9 Oprogramowanie do prezentacji kościelnych do organizowania najlepszych usług

Oprogramowanie do prezentacji Kościoła umożliwia kościołom angażowanie się w nabożeństwa zborowe.

Funkcja umożliwia prezentację i uczestnictwo w zborze poprzez filmowanie wideo, tworzenie prezentacji PowerPoint, tekstów piosenek i innych informacji na dużym ekranie.

Możesz również znaleźć oprogramowanie do prezentacji kościoła pod nazwą oprogramowania do projekcji kościoła lub oprogramowania do prezentacji uwielbienia. To oprogramowanie rozwiązuje wszystkie problemy związane z prezentacją, takie jak piosenki i teksty, wersety biblijne itp. Wraz z postępem technologicznym usługi uwielbienia również muszą być aktualizowane. Pomaga to przyciągnąć więcej osób do kościoła i nadaje wnętrzu nowoczesny charakter.

Dlaczego należy używać Church Presentation Software?

 • Umożliwia uczestnictwo zboru w nabożeństwie — oprogramowanie do prezentacji kościoła umożliwia włączenie udziału zboru podczas nabożeństw.
 • Zapewnia wielojęzycznej kongregacji szybki dostęp do pism świętych – Oprogramowanie do prezentacji kościoła może być najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy rozumieją tylko jeden język. Zapewni dostęp wielojęzyczny, rozwiązując w ten sposób barierę językową.
 • Umożliwia szybki dostęp do ważnych informacji — możesz przechowywać ważne informacje w oprogramowaniu i uzyskiwać do nich dostęp za pomocą dowolnego oprogramowania do prezentacji kościelnych.

Funkcje oprogramowania do prezentacji kościelnych

Niektóre z kluczowych funkcji oprogramowania do prezentacji kościoła to:

 • Obiekt do strumieniowego przesyłania prezentacji podczas nabożeństw.
 • Funkcja odtwarzania wideo.
 • Możliwość tworzenia niestandardowych slajdów, dzięki którym można przekazywać istotne powiadomienia i wiadomości.
 • Zarządzanie układem i możliwość tworzenia niestandardowych slajdów.
 • Obsługa tłumaczenia Biblii w wielu językach.
 • Biblioteka multimediów obsługująca listy odtwarzania z YouTube, Spotify i VLC.
 • Pilot
 • Wyświetlacz sceniczny
 • Obsługa wyświetlania na wielu ekranach.

Teraz, gdy znasz już niektóre programy do prezentacji kościołów, a także ich funkcje, pozwól nam zbadać jedne z najlepszych programów, które możesz wypróbować.

Ołtarz na żywo

Możesz sprawdzić jakość zaangażowania i kontrolować wszystkich uczestników sesji na żywo. Możesz także zwiększyć liczbę odwiedzających. Ołtarz na żywo zastępuje zoom i oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs.

Cechy

 • Łatwy w użyciu – Interfejs oprogramowania Altarlive jest przyjazny dla użytkownika i niezwykle łatwy w użyciu. Ty i Twój zespół możecie uczyć się korzystania z oprogramowania i łatwo zarządzać rzeczami.
 • Sesje treningowe – Aplikacja oferuje sesje treningowe, dzięki czemu nie musisz martwić się o szkolenie i procedurę uczenia się.
 • Angażujące prezentacje online — możesz tworzyć atrakcyjne prezentacje online i sprawdzać, kto je ogląda, a kto tylko pomija prezentacje online.

Altarlive jest najlepszym rozwiązaniem problemów internetowych, ponieważ umożliwia świadczenie usług prezentacji online dla twojego zboru.

OpenSong

OpenSong to oprogramowanie do prezentacji kościelnych, które pomaga zarządzać i tworzyć teksty, projekcje komputerowe, arkusze prowadzące i akordy. Jest bezpłatny, więc nie musisz płacić ani grosza, aby uzyskać dostęp do jego funkcji.

Cechy

 • Prezentacje na żywo — masz możliwość tworzenia pięknych prezentacji na żywo przy użyciu ruchomego tła i wbudowanych motywów.
 • Niestandardowe czcionki i rozmiar czcionki — dodaj żądany tekst z niestandardowym rozmiarem i wybranym kolorem czcionki.
 • Arkusze liryczne – Transponuj akordy na arkusze i uzyskaj dostęp do funkcji premium dzięki temu oprogramowaniu o otwartym kodzie źródłowym.

Oprogramowanie OpenSong upoważnia Cię do zaprezentowania swojej kongregacji doskonałych prezentacji kościelnych. Jego funkcje są najlepsze, a interfejs aplikacji jest przyjazny dla użytkownika.

Łatwe uwielbienie

Możesz użyć Łatwe uwielbienie oprogramowanie, aby uzyskać kompletne rozwiązanie wszystkich problemów z prezentacją. Zainstaluj oprogramowanie i uzyskaj dostęp do funkcji premium dzięki pakietowi premium. Zapłać minimalną kwotę i uzyskaj dostęp do funkcji, o których zawsze marzyłeś.

