9 Serwery hostingowe gry The Isle do hostowania własnego świata jurajskiego

Serwery hostujące gry Isle oferują doskonały sposób na granie w gry z większą ekscytacją przy użyciu niezawodnych funkcji i możliwości bez przerw.

Gry survivalowe stają się modą wśród ludzi na całym świecie. Obecnie wprowadzane są różne gry survivalowe, z których każda ma oddzielną bazę fanów, wyjątkową grafikę, oszałamiające koncepcje i fajne funkcje.

Jeśli więc uwielbiasz grać w gry typu Survival, The Isle może być Twoim nowym ulubieńcem.

Aby zagrać w tak potężną grę z realistycznym widokiem drzew, gór itp., potrzebujesz niezawodnego i wydajnego serwera gier.

Dlatego wynajęcie serwera od renomowanego dostawcy jest rozsądne, aby uczynić swoją rozgrywkę jeszcze potężniejszą, zapewnić niezbędną kontrolę i mieć więcej zabawy bez zakłóceń.

Porozmawiajmy o grze The Isle, dlaczego warto wynająć serwer gry i najlepszych dostawcach serwerów The Isle.

Co to jest wyspa?

The Isle to internetowa gra wideo polegająca na przetrwaniu w otwartym świecie. Został opracowany i opublikowany przez Afterthought LLC 2 grudnia 2015 r.

W tej grze możesz przeżyć straszny horror, próbując przetrwać na wyspie pełnej dinozaurów. Aby przetrwać, musisz polować, zbierać, rosnąć i przetrwać. To przypomni Ci o filmach z Jurrasic Park, które mogłeś zobaczyć i które Ci się podobały.

Rozgrywka

The Isle to bezlitosna wyspa zaprojektowana jako surowa gra typu survival horror. Jako gracz odkrywasz rozległe krajobrazy otwartych równin, gęstych lasów, zdradzieckich gór i ciemnych bagien. W grze ukryte są nagłe ruiny co do tego, co jest pierwsze. Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać i przyjąć ją za cel, jest przetrwanie w grze.

Po dołączeniu do The Isle możesz grać dowolnym unikalnym stworzeniem, od roślinożerców, takich jak Dryosourus, po gigantów, takich jak Allosaurus czy T.Rex. Jako dinozaur musisz być sprytny, przebiegły i okrutny. Możesz użyć swoich naturalnych zmysłów i zdolności, aby trzymać się z dala od ataku i rozwijać silniejsze i bardziej zdolne stworzenia.

Zaangażuj się w prehistoryczny ekosystem, stając się ofiarą lub drapieżnikiem; wszystkie z nich są jednocześnie niebezpieczne i głodne. Pojedynczy błąd może być przyczyną twojej śmierci.

Dlaczego potrzebujesz serwera gier?

Samodzielne hostowanie gry za pomocą zwykłej sieci i zasobów serwera nie wystarczy w przypadku potężnych gier, takich jak The Isle. W rezultacie będziesz musiał stawić czoła częstym przestojom, przestojom i innym problemom, przez co będziesz się denerwować.

Ale jeśli wynajmiesz solidny serwer do gier, otrzymasz najnowszy sprzęt i oprogramowanie, wystarczającą ilość zasobów serwera, niezawodne zabezpieczenia i wiele innych funkcji, które uprzyjemnią rozgrywkę.

Niektóre funkcje obejmują:

 • Wysoka dostępność sieci: serwer wykorzystuje najnowsze procesory technologiczne i ultraszybkie dyski SSD, aby zapewnić najwyższą wydajność.
 • Ochrona przed atakami DDoS: serwery są rozmieszczone w różnych lokalizacjach na całym świecie, aby zapewnić najniższy ping.
 • Bezpieczeństwo: ochrona przed atakami DDoS w celu ochrony danych i serwera oraz zapewnienia ich dostępności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Przełączaj się między grami: Oprócz The Isle możesz przełączać się na inne dostępne gry i zabijać nudę.
 • Kopie zapasowe: Folder kopii zapasowych gromadzi zapisane gry i pliki oraz przechowuje je w osobnym folderze. Tak więc podczas każdej katastrofy możesz przywrócić dane z tego folderu.

Minimalne wymagania systemowe

Aby zagrać w Wyspę, musisz mieć:

 • 64-bitowy procesor
 • System operacyjny Windows 7 lub nowszy
 • Procesor AMD lub czterordzeniowy procesor Intel 3,0 GHz lub szybszy
 • 8GB RAMu
 • Seria AMD Radeon R9 280X lub NVIDIA GeForce lub nowsza
 • Wersja DirectX 11
 • 25 GB pamięci

Teraz zajmiemy się niektórymi z najlepszych dostawców hostingu gier The Isle na rynku.

