90Night zarządza cyklami snu, ustawia pory snu i budzenie

Brzmi oszałamiająco, gdy znajdziesz liczbę urządzeń, które zastąpił Twój smartfon. Na przykład nie potrzebujemy już odtwarzacza MP3 do słuchania muzyki, aparatu do robienia zdjęć ani notatnika do zapisywania ważnych rzeczy, ponieważ nasz smartfon może to łatwo zrobić. Innym gadżetem ze starej szkoły, który nie jest już potrzebny, jest budzik. Naprawdę nie brakuje aplikacji alarmowych innych firm na Androida; Wszyscy kochaliśmy Timely, Budzik AlarmPad jest również niesamowity, z wieloma innymi opcjami, które mogą z nimi konkurować. Ale 90night (lub 90Night: SleepyTime Calculator) to aplikacja alarmowa, która jest nieco inna; przedstawia sugestie dotyczące najlepszego czasu na przebudzenie na podstawie 90-minutowego cyklu snu.

Podstawową cechą aplikacji jest automatyzacja. Zamiast ustawiać alarm ręcznie, możesz po prostu wprowadzić godzinę, o której chcesz się przespać lub obudzić, a 90night da Ci najlepsze sugestie z różnymi godzinami wstawania lub kładzenia się spać. Aplikacja jest również bardzo konfigurowalna, oferuje świetny interfejs użytkownika i jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Zobaczmy, jak to działa.

Po uruchomieniu 90night prosi o wprowadzenie godziny i wybranie parametru „obudź się” lub „idź do łóżka” zgodnie z własnymi upodobaniami. Następnie otrzymasz różne sugestie dotyczące czasu na podstawie 90-minutowego cyklu snu. Na przykład pojedynczy 90-minutowy odstęp wynosi 1,5 godziny, a dodanie kolejnych 90 minut wydłuża go do 3 godzin i tak dalej. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć żądanej opcji, a aplikacja automatycznie ustawi dla niej alarm.

90 Noc 90Night_Time

W podobny sposób możesz ustawić dowolną liczbę alarmów. Aplikacja nie pozwala ustawić szczegółowych szczegółów, takich jak określona liczba dni, aby wyzwolić alarm lub dźwięk alarmu.

Ale to nie znaczy, że 90night nie można dostosować. Na ekranie ustawień możesz określić, ile czasu zwykle zajmuje Ci zasypianie, pozwalając 90Night wziąć to pod uwagę, podając sugestie dotyczące czasu. Aby to zrobić, możesz zaznaczyć „ Uwzględnij czas zasypiania ” i wprowadzić niestandardową wartość w menu postępowania. Poza tym możesz także przełączyć monit o potwierdzenie alarmu, a także określić format godziny.

90 Ustawienia nocne 90Night_Settings

90night ma również wersję Plus, która oferuje dodatkowe korzyści i brak reklam. Możesz pobrać zarówno darmowy, jak i płatny wariant, korzystając z poniższych linków.

Zainstaluj 90night ze Sklepu Play (Wolny)

Zainstaluj 90night Plus ze Sklepu Play (Płatny)

[via: Lifehacker]