9 najlepszych konwerterów MP4 na GIF

Żyjemy w epoce pejzażu multimedialnego. Obecnie użytkownicy używają obrazów w logicznej kolejności do prezentowania emocji i myśli oraz przekazywania wiadomości.

GIF-y stają się obecnie ważnym sposobem komunikacji na całym świecie. Użytkownicy używają GIF-ów do przekazywania informacji lub emocji na kontach w mediach społecznościowych lub platformach do czatowania.

Nawet właściciele firm powoli wybierają GIF-y, aby promować produkt i dostarczać klientom wiarygodnych informacji wizualnych. Jednak GIF-y są wyodrębniane z dużych filmów i przekazują oświadczenie, emocje lub produkt.

Konwertowanie klipów wideo na pliki GIF jest łatwe, niezależnie od rozmiaru pliku wideo. Użytkownicy mogą natychmiast wyciąć część wideo i użyć narzędzi do przekonwertowania go na piękny GIF.

Oto kilka najlepszych narzędzi, które mogą pomóc w natychmiastowej konwersji MP4 na GIF.

Movavi

Movavi może łatwo konwertować pliki z niesamowitą prędkością bez wpływu na jakość wideo. Konwerter wideo może konwertować kilka formatów, takich jak MOV, MP4, DVD, AVI, MPG, WMV itp., aby przesyłać zdjęcia, muzykę i filmy w dowolnej formie. Tworzenie ekscytujących klipów, wstawianie efektów, dodawanie napisów i dostosowywanie kolorów jest łatwiejsze. Użytkownicy mogą również wykorzystać funkcje sztucznej inteligencji do podniesienia jakości wideo.

Konwerter plików jest dostępny dla urządzeń Apple (iPad, iPhone), Mac, Windows i Android, w tym Sony, Huawei, Samsung i Xiaomi. Użytkownicy mogą rozpocząć pobieranie oprogramowania na komputer Mac lub PC, udostępnianie tworzenia multimediów, przycinanie wideo w celu konwersji na GIF i zapisywanie pliku.

Cegła suszona na słońcu

Cegła suszona na słońcu może łatwo przekonwertować wideo na GID w ciągu kilku sekund. Jest to darmowy, łatwy i szybki konwerter, który może przycinać wideo z dowolnego formatu i konwertować je na GIF. Użytkownicy mogą łatwo konwertować klipy wideo na reakcje GIF lub memy, wybierając rodzaj jakości, przesyłając treści i udostępniając je online. Użytkownicy mogą wybrać rozmiar, jakość i rozdzielczość GIF-ów.

Łatwo jest zmienić proporcje, takie jak portret, krajobraz lub kwadrat, i przyciąć klip, aby uzyskać dokładne chwile, aby przechwycić GIF. Użytkownik może edytować, nagrywać i udostępniać wideo na platformach społecznościowych i natychmiast tworzyć wideo.

Aiseesoft

Aiseesoft jest dostępny na komputerach Mac i Windows, aby bezpłatnie konwertować duże klipy wideo na pliki GIF. Może pomóc w konwersji dowolnego formatu, takiego jak WMV, MOV, AVI i MP4 na szybkie i wysokiej jakości pliki GIF, jednocześnie dostosowując efekt wyjściowy i edytując wideo. Oprogramowanie oferuje opcje ustawień wideo, takie jak rozdzielczość, koder itp., bez żadnych ograniczeń internetowych.

Oprogramowanie pomaga tworzyć animacje GIF obsługujące ponad 200 formatów wideo do udostępniania na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, YouTube, DailyMotion, Vimeo itp., Z cennymi częściami. Dostępnych jest kilka funkcji do szybkiego tworzenia GIF-ów i wysokiej jakości wideo, aby dostosowywać i edytować filmy, takie jak odcień, nasycenie, kontrast, jasność i inne.

