9 najlepszych stron z GIF-ami wciąż aktualnych w 2022 r

Wszyscy wiemy, czym są GIF-y. GIF-y są teraz łatwym i dokładnym sposobem na pokazanie emocji.

GIF oznacza format interfejsu graficznego. Jest to połączenie obrazów w celu stworzenia prostej animacji. Używamy GIF-ów w naszych codziennych czatach, czatach grupowych, relacjach itp., Ponieważ jest to najwygodniejszy sposób na pokazanie naszych reakcji.

Marketerzy tworzą GIF-y, aby szerzyć świadomość swojej marki, a użytkownicy cieszą się zaktualizowanymi i najnowszymi GIF-ami.

Znaczenie GIF-ów w ostatnich latach

GIF-y zostały wynalezione w 1987 roku i stały się znane na całym świecie w 1995 roku. Teraz GIF-y są częścią codziennych rozmów i memów. Według najnowszej ankiety przeprowadzonej przez Giphy, na jej platformie GIF codziennie jest około 500 milionów użytkowników.

Pliki GIF są używane głównie na platformach, które udostępniają tylko filmy lub wysyłanie lub odbieranie filmów zajmuje trochę czasu. Są one jednak bardzo wygodne, ponieważ za pomocą jednego słowa kluczowego można uzyskać dowolną reakcję, dialogi filmowe lub zdjęcia.

Co więcej, memy od dawna są częścią naszej rozrywki w mediach społecznościowych. GIF-y stały się niezbędne dla twórców memów, ponieważ ożywiają posty, nie zajmując ich czasu. Od postów po sekcje komentarzy — GIF-y idą w parze zarówno z twórcami, jak iz odbiorcami.

Jak wymówić GIF?

Wymowa GIF-ów jest tematem dyskusji od dłuższego czasu. Niewielu sugeruje, że jest wymawiane tak, jak jest napisane, podczas gdy niektórzy twierdzą, że wymawia się je jako „JIF”.

Debata zakończyła się, gdy twórca GIF, Steve Wilhite, powiedział, że poprawna wymowa to „JIF”. Jednak wielu ekspertów nadal potrzebuje pomocy w ustaleniu tego poprawnie. Dlatego Oxford English Dictionary akceptuje obie wymowy.

Kilka wirusowych GIF-ów w ostatnich latach

Poczekaj minutę! Kim jesteś?

Kto nie zna tego GIF-a? To był trend na Twitterze i GIF-ach Doge. GIF-y Donalda Trumpa są jednymi z najbardziej wirusowych GIF-ów w ostatnim czasie.

Co więcej, zauważyłbyś także wiele innych celebrytów i inne GIF-y z programów, takie jak Leonardo DiCaprio i wiecznie popularne GIF-y „PRZYJACIELE”, które są ulubionymi GIF-ami użytkowników.

Wiele GIF-ów stało się częścią naszego codziennego życia, na przykład brzoskwiniowa Mocha, urocza para kotów lub dialog Iron Mana „Love you 3000”. Trend GIF-ów ciągle się zmienia, ale zawsze pozostaje w naszej rozmowie.

Czy zauważyłeś kiedyś, że GIF-y odgrywają istotną rolę w tworzeniu wirusów memów? Możesz użyć jednego GIF-a w tak wielu różnych kontekstach.

Teraz same witryny GIF dodały unikalne funkcje dostosowywania obrazów do GIF-ów lub pisania tekstów na GIF-ach, obrazach itp., Co stało się bardzo pomocne dla twórców memów, aby rozbawić odbiorców.

GIF-y ułatwiają przekazanie swojej reakcji. Wpisz film lub dialog, a Twój tekst będzie gotowy z taką samą energią, jakiej potrzebujesz.

Jeśli szukasz najlepszych darmowych stron z GIF-ami, pozwól nam Ci pomóc. Oto niektóre z najlepszych witryn z GIF-ami, które musisz odwiedzić, aby wysyłać znajomym najlepiej zaktualizowane i najnowsze pliki GIF, a także tworzyć memy.

Giphy

Giphy jest znanym amerykańskim dostawcą plików GIF, który umożliwia użytkownikom wyszukiwanie, udostępnianie i tworzenie małych, pozbawionych dźwięku plików animacji zwanych GIF-ami.

Na początku ta strona była używana tylko jako wyszukiwarka, aby znaleźć najlepsze pliki GIF dla użytkownika, ale później, przy większym użyciu, dodano o wiele więcej funkcji.

Według założycieli strony Giphy to „wyszukiwanie konwersacyjne”. Jest to najczęstsza witryna, która udostępnia GIF-y w naszej sekcji GIF-ów dla klawiatur, aby prowadzić uduchowione i reaktywne rozmowy. Wkrótce Giphy stał się częścią Facebooka i umożliwił użytkownikom znajdowanie i udostępnianie najlepszych GIF-ów na Facebooku za pomocą jednego kliknięcia.

