9 sposobów na uzyskanie Spotify Premium za darmo na zawsze

Udostępnij teraz w social media:

Muzyka i marka Spotify są nierozłączne do wyobrażenia. Ma ponad 400 milionów użytkowników, ponad 70 milionów piosenek i około 3 miliony podcastów. Spotify całkowicie zmienił świat muzyki i nasze życie dzięki unikalnemu algorytmowi podpowiadającemu najlepsze utwory zgodnie z naszymi upodobaniami i preferencjami. Z pewnością ułatwiło nam to życie. Spotify Premium oferuje muzykę bez reklam z lepszą jakością dźwięku i opcjami offline. Jednak z drugiej strony reklamy, które promuje dla użytkowników bez abonamentu, są bardzo irytujące. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek, jak uzyskać Spotify Premium za darmo, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak uzyskać Spotify Premium za darmo na zawsze.

Jak uzyskać Spotify Premium za darmo na zawsze?

Oto kilka ekscytujących funkcji planu premium Spotify.

  • Opcja pobierania: pobierz do 10000 utworów do słuchania w trybie offline.

  • Doświadczenie bez reklam: pozbądź się wszystkich irytujących reklam i ciesz się muzyką bez zakłóceń.

  • Bardzo wysokiej jakości dźwięk: słuchaj muzyki w najlepszej jakości przy 320 KBPS, aby uzyskać najwyższą muzyczną magię i prawdziwe wrażenia dźwiękowe.

  • Sesje grupowe: Ciesz się tą samą muzyką zdalnie w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami premium Spotify do 5 członków. Każdy może kontrolować i zmieniać piosenkę.

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie Spotify Premium 3 miesiące za darmo lub na zawsze, z kilkoma legalnymi sposobami prawnymi i kilkoma nieoficjalnymi, w zależności od regionu, historii subskrypcji i dostępności oferty. Tutaj przedstawiamy kilka metod pracy, aby uzyskać Spotify Premium za darmo.

Metoda 1: za pośrednictwem bezpłatnej wersji próbnej przez Spotify

Zwykle dla każdego nowego użytkownika Spotify oferuje bezpłatny okres próbny od jednego miesiąca do trzech miesięcy, w zależności od planu i regionu. A dzięki innym powiązaniom marek, takim jak OnePlus, Walmart, Visa i PayPal, użytkownicy mogą uzyskać do sześciu miesięcy premii Spotify za darmo. Warunkiem skorzystania z oferty jest to, aby użytkownicy nigdy wcześniej nie subskrybowali żadnego planu premium i mieli działającą kartę debetową lub kredytową. Jeśli wcześniej korzystałeś z planu premium, aby skorzystać z tej oferty, możesz utworzyć nowe konto, a następnie możesz uzyskać bezpłatny 3-miesięczny okres próbny Spotify Premium.

Uwaga: Pamiętaj, aby anulować bezpłatną subskrypcję próbną przed datą wygaśnięcia planu, aby uniknąć opłat za subskrypcję.

Metoda 2: Poprzez program Microsoft Rewards

Aby zwiększyć wykorzystanie wyszukiwarki Bing firmy Microsoft, uruchomiono program nagród firmy Microsoft. Przy każdym wyszukiwaniu w Bing możesz uzyskać określone punkty do dziennego limitu, a punkty te można wykorzystać do realizacji kart podarunkowych Amazon, 100 Robux dla Roblox i wielu innych ofert, w tym Spotify Premium 3 miesięczny bezpłatny okres próbny. Przełącz się więc na wyszukiwarkę Bing, aby swobodnie wyszukiwać i przeglądać, i zdobądź ekscytujące nagrody w ciągu kilku miesięcy. Oto jak dołączyć do programu Microsoft Rewards:

Uwaga: dziennie możesz zdobyć do 30 punktów. Po osiągnięciu 30 punktów musisz poczekać do następnego dnia. Dodatkowo możesz zdobyć kilka dodatkowych punktów, korzystając z przeglądarki Edge.

1. Aby dołączyć do programu, potrzebujesz konta Microsoft. Jeśli go nie masz, utwórz nowy konto Microsoft.

2. Następnie odwiedź Nagrody Microsoft stronę, aby dołączyć do programu nagród. Podaj szczegóły i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces.