Cechy

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs – przyjazny dla użytkownika interfejs aplikacji ułatwia wykonywanie zadań.
 • Łatwy w użyciu – oprogramowanie jest łatwe w użyciu, a interfejs jest tak płynny, że nigdy nie będziesz narzekać na nic.
 • Piękne układy i tła – kupując wersję premium, zdasz sobie sprawę, że zawsze warto. Wysokiej jakości tła i piękne układy zawsze przyciągną Twoją uwagę i dodadzą elegancji Twoim slajdom.

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja Easyworship ułatwia prezentacje kościelne. Możesz łatwo wykonywać swoje zadania i dodawać układy i tła, które lubisz.

Quelea

The Quelea Oprogramowanie umożliwia włączenie najlepszych funkcji całego oprogramowania do prezentacji kościelnych i podsumowanie ich wszystkich w jednym oprogramowaniu, dzięki czemu Twoje zadania są wykonywane szybko i bez wysiłku.

Cechy

 • Obsługa wideo w tle — możesz wybrać i dodać wideo według własnych preferencji do tła prezentacji za pomocą oprogramowania Quelea.
 • Widok sceny — oprogramowanie Quelea jest wyposażone w widok sceny, który uprawnia do pokazywania akordów zespołowi, zapewniając płynne wrażenia muzyczne.
 • Wielojęzyczny – możesz uzyskać dostęp do interfejsu Quelea w języku szwedzkim, węgierskim, holenderskim, portugalskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim itp.

Funkcja dostępu do aplikacji w wielu językach jest jednym z głównych powodów popularności tego oprogramowania. Możesz zainstalować narzędzie i używać go do wykonywania swoich zadań. Jest to doskonałe oprogramowanie do prezentacji kościoła i łatwe do nauczenia.

Duży ekran

The Duży ekran Oprogramowanie do prezentacji kościoła to różnorodne i łatwe w użyciu oprogramowanie, które umożliwia dodawanie niestandardowych motywów i filmów z pętlą w tle, aby cieszyć się płynnym działaniem.

Cechy

 • Łatwy w użyciu – Nauka oprogramowania i jego funkcji jest łatwa i każdy może szybko nauczyć się obsługi narzędzia bez żadnych problemów.
 • Niesamowite motywy – Oprogramowanie ma wiele unikalnych motywów, których możesz użyć podczas projektowania i planowania prezentacji. Możesz je dodawać według własnego uznania i tworzyć piękne slajdy.
 • Niestandardowe timery — dodawanie niestandardowych timerów do pętli wideo i tekstów jest łatwe. Wykonaj odpowiednie kroki, a Twoje zadanie zostanie wykonane w mgnieniu oka.
 • Koncentracja na lokalizacji — możesz łatwo udostępniać dźwięki, filmy i obrazy między różnymi lokalizacjami za pomocą oprogramowania BigScreen.
 • Nieograniczone wyjścia i przejścia – Oprogramowanie BigScreen uprawnia do dodawania wielu dźwięków, przejść, czcionek i filmów w jednej prezentacji.

Teraz, gdy zapoznałeś się ze wszystkimi funkcjami oprogramowania BigScreen, powinieneś spróbować i użyć go jako oprogramowania do prezentacji kościoła. To da ci doskonałe wyobrażenie o jego użyteczności.

Życie wiary

Możesz współpracować z całym zespołem za pomocą Życie wiary oprogramowanie do prezentacji kościoła. Większość oprogramowania może działać tylko z jednym urządzeniem, co sprawia, że ​​zadanie to jest żmudne. Dlatego Faithlife ma na celu dzielenie pracy i dzielenie się nią z zespołem, abyś mógł łatwo wykonywać zadania bez dużego obciążenia pracą.

Cechy

 • Oprogramowanie Faithlife zostało zbudowane z myślą o tym, że cały Twój zespół może dzielić pracę i funkcjonować razem, aby tworzyć projekty i slajdy oraz dzielić się całą pracą.
 • Łatwe zarządzanie techniczne
 • Szkolenie wolontariuszy zajmuje mniej niż 5 minut.
 • Oprogramowanie Faithlife oferuje wbudowane, profesjonalnie zaprojektowane slajdy.
 • Planuj usługi ze swoim zespołem dzięki zdalnemu sterowaniu. Bez względu na to, w jakiej części świata się znajdujesz, możesz kierować swoim zespołem i planować usługi w połączeniu z funkcją zdalnego sterowania.

Dzięki tak wielu unikalnym funkcjom, oprogramowanie Faithlife jest jednym z łatwych w użyciu programów do prezentacji kościoła, które upoważnia Cię do zaimponowania ludziom wokół Ciebie. Możesz zainstalować aplikację i korzystać ze wszystkich oferowanych przez nią funkcji.

Narzędzia kultu

Narzędzia kultu stwórz oprogramowanie, które pomoże ci ulepszyć doświadczenie zborowe całego twojego zespołu. WorshipTools to proste, łatwe w użyciu i lekkie oprogramowanie zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowej pracy kościołom i ministerstwom.

