced, Professional i Enterprise.

Algopix

Algopix to dobrze znany interfejs API wyszukiwania UPC, który jest bardzo przydatny podczas wydobywania cen w czasie rzeczywistym, danych produktów i innych istotnych informacji. Oferuje najlepszą w swojej klasie usługę API wyszukiwania UPC, ponieważ zwraca informacje o produkcie, pozyskując je z wielu źródeł, takich jak Amazon, eBay, przewoźnicy, tysiące sprzedawców detalicznych i sprzedawców partnerskich.

Niezależnie od tego, czy chcesz dopasować produkty, czy zintensyfikować dane katalogu produktów, możesz wywołać ten interfejs API w swoim systemie lub aplikacji zakupowej i pozwolić mu wykonać resztę pracy. Zdolność do masowego obliczania wyników sprzedaży produktów i cen rynkowych poprzez analizę wielu witryn wyróżnia to narzędzie spośród innych.

Ponadto API jest przydatne na wszystkich poziomach:

  • Na poziomie produktu zapewnia informacje o produkcie i analizę udziału w rynku.
  • Na poziomie marki zapewnia ochronę przed przebiciem i analizę konkurencji.
  • Na poziomie kategorii zapewnia wgląd w badania słów kluczowych i pomaga podejmować decyzje oparte na danych.

Algopix zapewnia doskonałe zarządzanie zapasami, umożliwiając ponowne ustalanie cen produktów i planowanie zapasów zgodnie z dynamiką rynku. Możesz nawet zaimportować kluczowe punkty danych do swojego oprogramowania ERP lub CRM, co pomaga uzyskać wgląd w rynek.

GO-UPC

Dzięki jednej z największych baz danych produktów i ogromnemu zasięgowi rynku międzynarodowego we wszystkich branżach, GO-UPC jest bardzo poszukiwanym interfejsem API wyszukiwania UPC wśród wielu właścicieli firm. Wykorzystuje zaawansowaną technologię, która pomaga uzyskać tysiące danych z samego arkusza kalkulacyjnego UPC.

W przeciwieństwie do innych interfejsów API, koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości danych o produktach, a także z bazą danych, która obejmuje prawie każdy kraj na świecie. Kiedy wywołujesz ten interfejs API, zapewnia on nie tylko nazwę, obraz i cenę rynkową, ale także wagę, markę, kategorię, materiał, kolor, rozmiar i wiele innych intrygujących szczegółów.

Go-UPC może nawet oferować specjalistyczne informacje o produktach, takie jak wartości odżywcze, autor, informacje o opakowaniu, materiał opakowaniowy itp. Integruje się z wieloma systemami zarządzania i aplikacjami zakupowymi oraz przekształca wyszukiwanie UPC w wizualne i czytelne informacje o produkcie.

Korzystając z tego interfejsu API, możesz wykonywać wiele zadań w aplikacji związanej z produktem, co zapewni najlepsze wyniki. GO-UPC oferuje swoje usługi w trzech kategoriach, które są segregowane głównie ze względu na liczbę żądań API. Możesz wybierać między Developer, Startup i Enterprise, z których wszystkie są dostępne w przystępnych cenach, zaczynając od 19,95 USD miesięcznie.

Baza UPC

Baza danych UPC to prosty i ekskluzywny interfejs API wyszukiwania UPC, który umożliwia wyodrębnianie informacji o produktach z obszernej bazy danych obejmującej wszystkie kategorie rynku. Możesz łatwo wywołać ten interfejs API w swojej aplikacji lub systemie za pomocą żądań HTTP.

Cechą, która sprawia, że ​​baza danych UPC jest lukratywna dla wielu właścicieli firm, jest to, że oferuje różne punkty końcowe API, których zwykle nie można znaleźć w innych. Został uruchomiony w 2010 roku i wkrótce stał się popularną opcją korporacyjną, ponieważ mógł dostarczyć obszerną bazę danych.

