Aktywuj YouTube za pomocą youtube.com/activate (Pełny przewodnik)

Telewizory SmartTV i kije telewizyjne stały się dość popularne. Większość usług przesyłania strumieniowego ma aplikacje na telewizory SmartTV i telewizory. Podobnie jak aplikacje ułatwiają korzystanie z usługi na telefonie, przeglądanie Hulu, Netflix lub YouTube za pomocą dedykowanej aplikacji na telewizorze Smart TV lub telewizorze zapewnia lepsze wrażenia.

YouTube ma dedykowaną aplikację dla większości, jeśli nie wszystkich, platform i telewizorów smart TV. Działa świetnie, ale zanim będziesz mógł korzystać z aplikacji, musisz ją aktywować.

Aktywuj YouTube za pomocą Youtube.com/activate

Aktywuj YouTube na Roku

Aby aktywować YouTube na Roku, musisz najpierw upewnić się;

Twój Roku jest podłączony i aktywowany. Twoje Roku jest podłączone do sieci Wi-Fi i ma dostęp do Internetu. Masz pod ręką pilota do sterowania Roku.

Po spełnieniu powyższych wymagań wykonaj poniższe czynności, aby aktywować Youtube na Roku.

Przejdź do Channel Store z ekranu głównego. Dodaj kanał YouTube. Możesz go znaleźć w sekcji „Najlepsze bezpłatne”. Po dodaniu kanału przejdź do niego, wybierając go na ekranie głównym. Przejdź do ustawień aplikacji lub, jeśli widzisz opcję logowania, wybierz ją. Opcja logowania przedstawi kod. Zanotuj to. Jeśli przeglądasz ustawienia aplikacji, wybierz opcję Połącz z kodem z telewizora. Odwiedź ten linki zaloguj się za pomocą konta YouTube (Google). Wpisz kod TV zanotowany w kroku 5, a aplikacja YouTube zostanie aktywowana.

Aktywacja YouTube na PlayStation 4

Aktywacja YouTube na PlayStation 4 wymaga aktywacji za pomocą kodu. Kod jest podawany przez aplikację YouTube na PS4, więc upewnij się;

Twoja PlayStation jest połączona z Internetem i masz pod ręką kontroler do nawigacji. Masz zainstalowaną aplikację YouTube.

Aby aktywować aplikację;

Otwórz aplikację YouTube na swoim PS4. Wybierz opcję „Zaloguj się”. Na ekranie logowania zostanie wyświetlony kod. Zapisz kod, ale nie wychodź z ekranu. Odwiedź ten linki zaloguj się za pomocą konta YouTube / Google. Wpisz kod z ekranu logowania PS4 YouTube. YouTube zostanie aktywowany.

Aktywuj YouTube na Xbox One

Podobnie jak PlayStation 4, Xbox One (i wszystkie inne wersje Xbox) mają dedykowaną aplikację YouTube, którą można pobrać ze sklepu. Aby go aktywować, wykonaj poniższe czynności;

Otwórz aplikację YouTube na konsoli Xbox. Po lewej stronie kliknij opcję „Zaloguj się”. Zobaczysz kod. Zanotuj to. Odwiedź ten linki zaloguj się na swoje konto Google, którego używasz do logowania się do YouTube. Wpisz kod w tym linku, a YouTube zostanie aktywowany na Xbox. Jeśli zostaniesz poproszony o przyznanie aplikacji określonych uprawnień, zrób to.

Aktywuj YouTube na Kodi

Aby aktywować YouTube na Kodi, upewnij się, że został zainstalowany jako dodatek z biblioteki dodatków. Możesz go znaleźć pod dodatkami wideo.

Otwórz dodatek YouTube. Kliknij przycisk / opcję Zaloguj się. Zobaczysz monit z kodem. Zapisz kod. Wpisz kod tutaj. Jeśli zostaniesz poproszony o zalogowanie się, zaloguj się przy użyciu konta Google, którego używasz na swoim koncie YouTube.

Aktywuj YouTube na Apple TV

AppleTV oferuje użytkownikom wiele opcji logowania się na konto, ale tutaj zajmiemy się wersją kodu.

Zainstaluj aplikację YouTube na swoim AppleTV ze sklepu z aplikacjami. Otwórz aplikację na telewizorze. Wybierz opcję logowania. Zobaczysz trzy różne opcje logowania. Wybierz opcję logowania się za pomocą przeglądarki internetowej. Na ekranie zobaczysz kod. Zanotuj to. Odwiedź ten linki wprowadź kod. YouTube zostanie aktywowany na AppleTV.

Aktywuj YouTube na telewizorze Samsung

Aktywacja YouTube na telewizorze Samsung to prosty proces.

Otwórz aplikację YouTube na telewizorze Samsung. W kolumnie po lewej stronie wybierz kartę profilu. Wybierz przycisk logowania. Zostanie wyświetlony kod. Zanotuj to. Odwiedź ten link w przeglądarce na komputerze i wprowadź kod. Aplikacja YouTube na twoim telewizorze zostanie aktywowana.

Aktywacja YouTube na innych / ogólnych telewizorach Smart TV

Jeśli korzystasz z SmartTV, którego nie omówiliśmy, możesz nadal aktywować aplikację YouTube na dowolnym urządzeniu. Upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację YouTube na telewizorze SmartTV i wykonaj poniższe czynności.

Otwórz aplikację YouTube na swoim Smart TV. Poszukaj i wybierz opcję Zaloguj się. Na ekranie logowania zostanie wyświetlony ośmioznakowy kod. Zanotuj to. Odwiedź ten linki wprowadź kod. Aplikacja YouTube na Twoim Smart TV zostanie aktywowana.

Po co aktywować YouTube na Smart TV?

Z YouTube można łatwo korzystać bez logowania się. W żadnym momencie na żadnym z wymienionych powyżej urządzeń YouTube nie blokuje użytkowników, chyba że się zalogują. Jeśli jednak się zalogujesz, możesz uzyskać dostęp do zakupionych treści, np. Filmów, i możesz zsynchronizować historię oglądania z urządzenia mobilnego lub z komputera, co ułatwia wznowienie oglądania treści.

Wniosek

Jedną wspólną cechą wszystkich urządzeń wymienionych w tym artykule jest to, że do interakcji z nimi używa się niezwykle niewygodnego urządzenia, np. pilot lub kontroler. Aplikacja YouTube na niektórych z tych urządzeń ma opcję logowania się na konto Google i pomijania całego procesu „aktywacji”, ale logowanie się za pomocą pilota lub kontrolera do gier jest żmudne. Wprowadzanie kodu z ekranu na pulpicie jest znacznie łatwiejsze.

newsblog.pl

newsblog.pl