Cechy

 • Planowanie i planowanie — możesz tworzyć i planować swoją usługę, dodawać utwory, szczegóły i inne informacje do slajdu oraz prezentować je w płynny sposób. Możesz udostępniać i drukować każdą stronę osobno, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić podczas pracy z narzędziami WorshipTools.
 • Stojak na nuty – The WorshipTools pozwala odtwarzać utwory pewnie i bez przerwy. Muzycy mogą uzyskać dostęp do aplikacji do tekstów i arkusza akordów, aby zapewnić płynne wrażenia muzyczne.

WorshipTools to jedno z najsłynniejszych programów do prezentacji kościołów, które zapewnia istotne funkcje, którym nigdy nie można odmówić. Zainstaluj oprogramowanie i ciesz się bezproblemową obsługą za darmo.

Zionworx

Zionworx to łatwe do nauczenia oprogramowanie, którego można używać do prezentacji kościelnych. Jest jak zestaw narzędzi typu „wszystko w jednym”, który pomaga prezentować filmy, nagrania audio, pokazy slajdów programu PowerPoint itp. Możesz zaplanować bezproblemowe działanie kościoła dla swoich odbiorców, wykonując zaledwie kilka prostych kroków.

Cechy

 • Łatwy format wideo – oprogramowanie Zionworx obsługuje wszystkie formaty wideo i jest łatwe w użyciu. Możesz dodawać ruchome tła i edytować prezentację tak, jak lubisz. Możesz również dodać wybrany tekst bez większych problemów.
 • Inteligentny układ tekstu — inteligentny układ tekstu uprawnia do dostosowania rozmiaru czcionki i umożliwienia przepływu tekstu przez slajdy. Renderowanie tekstu jest płynne i umożliwia edycję i dodawanie tekstu tak, jak lubisz.
 • Nagrywanie ekranu – Możesz nagrywać dane wyjściowe na żywo i tworzyć nowe treści wideo za pomocą oprogramowania Zionworx.
 • Klonowanie aplikacji – Ta funkcja klonowania aplikacji oprogramowania Zionworx uprawnia do korzystania z dowolnej aplikacji wraz z bieżącą aplikacją. Pomaga to w korzystaniu z wywołań powiększania, przeglądarki lub oprogramowania do edycji podczas prezentacji.
 • Zdalne przeglądanie — wyobraź sobie kontrolowanie aplikacji i jej funkcji podczas zdalnego jej ustawiania. Narzędzie Zionworx pozwala na elastyczne korzystanie z telefonu lub tabletu ze zsynchronizowanym wyświetlaczem.

Dzięki tak wielu funkcjom Zionworx stał się aplikacją, na której zawsze możesz polegać podczas prezentacji kościelnych. Funkcje są unikalne, podobnie jak interfejs użytkownika. Użyj go raz, a nigdy się nie zawiedziesz.

Sharefaith

The Prezenter Sharefaith to oprogramowanie do prezentacji kościelnych, które pomaga przekształcić prezentacje Powerpoint w prezentacje uwielbienia. Wszystko czego potrzebujesz to komputer, a Twoje zadanie zostanie wykonane szybko i bezproblemowo. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu, proste i ma zaawansowane funkcje.

Cechy

 • Kultowa biblioteka grafik – Sharefaith ma ogromną galerię grafik, która pomaga dodawać piękne grafiki z ich ogromnej biblioteki. Dzięki oprogramowaniu Sharefaith możesz uzyskać dostęp do tysięcy filmów, zdjęć, tła i obrazów.
 • Spersonalizowane liczniki czasu – Oprogramowanie pozwala na dodanie licznika do filmów i grafiki zgodnie z Twoją wolą. Wystarczy dodać tło i spersonalizować tekst, wideo, dźwięk itp.
 • Duża baza danych uwielbienia – Wbudowana baza danych umożliwia dodawanie do prezentacji niestandardowych filmów, tekstów piosenek, dostępnego budowania utworów i arkuszy graficznych. Musisz mieć konto Song Select, aby móc dodawać teksty do swoich prezentacji.
 • Wtyczka oprogramowania kultu – Możesz używać oprogramowania Sharefaith dla małych lub średnich kościołów. Obsługuje unikalną wtyczkę, która pomaga w prezentacjach PowerPoint i zapewnia piękną usługę uwielbienia.

Sharefaith Presenter wymaga do działania Office 365 lub Windows 10. Możesz pobrać oprogramowanie i używać go jako oprogramowania do prezentacji kościoła.

Wniosek

Twoje prezentacje kościelne powinny być angażujące i religijne. Tworzenie prezentacji staje się gorączkowe, więc możesz potrzebować oprogramowania do prezentacji kościoła. Wymieniliśmy niektóre z najlepszych programów do prezentacji kościoła, które pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Teraz, gdy znasz już jedne z najlepszych programów do prezentacji kościołów, możesz wybrać takie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oferuje funkcje premium. Twórz wciągające prezentacje, dodawaj teksty, akordy dźwiękowe, czcionki, przejścia itp. do swojej prezentacji i daj widzom atmosferę, której zawsze szukali.