9 najlepszych aplikacji do tworzenia ankiet, aby uzyskać opinie / przeprowadzić badania

Ankiety odgrywają najważniejszą rolę w analizie informacji o klientach w firmie. Musisz dużo wiedzieć o swoich klientach, aby zbudować odnoszący sukcesy biznes.

Co Twoi klienci myślą o Twojej firmie? Czy są zadowoleni z twoich usług, czy nie? Czego tak naprawdę chcą klienci? Czy klienci znaleźli wszystko, czego szukali? Aby zrozumieć te pytania i spełnić wymagania klienta, należy zbadać je wszystkie.

Pomaga jednak ludziom biznesu w efektywnym prowadzeniu biznesu. W dzisiejszych czasach wiele firm rozwija się gwałtownie w Internecie. W przypadku firm internetowych ankiety są niezbędne do poznania swoich klientów.

Ankiety są obecnie potężnym narzędziem do podnoszenia poziomu Twojej firmy. Sprzedawcy detaliczni lub ludzie biznesu powinni być świadomi produktów, które ich klienci najbardziej kochają, a których najbardziej nie lubią. Ponadto dane produktu pomogą Ci jeszcze bardziej poprawić jakość tego produktu.

Usprawnienie procesu ankiety będzie łatwiejsze i dokładniejsze dzięki oprogramowaniu do tworzenia ankiet. Aplikacje do tworzenia ankiet są obecnie szeroko stosowane, aby uwolnić się od nieporęcznej pracy.

Te aplikacje dostarczają przeanalizowanych odpowiedzi, które pomogą Ci określić, gdzie powinieneś się bardziej skoncentrować. Możesz udoskonalić tworzenie ankiet, korzystając z szablonów udostępnianych przez te aplikacje. Aplikacje do tworzenia ankiet online pozwalają również użytkownikom projektować ich format za pomocą bezpłatnych narzędzi typu „przeciągnij i upuść”.

Jakie są przypadki użycia ankiet?

Oprogramowanie ankietowe jest ogólnie narzędziem, które pomaga firmom wydajniej rejestrować i gromadzić dane. W ten sposób to oprogramowanie ułatwi Ci pracę, analizując zarejestrowane dane. Aplikacje do ankiet online zapewniają Twojej firmie kilka korzyści i pomagają osiągnąć nowy poziom sukcesu.

Rzućmy okiem na korzyści płynące z aplikacji do ankiet online:

  • Przyjazne dla budżetu – w przeciwieństwie do pisemnych ankiet, są one znacznie tańsze i łatwe w utrzymaniu. Ludzie biznesu mogą wydawać pieniądze na coś innego niż drukowanie tych ankiet dla respondentów.
  • Dostępność – umożliwia użytkownikom wysyłanie ankiet w trybie online. Umożliwia klientom wypełnienie ankiety w dowolnym miejscu. Umożliwia użytkownikom wysyłanie ankiet za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych itp.
  • Oszczędność czasu — aplikacje ankiet online pomagają użytkownikom szybko tworzyć, administrować i analizować odpowiedzi, nie zajmując zbyt wiele czasu.
  • Informacje zwrotne – Główną zaletą ankiety online jest nieograniczona ilość opinii. Zapewnia ludziom biznesu bardziej zróżnicowane, dokładne, dostosowane i uczciwe informacje zwrotne niż kiedykolwiek, które można poprawić.

Oprócz tych korzyści aplikacje do ankiet online zachęcają do utrzymywania trwałych relacji z klientami. Co więc powstrzymuje Cię przed korzystaniem z tych korzyści? Twórz różne ankiety zgodnie ze swoimi wymaganiami i dokładniej analizuj wyniki tych ankiet.

Jak powinna wyglądać idealna ankieta?

Ankiety są niezbędne do zbierania danych o spostrzeżeniach i opiniach ludzi. Powstaje jednak pytanie, jak powinna wyglądać idealna ankieta? Jakie pytania należy zadać klientom w ramach ankiety?

Cóż, istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz zebrać ich perspektywę. Pytania ankietowe są najczęściej zadawane w formie pytań wielokrotnego wyboru, pytań otwartych, pytań tak lub nie lub na podstawie skali ocen.