Teraz Giphy pozwala użytkownikom wyszukiwać, tworzyć i udostępniać pliki GIF, a także uruchomili własną aplikację w 2015 roku. Giphy ma tak duży wpływ na świat cyfrowy, że jest również używany do marketingu w mediach społecznościowych i lepszego szerzenia świadomości marki. Giphy stał się wygodnym narzędziem dla marketerów biznesowych.

Posiada wszystkie niezbędne funkcje tworzenia treści, dzięki którym użytkownicy mogą tworzyć swoje GIF-y w ułamku czasu. Ta strona radykalnie przejęła GIF-y dzięki partnerstwu ze znanymi markami, takimi jak Disney, Calvin Klein, Pepsi itp.

Tenor

Podczas korzystania z najlepszych plików GIF lub przeglądania ich w poszukiwaniu najlepszych plików GIF można było zobaczyć kilka ze znakiem wodnym w lewym rogu, napisanym jako „tenor.com”. Tenor to internetowa wyszukiwarka plików GIF, której właścicielem jest nikt inny jak Google. A kto nie zna klawiatury GIF firmy Tenor?

Tenor jest również dostępny na Androida, iOS i Maca. Platforma była wcześniej ograniczona, ale po przejęciu przez Google ta witryna udostępnia GIF-y głównie wszystkim aplikacjom nadrzędnym i współpracuje również z aplikacją mikroblogową Twitter.

Tenor to bezpłatna strona dla użytkowników, aby uzyskać najlepsze GIF-y w zależności od sytuacji i ożywić rozmowę. Wyszukiwarka witryny jest korzystna. Jeśli wpiszesz psa, otrzymasz sugestie, takie jak słodki pies, zły pies, smutny pies itp.

Tenor będzie teraz pobierał pieniądze od twórców GIF-ów za rozpowszechnianie i pozwalanie ludziom używać ich GIF-ów.

Jeśli jesteś osobą, która chce, aby blog, witryna lub konto na Instagramie były kolorowe lub atrakcyjne, to jest dla Ciebie najlepsze.

Gfycat

Ta strona ma również urocze logo. Gfycat to internetowa platforma internetowa umożliwiająca użytkownikom przesyłanie i hostowanie krótkich treści wideo na Androida i iOS. Ta strona została założona w 2015 roku i wkrótce stała się popularna, a teraz integruje się z wieloma znanymi serwisami społecznościowymi, takimi jak Tango, Microsoft Outlook, Skype itp.

To, co odróżnia tę witrynę od innych, to obsługa języków. Ta strona obsługuje wiele języków, takich jak rosyjski, hiszpański, koreański itp. Ponadto jest przeznaczona przede wszystkim dla grupy wiekowej od 18 do 35 lat.

Gfycat przyniósł znaczącą zmianę w GIF-ach. Tam, gdzie tradycyjne GIF-y są powolne i mają tylko 256 palet kolorów, ta strona oferuje miliony kolorów z dużą szybkością, a także możesz zapisać plik w wielu formatach.

Ponadto ta witryna zmieniła również widok adresów URL. Mają kreatywne i łatwe do zapamiętania adresy URL, ułatwiające użytkownikom korzystanie z nich i zapamiętywanie.

Teraz Gfycat został przejęty przez dobrze znaną platformę społecznościową o nazwie Snapchat. Ta strona ma bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, który oprócz GIF-ów oferuje również memy i krótkie filmy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najlepsze miejsce, jeśli chcesz osadzić, pobrać, udostępnić lub połączyć dowolne obrazy lub filmy.

Imgur

Imgur, wymawiane jako „imager”, to internetowa platforma do udostępniania i hostingu obrazów zintegrowana z wieloma popularnymi serwisami społecznościowymi, takimi jak Reddit, Twitter i Digg.

Platforma jest również nazywana „magią internetu”, co uzasadnia to tym, że ta strona jest popularna i różni się od innych platform ze względu na łatwość i elastyczność użytkowania. Imgur pozwala użytkownikom hostować obrazy w różnych formatach, niezależnie od tego, czy są to pliki GIF, reklamy, czy cokolwiek innego.

Na tej stronie użytkownicy mogą przesyłać dowolne zdjęcia niezależnie od ich rozmiaru, a także zapewniają użytkownikom podstawowe narzędzia do przycinania, zmiany rozmiaru i obracania. Ta strona słynie również z fantastycznego narzędzia do generowania memów, które umożliwia dodawanie niestandardowego tekstu i szerokiej gamy obrazów, aby łatwo utrzymać zabawę i rozrywkę w Internecie.

Ta witryna jest najbardziej zalecana dla twórców treści B2C, a narzędzia witryny mogą im pomóc w marketingu i łączeniu się z docelowymi odbiorcami.

Imgur to fantastyczna witryna mobilna i komputerowa, w której możesz szybko wyszukiwać, tworzyć i hostować obrazy, a najlepiej, jeśli jesteś miłośnikiem memów i chcesz zabić czas w Internecie.

GIF-y reakcji

Sam podtytuł tej platformy mówi: „Powiedz to za pomocą GIF-a!” GIF-y reakcji to szybkie i łatwe źródło wyszukiwania najlepszych GIF-ów w zależności od sytuacji.

