9 prywatnych serwerów World of Warcraft (WOW) do dołączenia

Zdobycie prywatnego serwera WoW pomoże poprawić ogólne wrażenia z gry. Będzie oferować potężny sprzęt, długi czas pracy bez przestojów i wysokiej jakości serwer, który spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z grami.

Ale jeśli grasz w tę grę samodzielnie lub poprzez samoobsługę, być może będziesz musiał skompromitować przepustowość, dostępność serwera, bezpieczeństwo oraz inne opóźnienia i błędy.

Jeśli jesteś graczem, wiesz, jak irytujące jest to, że dzieje się taka sytuacja.

A kiedy tak się dzieje, Twoje zainteresowanie grą zanika, co może zepsuć Ci nastrój podczas grania.

Tak więc zdobycie prywatnego serwera WoW ma ogromny sens, jeśli jesteś fanem World of Warcraft.

Porozmawiajmy o tym, czym jest ta gra i spójrzmy na najlepszy prywatny serwer WoW, aby doświadczyć rozgrywki non-stop.

World of Warcraft

World of Warcraft (WoW) to internetowa gra wideo dla wielu graczy, wydana przez Blizzard Entertainment w 2004 roku. Działa na macOS i Microsoft Windows, umożliwiając setkom i tysiącom graczy grę online.

WoW jest osadzony w świecie fantasy Warcraft w Azeroth. Akcja toczy się 4 lata po wydarzeniu poprzedniej gry – Warcraft III: The Frozen Throne. Od samego początku WoW posiada 8 głównych dodatków:

Obecnie trwają prace nad dziewiątym dodatkiem – Dragonflight.

WoW wymaga stworzenia awatara dla swojej postaci i odkrywania otwartego świata gier w widoku z perspektywy trzeciej lub pierwszej osoby. Możesz eksplorować krajobraz, bronie, wrogów itp., wchodzić w interakcje z innymi postaciami niezależnymi i wykonywać zadania. Będziesz musiał współpracować z innymi graczami, aby osiągnąć swoje cele, wejść do lochów i wchodzić w interakcje w walce PvP. Możesz także grać solo, jeśli chcesz.

WoW skupia się głównie na rozwoju postaci, gdzie gracze mogą zdobywać punkty doświadczenia i zwiększać swoją moc. Możesz także używać waluty w grze, aby sprzedawać lub kupować przedmioty oraz zdobywać lepszą broń i sprzęt.

WoW odniósł komercyjny sukces w 2004 roku w swoim pierwotnym wydaniu. Szybko została uznana za jedną z najsłynniejszych gier wideo online dla wielu graczy. W 2010 roku zgromadził około 12 milionów subskrybentów.

Rozgrywka

World of Warcraft (WoW) toczy się w świecie, w którym dzieje się Warcraft. Ma również podobny rodzaj kierunku artystycznego. Zawiera elementy science fiction, steampunk i fantasy, w tym elfy, zombie, smoki, wilkołaki, obce światy, statki kosmiczne i inne potwory.

Świat gry w Azeroth składa się z dwóch kontynentów – wschodnich królestw i Kalimdoru. Później dodano cztery kolejne rozszerzenia – Pandaria, Northend, Draenor i Outland.

Jako gracz wchodzący do gry możesz odkrywać różne kontynenty, lokalizacje i trasy. Dostępne są różne środki transportu: lot, portale, sterowce i łodzie. Możesz także natknąć się na wydarzenia sezonowe, takie jak Boże Narodzenie, Halloween, Wielkanoc itp. W miastach możesz korzystać z różnych udogodnień, takich jak banki, miejsca do przechowywania przedmiotów, domy aukcyjne, skrzynki pocztowe i wiele innych.

WoW daje ci wiele wyzwań, w których grupujesz się z innymi graczami, aby wykonać swoją misję. Wyzwania zwykle odbywają się w lochach zwanych instancjami, do których wejdziesz z innymi graczami. Tutaj spotkasz wrogów i pokonasz ich, aby odebrać nagrodę lub skarb. W ten sposób możesz dalej eksplorować miejsca i wykonywać zadania.

Co to jest prywatny serwer WoW?

Prywatny serwer WoW to serwer gier internetowych, na którym znajduje się gra WoW. Możesz wynająć ten serwer, aby grać w grę z dłuższym czasem działania, łatwością i mniejszymi trudnościami. Dodatkowo podczas gry uzyskasz bezpieczeństwo online.