Pytanie, które musisz zadać, zależy od twoich potrzeb i tematu. Przygotowując pytania, należy pamiętać o tych kilku rzeczach. Poniżej wymieniono kilka:

  • Przede wszystkim zadawaj pytania na tyle krótkie, aby były łatwe do zrozumienia.
  • Po drugie, ankieta powinna być szybka. Ludzie w dzisiejszym zabieganym świecie nie są zadowoleni ze spędzania czasu na wypełnianiu ankiet.
  • Spraw, by pytania przyciągały wzrok, dodając uśmiechnięte emotikony.

Aplikacje do tworzenia ankiet online umożliwiają projektowanie pytań w oparciu o Twoje wymagania. Oprócz tego aplikacje te umożliwiają wybór szablonów w celu uatrakcyjnienia ankiet.

Zaprojektuj pytania w ankiecie płynnie, bez pośpiechu. Co więcej, większość firm rozumie, że dzięki opiniom klientów może poprawić swoją jakość.

Oprogramowanie pomiarowe pomaga użytkownikom efektywniej projektować, przesyłać i analizować zarejestrowane dane. Pomaga firmom gromadzić dane dotyczące określonych funkcji aplikacji lub produktów oraz ulepszać ich jakość lub usługi. Przeprowadzanie regularnych ankiet pomaga w bardziej przejrzystym odkrywaniu spostrzeżeń klientów.

Teraz pytanie brzmi – która aplikacja jest najlepsza dla Twojej firmy? Jak wybrać ten właściwy, który idealnie pasuje do Twojej firmy?

Cóż, to zależy od wymagań Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy chcą uzyskać informacje zwrotne, czy też chcą wchodzić w interakcje z klientami, wszystko zależy od ich wymagań. Przejdźmy do wyboru najlepszej aplikacji do tworzenia ankiet, która spełni wszystkie Twoje wymagania i pragnienia bez dalszej zwłoki.

Krój pisma

Jedną z najlepszych aplikacji do tworzenia ankiet online jest Typeform. Typeform pozwala użytkownikom uzyskać szczegółowy i głębszy wgląd w swoich klientów. Co więcej, Typeform pomaga użytkownikom w synchronizacji ze wszystkimi kluczowymi narzędziami.

W związku z tym ta aplikacja zawiera szeroki zakres tematów. Usprawnij wizualizację pytań w ankiecie. Dzięki Typeform dostosowywanie, budowanie osadzonych chatbotów i rejestrowanie danych rzemieślniczych było łatwiejsze i szybsze.

Oprócz tego Typeform pozwala użytkownikom szybko przeglądać bibliotekę ikon w celu uzyskania doskonałych efektów wizualnych. Ogólnie rzecz biorąc, zapewnia łatwy w użyciu interfejs użytkownika. Początkujący mogą z łatwością korzystać z tej aplikacji bez żadnych wskazówek. Dzięki Typeform możesz przenieść proces ankietowania i biznes na wyższy poziom.

AnkietaMałpa

Jedną z najbardziej wyróżniających się aplikacji do tworzenia ankiet na liście jest SurveyMonkey. Jest idealny dla tych, którzy chcą tworzyć ankiety na telefonie lub tablecie.

Użytkownicy są prowadzeni za pomocą struktury, aby sformatować pytania ankiety. W przeciwieństwie do większości aplikacji ankietowych, SurveyMonkey pozwala użytkownikom tworzyć, edytować, zbierać odpowiedzi i analizować wyniki na swoich smartfonach.

Umożliwia wysłanie spersonalizowanej notatki z podziękowaniami po zakończeniu ankiety. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi możesz w ciągu kilku minut stworzyć świetne ankiety dla swoich klientów. Krótko mówiąc, SurveyMonkey wymyślił łatwy sposób na drążenie nawet na smartfonach i tabletach.

Jotform

Usprawnij proces ankiety dzięki aplikacji do tworzenia ankiet Jotform. Doskonała platforma dla tych, którzy szukają szablonów ankiet, aby ułatwić ten proces. Najbardziej imponującą cechą Jotform jest dostępność widżetów i dodatków.

