9 najlepszych portfeli Cosmos do bezproblemowych transakcji kryptowalutowych

Cosmos to projekt blockchain trzeciej generacji, który umożliwia płynne transakcje między dwiema różnymi sieciami blockchain. Z tego powodu jest uważany za „Internet łańcuchów blokowych”.

Warto zauważyć, że zespół Cosmos stworzył swój zestaw do tworzenia oprogramowania (SDK) dla programistów do tworzenia elastycznych platform. Platformy te będą lepsze, szybsze i tańsze niż tradycyjne.

ATOM to natywny token ekosystemu Kosmosu, z kapitalizacją rynkową przekraczającą 3,5 miliarda dolarów. Co więcej, ten token ma w obiegu ponad 340 milionów.

W sumie potrzebujesz dobrego portfela Cosmos do przechowywania i przeprowadzania transakcji tokenami ATOM. Ale najpierw zrozummy cechy tego portfela. Trzymaj się!

Funkcje portfela Cosmos

Główne cechy portfela Cosmos obejmują:

  • Bezpieczne przechowywanie: Ten portfel umożliwia bezpieczne przechowywanie ATOM i innych obsługiwanych tokenów kryptograficznych. Co więcej, klucze prywatne Twojego portfela są również szyfrowane i przechowywane w ramach procedury bezpieczeństwa.
  • Crypto Staking: Możesz bezpośrednio postawić swoje przechowywane tokeny ATOM bez wychodzenia z portfela. Ponadto nagrody za obstawianie są regularnie odzwierciedlane w Twoim portfelu.
  • Elegancki interfejs użytkownika: Większość portfeli Cosmos jest zaprojektowana w sposób przyjazny dla początkujących. W takim przypadku możesz uzyskać dostęp do funkcji za pomocą kilku dotknięć lub kliknięć.
  • Integracja DApps: Ta funkcja pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku podczas przeprowadzania transakcji tokenami kryptograficznymi. Na przykład możesz natychmiast wymienić swoje tokeny ATOM na Ethereum (ETH) za pomocą zdecentralizowanych giełd (DEX), takich jak SushiSwap.
  • Obsługa wielu łańcuchów bloków: Główną zasadą projektu Cosmos jest obsługa wielu łańcuchów bloków dla transakcji kryptograficznych. Dzięki temu możesz używać jego portfela do przeprowadzania transakcji niezależnie od typu sieci.
  • Zarządzanie aktywami: Prawie wszystkie portfele Cosmos mają wbudowany system zarządzania aktywami. Dlatego możesz monitorować aktualną wartość swoich tokenów ATOM i odpowiednio dostosowywać swoje decyzje inwestycyjne.

Oto lista najlepszych portfeli Cosmos, które umożliwiają płynne przechowywanie i transakcje Twoimi tokenami ATOM.

Zaufaj portfelowi

Trust Wallet, jak sama nazwa wskazuje, jest jednym z najbardziej zaufanych portfeli w branży kryptowalut. Co więcej, portfel ten został przejęty przez Binance w połowie 2018 roku.

Możesz używać tego portfela w przeglądarce internetowej i urządzeniach mobilnych. Poza tym rozszerzenie przeglądarki tego portfela jest dostępne dla Brave, Chrome i Edge.

Ten portfel umożliwia kupowanie, wysyłanie i otrzymywanie tokenów ATOM w oparciu o bieżącą cenę rynkową. Ponadto możesz także kupować i przechowywać swoje kolekcje NFT wraz ze swoimi kryptowalutami.

Ponadto możesz sprawdzić dane historyczne swoich ulubionych tokenów kryptograficznych. Poza tym możesz również uzyskać dostęp do wykresów cen w różnych ramach czasowych.

Ten portfel bez nadzoru nie przechowuje twoich kluczy prywatnych. Co więcej, zawsze możesz odzyskać swój portfel przy użyciu kluczy prywatnych w dowolnym momencie.

