Adnotuj, rozmywaj lub dodawaj kształty do zrzutów ekranu na swoim iPhonie

Ilekroć muszę udostępnić zrzut ekranu zrobiony moim telefonem, często muszę przestać, aby usunąć z niego dane osobowe. W tym procesie przechodzę przez kilka różnych aplikacji, aby zaznaczyć obszar, na który chcę zwrócić uwagę, lub dodać tekst do obrazu podczas pisania informacji, które chcę ukryć. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że większość aplikacji do edycji zdjęć na telefony ma na celu ulepszanie zdjęć, umieszczanie ich w ramkach lub sprawianie, by były bardziej atrakcyjne wizualnie na Instagramie. Aplikacje, których celem są zrzuty ekranu, są rzadkie i często mają cenę, aby je wypróbować. Pinpoint to bezpłatna aplikacja na iOS, która umożliwia dodawanie tekstu, pikselowego pola rozmycia i strzałek do zrzutów ekranu bezpośrednio z iPhone’a. Aplikacja ma jeden kolor, czerwony z pogrubioną białą obwódką tekstu i kształtów, jednak kupując w aplikacji, można uzyskać więcej kolorów.

Otwórz Pinpoint i zezwól mu na dostęp do swoich zdjęć. Wybierz zdjęcie, które chcesz edytować. Jeśli dotkniesz małego kółka w prawym górnym rogu, zobaczysz inne kolory, które są dostępne do kupienia.

Pinpoint_select_image Pinpoint_color

Edytor jest dość intuicyjny w obsłudze na ekranie dotykowym. Przycisk strzałki i prostokąta dodaje odpowiednie kształty, które reprezentują. Przycisk tekstowy umożliwia dodawanie tekstu, a przycisk w kratkę dodaje efekt rozmycia pikseli. Możesz dodać wiele kształtów, rozmazań i tekstu do zdjęcia i przesuwać je.

Sprecyzować

Pinpoint ma jednak wady. Nie pozwala ci zmienić zasięgu linii prostokąta lub kształtu strzałki, a także nie ma możliwości zakupu w aplikacji, który pozwala ci to zrobić. Podobnie nie pozwala na zmianę rozmiaru tekstu. Co najwyżej będziesz w stanie zmieścić się w kilku kształtach i dwóch wierszach tekstu na obrazku, a niewiele z niego pozostanie widoczne. Brakuje również przycisku cofania i funkcji wymazywania. Aplikacja jest fajna, ale musi szybko naprawić te niedociągnięcia.

Aplikacja pobiera trochę za dużo, aby odblokować pojedynczy kolor, ale pakiet widma ma nieco bardziej rozsądną cenę.

Zainstaluj Pinpoint z App Store