Niezależnie od tego, czy szukasz aplikacji do przeprowadzania ankiet, czy zbierania opinii, możesz wybrać Jotform. Dzięki Jotform możesz tworzyć angażujące ankiety online za pomocą bezpłatnych narzędzi typu „przeciągnij i upuść”.

Szybko analizuj zarejestrowane dane ankietowe za pomocą narzędzia do raportowania w czasie rzeczywistym Jotform. Funkcje Jotform obsługują wszystko, od dodawania kolejnych pytań po zmianę czcionki i kolorów. Można również znaleźć widżety obliczeń formularzy, aby obliczenia były automatyczne i dokładne.

Ponadto spraw, aby Twoja ankieta była interaktywna, krótka i wciągająca. Wiele wbudowanych funkcji pozwala użytkownikom kopiować i wklejać kod osadzania na dowolnej stronie internetowej w celu dalszego wykorzystania. Możesz udostępnić swoją ankietę za pośrednictwem poczty elektronicznej, linku, mediów społecznościowych itp.

Etap opinii

Opinion Stage to doskonała aplikacja do tworzenia ankiet online dla wielu kreatywnych ankiet. Tworzenie ankiet online jest zabawne, ale czasami może być również trudne. Ale oto niesamowita platforma, która zmniejszy twoją pracę i zwiększy jej jakość.

Co więcej, skorzystasz z narzędzi przeciągania i upuszczania do edycji i formatowania. Opinia umożliwia również udostępnianie ankiet za pośrednictwem kilku platform w celu uzyskania opinii. Opinion Stage pomaga w szybkim i skutecznym gromadzeniu wysokiej jakości danych od docelowych odbiorców.

Platforma umożliwia użytkownikom strategiczne łączenie odpowiedzi jakościowych i ilościowych, w tym kwestionariuszy otwartych i zamkniętych. Udostępnij ankiety swoim klientom i sobie za pośrednictwem platformy Etap Opinii.

Ponadto udostępnij ankietę za pośrednictwem dowolnej platformy internetowej w ciągu kilku minut, aby uzyskać informację zwrotną. Właściwa analiza opinii pomaga podnieść poziom Twojej marki i Twojej firmy.

Bezpłatne ankiety online

Witryna bezpłatnych ankiet online ma prostszą nawigację i zapewnia wydajne wyniki. Ta strona zapewnia darmowy CRM dla kontaktów badawczych i marketingowych. Śledź wszystkie dane i odpowiedzi, a także pomaga analizować każdy z nich indywidualnie.

Platforma stara się utrzymać zaangażowanie respondentów i zapewnia udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania. Inteligentny asystent projektowania ankiet bardzo pomaga w szybkim i zrozumiałym badaniu.

Możesz przeciągać i upuszczać oraz tworzyć ankiety, które ułatwiają wizualizację danych. Zapewnia szeroką gamę opcji dostosowywania odpowiedzi. Zacznij od różnych szablonów, a następnie dopracuj je do perfekcji, edytując według własnego uznania.

Bezpłatne ankiety online obsługują każdy typ, od ankiet opartych na wielu pytaniach po ankiety oparte na kwestionariuszach. Jednak nie inwestując więcej czasu w tworzenie ankiety, możesz bezproblemowo utworzyć ankietę opartą na kwestionariuszu.

Planeta Ankiety

SurveyPlanet to jedna z najlepszych aplikacji do ankiet, w których można rozpocząć tworzenie ankiet. Oferuje wiele atrakcyjnych szablonów z wcześniej napisanymi pytaniami. Możesz użyć tych pytań lub dodać niezbędne pytania, aby lepiej dopasować je do swoich wymagań.

Funkcja rozgałęziania logiki jest najlepsza spośród wszystkich innych funkcji. Dostępnych jest wiele bezpłatnych narzędzi do projektowania i tworzenia ankiet. Użytkownicy mogą również dodawać obrazy, aby przyciągały wzrok.

Ponadto aplikacja SurveyPlanet działa na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych. Za pomocą tej aplikacji do tworzenia ankiet możesz bezproblemowo dostosować ankietę. Jego funkcja logiki rozgałęzień i pomijania pozwala kontrolować pytania, które widzi klient.