Nitrado

Wynajmij serwery gry The Isle od Nitrado i zbuduj własny Jurassic World. Oferuje łatwe zarządzanie i elastyczność; możesz instalować mody i wtyczki. Pozwól znajomym wspólnie zarządzać Twoimi serwerami, dzieląc się uprawnieniami dostępu i konfiguracji zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Nitrado oferuje najkrótsze trasy internetowe, umożliwiając najniższe pingi. Zapewnia folder kopii zapasowych dla zapisanych plików i gier w celu zabezpieczenia danych. Ponadto wykorzystuje niezawodny i wydajny sprzęt serwerowy.

Nitrado posiada wysokiej jakości centra danych w różnych częściach świata, aby zapewnić wysoką dostępność sieci. Z każdym serwerem znajdziesz solidną ochronę DDoS, która chroni Twój serwer przed niechcianymi atakami. Serwery będą dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwiając uruchamianie gry w dowolnym momencie.

Jeśli chcesz zagrać w inną grę tylko po to, by zmienić swój nastrój, możesz łatwo przełączyć się na inną dostępną grę, podnosząc bilet. Ponadto możesz uaktualnić / obniżyć wersję swojego serwera w dowolnym momencie.

Dzięki systemowi przedpłaconemu możesz zacząć od razu. Wybierz plan zaczynający się od 4 slotów do 20 slotów. Jeśli chcesz więcej slotów, możesz stworzyć własną konfigurację i wybrać własne sloty i czas trwania.

Pingidealnie

Uzyskaj hosting serwera The Isle od Pingperfect, który oferuje wynajem serwerów na całym świecie z wygodnym wsparciem 24/7. Systemy są automatyczne, więc Twój serwer będzie gotowy w ciągu kilku minut po pomyślnym zakończeniu zamówienia.

Pingperfect ma najlepsze na świecie centra danych. W związku z tym otrzymasz najlepsze usługi, gdziekolwiek jesteś. Oferuje łatwy w obsłudze panel gry o intuicyjnym wyglądzie i prostej konfiguracji, który pozwala zarządzać i zmieniać ustawienia serwera.

Dodatkową korzyścią jest wewnętrzny system tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu możesz przechowywać zapisane pliki w osobnym folderze i przywracać je w dowolnym momencie. Zaawansowani użytkownicy uzyskają pełny dostęp do protokołów przeglądarek plików i FTP.

Możesz przełączyć się na konkretną grę w dowolnym miejscu i czasie, dostępną na twoim serwerze. Wykorzystuje najnowszy sprzęt, ultraszybki dysk SSD i potężny procesor. Sieć obejmuje ochronę DDoS dla bezpieczeństwa danych. Możesz także podzielić się kontrolą ze znajomymi i pozwolić im zarządzać Twoim serwerem.

Zamów serwer gry The Isle już teraz i poproś o 48-godzinny bezpłatny okres próbny.

GTXGaming

GTXGaming jest jednym z dostawców hostingu premium serwerów The Isle. Oferuje zaawansowane opcje ustawień i potężne funkcje. Zintegrował każdą funkcję z panelem sterowania, aby pomóc Ci zmieniać i zarządzać ustawieniami jednym kliknięciem oraz łatwo korzystać z rozwijanego menu.

Ich serwery są wyposażone w dedykowane rdzenie i nieograniczoną pamięć, zgodnie z wymaganiami gry. GTXGaming obejmuje takie miejsca jak Los Angeles, Dallas, Nowy Jork, Oregon, Charlotte, Quebec, Londyn, Paryż, Madryt, Frankfurt, Moskwa, Sztokholm, Singapur i Sydney. Każdy serwer ma ochronę przed atakami DDoS w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapewnienia stałej dostępności.

GTXGaming korzysta z potężnych procesorów Intel, od E3 do i7 lub i9. Wykorzystuje również procesory AMD Ryzen, aby Twoja gra była płynna. Znajdziesz zupełnie nowe maszyny Dell, które są wymieniane co roku, aby nadążyć za najnowszą technologią i dodać nowe funkcje i funkcje.

Skonfiguruj swój plan i sprawdź dodatki przed zakupem abonamentu.

Shockbyte

Zwiększ swoje umiejętności przetrwania, wynajmując serwer The Isle od Shockbyte. Oferuje automatyczne aktualizacje, które działają w zapleczu, aby gra działała przez cały czas. Wszystkie serwery są w pełni konfigurowalne. W ten sposób możesz zmieniać ustawienia i zarządzać nimi za pomocą solidnego panelu sterowania, zgodnie z potrzebami.

Zaawansowani użytkownicy uzyskają pełny dostęp do protokołu FTP i przeglądarki plików. Shockbyte wykorzystuje wydajne procesory, ultraszybkie dyski SSD i wystarczającą ilość miejsca na mody, wtyczki, zapisane pliki, gry i konfiguracje.