Chociaż możesz hostować grę samodzielnie, wybór prywatnego serwera WoW przyniesie ci wiele korzyści. Możesz skorzystać z ich solidnego sprzętu i infrastruktury o zasięgu globalnym. Dlatego bez względu na to, gdzie jesteś ty lub twoi znajomi, możesz grać w grę wieloosobową bez żadnych zakłóceń, takich jak błędy lub przestoje.

Tak więc, jeśli szukasz najlepszego prywatnego serwera WoW, aby bezproblemowo grać w swoją grę, oto kilka opcji do rozważenia.

WoW-Mania

WoW-Mania od ponad 6 lat dostarcza wysokiej dostępności i wysokiej jakości serwery WoW. Serwery gier i ich usługi są również najlepszej jakości, aby zachwycić graczy.

Jeśli szukasz wolnego od błędów i stabilnego serwera prywatnego, WoW-Mania jest jedną z najlepszych opcji. Oferuje również doskonały sprzęt i niestandardową zawartość. Ta platforma została opracowana przez profesjonalnych projektantów, programistów i techników, aby poprawić wrażenia z gry.

WoW-Mania ma pełen pasji i oddany zespół osób, które nieustannie pracują nad unowocześnianiem platformy i utrzymaniem każdej części gry, aby zapewnić spójne wrażenia. Posiada prawdziwie globalną społeczność z graczami z ponad 53 krajów, dzięki czemu społeczność jest dynamiczna i aktywna.

Dołącz do WoW-Manii i rozwijaj społeczność. Jeśli chcesz połączyć się z innymi graczami, możesz dołączyć do forum lub ich społeczności Discord. Możesz także obejrzeć film na YouTube, aby dowiedzieć się więcej.

Żółw

Zespół Turtle WoW opracował „Mysteries of Azeroth” jako rozszerzenie fabularne, czerpiąc inspirację z Warcraft Universe firmy Blizzard Entertainment.

To rozszerzenie pozwala wybrać inną drogę niż Płonąca Krucjata, skupiając się na Azeroth of Vanilla WoW zamiast gwiezdnej walki z Płonącym Legionem. Ta gra dodała więcej treści pasujących do tradycji Warcraft Universe.

Dzięki Turtle WoW możesz przenieść swoją rozgrywkę na wyższy poziom dzięki jego ofertom. Oprócz nowych stref, rajdów i lochów, Turtle WoW oferuje dwie nowe rasy:

  • Grupa żarłocznych Goblinów oddzieliła się od Kompanii Venture, chcąc dołączyć do innych wygnańców, którzy przeżyli w Hordzie
  • Uchodźcy Wysokich Elfów, którzy przybyli z Quel’Thalas, gdy spadło i posiadali magiczne moce

Zamiast dewaluować obecną waniliową zawartość WoW, wykorzystuje nową zawartość działającą jednocześnie od poziomu 10 do 60 (poziom maksymalny). Oprócz świetnej zawartości, Turtle WoW oferuje wyjątkowy projekt dźwięku pasujący do nowej zawartości.

Jest przyjemny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Znajdziesz nowe lokacje, postacie i frakcje. Możesz cieszyć się świeżym powietrzu z namiotem kempingowym, ogniskiem i łodzią rybacką, zdobywając jednocześnie bonusy. Możesz także zbierać nowe nasiona lub samodzielnie uprawiać plony i odbierać nagrody. Ponadto dostosuj kolory skóry i farby, kolor włosów itp., aby Twoja postać była bardziej osobista.

Ulepszyli interfejs dzięki rozszerzonemu dziennikowi zadań, minimapie do odnajdywania pola bitwy, wbudowanym dodatkom, przełączaniu zdobywanych PD na portrecie gracza i nie tylko.

Krąg WoW

Jeden z najbardziej znanych dostawców prywatnych serwerów dla WoW, WoW Circle, umożliwia nieprzerwaną grę dzięki swoim funkcjom i solidnemu sprzętowi. Ponad 24k graczy grało na tym serwerze w grę WoW.

Pozwala cieszyć się różnymi treściami, takimi jak Legion 7.3.5, Mists of Pandaria 5.4.89, WotLK 3.35 i Cataclysm 4.3.4.