Aby uzyskać fantastyczne wrażenia użytkownika i wspaniałe funkcje, przełącz się na aplikację do tworzenia ankiet SurveyPlanet. Ponadto ta aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie różnych ankiet do różnych celów, takich jak ankiety pracownicze, badawcze, edukacyjne, klientów, opieki zdrowotnej i sektora publicznego.

Super Ankieta

Aplikacja Super Survey jest przeznaczona wyłącznie do użytku osobistego, studentów i organizacji non-profit. Ankiety online ułatwiają ludziom szczerość w wyrażaniu swoich doświadczeń.

Super Survey zapewnia łatwe w użyciu narzędzia, motywy, logo, spersonalizowane czcionki itp. Wystarczy dodać utworzony kwestionariusz i przejść do dostosowywania motywów lub tworzenia własnych.

Możesz udostępnić ankietę swoim klientom w celu uzyskania opinii i przeprowadzenia badań. Super Survey pozwala, aby jego aplikacja działała zarówno na telefonach komórkowych, jak i na tabletach.

Co więcej, jeśli chcesz, możesz dodać więcej pytań na pulpicie nawigacyjnym Super Ankiety. Platforma pomaga również zintegrować zebrane odpowiedzi, aby trafiały bezpośrednio do Twojego CRM.

Ankieta Proprofa

Oprogramowanie do tworzenia ankiet Proprofs usprawnia ankiety, quizy, ankiety, formularze itp. Zapewnia dostęp do ponad 100 wstępnie zaprojektowanych szablonów ankiet. Zaangażuj swoich klientów dzięki niezwykłym funkcjom aplikacji Proprofs.

Możesz dodać logo, motywy, obrazy lub nazwy marek, aby Twoja ankieta wyglądała wyjątkowo. Utwórz spersonalizowaną i markową ankietę za pomocą bezpłatnych narzędzi.

Oprócz tego możesz zintegrować swoją ankietę z aplikacjami CRM innych firm. Kierownictwo obsługi klienta Proprofs jest zawsze przyjazne i dostępne, aby rozwiązać wszystkie Twoje pytania.

Możesz łatwo śledzić ruch swoich odbiorców i sprawdzać, kto udzielił jakiej odpowiedzi, aby lepiej zrozumieć swoich odbiorców. Dzięki Proprofs spraw, aby proces oceny był bezproblemowy.

Ankiety

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest aplikacja do tworzenia ankiet SurveyNuts. SurveyNuts należy do łatwych w użyciu aplikacji do tworzenia kwestionariuszy i tworzenia ankiet.

Posiada bardzo intuicyjny interfejs, aby rozpocząć tworzenie kwestionariusza ankiety. Pozwala szybciej wybierać motywy z ich biblioteki. W czasie rzeczywistym możesz również zobaczyć ewolucję każdej odpowiedzi.

Twoja doskonała ankieta jest teraz o trzy kroki daleko. Po prostu twórz, udostępniaj i analizuj zapisane odpowiedzi i dane. Pulpit nawigacyjny SurveyNuts wyświetla wyniki statystycznie za pomocą prostych wykresów przez ekspertów danych.

Użytkownicy mogą być kreatywni dzięki oprogramowaniu SurveyNuts. Możesz zbierać szczegółowe dane w dowolnej odpowiedzi od odbiorców, w zależności od tego, która Ci odpowiada.

Wniosek

Podsumowując, ankiety przeprowadzane są zwykle w celu oceny klientów. Ankiety wśród klientów są istotne dla firm. Analiza danych ankietowych zwiększy poziom rozwoju firmy.

W dzisiejszych czasach dla dużych firm ręczne zbieranie danych to ból głowy. Co więcej, nie jest to jednak wykonalne. Oprogramowanie ankietowe pomaga doświadczyć wydajnego procesu gromadzenia i analizy danych.

Ze względu na kilka korzyści sprzedawcy detaliczni, ludzie biznesu i firmy przestawiły się na aplikacje systemu pomiarowego. Aplikacje te są tańsze, mniej czasochłonne, dokładniejsze, a także pomagają uzyskać szybsze wyniki.

Możesz także zapoznać się z interaktywnymi i atrakcyjnymi pomysłami na treści, które pomogą rozwinąć Twoją firmę.

x