Oprócz podstawowych informacji, takich jak nazwa, cena, ilość i marka, interfejs API odpowiada również, udostępniając system ocen, alias pozycji, zdjęcie produktu i wiele innych szczegółów. Na ich stronie internetowej można nawet znaleźć najnowsze kody UPC i dodane elementy, co pomaga w planowaniu połączeń API.

Co więcej, możesz uzyskać pełny dostęp do ich bazy danych za darmo, ale będziesz ograniczony tylko do 100 wywołań API wyszukiwania UPC. Jeśli jednak chcesz więcej, możesz wybrać model subskrypcji Hobbysta, Standardowego lub Profesjonalnego, który może zaoferować do 100 000 wyszukiwań.

Buycott

Oferując pełny dostęp do baz danych z ponad 150 milionami produktów, a także z obrazami, Buycott jest jednym z najlepszych interfejsów API wyszukiwania UPC. Baza danych produktów zawiera artykuły z całego świata, aby uzyskać żądany wynik wyszukiwania.

API zawsze zapewnia aktualne wyniki, ponieważ baza danych jest codziennie aktualizowana. Wielu użytkowników woli używać swoich interfejsów API, jeśli chodzi o wyszukiwanie UPC w celu dokładnego uzyskiwania informacji zbiorczych, ponieważ serwer szybko odpowiada na żądanie.

Możesz użyć interfejsu API do wywołania wsadowego wyszukiwania UPC, a wynik otrzymasz natychmiast. Ponadto możesz wybrać żądany typ danych wyjściowych w zależności od wymagań, czyli w formacie JASON, XML lub CSV. Od nazwy produktu, zdjęcia i opisu po rozmiar, wagę i datę ważności, uzyskasz wyniki, których szukasz.

Biorąc to pod uwagę, ich interfejs API nie jest bezpłatny i masz trzy opcje pakietów — Basic, Developer i Startup. Pakiet podstawowy oferuje ograniczone wyszukiwanie UPC i wyszukiwanie wsadowe, zaczynając od 49 USD miesięcznie.

Baza danych UPCitemdb

UPCitemdb jest uznawana za najlepszą bazę danych wyszukiwania UPC, która zawiera ponad 495 milionów produktów. To nie jest zwykły interfejs API wyszukiwania UPC, który oferuje powolną reakcję i ma ograniczone funkcje.

Interfejs API umożliwia łatwe wyszukiwanie i wyszukiwanie UPC, a żądana odpowiedź zostanie dostarczona bez żadnych opóźnień. Przy każdym wyszukiwaniu otrzymujesz wiele informacji o każdym produkcie, takich jak nazwa, obraz, kod kreskowy, przewodnik po zakupach, rozmiar, struktura i inne przydatne informacje.

UPCitemdb umożliwia dostęp do swojej bazy danych za pomocą dowolnego języka programowania, co czyni ją bardzo dynamiczną. Co więcej, możesz uruchomić zbiorcze wyszukiwanie UPC zarówno z dodatku Arkusz Google, jak i arkusza wyszukiwania zbiorczego, oszczędzając w ten sposób ograniczeń czasu działania w G Suite.

Dzięki bezpłatnemu planowi możesz uzyskać dostęp do bazy danych za pośrednictwem interfejsu API, ale możesz wykonać tylko 100 żądań dziennie. Ale kiedy przejdziesz na pakiet Dev lub Pro, otrzymasz opcję tysięcy wyszukiwań UPC dziennie, a także liczne wyszukiwania zbiorcze UPC podczas wywoływania interfejsu API.

Cyfrowe Oczy

Z ponad 331 milionami pojedynczych rekordów UPC i stale rozwijającą się bazą danych, Digit-Eyes powinien być rozważony, jeśli szukasz wydajnych interfejsów API. Interfejs API można wywołać za pomocą dowolnego oprogramowania programistycznego, a odpowiedź otrzymasz w interfejsie JSON lub XML.