Shockbyte zapewnia 100% bezawaryjności i niskie opóźnienia dzięki swoim sieciom rozsianym po całym świecie. Każde centrum danych obejmuje w pełni funkcjonalną ochronę przed atakami DDoS. Konfiguracja jest natychmiastowa, więc możesz zacząć grać w The Isle w ciągu kilku minut od rejestracji.

Otrzymasz łatwą w obsłudze konsolę serwera, która pozwoli zwykłym i zaawansowanym użytkownikom zarządzać swoimi serwerami. Dodatkowo otrzymasz darmową bazę danych MySQL, subdomenę oraz wsparcie dla Multicraft CP.

Już dziś uruchom własny serwer gier i poznaj prawdziwy świat Dinozaurów.

Usprawnij serwery

Zdobądź swój serwer gier od Streamline Servers i poznaj gry typu powerplay. Po złożeniu zamówienia serwer będzie gotowy w ciągu kilku minut. Sieci klasy korporacyjnej są projektowane przez graczy dla graczy, zapewniając rozgrywkę bez opóźnień.

Pobierz instalator jednym kliknięciem, aby zainstalować wtyczki, modyfikacje lub dowolne dodatki, które uznasz za odpowiednie dla swojego serwera. Serwery Streamline oferują elastyczny panel kontrolny do użytku, dający pełną kontrolę nad serwerami. W ten sposób oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać na grę.

Serwery Streamline są dostępne w różnych lokalizacjach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Kanadzie, Europie, Oceanii, Azji, Ameryce Południowej i Afryce. Wszystkie centra danych obejmują ochronę DDoS na poziomie przedsiębiorstwa.

Edytory konfiguracji umożliwiają edycję ustawień. Uzyskaj status serwera, taki jak ponowne uruchomienie, uruchomienie i zatrzymanie. Wyspa jest dostępna dla 20-125 graczy. W ten sposób możesz złapać znajomych i rozpocząć eksplorację gęstych lasów, zdradzieckich gór i nie tylko.

Wynajmij serwer The Isle już teraz w cenie początkowej 1 USD/slot i ciesz się grą ze znajomymi.

4Gracze sieciowi

Przetrwaj niebezpieczne lasy dzięki niezawodnemu serwerowi gier od 4Netplayers. Pozwala polować na wyspę i zbierać łupy ze znajomymi dzięki potężnym i szybkim serwerom. Po złożeniu zamówienia konfiguracja jest natychmiastowa, co pozwala rozpocząć grę w ciągu kilku minut.

4Netplayers ma serwer gier w chmurze zawierający ponad 120 gier i modów. W ramach abonamentu możesz wybrać dowolne gry i dobrze spędzić wolny czas. Zajmuje się wszystkimi aktualizacjami, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o pobieranie najnowszej wersji za każdym razem, gdy zostanie wydana.

Możesz wprowadzić swój identyfikator warsztatu Steam, jeśli jest obsługiwany, a serwer automatycznie zainstaluje modyfikację. Zarządzanie serwerem jest łatwe, co pozwala łatwo edytować ustawienia serwera. 4Netplayers wykorzystuje najnowszy sprzęt do swojego serwera, szybkie procesory, dużo pamięci RAM i dysk SSD. Serwery wykorzystują procesory Intel Xeon, które zapewniają błyskawiczną prędkość.

Wszystkie serwery zapewniają niezawodne kopie zapasowe zapisanych konfiguracji i gier, dzięki czemu nigdy nie utracisz żadnych danych. Posiada swoją sieć na całym świecie, oferując zapierającą dech w piersiach i bezawaryjną wydajność. Każdy serwer jest wyposażony w ochronę DDoS i współpracuje z Corero SmartWall, który oferuje wielostopniowe filtry wydajności.

Zamów swój serwer gier już dziś w cenie początkowej 5,48 USD miesięcznie za 10 miejsc i automatyczne kopie zapasowe. Jeśli chcesz odkryć więcej, możesz wybrać wyższe subskrypcje.

1GSerwerHost

Jeśli jesteś entuzjastą gier survivalowych i szukasz wydajnego serwera do gry The Isle, 1GServerHost to świetna opcja. Oferuje natychmiastową konfigurację, aby rozpocząć grę bez długiego czekania. Oferuje również nieograniczoną opcję gracza w twoim planie.

Przełączaj się między różnymi dostępnymi grami na swoim serwerze, aby zabić nudę. 1GServerHost zapewnia solidny panel kontrolny, który pozwala użytkownikom zarządzać i zmieniać ustawienia serwera w dowolnym momencie.

Każdy serwer ma opcję tworzenia kopii zapasowych. Pomoże to automatycznie zapisywać zapisane pliki i gry, dzięki czemu w przypadku utraty danych można je ponownie przywrócić z folderu kopii zapasowej. Z łatwością ustaw stan serwera na panelu gry, w tym ponowne uruchomienie, zatrzymanie i uruchomienie.