3. Następnie rozpocznij wyszukiwanie w Bing. Możesz sprawdzić swój wynik w prawym górnym rogu.

4. Aby wyświetlić pełny pulpit nawigacyjny, kliknij ikonę Medal, a następnie kliknij Pulpit nawigacyjny.

Metoda 3: Dołącz do planu rodzinnego Spotify

Inną metodą, aby na zawsze uzyskać bezpłatną premię Spotify, jest dołączenie do planu rodzinnego Spotify. Obecnie plan rodzinny oferuje do 6 kont, w tym sesje grupowe. Jeśli któryś z Twoich znajomych lub członków rodziny subskrybował plan rodzinny Spotify, możesz ich zapytać i spróbować szczęścia. Możesz też podzielić koszt między sześciu znajomych lub współpracowników, aby uzyskać plan premium po bardzo niskiej cenie.

Metoda 4: Poprzez plan studencki Spotify Premium

Dostępna jest bezpłatna premia Spotify dla studentów, która oferuje bezpłatny 1 lub do 3-miesięczny okres próbny premium, a następnie kontynuuje premię po obniżonej stawce do ostatniego roku studiów. Bezpłatny Spotify Premium dla studentów jest dostępny przez okres do czterech lat, a jeden powinien mieć ukończone 18 lat. Aby zarejestrować się, aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Spotify Premium dla studentów strona.

Metoda 5: Poprzez prezenty Spotify Premium

Wszystko, co musisz zrobić, to obserwować popularne strony z nagrodami w mediach społecznościowych i uczestniczyć w jak największej liczbie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jedną z takich stron subreddit jest Społeczność gratisów. Nie tylko Spotify, ale na tej stronie możesz również uzyskać wiele innych ekscytujących ofert i informacji o gratisach.

Metoda 6: Darmowe Spotify Premium dla pracowników Starbucks

Ta metoda może nie działać dla większości ludzi. Dotyczy to jednak każdego członka personelu, który pracuje w Starbucks. Tak, każdy pracownik, który pracuje w Starbucks, może otrzymać Spotify Premium za darmo. Aby dowiedzieć się więcej o programie, odwiedź Partner Spotify Starbucks strona.

Metoda 7: Przez Spotify Song Downloader

Powyżej przedstawiono kilka oficjalnych metod, aby na zawsze uzyskać bezpłatne premium Spotify. Jeśli żadna z powyższych metod nie zadziałała z jakiegokolwiek powodu, udostępnimy kilka nieoficjalnych sztuczek, aby uzyskać Spotify premium za darmo. Najpierw na liście jest pobieranie utworów w trybie offline za pomocą Spotify Song Downloader. Proces jest prosty: skopiuj link do dowolnej piosenki, którą musisz pobrać, i wklej link na stronie programu do pobierania utworów. Oto szczegółowe wyjaśnienie i kroki, aby zapisać dowolny utwór Spotify offline na urządzeniu:

Uwaga: ta metoda podlega piractwu. Dlatego w miarę możliwości staraj się w jakikolwiek sposób wspierać artystę.

Opcja I: dla wersji internetowej Spotify

1. Otwórz aplikację Spotify lub odtwarzacz internetowy.

2. Wyszukaj dowolny utwór, który chcesz pobrać.

3. Następnie kliknij ikonę 3 kropek na wybranym utworze, najedź kursorem na Udostępnij i kliknij Kopiuj łącze do utworu.

4. Idź do Witryna Spotify Downloader.

5. Wklej link i kliknij Prześlij.

6. Poczekaj kilka sekund, aby załadować utwór, a następnie kliknij Pobierz.

7. Ponownie odczekaj kilka sekund, a następnie kliknij Zapisz.

8. Na koniec musisz zweryfikować i obejrzeć reklamę, aby pobrać utwór, kliknij Rozpocznij weryfikację.

9. Pamiętaj, aby wyłączyć dowolne rozszerzenie lub aplikację Adblocker, w przeciwnym razie strona się nie załaduje. Następnie kliknij Zweryfikuj.

10. Pojawi się reklama wideo. Kliknij Pomiń reklamę, a Twoja piosenka zostanie natychmiast pobrana na Twoje urządzenie z oryginalną grafiką.

Opcja II: dla aplikacji mobilnej Spotify

Kroki są bardzo identyczne, jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej Spotify. Oto jak to zrobić:

1. Otwórz aplikację mobilną Spotify.

2. Wyszukaj dowolny utwór, dotykając ikony wyszukiwania.

3. Wpisz nazwę utworu, a następnie stuknij ikonę 3 kropek.

4. Następnie dotknij Udostępnij.

5. I na koniec dotknij Kopiuj łącze.

6. Następnie wykonaj te same kroki, jak wymienione powyżej, otwierając przeglądarkę na telefonie komórkowym i przechodząc do Witryna Spotify Downloader.