Wszystkie gry, w które chciałbyś grać w WoW Circle, dadzą ci poczucie znajomości, jak na oficjalnych serwerach Blizzard WoW. Podczas grania w gry widać stabilny wskaźnik opóźnienia wynoszący około 30 sekund. Oferuje wiele współczynników zabawy (x100, x5, x4 i x1) oraz niższy ping, ponieważ sprzęt będzie hostowany w Europie Środkowej.

Co więcej, otrzymasz 10 światów gry, które mogą pomieścić setki graczy do aktywnej gry. Możesz kupować sprzęt, poziom, postacie i złoto. Akceptuje międzynarodowych graczy i ma rozmiar klienta 49 GB. Często aktualizuje światy gry, stale szuka błędów i je naprawia.

Rozpoczęcie pracy z tym serwerem wymaga pobrania i zainstalowania klienta gry, zarejestrowania się jako nowy użytkownik i zalogowania się, aby rozpocząć rozgrywkę. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz wejść na forum i zadać pytania dotyczące instalacji, połączenia, aktualizacji, poprawek i grania. Ponadto możliwe jest również przedstawienie cennych sugestii dotyczących ulepszenia narzędzia.

Stormforge

Przeżyj przygody Warcrafta i odkryj nowe ziemie pokryte śniegiem, deszczem, mgłą i mgłą dzięki Stormforge. Pomoże ci pokonać wrogów próbujących zakłócić równowagę i możesz wyrzeźbić własną drogę przesiąkniętą krwią wrogów.

W Stormforge możesz przenieść wszystkie swoje postacie i role do Fordring. W ten sposób możesz kontynuować podróż bez konieczności zaczynania od nowa. Nadal możesz zapuszczać się w zaśnieżone krajobrazy z tymi samymi postaciami.

Ponadto Stormforge stale pracuje nad ulepszaniem platformy. Możesz dołączyć do ich społeczności Discord, aby dzielić się swoimi sugestiami i historią, omawiać taktyki i znaleźć partnera do gier.

Nieograniczony WoW

Unlimited WoW to kolejny prywatny serwer WoW, który działa w branży od 5 lat. Obsługuje stabilną łączność z dowolnymi opóźnieniami.

Zespół stara się stale aktualizować grę, wprowadzać nowe funkcje oraz rozwiązywać błędy i błędy, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia. Nieograniczony WoW pozwala łatwo tworzyć swoje postacie dzięki natychmiastowemu 255 poziomowi i obracać nimi w różnych miejscach.

Ta gra oferuje różne wyposażenie, broń, profesje i NPC, dzięki czemu możesz jak najlepiej wykorzystać swoją grę. Ponadto możesz nawet rozpocząć grę na poziomie 255 i cieszyć się grą. Możesz także uzyskać dostęp do ponad 80 000 unikalnych przedmiotów i ras, w których każda rasa otrzyma dostęp do wszystkich dostępnych klas.

Nieograniczony WoW oferuje trzy typy serwerów – PvE, PvP i niestandardowe. Rozmiar klienta tej gry to 19 GB i zawiera 63 MB na poprawki. Może pomieścić 1000-2000 graczy i obsługuje zabawną stawkę x9999. Co więcej, ta gra obsługuje rozszerzenie do Wrath of the Lich King.

WoW Freakz

WoW Freakz jest znany z tego, że zapewnia wrażenia z gry na serwerze Buzzlike. Dlatego wielu graczy uważa go za alternatywę dla oryginalnego serwera WoW. Istnieje od lat i szczyci się dużą społecznością graczy z całego świata.

Gra jest wielonarodowa, obsługuje języki angielski i rumuński. Unikalną cechą tej gry jest to, że oferuje migrację postaci z innych serwerów. Ta funkcja jest rzadka, a najlepsze jest to, że możesz to zrobić za darmo. Jego zawartość jest odpowiednio oskryptowana, w tym lochy, przerywniki itp.

Ponadto możesz określić stawkę zabawy podczas zakładania konta. Można to również zrobić na późniejszych etapach. WoW Freakz zapewnia stabilny serwer wraz z wieloma dodatkami, aby poprawić wrażenia z gry. Oferuje dwa rodzaje serwerów – Buzzlike i PvE, a jego rozmiar klienta to 48 GB.

Co więcej, WoW Freakz obsługuje do 7500 graczy i zapewnia zabawę od x1 do x15. Można go rozszerzyć do Legionu i umożliwia kupowanie przedmiotów, w tym poziomów, wyposażenia i innych przedmiotów kosmetycznych.