1GServerHost działa na aktualizacjach. Instaluje najnowszą aktualizację, gdy tylko zostanie wydana, abyś mógł cieszyć się nową wersją. Ponadto otrzymasz konfigurowalne formularze edytora, które pozwolą Ci wybrać lokalizację serwera, czas trwania, sloty, dodatki i więcej.

Otrzymasz serwery o wysokiej wydajności z procesorem MD Ryzen 9 5,2 GHz, 128 GB DDR4 dwukanałowej pamięci RAM 32000 MHz i szybkością 7000 MB/s NVMe PCI GEN 4.0. Ponadto serwer obsługuje DLC, modyfikacje i mapy.

Wybierz swój plan serwera najlepiej spełniający Twoje wymagania w cenie początkowej 15 USD miesięcznie. Płać za dłuższe okresy i uzyskaj zniżki.

Hosting AGS

Zdobądź niedrogi serwer gier i graj w swoją ulubioną grę bez żadnych przerw. AGS Hosting oferuje niesamowite funkcje i potężny sprzęt serwerowy, który może sprawić, że Twój serwer będzie bezpieczny i niezawodny.

AGS Hosting wykorzystuje najnowszy sprzęt, w tym i7 5 GHz, sieci 10 GB i obsługę NVMe, które zapewniają moc Twojej rozgrywce. Umożliwia łatwe dodawanie modów do gier i instalowanie wtyczek. Ponadto jego super łatwy w obsłudze panel sterowania zawiera wiele funkcji, którymi nawet zwykły użytkownik może bez problemu zarządzać i zmieniać ustawienia.

Otrzymasz gwarancję 100% dostępności przy niskim pingu i wysokiej wydajności. Hostuje swoje serwery na całym świecie, dzięki czemu możesz znaleźć najbliższą lokalizację dla swojej gry. Wszystkie centra danych mają ochronę przed atakami DDoS na poziomie przedsiębiorstwa, która obejmuje 5 warstw ochrony.

Wynajmij swój serwer The Isle już dziś po niskiej cenie i skorzystaj z 72-godzinnej gwarancji zwrotu pieniędzy.

NISKIE MS

LOW.MS oferuje wysokowydajne rozwiązanie hostingowe dla The Isle. Zapewnia również opcję bezpłatnej migracji serwera gry z innych hostów oraz 10 GB przydziału pamięci bez żadnych kosztów. Możesz zacząć od planu podstawowego i uaktualnić go w dowolnym momencie.

Wszystkie serwery gier są wyposażone w zaawansowane funkcje, gdy tylko płatność zostanie zakończona, LOW.MS rozpoczyna konfigurowanie serwera gry, umożliwiając rozpoczęcie gry. Wykorzystuje najnowsze procesory Intel do 5 GHz w połączeniu z dyskami Intel SSD i pamięcią DDR4.

Wśród procesorów znajdują się najnowsze procesory AMD Ryzen, Intel Xeon E-series oraz Intel i9s. LOW.MS obejmuje obecnie 11 miast, w tym Bend, Los Angeles, Dallas, Miami, Ashburn, Londyn, Norymbergę, Helsinki, Warszawę, Singapur i Sydney. Wykonaj test ping, aby dowiedzieć się, która lokalizacja będzie dla Ciebie najlepsza do wyboru serwera The Isle.

Wszystkie lokalizacje są wyposażone w ochronę DDoS, która wytrzymuje ataki do 100 Gb/s, dzięki czemu Twój serwer jest bezpieczny i dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. LOW.MS gwarantuje dostępność sieci na poziomie 99,9%, dzięki czemu Twój serwer jest niezawodny i oferuje niskie opóźnienia.

Wybierz swój slot od 50 do 500 i skonfiguruj swój serwer. Zamów teraz i zacznij grać.

Ostatnie słowa

Granie w gry wideo to w dzisiejszych czasach pasja każdej innej osoby. Każdy ma swój ulubiony gatunek. Ale granie w grę z wyższą grafiką w twoim systemie wymaga więcej zasobów sieciowych i serwerowych. Zwykle nie otrzymujesz tego w zwykłej sieci i komputerze.

Praktycznym rozwiązaniem tych problemów jest wynajęcie serwera gry. Oferuje wysoką wydajność, najnowszy sprzęt i oprogramowanie, najniższy ping, gwarancję wysokiej dostępności sieci i inne niesamowite funkcje umożliwiające granie w dowolną grę bez zakłóceń.

Dlatego wybierz niezawodny serwer gier z powyższej listy dostawców i graj dalej w grę The Isle z większą mocą i kontrolą.

Chcesz nagrywać swoje gry? Sprawdź te programy do nagrywania gier.