All-in-One Photography App oferuje edycję na żywo, filtry i tekst

Udostępnij teraz w social media:

Nie patrzę życzliwie na aplikacje aparatu, które stosują filtry i niewiele robią, ale Camu zwraca moją uwagę. Ma filtry na żywo, które możesz później edytować, ale poza tym ma jeden z najbardziej wszechstronnych zestawów funkcji, jakie znajdziesz w każdej aplikacji fotograficznej, również za niesamowitą cenę za darmo. Camu to bezpłatna aplikacja na iOS, która umożliwia stosowanie filtrów na żywo podczas robienia zdjęcia. Aplikacja współpracuje z przednim aparatem, jest wyposażona w zegar i umożliwia dodawanie tekstu do zdjęcia przy użyciu czterech różnych czcionek. Umożliwia także przechwytywanie i układanie zdjęć w kolaż, prostowanie lub ustawianie kąta zdjęcia, dodawanie efektu przesunięcia w pionie i udostępnianie zdjęcia przez e-mail, na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Wahtsapp.

  Aplikacja do zdalnego sterowania RealVNC 'VNC Viewer' na Androida teraz za darmo

Uruchom aplikację i przesuń palcem, aby przełączać się między filtrami. Elementy sterujące u dołu celownika umożliwiają włączenie lampy błyskowej, ustawienie licznika czasu i wybranie punktu ostrości, a także przełączenie na przedni aparat. Tutaj również włączasz kolaż. Camu nie pozwala na tworzenie kolaży, jak inne aplikacje stworzone do tego konkretnego celu, ale pozwala podzielić ekran na dwie części, w pionie lub po przekątnej.

Kolaż Camu

Po zrobieniu zdjęcia możesz je dalej edytować. Jeśli nie zastosowałeś filtra na żywo, możesz go zastosować po zrobieniu zdjęcia, przesuwając palcem po następnym ekranie. W dolnej części ekranu znajdują się narzędzia edycyjne umożliwiające dodawanie / usuwanie daty wykonania zdjęcia, dodawanie tekstu, prostowanie zdjęcia i zarządzanie głębią ostrości.

Efekt tekstu jest całkiem fajny; możesz wybrać jedną z czterech różnych czcionek i wprowadzić własny tekst. Możesz także użyć funkcji „Slogan”, aby dodać do zdjęcia popularne cytaty, jeśli brakuje Ci pomysłów na podpisy. Aplikacja ma cztery style tekstu; cały czarny, cały biały, czarny z białym pasemkiem i biały z czarnym pasemkiem. Nie ma innych opcji dostosowywania kolorów niż ta.

  Jak uzyskać dostęp do zaawansowanych ustawień zintegrowanej kamery internetowej w systemie Windows 10

Camu wyprostuj sięTekst Camu

Po zakończeniu edycji przejdź do następnego ekranu i wybierz aplikację, której chcesz udostępnić zdjęcie. Camu domyślnie zapisze kopię zdjęcia do Twojego strumienia zdjęć. Aplikacja nie publikuje bezpośrednio w innych sieciach, ale otwiera zdjęcie w odpowiednich aplikacjach, aby można było je edytować przed udostępnieniem.

Camu nie jest rywalem na Instagramie tylko dlatego, że nie jest udostępnianiem w mediach społecznościowych, ale może być doskonałą aplikacją towarzyszącą, której można używać razem z Instagramem. Aplikacja ma nawet dedykowany kwadratowy rozmiar zdjęć, dzięki czemu zdjęcia są łatwiejsze w użyciu, gdy udostępniasz je na Instagramie,

Pobierz Camu z App Store

x