Gfycat

Gfycat wprowadza browar GIF, najwyżej oceniany konwerter wideo dla użytkowników komputerów Mac, który umożliwia tworzenie oszałamiających plików GIF. Jest to intuicyjne, wydajne i proste oprogramowanie umożliwiające użytkownikom wyodrębnienie części plików wideo w celu utworzenia GIF-a. Użytkownicy mogą rozpocząć importowanie pliku wideo, nagrywanie okna, nagrywanie ekranu lub nagrywanie z kamery internetowej, aby utworzyć GIF.

Dostępne są funkcje, takie jak stosowanie filtrowania obrazu (korekcja kolorów), ustawianie ramki, przycinanie, zmiana rozmiaru, wycinanie filmów i dodawanie wielu podpisów.

Giphy

Giphy może tworzyć tła i GIF-y za pomocą naklejek, filtrów, podpisów itp. Użytkownicy mogą ozdobić GIF i uatrakcyjnić go dla użytkowników. Oprogramowanie akceptuje kilka formatów, w tym PNG, JPG, MOV i MP4, żeby wymienić tylko kilka. Użytkownicy mogą użyć niestandardowego narzędzia wirtualnego tła, aby dodać pikanterii do swoich rozmów wideo w tle.

CloudConvert

CloudConvert obsługuje animowane obrazy, które wykorzystują bezstratne techniki kompresji i 256 kolorów. Może łatwo dodawać tekst i może być używany w publikowaniu w Internecie. To narzędzie używa również algorytmu kompresji, jeśli jest to wymagane do kompresji obrazów o słabych kolorach. Obsługuje również pliki wideo AVI, WEBM i MP4 online, aby natychmiast kontrolować jakość, rozdzielczość i rozmiar pliku.

Konwersja

Konwersja to niezawodne narzędzie, które może łatwo przekonwertować MPEG-4 na GIF bez utraty jego jakości. Narzędzie ma 256 kolorów i szybko przechowuje skompresowane dane.

Użytkownicy mogą zacząć od wgrania plików z Dysku Google, komputera, adresu URL, Dropbox itp., a następnie wybrać format GIF (z ponad 200 formatów) i wybrać część, którą należy przekonwertować. Narzędzie automatycznie przekonwertuje plik, aby użytkownicy mogli go pobrać.

Convertio ma również Rozszerzenie Google Chrome do wykonywania konwersji podczas przeglądania Internetu.

Ezgif

Ezgif obsługuje formaty wideo AVI, MP4, FLV, WebM, WMV itp. i konwertuje je na wysokiej jakości animowane pliki GIF. Użytkownicy mogą przesłać źródłowe wideo z adresu URL, smartfona lub komputera, przyciąć wymaganą część wideo, zmienić jej rozmiar, dostosować wymiary, zoptymalizować, przyciąć wideo i sfinalizować wideo GIF. Użytkownicy mogą łatwo dostosować maksymalną długość i czas przetwarzania, aby tworzyć dłuższe pliki GIF.

Umieść to

Zacznij od wgrania wideo na Umieść to, wybierając liczbę klatek na sekundę, zmieniając wymiary, konwertując go na GIF i pobierając animowany GIF. Użytkownicy mogą wpisać niestandardowy wymiar, wybrać rozmiar z menu rozwijanego i udostępnić końcowy wynik na platformach społecznościowych. Ponieważ każda platforma społecznościowa akceptuje różne rozmiary, użytkownicy mogą wybrać idealnie dopasowane proporcje.

Wniosek

Są to jedne z najlepszych popularnych konwerterów MP4 na GIF. Użytkownicy mogą pobierać filmy lub obrazy z Instagram, Twitter, Facebook, YouTube, Tumblr, Pinterest i Flipboard, aby przekonwertować je na animowane pliki GIF.

Jeśli jesteś zainteresowany, zacznij zarabiać pieniądze poprzez programy partnerskie do projektowania.

x