Interfejs API nadaje się do integracji ze wszystkimi typami aplikacji zakupowych na całym świecie, a zasługą jest jego lista w 10 językach. Podczas wyszukiwania UPC otrzymasz wszystkie standardowe informacje i dodatkowe informacje, takie jak adres URL produktu, informacje o wartości odżywczej, własność jednostki handlowej, składniki i ostrzeżenia.

Wszystkie rekordy, które otrzymujesz poprzez wywołania API, są pobierane w interfejsie JSON, SOAP XML lub CSV. Możesz wybrać darmową wersję, jeśli masz ograniczone użycie, lub pełną wersję, gdy wykonujesz wiele wywołań API.

Zebra

Usługa UPC Lookup API, Zebra, zapewnia dokładne pobieranie zbiorczych informacji o produkcji, kiedy tylko ich potrzebujesz. Jest specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby właścicieli aplikacji zakupowych i liderów łańcucha dostaw, ponieważ mogą oni szybko uzyskiwać informacje o tysiącach produktów.

Zebra może pomóc Ci w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących wysyłki i zapasów, pokazując, jakie produkty są dostępne i ile produktów możesz wysłać. Zebra, za pośrednictwem interfejsu API wyszukiwania UPC, pomaga uzyskać wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak nazwa, kolor, ilość, link do zdjęcia, waga, stan, koszt wysyłki czy tabela cen.

Do korzystania z usługi API w Twoim systemie nie będzie potrzebne żadne zewnętrzne urządzenie ani specjalistyczny program. Możesz go używać z dowolnym programem Javascript, Python, C# i Java i będzie działał bez żadnych zakłóceń.

Musisz jednak dodać klucz API Zebra Savanna do swojego systemu, aby uwzględnić informacje o produkcie. Możesz z niego korzystać za darmo, ale będziesz ograniczony do 100 dziennie połączeń API wyszukiwania UPC. Aby uzyskać wyższe lub nieograniczone wyszukiwania UPC, będziesz musiał wybrać plan Basic lub Barcode Intelligence.

Interfejs API pająka kodów kreskowych

Interfejs API pająka kodów kreskowych stał się podstawowym wyborem dla wielu użytkowników, gdy potrzebują korzystać z interfejsu API wyszukiwania UPC do gromadzenia wielu informacji o produktach. Jest bardzo dynamiczny, jeśli chodzi o integrację z innymi systemami i można go po prostu używać z systemem zarządzania zapasami lub aplikacją do skanowania kodów kreskowych.

Od cen detalicznych, historycznych przedziałów cenowych i opisu po markę, kategorie i nazwę, API zwróci wszystkie wymagane informacje dotyczące konkretnego produktu. Interfejs API może współpracować z kilkoma językami programowania, takimi jak Python, cURL i PHP.

Interfejsy UPC Lookup API oferują trzy plany cenowe do wyboru — plan Lite API, plan Basic API i plan Dev API. Podstawowy plan zaczyna się od 9 USD miesięcznie i jest ograniczony do 1000 wyszukiwań dziennie.

Ostatnie słowa

Interfejsy API wyszukiwania UPC są niezbędne, jeśli masz aplikację do obsługi kodów kreskowych lub witrynę zakupów albo chcesz usprawnić zarządzanie zapasami. Używając interfejsów API do wyszukiwania UPC, możesz nie tylko zbierać podstawowe informacje o produktach, ale także pobierać kluczowe informacje i podejmować lepsze decyzje.

Przy tak wielu interfejsach API wyszukiwania UPC dostępnych na rynku, wybór tylko jednego staje się naturalnie mylący. Aby ułatwić ten wybór, możesz przeczytać o najlepszych interfejsach API wyszukiwania UPC wraz z ich ofertami i wybrać jeden zgodnie ze swoimi wymaganiami.

x