Trust Wallet ma ponad 10 milionów pobrań z ocenami 4,4/5 w Google Play. Podobnie użytkownicy iOS ocenili go z imponującą oceną 4,7/5.

Portfel atomowy

Chcesz wiedzieć o portfelu Cosmos z szybkimi i wygodnymi transakcjami? Mówimy o Portfelu Atomowym.

Ten portfel na wiele urządzeń może przechowywać i przeprowadzać transakcje ATOM i ponad 1000 tokenów kryptograficznych. Co więcej, wbudowana giełda umożliwia wymianę ponad 100 kryptowalut.

Warto zauważyć, że tutaj możesz kupić kryptowaluty za pomocą walut fiducjarnych. Możesz użyć swoich kart bankowych i zarobić do 1% zwrotu gotówki przy każdym zakupie.

Ponadto ten portfel zapewnia różne możliwości obstawiania przechowywanych tokenów ATOM. Tutaj możesz wygenerować odsetki do 23%.

Jako portfel niepowierniczy nie musisz się martwić o własność swoich aktywów. Tutaj będziesz mieć całkowitą kontrolę nad swoim portfelem i jego kluczami prywatnymi.

Co więcej, nie musisz weryfikować swojej tożsamości, aby utworzyć portfel. Ponadto ten portfel Cosmos nie śledzi danych transakcji.

Poza tym możesz używać portfela komputerowego lub mobilnego Atomic Wallet do monitorowania i kontrolowania wszystkich swoich zasobów kryptograficznych. Ponadto możesz również śledzić cenę swoich kryptowalut w kilku krokach.

Exodus

Exodus to multi-kryptograficzny portfel obsługujący ATOM i ponad 260 innych tokenów kryptograficznych. Co najważniejsze, jednym kliknięciem możesz wymienić dowolny z tych tokenów. Imponujące prawda?

Ten portfel Cosmos jest dostępny jako portfele internetowe, mobilne, stacjonarne i sprzętowe. Poza tym możesz stworzyć jeden portfel i używać go na wielu urządzeniach.

Możesz skorzystać z ich portfela sprzętowego, jeśli wolisz przechowywać swoje zasoby w trybie offline. Exodus współpracuje z czołowym producentem portfeli sprzętowych, firmą Trezor, w celu zwiększenia bezpieczeństwa zasobów użytkowników.

Ponadto przyjazny dla użytkownika interfejs pomaga w błyskawicznym wysyłaniu i odbieraniu tokenów. Wystarczy użyć adresu portfela lub jego kodu QR.

Ponadto wszystkie Twoje dane i klucze prywatne są szyfrowane przy pomocy zaawansowanych środków bezpieczeństwa. Co więcej, nie musisz weryfikować swojej tożsamości w przypadku jakichkolwiek transakcji kryptograficznych.

Możesz także na pierwszy rzut oka monitorować zmianę wartości swojego portfela kryptograficznego. Ponadto możesz śledzić cenę swoich ulubionych tokenów wraz z ich historycznymi wykresami.

Skok

Chcesz poznać dedykowany portfel Cosmos z wieloma funkcjami? W takim razie Leap się przyda!

Możesz użyć tego portfela, aby uzyskać dostęp do ponad 40 łańcuchów Cosmos bez potrzeby korzystania z aplikacji innych firm. Co więcej, możesz natychmiast połączyć się z innymi aplikacjami DApps, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Możesz także dodać ten portfel internetowy do swoich przeglądarek Brave, Edge lub Chrome. Poza tym możesz zainstalować ich aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS.

Warto zauważyć, że ten portfel zapewnia również pulpit nawigacyjny, Leapboard, dla entuzjastów Kosmosu. Możesz użyć tego pulpitu nawigacyjnego, aby wziąć udział w głosowaniu zarządczym, stakingu kryptowalut i wymianie tokenów. Ponadto możesz również uzyskać dostęp do najlepszych kolekcji NFT.

