Udostępnij teraz w social media:

Aplikacje do robienia notatek są podobne do aplikacji pogodowych; jest ich dużo. Nie znalazłem aplikacji, która robi notatki i podaje pogodę, ale znalazłem zgrabną aplikację do robienia notatek, która jest oparta na gestach, obejmuje wszystkie podstawy, które chcesz w aplikacji do robienia notatek, w tym notatki głosowe i fotograficzne, oraz synchronizuje się z Dropbox. QwickNote to bezpłatna aplikacja z reklamami, która umożliwia robienie notatek. Aby uzyskać wersję bez reklam, pobierz wersję pro aplikacji. Oprócz możliwości tworzenia notatek tekstowych, fotograficznych i głosowych, umożliwia także tworzenie list, ustawianie przypomnień dla notatek, dodawanie pól wyboru do list, edycję rozmiaru tekstu i wiele więcej.

Sprawdź -   Aplikacja BreakFree pomaga pokonać uzależnienie od smartfonów [Android]

Zaczynasz od zbioru notatek, które są instruktażowe i nauczysz Cię, jak dodać nową notatkę i jak ją usunąć. Przesuń w prawo, aby wyświetlić opcje. Stuknij przycisk plusa, aby wyświetlić prostą notatkę tekstową, przycisk aparatu, aby użyć zdjęcia, przycisk listy, aby utworzyć listę, oraz mikrofon, aby nagrać i zapisać notatkę głosową. Notatki można sortować w folderach; przesuń palcem w lewo, aby utworzyć nowe foldery lub przełączać się między nimi.

Qwick: Uwaga nowa uwaga

Po dotknięciu, przytrzymaniu i przesunięciu notatki w prawo pojawią się opcje kopiowania tekstu, oznaczania go jako ulubionego i ustawiania przypomnienia dla notatki. Możesz przenieść notatkę do folderu, udostępnić ją innym i dołączyć do niej pliki z urządzenia.

Sprawdź -   Z łatwością odtwarzaj muzykę podczas jazdy dzięki aplikacji opartej na gestach [iOS]

Opcje QwickNoteHarmonogram QwickNote

Dostęp do ustawień aplikacji można uzyskać za pomocą przycisku biegów na lewym pasku opcji. Tutaj możesz dostosować wygląd notatek, uwzględniając rozmiar i kolor tekstu, a także skonfigurować synchronizację. QwickNote umożliwia synchronizację notatek z Dropbox, a także z Google Tasks. Notatki można sortować według daty, a aplikację można ustawić tak, aby otwierała nową notatkę do edycji za każdym razem, gdy uruchomisz aplikację. QwickNote obsługuje zarówno orientację pionową, jak i poziomą, ale można ją zablokować, aby nadpisała ustawienia urządzenia.

Ustawienia QwickNoteUstawienia QwickNote 2

Oznaczone przez Ciebie notatki z kolorami oznaczonymi jako ważne, a także kosz, który przechowuje usunięte notatki. Notatki można przywrócić lub trwale usunąć. Dostęp do Kosza i wszystkich znajdujących się w nim elementów można uzyskać za pomocą odpowiedniej opcji na ekranie Ustawienia. Obsługuje język angielski, holenderski i hiszpański. Interfejs jest ładny i schludny, więc jak powiedzieliśmy, podstawy są rzeczywiście zakryte. Żadnych błędów i niczego nie brakowało.

Sprawdź -   Jak zrealizować kod promocyjny w sklepie Google Play

Zainstaluj QwickNote ze sklepu Google Play

Zainstaluj QwickNote Pro ze sklepu Google Play