Metoda 8: Ręczne pobieranie utworów z YouTube

Chodziło o nieprzerwaną muzykę bez reklam, ale wydaje się, że powyższa metoda obejmuje reklamy podczas pobierania utworu, a proces jest dość długi. Jeśli więc szukasz szybszego sposobu, ta metoda jest dla Ciebie. Innym nieoficjalnym sposobem uzyskania darmowej premii Spotify jest użycie YouTube Downloader. Prawie każdy utwór jest dostępny na YouTube. W rzeczywistości będzie kilka piosenek indie lub niektórych, które będą dostępne tylko na YouTube. Tak więc w tej metodzie skopiujemy link do filmu z piosenką i wkleimy go do witryny pobierania YouTube, aby zapisać utwór w trybie offline na urządzeniu. Wykonaj poniższe czynności, aby natychmiast pobrać utwór:

Uwaga: ponieważ jest to downloader YouTube, możesz pobrać wideo w wielu formatach. Jednak podczas pobierania utworu tą metodą możesz nie uzyskać okładki albumu.

1. Przejdź do Youtube stronie internetowej.

2. Wyszukaj utwór i kliknij miniaturę, aby odtworzyć wideo.

3. Następnie dodaj dwa P po YouTube w pasku adresu i naciśnij klawisz Enter.

4. Otworzy się nowa strona programu do pobierania YouTube y2mate.com. Kliknij Audio, a następnie kliknij Pobierz.

5. Następnie kliknij Pobierz .mp3, a utwór zostanie natychmiast pobrany.

Metoda 9: Poprzez zmodyfikowaną aplikację Spotify

Wreszcie, możesz uzyskać wszystkie korzyści Spotify Premium, pobierając zmodyfikowaną aplikację Spotify. Zmodyfikowana aplikacja to zmodyfikowana wersja dowolnej płatnej aplikacji, która udostępnia wszystkie płatne i premium funkcje za darmo. Krótko mówiąc, aplikacja bez opłat i zawiera wszystkie funkcje. W Internecie dostępna jest zmodyfikowana aplikacja Spotify na Androida i iOS, znana jako Spotify++. Nie zalecamy jednak tej metody ze względów bezpieczeństwa. Te zmodyfikowane aplikacje są zwykle zmieniane, co nie gwarantuje żadnego bezpieczeństwa i może zawierać złośliwe oprogramowanie i wirusy. Dodatkowo, pobierając go z nieznanych platform i stron internetowych (np. Mody APK) dodaje do niego więcej czerwonych flag. Więc pobierz go na własne ryzyko.

Czy plan Spotify Premium jest tego wart?

To całkowicie zależy od twojego użytkowania. Jeśli jesteś zwykłym słuchaczem i nie chcesz słuchać lub odtwarzać muzyki przez dłuższy czas lub nie chcesz pobierać utworów offline na swoje urządzenie. I jesteś zadowolony z normalnej jakości dźwięku i kilku reklam między utworami, wtedy możesz całkowicie uniknąć planu premium. Nie potrzebujesz tego. Ale jeśli jesteś audiofilem lub profesjonalnym muzykiem, który dba o każdy najmniejszy szczegół i rytm i chce doświadczyć muzyki bez reklam z doskonałą jakością dźwięku. Więc wiesz, plan premium jest dla Ciebie i będzie tego całkowicie wart.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Najlepsza alternatywa dla Spotify?

Odp. Najlepszą alternatywą dla Spotify jest Amazon Prime Music, który jest dostarczany wraz z Prime Video dla rozrywki oraz bezpłatną dostawą i obniżonymi cenami na zakupy. Jednak niektórych utworów może brakować na tej platformie. Inne alternatywy, które możesz wypróbować, to Apple Music, YouTube Music i SoundCloud.

Q2. Czy pobrane przeze mnie utwory będą dostępne po wygaśnięciu abonamentu Spotify Premium?

Odp. Nie, wszystkie pobrane utwory (10000 to limit) zostaną usunięte, jeśli nie będziesz kontynuować planu premium. Jeśli więc chcesz zachować pobrane utwory na swoim urządzeniu, musisz kupić plan, w przeciwnym razie pobrane utwory znikną.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i na zawsze udało Ci się uzyskać bezpłatną premię Spotify. Daj nam znać, która metoda zadziałała najlepiej. Za każdym razem możesz wypróbować różne metody, aby uzyskać go przez dłuższy czas. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące jakichkolwiek problemów związanych z technologią, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej.

  Jak pobierać bezpłatne eBooki za pomocą Amazon Prime
x