Adnotuj i zapisuj zmiany wprowadzone w pliku PDF w trybie offline [Chrome]

Przeglądarki pozwalają przynajmniej otworzyć plik PDF i przeczytać go, a to zawsze będzie lepsze niż zapisywanie go na pulpicie i używanie aplikacji komputerowej do jego przeglądania. Teraz, po tej nowości, przeglądarki nie są najbardziej imponującymi przeglądarkami PDF; masz swoje normalne funkcje powiększania / pomniejszania, drukowania i zapisywania, ale to wszystko. Notable PDF to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które udostępnia przeglądarkę PDF o większej liczbie funkcji w przeglądarce. Rozszerzenie może otwierać pliki PDF z pulpitu, z łącza na stronie internetowej oraz z Dysku Google i Box. Wybitna przeglądarka plików PDF umożliwia dodawanie adnotacji do plików PDF, dodawanie komentarzy, zaznaczanie tekstu i zapisywanie ostatecznego pliku z adnotacjami w formacie tekstowym i PDF.

Potrzebujesz konta, aby korzystać z Notable PDF lub możesz połączyć się za pomocą Dysku Google lub konta Box. Następnie możesz zaimportować plik PDF z jednego z dwóch dysków w chmurze. Alternatywnie możesz przeciągnąć i upuścić plik PDF z pulpitu do okna przeglądarki, aby otworzyć go za pomocą Notable PDF. Aby otworzyć plik PDF z łącza, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „Otwórz za pomocą znanego pliku PDF” z menu kontekstowego.

Otwarty ważny plik PDF

Sama przeglądarka PDF jest dobrze zaprojektowana; plik jest centralnym punktem z narzędziami do adnotacji i edycji na pasku po prawej stronie oraz przyciskami otwierania, pobierania i powiększania na górnym pasku. Panel nawigacyjny można otworzyć po lewej stronie za pomocą przycisku znajdującego się tuż obok elementów sterujących powiększeniem na górnym pasku.

Godny uwagi PDF - Zobacz

Przyciski po prawej stronie umożliwiają dodanie komentarza, pola tekstowego, podkreślenia tekstu, podświetlenia tekstu i przekreślenia. W przypadku funkcji podświetlania i tekstu możesz wybrać kolor spośród dziewięciu podstawowych. Rozszerzenie automatycznie dodaje Twoje inicjały do ​​komentarzy lub tekstu, który dodajesz. Jest to również domyślna przeglądarka plików PDF dla Chrome, ale możesz ją wyłączyć w ustawieniach rozszerzenia.

Wybitne narzędzia PDF

Po dodaniu adnotacji do pliku PDF kliknij przycisk pobierania i wybierz, jak chcesz zapisać plik. Obok przycisku pobierania znajduje się przycisk ze strzałką, który ujawnia więcej opcji nawigacji i przeglądania pliku. Możesz przejść do strony, obrócić pliki i wyświetlić plik PDF jako prezentację.

Godne uwagi pobieranie PDF

Jeśli chodzi o funkcje, w Notable PDF nie pozostało wiele do życzenia. Być może funkcja zakładek byłaby mile widziana, ale rozszerzenie jest bardziej ukierunkowane na funkcje edycji i byłoby dobrym narzędziem do współpracy, a także łatwym środkiem do przekazywania opinii na temat dokumentu PDF.

Zainstaluj zauważalny plik PDF z Chrome Web Store