Leap to portfel bez nadzoru, który nie przechowuje twoich kluczy prywatnych. W takim przypadku całkowita kontrola i własność Twoich portfeli oraz przechowywanych aktywów spoczywa na Tobie.

Wreszcie, ten portfel Cosmos ma jeden z najlepszych interfejsów zarządzania portfelem. Na przykład możesz dodawać wiele portfeli i zarządzać nimi bez przełączania aplikacji lub kart przeglądarki.

Portfel matematyczny

MathWallet to multikryptograficzny portfel obsługujący ponad 100 kryptowalut, w tym ATOM. Zapewniają również zasoby edukacyjne, które pomagają użytkownikom zapoznać się z dostępnymi funkcjami portfela.

Ponadto możesz korzystać z tego portfela na swoim urządzeniu mobilnym i komputerze stacjonarnym w dogodny dla siebie sposób. Co więcej, możesz również uzyskać dostęp do swojego portfela z wielu urządzeń jednocześnie.

Poza tym MathWallet ma silną społeczność internetową na Twitterze, blisko 820 000 obserwujących. W rezultacie ten portfel integruje nowe funkcje dla lepszego doświadczenia użytkownika.

Proces tworzenia portfela jest prosty, a nowy portfel Cosmos możesz utworzyć w ciągu 30 sekund. Co więcej, nie musisz przechodzić KYC ani innych weryfikacji tożsamości.

Ponadto możesz odzyskać portfel MathWallet, jeśli urządzenie zostanie skradzione lub uszkodzone. W takim przypadku do odzyskania portfela potrzebujesz tylko kluczy prywatnych.

Na koniec możesz zainstalować aplikację mobilną portfela z Google Play lub App Store. Użytkownicy komputerów stacjonarnych mogą dodać rozszerzenie przeglądarki obsługujące przeglądarki Chrome, Edge i Brave.

Guarda

Szukasz portfela na wiele urządzeń do przechowywania i przeprowadzania transakcji tokenami ATOM? Jeśli tak, Guarda jest doskonałą opcją do rozważenia.

Ten multikryptograficzny portfel obsługuje ponad 50 kryptowalut w znanych sieciach blockchain. Co więcej, w tym portfelu możesz również przechowywać swoje kolekcje NFT.

Ponadto, ponieważ Guarda jest portfelem bez zabezpieczenia, masz pełną kontrolę nad przechowywanymi aktywami. Poza tym nie przechowują twoich kluczy prywatnych ani danych transakcyjnych.

Ponadto ten portfel ma wbudowaną giełdę kryptograficzną, która umożliwia natychmiastowe wysyłanie lub odbieranie tokenów ATOM. Co więcej, możesz również monitorować cenę tokena na żywo przed każdą transakcją.

Warto zauważyć, że możesz również obstawiać swoje tokeny dostępne w portfelu, aby uzyskać stałe, regularne zwroty. W chwili pisania tego tekstu Guarda zapewnia 9% rocznej rentowności dla postawionych tokenów ATOM. W rezultacie będziesz otrzymywać miesięczne nagrody bezpośrednio do swojego portfela.

Ten portfel jest dostępny na urządzenia z systemem Android, iOS, Mac, Windows i Linux. Ponadto możesz śledzić wszystkie swoje zasoby i zarządzać nimi z wielu urządzeń bez żadnych ograniczeń.

TyHodler

YouHodler to wyróżniający się portfel Cosmos dostępny jako portfel na komputery stacjonarne, internetowe i mobilne. Dzięki temu dostęp do portfela można uzyskać z różnych urządzeń bez żadnych ograniczeń.

Ten portfel zapewnia również eleganckie „Crypto portfolio”, w którym wszystkie Twoje kryptowaluty i NFT mogą być śledzone za pomocą telefonu komórkowego lub innych urządzeń. Co więcej, możesz śledzić na żywo cenę swoich ulubionych tokenów.