RetroWoW

RetroWow to oficjalny spersonalizowany serwer Vanilla WoW. Obsługuje tylko angielski i klasyczną grę Warcraft.

Ten serwer oferuje pola bitew między frakcjami, tokeny PvP i oskryptowane instancje. Możesz szybko awansować do poziomu 60 za kilka dolców. Ponadto typ serwera, który oferuje to PvP i PvE, a rozmiar klienta to 4,9 GB, co jest bardzo lekkie w porównaniu z innymi serwerami.

RetroWoW obsługuje żądania raidów / ataków i populację graczy od 100 do 500. Obsługiwane stawki zabawy obejmują x4 i możesz rozszerzyć grę do WoW Classic Vanilla. Dodatkowo możesz kupować przedmioty, takie jak sprzęt, zaklęcia i złoto.

Istota WoW

Esense WoW to doskonały prywatny serwer WoW, który zapewni Ci wysoką jakość rozgrywki. Działa online od 2022 roku i oferuje dwa typy serwerów – PvE i PvP.

Ten serwer gry obsługuje populację graczy od 0 do 100. Ponadto jego szybkość jest natychmiastowa i obsługuje język hiszpański.

Zespół Esense WoW uruchomił nowy serwer dla fanów TBC. Możesz kupować przedmioty, w tym sprzęt, niestandardowe zadania, niestandardowe przedmioty, niestandardowe lochy, niestandardowy teleporter i trudne zadania T6-T7.

Warmane

Wydany w 2019 roku Warmane to prywatny serwer WoW zaprojektowany, aby zapewnić Ci ekscytującą rozgrywkę. Jest to jeden z największych serwerów, który może pomieścić do 20 000 graczy w wielu światach. Jego najbardziej zaludnionym królestwem jest WotLK lub Icecrown z siłą gracza 12 000, gdzie kolejka wynosi od 500 do 1000.

Jego rozmiar klienta wynosi 8 GB, co jest ponownie lekkie w porównaniu z wieloma innymi dostępnymi prywatnymi serwerami WoW. Obsługuje również graczy międzynarodowych. Mówiąc o stylu, prywatny serwer Warmane jest podobny do Blizz, co daje poczucie, że grasz w oryginalnym środowisku serwerowym WoW.

Warmane starannie zaimplementowało tryb PvE na serwerze pod względem bitew z bossami, skryptów i dropów pętli. Jego tryb PvP też jest przyzwoity, ale rozgrywka zależy w dużej mierze od konkretnych graczy.

Aby rozpocząć grę, możesz wybrać dodatek i zainstalować klienta gry bezpośrednio z oficjalnej strony Warmane. Warmane regularnie aktualizuje serwer i dodaje więcej funkcjonalności oraz naprawia błędy. Stara się również zrównoważyć moc w grze. Aby to osiągnąć, usunął ze świata 50% złota wraz z nieaktywnymi postaciami.

Ponadto Warmane organizuje na serwerze mistrzostwa i nagradza zwycięzców nagrodami pieniężnymi. Możesz wygrać 5000 $, jeśli wylądujesz na pierwszym miejscu na serwerze PvP 3v3.

Ogólne warunki dotyczące serwerów gier

  • Blizzlike: Podobnie jak serwery Blizzard, dotyczące nieoficjalnego prywatnego serwera WoW
  • Tryb PvP: tryb Gracze kontra Gracz
  • Tryb PvE: tryb Gracze kontra Środowisko
  • Zabawa: To tryb, w którym postać w grze osiągnęła najwyższy poziom. Tutaj większość broni jest darmowa.
  • Realm: Świat gier
  • Populacja: liczba aktywnych graczy
  • Oceń: Więcej doświadczenia pod względem złota, łupów, reputacji, honoru itp.

Wniosek

Wzrasta zapotrzebowanie na gry wideo, które zawierają Warcraft. Dlatego możesz natknąć się na różne nowe gry oferujące pełną przygód rozgrywkę, postacie, krajobrazy, broń i tak dalej.

Podczas gdy gra jest możliwa na dowolnym serwerze, jeśli chcesz naprawdę cieszyć się grą, uzyskanie profesjonalnego prywatnego serwera WoW przyniesie ci wiele korzyści. Bez względu na to, gdzie jesteś, będziesz mógł grać w gry o wysokiej dostępności i mniejszej liczbie zakłóceń. Dlatego wybierz najlepszy prywatny serwer WoW w oparciu o swoje preferencje i zacznij grać.

x