Ta strona jest mniej zaawansowana niż inne strony, takie jak Giphy czy Imgur. Ale jest to pomocne, jeśli chcesz znaleźć energiczne i zabawne GIF-y w ciągu kilku sekund, aby udostępnić je w mediach społecznościowych lub ze znajomym w tekście ze względu na doskonałą wyszukiwarkę.

GIF-y reakcji są teraz formą komunikacji, która łączy pętlę ciał w ruchu. Na tej stronie znajdziesz wszystkie rodzaje plików GIF, a od znalezienia najlepszego z nich dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.

GifBin

Jeśli jesteś osobą, która kocha stare, klasyczne motywy, to GifBin jest dla Ciebie najlepszym miejscem. Członkowie zespołu tej witryny tworzą pliki GIF i kolekcje plików GIF z różnych witryn. Dzięki temu możesz uzyskać ogromną liczbę GIF-ów w jednym miejscu.

Możesz znaleźć tutaj wiele GIF-ów w ułamku czasu, ponieważ ta strona jest bardzo dobrze zorganizowana. Możesz znaleźć swoje pliki GIF według kategorii lub słów kluczowych. Jednak ta strona nie zapewnia zaawansowanych funkcji, takich jak Giphy i Imgur, ale ta strona jest wysoce zalecana, jeśli chcesz GIF-ów tylko do zabawy i czatów.

Ta platforma nadaje się również do zabijania czasu, ponieważ ma wiele zabawnych filmów i krótkich klipów dla rozrywki.

Reddit

Kto nie zna Reddita? Jest to platforma internetowa, na której ludzie omawiają i aktualizują wiadomości, recenzje i informacje o wszystkim, co dzieje się w Internecie.

Ostatnio na Reddicie panuje prawdziwy szał, ponieważ można tu znaleźć wszystko na każdy temat od prawdziwej publiczności. Informacje tutaj nie są ani płatne, ani napisane przez pisarzy.

Reddit stał się fajniejszy po tym, jak zaktualizował swoją politykę, umożliwiając użytkownikom korzystanie z GIF-ów. Ta witryna umożliwia użytkownikom odpowiadanie za pomocą GIF-ów na tablicach utworzonych przez użytkowników zwanych subredditami. Jednak osoba powinna przestrzegać określonych zasad, ale jest to zabawne i pomocne dla wszystkich.

Reddit pozwala użytkownikom korzystać z wysokiej jakości plików GIF, które są zintegrowane z Giphy. Oferuje wiele animowanych i skategoryzowanych opcji GIF do wyboru według emocji. Stąd pokazuje to szaleństwo Reddita i aktywnych użytkowników.

GifCities

Jak sama nazwa wskazuje, jest to miasto internetowe wypełnione licznymi GIF-ami. GifCities to projekt starej strony przejętej przez Yahoo o nazwie GeoCities.

GeoCities to od 20 lat jedna z najstarszych platform internetowych, umożliwiająca użytkownikom tworzenie stron internetowych. Strona została jednak wkrótce zamknięta. Ale podczas zamykania rozpoczęli projekt o nazwie GifCities.

Realizując ten projekt, zespół zebrał około 4 500 000 animowanych GIF-ów i obrazów w 1999 roku, kiedy GIF-y nie były jeszcze w modzie, tak jak obecnie. Witryna działała i opracowała świetną wyszukiwarkę, w której każdy GIF bezpośrednio prowadzi do oryginalnej strony GeoCities, na której został utworzony i połączony.

Dlatego ta strona jest dla Ciebie najlepsza, jeśli jesteś oldschoolowy lub chcesz znaleźć klasyczne GIF-y i obrazy. Może przenieść Cię do starych czasów retro za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

GIFDB

GIFDB to nowa bezpłatna witryna GIF z łatwym dostępem do wszystkich rodzajów GIF-ów. Po wejściu na stronę można znaleźć wiele GIF-ów wyświetlanych w dobrze skategoryzowanym formacie. Właściciele witryny przedkładają humor nad wszystko.

GIFDB ma kolekcję zabawnych GIF-ów i filmów, ponieważ zatrudnia pracowników z najlepszym poczuciem humoru do tworzenia zabawnych GIF-ów dla swoich użytkowników.

Ta strona jest bezpłatna i możesz udostępniać i pobierać dowolne pliki GIF i obrazy bez żadnych niebezpiecznych procesów.

Wniosek

GIF-y stały się częścią naszej codziennej rutyny. Działa jak pomost łączący nasze reakcje z animowanymi, bezdźwięcznymi klipami. GIF-y sprawiają, że rozmowa jest ekscytująca, a także pomagają lepiej zrozumieć twoje emocje i reakcje niż emotikony.

Emoji mogą powodować zamieszanie w umyśle danej osoby, ale GIF-y zawsze pokazują właściwą reakcję w danej chwili. Wszyscy mamy szczęście, że urodziliśmy się w pokoleniu, w którym internet wszystko ułatwia. Możesz pobrać dowolne pliki GIF z jednej lub drugiej bezpłatnej witryny.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi konwerterami YouTube na GIF.