YouHodler współpracuje z dostawcami płatności z UE/Szwajcarii w celu zwiększenia bezpieczeństwa portfela. Poza tym mają pulę ubezpieczeń od przestępstw wartą 150 milionów dolarów.

Ponadto możesz używać przechowywanych tokenów ATOM do pożyczania środków bezpośrednio z portfela. Jednak wartość tych pożyczonych kwot nie jest stała i zmienia się w zależności od warunków rynkowych.

Co więcej, możesz również obstawiać swoje przechowywane tokeny. W takim przypadku otrzymasz cotygodniową wypłatę opartą na stopie procentowej dla postawionych aktywów.

Możesz zainstalować ten portfel z App Store lub Google Play. Jeśli jesteś użytkownikiem komputera PC, możesz skorzystać z portfela internetowego YouHodler.

Bit2Me

Jeśli szukasz bogatego w funkcje portfela Cosmos, Bit2Me jest dla Ciebie najlepszy. Pozwala tworzyć i zarządzać wieloma portfelami bez opuszczania aplikacji mobilnej.

Co więcej, możesz używać tego portfela z wieloma monetami do przeprowadzania transakcji w ponad 220 obsługiwanych kryptowalutach. Poza tym możesz utworzyć ten portfel w ciągu 30 sekund. Imponujące, prawda?

Ten portfel wykorzystuje zaawansowane metody szyfrowania danych w celu ochrony Twoich zasobów kryptograficznych. Ponadto, aby wzmocnić bezpieczeństwo na wyższy poziom, wdrożyli skarbce bezpieczeństwa.

Ponadto ich zespół obsługi klienta działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązywać zapytania i skargi użytkowników. W rezultacie użytkownicy otrzymują natychmiastową osobistą pomoc za pośrednictwem czatu, wideo lub telefonu.

Możesz użyć tego portfela do stworzenia portfela kryptograficznego w oparciu o ulubione aktywa kryptograficzne. Tutaj otrzymasz cenę przechowywanych tokenów i NFT w czasie rzeczywistym.

Na koniec możesz zainstalować Bit2Me na swoich urządzeniach z Androidem lub iOS. Możesz także ustawić alerty cenowe bezpośrednio z aplikacji mobilnej.

BitKeep

Czy jesteś zainteresowany portfelem Cosmos z rynkiem NFT? Następnie musisz rozważyć BitKeep.

Ten portfel ma wbudowany rynek NFT z kolekcją popularnych NFT. Ponadto możesz używać tego portfela do tworzenia i wybijania swoich NFT.

Co więcej, ten multikryptograficzny portfel umożliwia przechowywanie i handel ponad 45 000 kryptowalut. Co więcej, możesz również skorzystać z funkcji wymiany, aby wymienić dwa tokeny.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ten portfel szyfruje Twoje dane, aby uniknąć włamań. Ponadto możesz zwiększyć bezpieczeństwo za pomocą hasła do aplikacji, odcisku palca lub blokady twarzy.

BitKeep ma całkowitą rezerwę w wysokości 1 miliona dolarów jako fundusz zalążkowy. W rezultacie fundusz ten działa jako ubezpieczenie aktywów kryptograficznych użytkownika portfela.

Co więcej, możesz również sprawdzić opłaty za gaz dla każdej transakcji przed wymianą lub zakupem tokena. Dlatego możesz wybrać sieci blockchain, które oferują niższe opłaty za transakcje kryptograficzne.

Podsumowanie

Tutaj omówiliśmy najlepsze portfele Cosmos, które możesz wybrać do przechowywania tokenów ATOM. Możesz rozważyć dowolny z tych portfeli na podstawie funkcji, którą zapewnia.

Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny przy wyborze portfela. Ostatecznie przechowuj swoje klucze prywatne w trybie offline, aby chronić swoje zasoby kryptograficzne.

Sprawdź także najlepsze portfele Shiba Inu.